امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام
تو گروه بندیا ما هم پشم دیگه222222

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
سلام منم هستم317
یادتان باشد تا زمانی که نفس میکشید برای آغازی دوباره هرگز دیر نیس.
[تصویر:  4.jpg]
[تصویر:  5.jpg]
[img=0x0]http://setfa.net/images/etrjzxwdid004yv3lbem.jpg[/img]

[تصویر:  05_blue.png]

(1392 تير 8، 18:06)EHSAN-BEST نوشته است: سلام به همگی
همگی خوبید؟
اول از همه میخوام بگم این حمید کجاست چند وقته پیداش نیست کسی ازش خبری داره نگرانشم
حالا در مورد خودم میگم
متاسفانه این چند روز زیاد به فکر ترک نبودم و همین چند دقیقه پیش هم خ ا کردم که روحیم بدجور خراب بود ولی وقتی تو کانون اومدم بهتر شدم
به امید خدا میخوام دوباره شروع کنم اسم منم تو گروه بندی بنویسید
دوستان چند تا سوال دارم خواهشا هر کی میدونه جواب بده هم خیلی برام مهمه هم خیلی اذیتم میکنه
اولیش اینه که من همش فکر میکنم آینده بچه دار نمیشم چون اسپرمم یه جورایی زیاد چسبناک نیست و مثل آبه حالا به نظر شما خ ا روی بچه دار شدن تاثیر داره؟

دومیشم اینه که من از لحاظ صورت به شدت دارم زشت میشم به صورتیکه زیر چشمهام داره قشنگ گود میفته و هر وقت تو آینه خودمو نگاه میکنم از خودم بدم میاد برا این مشکل چه راه حلی دارید؟

سومیشم اینه که الان خیلی وقته زورخونه نرفتم کلا ولش کردم اونم به خاطر اینکه کم خونم وقتی که تو گود میرفتم یه کم بهم فشار میومد سرگیجه میگرفتمو چشمام سیاهی میرفت حالا به نظرتون چیکار کنم
خواهشا این سوالات رو برام جواب بدید خیلی خیلی برام مهمن
به قول ما کرمونی ها این فکرا و سوالا ذهن خورمون کرده
ممنون از همتون
داش سام علیکم. ارادت داریم. مخلص. 

جواب سوال 1= آره برادر تاثیر داره. اگه این گناهو ترکش کنی برطرف میشه و برمیگرده به خونه ی اولش. 

جواب سوال 2= من خودم یه مدتی اینجوری بودم اره. این گناه رو ترک کن بعد از یه مدتی میبینی زیباییت داره برمیگرده. به این میگن نیروی جوانی

جواب سوال 3= به نظرم کپسول روغن جیگر ماهی بزن به بدن تا حال بیاد . کم کم با ترک خ ا و خوردن این کپسول که توی داروخونه ها است حال میای و میری تو گود و حال می کنی. 

این هم جواب سوالات شما برادر

ارادت . مخلصتیم لوتی بامرام

303303303303303303
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

(1392 تير 8، 18:06)EHSAN-BEST نوشته است: سلام به همگی
همگی خوبید؟
اول از همه میخوام بگم این حمید کجاست چند وقته پیداش نیست کسی ازش خبری داره نگرانشم
حالا در مورد خودم میگم
متاسفانه این چند روز زیاد به فکر ترک نبودم و همین چند دقیقه پیش هم خ ا کردم که روحیم بدجور خراب بود ولی وقتی تو کانون اومدم بهتر شدم
به امید خدا میخوام دوباره شروع کنم اسم منم تو گروه بندی بنویسید
دوستان چند تا سوال دارم خواهشا هر کی میدونه جواب بده هم خیلی برام مهمه هم خیلی اذیتم میکنه
اولیش اینه که من همش فکر میکنم آینده بچه دار نمیشم چون اسپرمم یه جورایی زیاد چسبناک نیست و مثل آبه حالا به نظر شما خ ا روی بچه دار شدن تاثیر داره؟

