امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1392 تير 9، 15:30)abtin نوشته است: سلام
نه خیر مثل اینکه این جماعت حرکت بکن نیستن
یکی توروخدا جواب منوبده
چرا کانون اینطوری شده
به چای کمک کردن به هم سایه همو باتیر میزنیم
تا یکی یه حرفی به ما میزنه کانون بهم میریزیمو قهرمیکنیم
یکم ازنسیم حیاتی ها یاد بگیریم
کجاست حمیدخان
امور چراپیداش نیست
توروخدا بس کنید
دلم برای اون کانونی که توش شور ونشاط وسرزندگی بود تنگ شده

ببینید ارمین100وپشتکار و...باچه ذوق وشوقی طرح میریزن که نشاط وپویایی تورهروان زیاد بشه
اما ما بیحالا یا شرکت نمیکنیم یافقط اسم مینویسیم میریم که میریم
بیاید یکم فکر کنیم اصلن برای چی اینجا هستیم
واقعن میخوایم ترک کنیم یا کانون هم شده برامون مثل سایتهای تفریحی یا سرگرمی

برای ترک کردن باید پویایی داشت حرکت کرد بانشاط بود

ببخشید اگه تند حرف زدم یا وراجی کردم دلم پر بود
یک دو سه
بجنب جانمونی ها

سلام
گروه هنوز هم همونجوریه
فقط کمی فعالیت ها کم شده

دقیقا همین سوال برام پیش اومد ک نیومدم کانون
خو یه جور سرگرمی شده بود برام بدون هدف
بدون پیشرفت در ترک
به هر حال
الان در خدمت هستیم4fvfcjaKhansariha (18)

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
به به حمید خان
خوش تشریف اوردین
صفا اوردین
بزنگ زنگو
حمیدخان وارد میشود

الماس جان
به نکته خوبی اشاره کردی
عشقی اومدن توکانون وباری به هرجهت بودن باعث خمودگی وایستایی میشه

یک دو سه
بجنب جانمونیها
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
برنامه هفتگی ترک نداریم؟؟؟

سه نفر سه نفر میکردیم قبلا منحل شده؟؟؟
[تصویر:  MuALi.png]
سلام دوستان . 
منم هستم . هر کاری از دستم بر میاد انجام میدم واسه موفقیت و پاکی دوستام و خودم .
 أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ

آگاه باشید، تنها با یاد خدا دلها آرامش مییابد!  

وَالَّذِينَ عَمِلُواْ السَّيِّئَاتِ ثُمَّ تَابُواْ مِن بَعْدِهَا وَآمَنُواْ إِنَّ رَبَّكَ مِن بَعْدِهَا لَغَفُورٌ رَّحِيمٌ. (الأعراف . آیه 153)

و كسانى كه مرتكب گناهان شدند آنگاه توبه كردند و ايمان آوردند قطعا پروردگار تو پس از آن آمرزنده مهربان خواهد بود.
(1392 تير 9، 17:37)Azad63 نوشته است: سلام دوستان . 
منم هستم . هر کاری از دستم بر میاد انجام میدم واسه موفقیت و پاکی دوستام و خودم .

ماشالله دادا
خوش امدی شاپسر
برادر دیاموند و داداش آبتین
خدایی اش راست می گینا
این چه کانونیه؟ عین سریال حریم سلطانه!! به خدا! 30 قسمتش هم نبینی بعد 1 ماه بیای فکر می کنی این ماه سریال تعطیل بوده!!!!!!!!:21::21::21: والا....  یعنی هیچی از دست نمی دیا ! هیچی!!!
من سه قسمت دیدم ، کل سریال = قصه + شخصیت ها + ابتدا + حتی پیش بینی انتهای قصه رو می دونم!! من نمی دونم ملت چی می بینن پس!؟!؟!؟
من که دو روزه اومدم
ولی بد پایه ام یه کاری کنیم
بعد یک ماه اومدم ، پیجا رو اینور اون ور کردم 
هچ بشــــــــــر اینجا خبری نذاشته بود
البت بین خودمون باشه ، ناقلاها تهنا تهنا (تنها تنها) دعوا می کنین ما رو خبر نمی کنیناSmiley-happy114!! ای شیطونا!! مثلاً ما خیر سرمون یه ذره رزمی کار کردیما ، بابا ما رو خبر می کردین یه ذره حال کنیم :21:
دیگه مشت نتونیم بزنیم ، حد اقل اون دور وا می سیم بقیه رو که تشویق می کنیمclapping

داش آبتین خودت اولی رو راه بنداز من بعدیا رو راه بیفتم
این زیرگروه ها تشکیل بشه فک کنم همچین مشکلایی هم حل شه هاKool
خدایا یعنی می شه وقتی مُردم بتونم بگم

همه عمر من سجده کردم به تـو / من از حسرت غیــــرتو خالی ام

خدا جون این دفعه دیگه قول میدم ،

فقط ... تو با من بمون تا ته این سفر /  من این ماه و  ماه عسل می کنم ... [sub]Tears[/sub]

[تصویر:  05_blue.png]
(1392 تير 9، 18:38)بی تاب نوشته است: برادر دیاموند و داداش آبتین
خدایی اش راست می گینا
این چه کانونیه؟ عین سریال حریم سلطانه!! به خدا! 30 قسمتش هم نبینی بعد 1 ماه بیای فکر می کنی این ماه سریال تعطیل بوده!!!!!!!!:21::21::21: والا....  یعنی هیچی از دست نمی دیا ! هیچی!!!
من سه قسمت دیدم ، کل سریال = قصه + شخصیت ها + ابتدا + حتی پیش بینی انتهای قصه رو می دونم!! من نمی دونم ملت چی می بینن پس!؟!؟!؟
من که دو روزه اومدم
ولی بد پایه ام یه کاری کنیم
بعد یک ماه اومدم ، پیجا رو اینور اون ور کردم 
هچ بشــــــــــر اینجا خبری نذاشته بود
البت بین خودمون باشه ، ناقلاها تهنا تهنا (تنها تنها) دعوا می کنین ما رو خبر نمی کنیناSmiley-happy114!! ای شیطونا!! مثلاً ما خیر سرمون یه ذره رزمی کار کردیما ، بابا ما رو خبر می کردین یه ذره حال کنیم :21:
دیگه مشت نتونیم بزنیم ، حد اقل اون درو وا می سیم بقیه ور که تشویق می کنیمclapping

داش آبتین خودت اولی رو راه بنداز من بعدیا رو راه بیفتم
این زیرگروه ها تشکیل بشه فک کنم همچین مشکلایی هم حل شه هاKool

خیلی خوش امدی بی تاب جان
صفا اوردی
بی تاب جان بیا یه خورده در مورد زیر گروهها صحبت کن ....شعبه هرمی زدین من خبر ندارم...4fvfcja

ـــــــــ
آقایون همچین تعدادمون کم نیست....

من میام میگم جنبش داشته باشین..

آبتین جان میاد میگه حرکت کنین...

برادر دایموند هم همینطور...

حمید اومد..

برادر بیتاب هست...

سرپرستا هستن....

احسان جان هست...

برادر آزاد هم که اعلام همکاری داد...

همای رحمت هم که کنکورشو داد الان راحت میاد...

حالا من موندم چرا گروه بندی نمیکنیم......................همین الان دو تا گروه کنیم بیوفتیم سر و کله هم دیگه....دعوا کل کل..انگیزه....بد میگم بوگو بد میگی....4fvfcja
آخ آخ آخ آخ ، داش شما این جوخه انفجار بگیر اونور ما با خیال راحت حرف بزنیم! والا! جوخه انفجار بالا سرمون باشه بعد تازه می گی بوگووو عزیزم 1 آزادی بیان و ازون حرف ها ________بوق __________ آقا قطع شد شرمنده ها ، 
دوستت دارم سهیل جان ، من در خدمتمKhansariha (18)

رفقا شما ها ساختار این گروه بندی ها براتون روشنه، مثلاً نظرتون چیه راجع به اینکه چی کار کنیم تو گروه ها یا کسی ایده ای داره بگه یه بحثی کنیم روی اون...
راستی این پستم اصلنم اسپم مسپم نیستا، :smiley-yell: خلاصه گفته باشم ، بعضیا نیان بگن بنا به ماده 8 تبصره 666 این باید در پلاک 847، ناحیه فلان .... نصب گردد . :smiley-yell: خلاصه گفته باشم، این واسه دقیقاً همین جاست ! دقیقاً!
(یاد مهران مدیری افتادم، تو هزار چهره رفته بود بیسکوییت بگیره ، پول نداشت، بعد ساعتشو داد، یارو گفت درسته، مدیری گفت الان دقیق دقیق درسته؟ طرف گفت آره!! مدیری گفت ینی الان نه من باید چیزی به شما بدم نه شما به من دیگه !!!!! Smiley-happy114)  خلاصه این پست هم دقیقاً واسه همینجاست
بعضی ها می خوان من رو کفری کنن اسپم ام کنن تا بگم!! می گما!!!

آقا برای 3 ثانیه جدی می گم، نظم خوبه ، عالیه ، من خیر سرم هرچی خوندم مدیون نظم ام هرجا هم گیر کردم مدیون بی نظمی 1 ولی به نظر حقیر کوچک ناچیز کانون بعضی از اسپم اسپم کردنا! بعضی رفقا رو میترسونه فک بزنن (اصن خودمو می گم) بابا خود خداشم گفت هرچه می خواهد دل تنگت بوگوووووو (به قول سهیل)
تو این گروهک های تروریستی که قراره ان شاء ا... یه روزی تشکیل بشه این سخت گیری ها رو به قول سخنرانی بعضی ها (امروز) بیاریم پایین....
البت باز یکی نگه قوانین برا خودمونه، خب می دونم ، بله ، خیلی هم ممنونم، از دختر بلندم هم تشکر می کنم Smiley-happy114Smiley-happy114

فقط ... تو با من بمون تا ته این سفر /  من این ماه و  ماه عسل می کنم ... [sub]Tears[/sub]

(1392 تير 9، 19:23)soheil70 نوشته است: بی تاب جان بیا یه خورده در مورد زیر گروهها صحبت کن ....شعبه هرمی زدین من خبر ندارم...4fvfcja

ـــــــــ
آقایون همچین تعدادمون کم نیست....

من میام میگم جنبش داشته باشین..

آبتین جان میاد میگه حرکت کنین...

برادر دایموند هم همینطور...

حمید اومد..

برادر بیتاب هست...

سرپرستا هستن....

احسان جان هست...

برادر آزاد هم که اعلام همکاری داد...

همای رحمت هم که کنکورشو داد الان راحت میاد...

حالا من موندم چرا گروه بندی نمیکنیم......................همین الان دو تا گروه کنیم بیوفتیم سر و کله هم دیگه....دعوا کل کل..انگیزه....بد میگم بوگو بد میگی....4fvfcja
عهههه..منو جا نندازینااا..
حتما باید ده بار اعلام آمادگی کنم؟!4chsmu1
بد میگی آقا بد میگی4fvfcja
(آقا اسمایلی درست نداشتم،اون که داد میزنه..4chsmu1)
واژه های شیرازی هم که استفاده میکنید4fvfcja
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
بي تاب جان الان ديگه کلاس تو زدن اسپم و از اين قبيل چيزاست...ديگه تاج خريدار نداره..4fvfcja

ضمنا من اگه اون دولول رو نگيرم جلو دماغ بچه ها که همه ميشکنن..4fvfcja...یکی رو میخوام دولول رو بگیره جلو خودم....4fvfcja

نقل قول: عهههه..منو جا نندازینااا..
حتما باید ده بار اعلام آمادگی کنم؟![تصویر:  4.gif]
بد میگی آقا بد میگی[تصویر:  e.gif]
(آقا اسمایلی درست نداشتم،اون که داد میزنه..[تصویر:  4.gif])
واژه های شیرازی هم که استفاده میکنید
شما که سروری برادر....

شما رو جزو سرپرستا حساب کردیم4fvfcja
اینه گروه فعال وپویا
ارمین جان کجایی بیا که هم ااماده اییییییم
بچه ها خواهشن ه چن تا نکته توجه کنین
همینطور پرنشاط ادامه بدین فقط امروز نباشه ها
پستهانون برپایه احترام متقابل باشخ
هوای تازه واردارو هم داشته باشید
abtin

[quote pid=266534 dateline=1372611502]اینه گروه فعال وپویا
ارمین جان کجایی بیا که هم ااماده اییییییم ، بچه ها خواهشن ه چن تا نکته توجه کنین ، همینطور پرنشاط ادامه بدین فقط امروز نباشه ها، پستهانون برپایه احترام متقابل باشخ ، هوای تازه واردارو هم داشته باشید
[/quote]

داش آبتین، ببین این پایینی خوبه گلم !!

"ما مخلصیم ، شما چشم مایی ، دوستت دارم گل ِ من !! "

این بالا کامنتا می زنه این کامنت امروز ساعت فلان زده شده ، (البته کامنتای منو ببینین ، همشون بعدش پرانتز داره که در ساعت "پیش پای شما" برای بار n ام مشکلات املایی اش اصلاح شده cheshmak) بعد از این پرانتزه، این جمله بالایی بیاد داهاش، تا دیگه خیال همه از احترام متقابل راحت شه
البته اگه "فراستی" باشه  قبول نمی کنه !!!! می دونی چرا ؟ می گه احترام از محتوا رفته توی فرم !!! به خدا ! والا! بدم نمی گه ها Smiley-happy114
داش تازه وارد تر از من هست اینجا خدایی اش ، نــــه داریم مردمSmiley-happy114
گرچه ما زود افول می کنیم، چون عن قریبه که رفقا بیان اینجا ُ ما رو نصیحت کنن و خلاصه به قول اخراجی ها حاج آقا اومد بحث و عوض کنین " ملوانان ، خلبانان ..... "
خلاصه نگین نگفتین، گرچه ما تو اون بحث ها هم هستیم، ولی بعضی ها نمی ذارن، بگم ؟!؟!؟

دروووووووووووووووود

چطورین بروبچ؟
خسته نباشین شوالیه های پرنده
دوست دارم بازم امشب خودمونی حرف بزنم
امشب داداش آبتین گوشمو کشید
ممنونم داداش آبتین303
خیلی فعالیتم کمه تو گروه باید ببخشین
من خیلی به اینجا مدیونم
امشب 9تیر ماهه
آره داداشا امشب دقیق یازده ماهه تو مسابقات ترک ثبت نام کردم
امشب تاج می گیریم به امید خدا
از تمام اونایی که تو این راه کمکم کردن ممنونم
از همه ی کانونیا
از همه ی جنگجویان و پرنده هاKhansariha (8)
از اون وقت که اومدم تو کانون گفتم باید کمر همت رو بست وقتی بابا بزرگ گفت 315 روز از ورودش به کانون پاک بوده من گفتم باید رکوردش رو بزنم .
همیشه وقتی حالم بد بود و داشتم کم میوردم با خودم می گفتم باید بتونی رکورد بابا بزرگ رو بزنی.
الان خدا رو شکر با یاری خدا و کمک همه ی شما کانونیا334 روزه که پاکم.از ورودم به کانون تا حالا
از همه ممنونم.Khansariha (18)Khansariha (8)303

حالا برسیم سر گروه
درسته فضای گروه باید عوض بشه .
این رو باید دونست که شاد بودن خودش بهترین روش ترکه.
همون اوایل هم که من تو گروه بودم دوست داشتم فضای گروه از این مرده بودن در بیاد یه دوباری هم سعی در عوض کردنش داشتم که یه چندتا پس گردنی خوردیم شاهد هم داداش سهیل و داداش حمید4fvfcja
وقتی سرپرست ماهانه شدم نهایت تلاشم رو کردم با اینکه فضای اونجا یه فضای مسابقه بود ولی شاد باشه.حالا هر چند کم ولی سعی خودم رو کردم.ولی متاسفانه مشکلات نگذاشت و اونجا رو رها کردم و فعلا با سرپرستی حال نمی کنم.
ولی من به کانون و مخصوصا اینجا خیلی علاقه دارم هر کمکی دوستان از دستم بر میاد من آماده ام انجام بدم .
فقط تقاضایی که از دوستان دارم همون موضوع سرگرمیه.
اگه اومدین کانون پس اومدین ترک کنین اگه می خواین ترک کنین باید کمر همت رو ببندین. بدونین اگرم شاد باشین با هدف باید شاد باشین.هدف =ترک
چیزی رو سر سری نگیرین.
بازم می گم همت کنین به ترک.
با شعار و حرف نمی شه ترک کرد.53258zu2qvp1d9v

خب در آخر شما جون بخواین
کیه که بده4fvfcja
امکانش هم اگه هست منم میشه تو لیست بنویسین؟Khansariha (8)
چه عجب دیدیم اینجا شلوغ شده. خدا کنه همیشه شلوغ باشه. چی بود بالاخره باید این کانون و مخصوصا این تاپیک تحرک داشته باشه
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان