امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1391 ارديبهشت 28، 13:20)محمد رضا3002 نوشته است:
سلام
ببخشید
شکستم

عیب نداره داداش
چـــــرا غصه میخوری ؟دفعه بعد ایشاالله جبران میکنی
از همین الان پرقدرت برو به سمت هدفت .یعنی هدفمون
به امید موفقیت هممون!!!!

سلام
من لعنتی باز شکستم

TearsTearsTearsTearsTearsTearsTearsTearsTearsTears
[تصویر:  e3thaksgmu5ufcjdsso.jpg] خدایا بپذیرم
مگه میشه انقدر یه آدم ضعیف میشه که من هستم؟
منم میخوام مثل بقیه پاک بشم راحت بشم.

هیچکس نیست حتی یه فوش هم به من بده یا حتی ارزش یک فوش هم ندارم؟1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8jTearsTearsTearsTearsTears
(1391 ارديبهشت 28، 13:20)محمد رضا3002 نوشته است:
سلام
ببخشید
شکستم

آخه چرا؟TearsTearsTearsTearsTearsTearsTearsTearsTearsTearsTearsTearsTearsTearsTearsTearsTearsTearsTearsTearsTearsTearsTearsTearsTearsTearsTearsTears
چرا زودتر نیومدی تا کمکت کنم همگروهی...
اشکال نداره عزیزم دوباره شروع کن ولی اینبار اگه بشکنی با من طرفی ها:smiley-yell::smiley-yell:

(1391 ارديبهشت 28، 14:15)h.gol نوشته است: مگه میشه انقدر یه آدم ضعیف میشه که من هستم؟
منم میخوام مثل بقیه پاک بشم راحت بشم.

هیچکس نیست حتی یه فوش هم به من بده یا حتی ارزش یک فوش هم ندارم؟1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8jTearsTearsTearsTearsTears

فوحش چرا عزیزم Khansariha (8)
برو دلیلشو پیدا کن... برو مدیریت بعد از شکستو بخون... بروعوارضشو بخون ... برو از شکستای قبلیت درس بگیر ... تو میتونی چون که میخوای پاک باشی ولی راهشو درست انتخاب نکردی

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
چی شد شکستم؟؟
من برم رو این موضوع یکم فکر کنم.

شما هم بهش فکر کنید تو دفعاتی که شکستید چرا شکستید؟
می خوام روش فگر گنید و بیاید بگید شاید
یکی از بچه ها به شما هم علت باشه
آبرو داشتن لیاقت می خواد  که من سست عنصر ندارم//امید وارم که این دفه نشکنم

1276746pa51mbeg8j461276746pa51mbeg8j
START AGAIN

From 93/2/3
Kool
  [تصویر:  05_blue.png]

من بازم شروع کردم قوی تر و محکم تر از قبل.
سعی میکنم نقاط ضعفم را بشناسم و روش کار کنم و از بچه هام میخوام بیشتر کمکم کنن .

(یا قدیم الحسان بحق الحسین)

(التماس دعا)

میخوام پیشتون سربلند و رو سفید بشم.
فک کنم فهمیدم

لذت

اون موقع که داشتم این گناه رو می کردم
به هیچی جز لذتی که خواهد داشت فکر
نکردم

و یه جورایی این قدر خوب بود که حتی بعد انجام
اون گناه حتی دیگه اون حس درونی وجدان
به سراغم نیومد
شاید اونم فهمیده که من کثیف تر این حرفام

به این فکر کردید چرا یه کسی مثل محمد بعد
یک سال ترک میادو دوباره میشکنه

چون براش لذت داره
چون به تخلیش احتیاج داره

به نظر شما چه اشکالی داره مثل
دوستمون هوانگ فکر کنیم
وقتی بدن مون نمی فهمه که بابا به این تخلیه به صورت
طبیعی احتیاج داره خودمون ماهی یک بار بدون زیاده روی
خ.ا کنیم هاااا؟
تا هم بدنمون به مشکل نخوره و هم شکست های پی در پی
و حتی بعد از یک سال ترک نداشته باشیم

اگه کسی هست جواب منو بده بیاد جلو و بگه
یکی دو ماه یک بار از این گناه برای آدمی که به صورت طبیعی محتلم نمیشه
چه اشکالی داره(البته بدون در نظر گرفتم تاثیر اخرویش)

START AGAIN

From 93/2/3
Kool

سلام
آقای محمدرضا شکستن بعد ترک بلند مدت خیلی سخته(درکت میکنم)Tears
روحیه الکی نمیخوام بهت بدم ولی تو این مواقع به نظر من
بهترین کار: به جای افسوس خوردن اینه که جلوی خ.ا مکرر رو بگیری که معمولا چند ساعت بعد از اولینش شروع میشن و اگه یه بار باختی بیخیال نشی و بدونی مبارزه هنوز ادامه داره
بدترین کار:ناامید شدنه وقتی خدا اینقدر بندهاشو راحت می بخشه ما کاسه داغتر از آش نشیم.
پرسیدی چه اشکالی داره به صورت کنترل شده خ.ا کنیم؟
من باقی دوستان رو نمیدونم ولی من به هیچ وجه نمیتونم واسش وقت تعیین کنم اگه یه کم در مقابلش کوتاه بیام دیگه اون واسه من وقت معیین میکنه و کنترلش از دست من خارج میشه
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
اچ گل

آفرین بر تو که میخوای پر قدرت تر شروع کنی .... البته بهتره بگم با آگاهی بیشتر ...

امیدوارم حرفات رو بتونی به عمل برسونی .... Smiley-face-thumb

به نظرم آگاهی مهم ترین عامله ...

یعنی "آقا من این کارو میکنم چی حاصلم میشه ..." ... این یه سوال اساسیه ... cheshmak

محمد رضا

این که بدن به تخلیه نیاز داره شکی نیست .... Smiley-face-thumb

این تخلیه هم به خاطر انرژی مازاد و بلا استفاده ایه که تو بدن ماست ....

ولی میشه این انرژی رو با ورزش یا هر جور مشغولیت ذهنی دیگه ای تخلیه کنیم چرا با خ.ا ... 17

حرفت یکم خطرناکه ...

بوی بهونه میده ...

هیچی ...
(1391 ارديبهشت 28، 16:54)SINNER نوشته است: پرسیدی چه اشکالی داره به صورت کنترل شده خ.ا کنیم؟
من باقی دوستان رو نمیدونم ولی من به هیچ وجه نمیتونم واسش وقت تعیین کنم اگه یه کم در مقابلش کوتاه بیام دیگه اون واسه من وقت معیین میکنه و کنترلش از دست من خارج میشه

توی این همه جواب که از کس ناکس بهم رسید فقط این خوب بود

ممنونم که جوابم رو دادید

با این که هنوز قانع نشدم

ولی این حس مرده وجدانم رو چجوری زنده کنم؟

این که میگم مرده واقعا مرده چون بعد شکست ککم هم نگزید...

سعی کردم جلوی مردنشو بگیرم ولی نشد

احساس می کنم کار داره به جا های وخیم کشیده میشه

START AGAIN

From 93/2/3
Kool

من به عنوان یکی از اون کس و ناکسا نظرم اینه ... یعنی تجربه شخصیمه ...

بعد از خ.ا همیشه، تاکید میکنم همیشه، این حس بوده که خوب این یه نیازه و باید رفع بشه (برای اینکه آروم بگیرم) ولی وقتی یه مدتی میگذره میفهمم نه بابا قضیه این طوریا هم که فکر میکردم نیست ....

من یه فرقایی با بقیه دارم ... بدنم نسبت به بقیه نحیف تره ... شادابی و طراوت کمتری دارم ... نمیتونم درست فکر کنم و تصمیم بگیرم ...

و این قضیه وقتی بدتر میشه که میبینم این کار تو تمام ادیان و تو احادیث ممنوع شده .... و اینکه تو قران گفته که آسیب به بدن حرامه ...

نکنه ما منکر این هستیم که این کار ضرر داره ...

همین چیزاس که دوباره باعث میشه تلاش کنم تا دوباره پاک شم ... یعنی همینا عذاب وجدانم رو بیدار میکنه ...
هیچی ...
ببین محمدرضا..........
1......وجدان درد نداری؟؟!!.....من زیاد تجربه کردم نداشتن اون حسو........یه بار شکستم......دو بار شکستم.....بازم شکستم ولی هیچ.....انگار نه انگار دارم گناه کبیره میکنم.......
ولی یادمه پارسال بعد یه ماه روزه بعد یه ماه عبادت بعد یه ماه ممتد صبح بلند شدن و حتی یه ماه هم بعد ماه رمضون پاک بودن شکستم.............خیلی درد گرفت.......دلمو میگم.........اون موقع بدجوری عذاب وجدانه هوار شد رو سرم.............
با سه جمله ی بالا میشه فهمید کی این عذاب وجدانه زنده میشه............
حتما متوجه شدی وقتی در عین ناباوری میشکنی عذاب وجدانه بیدار میشه..........ولی وقتی 7 روز پیش شکستی.....6 روز پیش شکستی......تا الان هر روز شکستی........اونموقع دیگه از انتظار نداشته باش وجدانت بیدار باشه.....
2........در مورد خودارضایی کنترل شده هم نظر مخالفی ندارم کما اینکه قبلا مخالف بودم..........اینجا بحث سر انتخاب بین بد و بدتره..........و تصمیمه خودته..........منتها اینجا پای اراده ی خودت میاد وسط.................چون مثلا بعد یه ماه اون احساس لذت برات تداعی میشه و کنترل کردنش سخته...........
3.....انکار نمیکنم نمیشه این لذتو فراموش کرد............ولی خب قرار نیست که تا ابد مجرد موند........پس برای اینکه اونموقع سالمتر زندگی کنی باید از همین الان به فکر ترک باشی.......
4.......ببین محمد رضا.......یه چیزایی هست به آدم انگیزه میده.............مثلا کارایی که وقتی خودارضایی میکنی نمیتونی انجام بدی............مثلا یادمه دفعه آخری که شکست اونقد دستام میلیرزید که نمیتونستم ساز بزنم...........اون روز تو کلاس کاملا افتضاح بودم............درست بر عکس هفته قبلش که از خودم راضی بودم..چقدر اونروز اعصابم خورد شد.....
یا مثلا وقتی بدون اینکه تو اون هفته خودارضایی کرده باشم درس میخونم انگاری بیشتر میفهمم........چقدر شه بود روزه قبل از امتحانام شکستم و امتحانم خراب شد.......
یا مثلا چقدر انرژیم نسبت به قبل بیشتره تو اون روزایی که نمیشکنم..............
موقعی که میشکنم.....یه حالت افسردگی دارم.....خیلی کمتر حرف میزنم....میرم تو خودم.........بهم بگی تا شب یه جا بشین میشینم.........بی هدفه بی هدف........
تفاوتها کاملا محسوسه............
5.......میدونم سخته ترک کردن پس آروم آروم..........مخصوصا که الان تو دورانه امتحاناتیم و همش اعصابمون خورده..........ولی خب باید انتخاب کنیم......ببینیم با کدوم نوع زندگی کردن میتونیم پیشرفت کنیم..............با همش به فکر خودارضایی بودن با همش تو فکر فیلمای مستهجن......با ضعیف کردن بدنمون........با خورد کردن اعتماد به نفسمون.......
یا برعکس با شاد زندگی کردن....با هدف زندگی کردن با انرژی بودن........با برنامه بودن........با ورزش کردن.......با اعتماد به نفس.....یا با هزار تا چیزه دیگه........
این شکستا همش مقدمه ست...........من الان خودمو با قبل خودم مقایسه مینم تا ببینم پیشرفتی داشتم یانه.....قدیما هر روز بود .....هر دو روز بود......الان مثلا شده هر چار روز یه بار......این خودش یه پیشرفته بزرگه.........
امیدوار باش............نگرانم نباش........خدا با ماست....
[تصویر:  MuALi.png]
آقا ممد رضا303
ما از شما عاجزانه
1276746pa51mbeg8j تقاضا داریم که دوباره برگردین و پاکی رو شروع کنید چون تنها هدف همه ما تو این کانون همینه ...به خاطر خودت ... به خاطر دوستای کانون... به خاطر خدا

آقا اچ گل آفرین
41 قهرمان ...میدونستم دوبااره شروع میکنی ولی اینبار جدی تر و مصمم تر
در ضمن حرفای عموسعید و آقا سهیل رو هم شدیدا تایید میکنم
4fvfcja

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
سلام

دوستان

من با خودم یکم که فکر کردم دیدیم ای بابا
عجب گافی
وقتی یه ادم کاواره ای می تونه توبه کنه و پاک بشه
منم می تونم
حسین ترک رو میگم

خوب پس خدا رو شکر
میگم که پاکم

و این دفعه با امید بیشتری شروع کردم

یا حق

START AGAIN

From 93/2/3
Kool

من حالم خوش نیست نمیدونم چرا خندم میگیره......[تصویر:  9.gif]
قرص اکسم نخوردم محض اطلاع اونی که از دور گفت نکنه قرص ترکووندی.....4fvfcja

(1391 ارديبهشت 28، 20:05)hamidafzali نوشته است:
در ضمن حرفای عموسعید و آقا سهیل رو هم شدیدا تایید میکنم
4fvfcja

خواجه حافظ و حمید مونده بودن تایید کنن که حمید تایید کرد نیازی به خواجه حافظ هم نیست.....4fvfcja
چرا خالی میبندی حمید!!!!الان من خواستم پستمو دوباره بخونم حوصلم نگرفت!!![تصویر:  9.gif][تصویر:  9.gif]

(1391 ارديبهشت 28، 21:28)امیرحسین خان نوشته است: بچه ها بقیه ی حرفام به محمدرضا رو صلاح نمیدونم اینجا بگم؛ واسش پیام خصوصی دادم اما اگه کسی حس کرد حرفای محمدرضا درسته حتما بهم بگه

به به امیر حسین هم به جمع صلاح دانان پیوست....گل بود به سبزه نیز آراسته شد...تو باید نماینده مجلس شی......اگه صلاح نمیدونی واس چی پست میزنی مارو میذاری تو خماری....
haha

(1391 ارديبهشت 28، 22:10)محمد رضا3002 نوشته است: سلام

دوستان

من با خودم یکم که فکر کردم دیدیم ای بابا
عجب گافی
وقتی یه ادم کاواره ای می تونه توبه کنه و پاک بشه
منم می تونم
حسین ترک رو میگم

خوب پس خدا رو شکر
میگم که پاکم

و این دفعه با امید بیشتری شروع کردم

یا حق

حسین ترکو نمیدونم کیه.....ولی تورو میشناسم میدونم امیدوارانه ادامه میدی........
Muscular
[تصویر:  MuALi.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 13 مهمان