راستش من یه چیزی می گم من یه مدت زیادی همین مسایل برام مسله بود بزار راحتت کنم
خود ارضایی به جز کاهش سطح فعال انرژی بدن(اصطلاحا بی حالی) هیچ عارضه ای نداره نه زود انزالی نه عقیم شدن نه سیاهی زیر چشم نه هیچی این مورد تایید همه پزشکا هس من پرسیدم شما هم خواستی بپرس
می دونی بعضی وقتا برا اینکه آدم رو بترسونن میان عوارضی رو میگن 
دروغ دروغه!نباید گفت
ما خ ا نمی کنیم چون حرامه یعنی بخاطر رضای الهی 
در ضمن اسپرمی که چگال تر از آب باشه یعنی رو آب نمونه بچه سازه!ویسکوزیته و رنگ اسپرم تابع تغذیه هس
تنها ایراد خ ا رو بدن خستگی و کاهش آستانه تحمل و در موارد شدید کاهش ویتامین آ میشه
البیته از لحاظ روانی ادم رو میترکونه کاهش اراده و احساس پوچی و عذاب وجدان و اینکه همیشه توقع شکست داری و ...

دومیشم اینه که من از لحاظ صورت به شدت دارم زشت میشم به صورتیکه زیر چشمهام داره قشنگ گود میفته و هر وقت تو آینه خودمو نگاه میکنم از خودم بدم میاد برا این مشکل چه راه حلی دارید؟

اگر تو مناطق کویری مثه یزد و یا غرب کشور هستی طبیعیه اینجوری بشی!
همونطور که گفتم این عارضه خ ا نیست تو بخاطر آآلودگی pm10اینجوری میشی 
آلودگی فوق یا اصطلاحا آلودگی ریز گرد(فقط در شرایط بحرانی دیده میشه فک نکن تو هوای صاف نیس فقر پوشش گیاهی باعثش می شه) باعث میشه احساس تشنگی کمتری بکنی(البته اینا عارضه های خیلی کوچیکه)
و شما آب کمتری می خوری کاهش رطوبت بدن اولین اثرش رو پوست  و بعد بیناییه پوست حالت ارتجاعیشو از دست میده و زیر چشماش سیاه میشه 
منم وقتی برا مسابقه ها وزن کم می کردم ناگهان اینشکلی می شدم و همه بهم میگفتن کمتر بزن!
در ضمن برا جایگزیینی باید یا قرص ویتامین آ بخوری یا هویج
البیه ماهیتا ویتامین ا محلول در چربیه و نمیشه بیش از حد خورد و علامت اضافی بودن حالت تهوعه
البته اگر با فیبرهای حامل طبیعیش بخوری یعنی همون هویج این مسایل نیست!
سیکل جایگزینیشم 4 روزه هس یعنی سر 5 روز اگه رعایت کنی حلی
من خودم روزا تا 20 الی 25 لیوان اب رو میخورم سعی کن آب زیاد بخوری اینو بتجربه می گم 

سومیشم اینه که الان خیلی وقته زورخونه نرفتم کلا ولش کردم اونم به خاطر اینکه کم خونم وقتی که تو گود میرفتم یه کم بهم فشار میومد سرگیجه میگرفتمو چشمام سیاهی میرفت حالا به نظرتون چیکار کنم

خب این مشکل رو منم داشتم چن سال پیش من آپاندیسم رو عمل کردم و بی ارادگی ناشی از خ ا سبب شد تا تمرینات کشتی رو ترک کنم و سپس کنکور و ....
یهو دیدم اونایی که قبلا تو کشتی یه پوئن هم نمی گرفتن دهنم رو سرویس می کنن و مسخره م میکنن
نمی دونم چرا!اما تصمیم گرفتم بازم برگردم
انقد اوضاعم بد بود که یه بار قندم اومد پایین که سرگیجه گرفتم چشام سیاهی رفت و آوردم بالا!نفس شدیدا کم می آوردم و موقع تمرین حرف می زدم تفام میومد بیرون!(یه بار رفتم از مربی اجازه بگیرم تفم پرید به صورتش:21::211البته مربیه خیلی خرتمرین بود!
میرفتم دو انقدر که یه بار خون از دهنم اومد(فقط همین یه بار انقد حماسی بودا)

خلاصه برگشتم به اوج

اما نگاه کن وقتی ورزش رو ول کنی بدنت توانایی تنظیم قند وانسولینت رو نداره و سریع گلیکوژنت میاد پاین! و می بری
این تو ورزشای هوازی مشهودتره
تنها راهش اینه که با وجود خستگی ادامه بدی و اهسته اهسته با مصرف جرعه ای آبب حین تمرین خستگی رو کنترل کنی
نگاه کن تو اگه ناگهان ورزش کنی خستگی کاذب می گیری اما اگه اینتروال بری تا زول اخر میسوزه پس اولا منقطع تمرین کن اما همین که 40 درصد توانت برگشت دوباره برو واسه ادامه تمرین 
چاره ای جز مقاومت نیس
اما این مسله طبیعیه!
(1392 تير 10، 12:57)soheil70 نوشته است: مشت قلمب زمبه ست رهروان پاکی باشه ....ولی امشب ساعت 9 اونجا نباشه.....4fvfcja
آقا درست میگی،درست میگی..4fvfcja
آقا من عاااشق این عملیات های انتحاریم(یا انطحاری42..یا انتهاری؟!!17 چمدونم همو دیگه4chsmu1)..clapping 4fvfcja
با رمز زباله اصن میریم..4chsmu14fvfcja
_______
آقا من فقط بعضی وقتا انشاء م نمیگیره خراب میشه42..یه تقلبی به ما برسونید..4fvfcja4fvfcja
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
سلام به همگی
از آرمان،ما میتوانیم،سهیل70،جوان و  diamond111 که به سوالاتم پاسخ دادن نهایت تشکر رو دارم53
باور کنید به ترک امیدوارتر شدم یه جور روحیه ی خاص بهم دادین از همتون ممنون ایشالا بتونم جبران کنم5353
رفتم غسل کردم توبه هم کردم خدا بخواد دوباره میخوام شروع کنمKhansariha (48)
از همون معجون عرق کاسنی شروع میکنم317
برام دعا کنید41
دنيا کثيفه ، با اشکاي توام تميز نميشه مادر
<<اکبر عبدی
>>

دروغـــگــو دشـمـن خـداسـت ،آآآخ چـقـدر دشـمـن داري خـــدا ، دوسـتات هـــم کـــه مـاييــم يه مـشــت عــاجــز و عــلــيــل و نـاقـــص الــعــقـل کــه در حــقـشـون دشــمــنــي کردي....!
<<بهروز وثوقی>>

داش‌آکل: کمر مردو هيچي تا نمي‌کنه، جز زن. من بودم و يه طوطي. حالا هم باز منم و يه طوطي. اما ديگه نه اون طوطيه و نه من داشی
<<بهروز وثوقی>>

زندگي به من آموخت هر چيز قيمتي دارد ، پنير مجاني فقط در تله موش يافت مي شود
<<مایکل جکسون>>

شايد درد من، دليل خنده کسي شود؛
اما خنده ي من، هرگز نبايد باعث درد کسي شود.
«چارلي چاپلين»

بعد مرگت يه روز چشاتو وا مي کني و ميبيني توي همين اتاق، با همين آدماي دور و برتي، اونوقت مي فهمي که بردنت جهنم!
<<سرپيکو >>

(1392 تير 10، 17:07)EHSAN-BEST نوشته است: سلام به همگی
از آرمان،ما میتوانیم،سهیل70،جوان و  diamond111 که به سوالاتم پاسخ دادن نهایت تشکر رو دارم53
باور کنید به ترک امیدوارتر شدم یه جور روحیه ی خاص بهم دادین از همتون ممنون ایشالا بتونم جبران کنم5353
برام دعا کنید41

منم ازتمام کسانی که لطف کردن وجواب احسان خان رو«جواب سوالهای احسان خان رو»دادند متشکرم
اکتیو بودن پویا بودن یعنی همین
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
(1392 تير 10، 13:03)جوان نوشته است: خیر مقدم میگم به خودم بالاخره ما بعد از یه دوره پزشکی برگشتیم
کانون چطوره
اومدیم که تابستون رو پربار کنیم
یه بار برا همیشه
دوست عزیز آرمین جان!

حال ندارم 500 تا پیج رو زیر و رو کنم تا ببینم این گروه چجوریه
یه لطفی کن و توضیح بده اگه حال کردم میام
سپاس گرازم!
به به داداش جوان ما چه طوره؟ راه گم کردی؟ از این طرفا؟ Khansariha (18)
فکر کنم عمل داشتی... ان شالله که خوب بوده و الان سالم و تندرست تر از همیشه باشی... 53
داداش پ.پ رو می بندی همینه دیگه... نه دعوت نامه می تونیم بفرستیم واست، نه حال و احوال بپرسیم... این چه وعضشه؟ 4fvfcja
عرضم به خدمتت که این جا توضیحاتشه... مشابه گروه بندی سابق... کمک کردن اعضای گروه به همدیگه...

(1392 تير 10، 13:21)حمید خان نوشته است: سلام
تو گروه بندیا ما هم پشم دیگه222222
داداش حمید، بفرما گروه بندی... این صحبتا چیه؟ 4fvfcja 
دعوتنامه که ارسال شد خدمتت، شما افتخار ندادی... Khansariha (18) یا دادی ما ندیدیم... 4fvfcja

(1392 تير 10، 13:23)saeid0035 نوشته است: سلام منم هستم317
خوش اومدی داداش سعید... Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)

(1392 تير 10، 15:00)امید فردا نوشته است: آقا من فقط بعضی وقتا انشاء م نمیگیره خراب میشه42..یه تقلبی به ما برسونید..4fvfcja4fvfcja
داداش امید، انشای منو ببینی، به توانایی هات ایمان میاری... 4fvfcja دیگه نیاز به تقلبم نداری... 4fvfcja
هر چی به ذهنت میرسه رو بنویس... بعد یه 2 دور هم بخونش، اشکالاشو رفع کن... حله... Khansariha (18)

(1392 تير 10، 17:07)EHSAN-BEST نوشته است: سلام به همگی
از آرمان،ما میتوانیم،سهیل70،جوان و diamond111 که به سوالاتم پاسخ دادن نهایت تشکر رو دارم53
برام دعا کنید41

احسان جان، ماشالله به روحیه... بارک الله... همیـــــــــــــــــــــنه.... 41
ولی داداش، این چند وقته یکم وضعیتت متفاوت شده با قبل ها... حقیقتا نگرانتم... Khansariha (18)
ما هم پیشت نیستیم ببینیم شرایطت چه جوره تا بهت بگیم چی کار کنی چی کار نکنی...
خودت فکر کردی به چراییش؟
مواظب عوامل تحریک کننده هستی؟ غذاهایی که می خوری؟ ارتباط هایی که داری؟ نگاه هات؟ فکرهات؟
یه بررسی کن ببین از کجا ناشی میشه این شکست ها... تا هدفمندتر بری این مسیرو داداش... Khansariha (18)
این بار ان شالله دیگه پاکیت، انتهایی نداره... یه ضرب میری جلو... 317

گروه بندی رهروان پاکی
[تصویر:  432022s1vheyatjs.gif]
1) آرمین 100
2) علیرضا 68
3) میلاد+
4) مجتبی پایلوت
5) محسن 72
6) روزبه
7) دیاموند 111
8) راهی
9) آبتین
10) هبوط
11) رامتین 2012
12) نمیدانم
13) الون من
14) گدای زهرا
15) امید فردا
16)اسنایپر 3
17) پشتکار
18) سعید جی
19) لاکی بوی
20) بی تاب
21) آقای اراده
22) سهیل 70
23) احسان بست
24) آزاد 63
25) رند
26) حمید خان
27) سعید 0035
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1392 تير 10، 15:00)امید فردا نوشته است:
(1392 تير 10، 12:57)soheil70 نوشته است: مشت قلمب زمبه ست رهروان پاکی باشه ....ولی امشب ساعت 9 اونجا نباشه.....4fvfcja
آقا درست میگی،درست میگی..4fvfcja
آقا من عاااشق این عملیات های انتحاریم(یا انطحاری42..یا انتهاری؟!!17 چمدونم همو دیگه4chsmu1)..clapping 4fvfcja
با رمز زباله اصن میریم..4chsmu14fvfcja
_______
آقا من فقط بعضی وقتا انشاء م نمیگیره خراب میشه42..یه تقلبی به ما برسونید..4fvfcja4fvfcja

رمز زباله دیگه چیه
اخه شماچرا با این حالت
چشم ساعت 9می حمله ایم اونم ازنوع انتحاریش
سلام بر همه ی پرانرژیان و گلهای سرسبد کانون ترک. آفرین به همه. پس حمله را آغاز می کنیم . رمزش به نظرم یا الله باشه حرف نداره. نظر شما چیه؟؟؟
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

این قضیه حمله چیه؟
یا الله؟!؟ مگه میخوایم بریم نسیم حیات 4fvfcja4fvfcja

بقول این وزنه برداره!پپپپپوپپپپک!
(1392 تير 10، 19:00)diamond111 نوشته است: سلام بر همه ی پرانرژیان و گلهای سرسبد کانون ترک. آفرین به همه. پس حمله را آغاز می کنیم . رمزش به نظرم یا الله باشه حرف نداره. نظر شما چیه؟؟؟

عالیه
سلام علیکم 4fvfcja
جریان این حمله و اینا چیه؟ 4chsmu1
بابا اسم رمزو بذارین روزبه که همیشه یادتون باشه خیلی هم باحاله 4chsmu1
میگم یه گروه بندی چیزی بود ما اومدیم اسم نوشتیم
تازه رای هم دادیم ولی خبری نشد 4chsmu1
تو رهروان حرف زدن چه سخته
آدم جلفیش نمیاد داداش آرمین بیا این عرق منو پاک کن 4fvfcja
[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353
سلام بر همه ی رهروان پاکی ها. پاشید . برخیزید داره ماه رمضون شروع میشه. بیایید بریم پیشواز ماه رمضون . البته اونایی که مشکل دارن و نمی تونن روزه بگیرن مثل خود من ایرادی نداره بیان و هر روز یه دعایی بخونن. قبوله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

(1392 تير 10، 19:21)روزبه نوشته است: سلام علیکم 4fvfcja
جریان این حمله و اینا چیه؟ 4chsmu1
بابا اسم رمزو بذارین روزبه که همیشه یادتون باشه خیلی هم باحاله 4chsmu1
میگم یه گروه بندی چیزی بود ما اومدیم اسم نوشتیم
تازه رای هم دادیم ولی خبری نشد 4chsmu1
تو رهروان حرف زدن چه سخته
آدم جلفیش نمیاد داداش آرمین بیا این عرق منو پاک کن 4fvfcja
دستمال بردار پاک کن4fvfcja4fvfcja. همین رهروان خوبه می خوای برای چی عوضش کنی؟ قضیه رمز هم اینه که ما می خواییم یه حالی از این شیطان ملعون بگیریم که کلا هویت خودش رو فراموش کنه. اگه هستی بگو.
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

شما برین منم تشویق میکنم 4chsmu1
[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان