امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1392 تير 28، 4:42)Alireza 68 نوشته است: سسسسسسسسسسسلام

رند عزیز تو بگو مجوز چی رو باطل امر کن نوه فقط قربون دستت اون عصا و سمعک منو بیار

و

خیلی خیلی خوشحالم که دو سه تا عضو قدیمی دوباره فعال شدن317

محمد رضا خیلی خوش اومدی317

نقل قول: اینجا هی فرو فر عوض میشه که [تصویر:  b.gif] اول فک کردم اشتب اومدم[تصویر:  p.gif]

داش امیر ترفیع رتبتون رو می تبریکم[تصویر:  5.gif]

فعلا بای

[تصویر:  Laie_22.gif]
امیر کیه؟1744337bve7cd1t81

تندیس عزیز تو هم خیلی خوبه که دوباره میخوای فعال بشی

و آقای اراده گل گلابKhansariha (18)

ممنونم از پاکیت

آقا ما هم مثل آقای بی تاب شدیم 10 روزه که 8روزش روز خوب بودهKhansariha (46)

بی تاب جان تبریک میگم بهتKhansariha (18)

و اینکه ی مشکل کوچولو دارم1276746pa51mbeg8j

بعضی وقت ها پیش میاد احساس نیاز به محبتم فوران میکنه و بدجور تشنه محبت بشم

اما جایی برای تامینش نیست

چه باید کرد؟

شما هم دچارش میشید؟ و چه راه کاری دارید؟42
سلام برادر. من هم تا حالا خیلی دچارش شدم اما میدونی من چیکار می کنم؟

من وقتی نیاز به محبت پیدا می کنم و کسی پیشم نیست که بهم محبت کنه به خدا فکر می کنم . به تنهایی خدا فکر می کنم و میرم یه صفحه قرآن با معنی و تفکر عمیق یا یه مقدار صحیفه سجادیه میخونم . خیلی برای من کارسازه. حالا شما هم میتونی امتحان کنی. البته نماز هم خیلی خوبه. نماز های مستحبی و قضا. یه لذت خاصی داره. وقتی که فکر کنی خدا هست دیگه هیچگاه میل نیاز به محبت زیاد نمی شه. چون خدا به همه محبت می کنه. 

این روش ها رو خودم امتحان کردم و برای خودم جواب داده. حالا میتونید شما هم امتحان کنید شاید برای شما هم جواب بده
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

چه استقبال خوبی
اگه می دونستم سرمون دعوا می شه زودتر از اینا می اومدیم!4fvfcja

سلام همین الان یه خمپاره خورد به حرم حضرت زینب خدا لعنت کنه این وهابی ها روTearsTears
حواسمان باشد...

از خود خواهی های خودمان،تا ندانم کاری ها،

تا نفوذی ها،تا دشمنان قسم خورده،

امکان دارد همه با هم کاری را انجام دهیم!

خواسته یا ناخواسته!!
بانو سلام
سلام ای دلخسته از بلاهای روزگار
سلام ای ام المصایب
یزیدیان روزگار ما بدترند از یزدیان روزگار شما
بانو
زخمهای دل شما تازه شد
ای اف برما
صدای هل من معین شما می آید و
ما چنان سرمست از خوشیهای روزگارچشم وگوش بستیم بر این ندا

بانو
کجتست علمدارتان
کجاست غیرت الله
کجاست یل ام البنین
جسارتهاکه امروز بر شما شد
دل مارا بدرد اورد
اف برما
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
سلام برادر. من خبر ندارم چی شده.
میشه توضیح بدید در سوریه چه اتفاقی افتاده؟
(1392 تير 29، 5:25)hesam313 نوشته است:
(1392 تير 28، 19:12)mehdi0 نوشته است: سلام همین الان یه خمپاره خورد به حرم حضرت زینب خدا لعنت کنه این وهابی ها روTearsTears
جهت اطلاع سعادت جان

داش سهیل
سر ما دعواس، شما میگی خرج داره4fvfcja

میگم داداش میلاد ،داش دیاموند
دعوا که نداره که4fvfcja
میخواین به مناقصه بزاریم؟!4fvfcja
سلام اسمم رو دیدم گفتم ببینم اینجا چه خبره. میگم مگه من دعوا کردم؟؟1744337bve7cd1t81

حالا حسام توضیح بده ببینم اینجا چی شده که ما بی خبریم42
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

سلام به یاران همواره قدر رهروان 303

آقا برید کنار... برید کنار... ما اومدیم... 4fvfcja چه خبره این قدر شلوغ کردید این جا رو... یه جا هم واسه ما بذارید این وسط خو...  4fvfcja

خبری خوش به ما رسید که هم اکنون در پوست نمی گنجم... 317ببینید هم گروهی های ما چه کردن... 317
داش حمید و داش سهیل و داش بی تاب هر سه تاشون 10 روزه رو ترکوندن... Khansariha (48) شیطونه رم با غل و زنجیر بستن... Muscular
ای ول، ای وله، ای ول... خیلی کارتون درسته... 41
ماشالله به هر 3 تاتون و تبریک جانانه میگم به اراده ی پولادینتون... Khansariha (8)
ان شالله دست همدیگه رو می گیرید و با هم 20 روزه و 30 روزه و ماهانه و الی آخر... Khansariha (46) ول نکنید دست همدیگه رو ها... clapping
اصن این قدر خوشحالم که دیگه نمی دونم چی بگم... 6

این هم گروهی تک تیراندازمون کجاست بچه ها؟ خبر دارین ازش؟ 53258zu2qvp1d9v
دست این داش اسنایپر هم بگیرید ها... با خودتون ببریدش اون بالا بالاها... Khansariha (18)

آقا وایسید... clapping
من یه گروه دیگه هم دارم... 42 پارتی بازیه دیگه... به ما دو تا رسیده... Smiley-happy114
اونا هم کارشون درسته... 317 بیست بیست... 317 بــــــــــــــــــــــله.... 317
داش احسان و داش امید فردا و داش رامتین و داش لاکی... Khansariha (18)
همشونم پاک پاکن... خیـــــــــــــــلی مشتی... 317
برین جلو قهرمان ها که راه بازه و جاده همچنان ادامه داره... 41  منم پشت سر شما دارم میام... varzesh
با هم میریم تا ته پاکی... Muscular

و این بود پست اختصاصی ما واسه هم گروهی های عزیز...Khansariha (18)
حالا بگید ببینم گروه هست با ما کل بندازه؟ 
نه جرئت دارید بگید دیگه... Smiley-face-cool-2

و این جاست که صدایی در گوش می پیچد... 4fvfcja
آری... هرچند گروه بسیار است... اما مهم چیز دیگریست... 4fvfcja
چرا که ما همه رهروانیم و حالا حالاها قهرمان... :22:
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
رفقا، دوستان و یاران گرامی همه به گوش clapping
داداش سعادت عزیز، عضو جدید گروه هستن... Khansariha (18)
خیر مقدم میگم داداش ورودت رو به رهروان و برات آروزی موفقیت و پاکی دارم... Welcome (1)
دریچه های پاکی رو به رو خودت باز کن که دیگه باید گذشته رو بذاری کنار و بیای تو دنیای پاکی... Khansariha (48)
پاکی ابدیت ان شالله... Khansariha (18) 

محمدرضای عزیز و گل، خیلی خوش برگشتی... Khansariha (18) مشتاق دیدار داداش.. Khansariha (8)
دلمون بسی برات تنگ بود... امیدوارم این سختی های کنکورو به بهترین شکل در کرده باشی تا حالا... بقیشم تا آخر تابستون وقت هست... 4fvfcja
و خدا رو شکر که از قبل ماه رمضان پاکی... 31753

آقا جان، "امیر" هم خود خودمم... 4fvfcja الکی به خودتون نسبت ندید... 4fvfcjaSmiley-face-cool-2
اون "ر" رو قبل "میم" بذارید... بعد یه "نون" هم بذارید تهش... میشه: "آرمین" 4fvfcja تموم شد و رفت... دیگه دعوا هم نکنید... 4fvfcja

داداش تندیس گرامی، شما هم خوش برگشتی برادر... Khansariha (18) 
گروه هم متعلق به خودته برادر... هستیم در خدمتت... Khansariha (48)
واسه هم گروهی ها هم دیر رسیدی، تاریخ دعوت نامه رو یه نگاه بنداز تو پروفایلت... 174fvfcja 
ولی پارتی بازی های ما هم یکی دو تا نیست داداش... 4fvfcja غمت نباشه... هم شما و هم حسام جان رو وارد گروه بندی ها می کنیم.... Khansariha (18) 

همای رحمت جان،آفرین که نشکستی... 317
اما حواستو بیشتر به خودت بده داداش... حیفه این مدت پاکی ها... این همه زحمت، این همه تلاش، این همه مراقبت... 53258zu2qvp1d9v
باور کن اون یه لذت کوتاه چند دقیقه ای به هیچی نمی ارزه... به ذلت بعدش فکر کردی؟ 53258zu2qvp1d9v
خودتو از هرچی که فکر می کنی دورت میکنه از پاکی، جدا کن... و با چنگ و دندون هم که شده تو این ماه عزیز، حفظ کن پاکی رو... Khansariha (18) 

عرض ارادت به پیر و جوون گروه... 303 کلهم مجمعین... Khansariha (8)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1392 تير 29، 11:03)hesam313 نوشته است: داش دیاموند شرمنده42
با موبایل اومده بودم،نمیدونم چرا اسم تو رو دیدم بجا داش سهیل174fvfcja
مشکلات نخوابیدنه دیگه42
چشام جابجا دید
داداش سلام. ایرادی نداره . اول خودم تعجب کردم بعدش گفتم شاید اشتباه شده. پس ایرادی نداره
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

سلام
من دیروز به کانون وارد شدم
و امروز هم به عضویت این گروه در اومدم
من ابتدا به ساکن یه معرفی از خودم می کنم اگر شرایط من برای شما قابل درک بود به من کمک کنید

من 22 ساله اهل شیرازم(یکی از دوستان گفتن اینجا رو شیرازی ها اشغال کردن!)
از 14 سالگی آلوده شدم به صورت نیمه عمدی! 
یعنی اسم خود ار... رو شنیده بودم اما اصلا نمی دونستم چیه یه بار یک بار مشغول دست ورزی بودم بی هدف(کاش اون لحظه دستم می شکست)1276746pa51mbeg8j آلوده شدم
خب آلوده شدم!چون نمی دونستم چقدر گناه بزرگیه و چقد اعتیاد داره فقط قبحش رو می دونستم.
و آلوده شدم

من خدا دوستم و اعتقاد زیادی به خدا و اینا دارم!اما در خونه ی مذهبیی تربیت نشدم لذا اصلا عادت به نماز و روزه ندارم
یه دوستی به اسم حمید هم داشتم که یه گپ باهام زد و 2 3 روز روزه گرفتم ولی هنوز به معرفت بیشتری نیاز دارم
از نظر من معرفت باعث رخداد محبت می شه پس اگه خدا رو بفهمیم(در حد ظرفیت) با عشق عبادت می کنیم

ظاهرا خیلی آدم مذهبی و سالمیم همیشه ته ریش و پیرهن دکمه ای و این که آدم ساکتیم این باعث میشه هیشکی درونم رو نخونه فقط پسرداییم از خ ا من اطلاع داره و خدا و دیگر هیچ

مسله دیگه این که عمریه ورزشکارم و بدن بزرگ و ورزیده ای دارم که یه خورده جنس مخاف رو جذب می کنه من سعی کردم با پوشش ساده و گشاد و اینا از به گناه افتادن دخترا جلوگیری کنم به توصیه مادرم

مسله دیگه اینه که تو شرایط ازدواج نیستم اصن و فعلا دنبالش نیستم و تا ترک نکنم اصلا(این توصیه رو از سرتون بیرون کنید)

خب فعلا چیزی به ذهنم نمیاد اما برا معرفی خودم به شما اگه راهنمایی دارید حتما بپرسید

خدا کنه راه ترک رو پیدا کنیم و طی کنیم اون رو
(1392 تير 28، 15:08)soheil70 نوشته است: آقا الکی یار کشی نکن جفتشون مال مان...4fvfcja
چه خوش اشتها

کم نیاری سهیل جان4fvfcja

(1392 تير 29، 5:25)hesam313 نوشته است: داش سهیل
سر ما دعواس، شما میگی خرج داره4fvfcja

میگم داداش میلاد ،داش دیاموند
دعوا که نداره که4fvfcja
میخواین به مناقصه بزاریم؟!4fvfcja
داداش حسام مگه مناقصه ما رو ندیدی4fvfcja
فقط سریع باش تا وقت تموم نشده

گروه ما(؟) در نظر دارد به منظور تامین همگروهی مورد نیاز خود اقدام به برگزاری مناقصه عمومی نمایید
لذا از واجدین شرایط دعوت بعمل می اید نسبت به شرایط مناقصه اقدام نماییند
شرایط مناقصه : فردی فعال ، با اراده ، دارای روحیه عالی و ترجیحا حرف گوش کن4fvfcja

(1392 تير 29، 10:47)armin100 نوشته است: حالا بگید ببینم گروه هست با ما کل بندازه؟ 
نه جرئت دارید بگید دیگه... Smiley-face-cool-2
داداش ارمین فکر کنم در جریان گروه ما نیستی که اینجوری صحبت میکنیSmiley-face-cool-2

[تصویر:  05_blue.png]
http://www.ktark.com/Thread-8-%D9%85%D8%...6#pid68856

جالب بود
(1392 تير 29، 12:34)boyka نوشته است: سلام
من ابتدا به ساکن یه معرفی از خودم می کنم اگر شرایط من برای شما قابل درک بود به من کمک کنید

یعنی اسم خود ار... رو شنیده بودم اما اصلا نمی دونستم چیه یه بار یک بار مشغول دست ورزی بودم بی هدف(کاش اون لحظه دستم می شکست)1276746pa51mbeg8j آلوده شدم
خب آلوده شدم!چون نمی دونستم چقدر گناه بزرگیه و چقد اعتیاد داره فقط قبحش رو می دونستم.
و آلوده شدم

من خدا دوستم و اعتقاد زیادی به خدا و اینا دارم!اما در خونه ی مذهبیی تربیت نشدم لذا اصلا عادت به نماز و روزه ندارم
یه دوستی به اسم حمید هم داشتم که یه گپ باهام زد و 2 3 روز روزه گرفتم ولی هنوز به معرفت بیشتری نیاز دارم
از نظر من معرفت باعث رخداد محبت می شه پس اگه خدا رو بفهمیم(در حد ظرفیت) با عشق عبادت می کنیم

ظاهرا خیلی آدم مذهبی و سالمیم همیشه ته ریش و پیرهن دکمه ای و این که آدم ساکتیم این باعث میشه هیشکی درونم رو نخونه فقط پسرداییم از خ ا من اطلاع داره و خدا و دیگر هیچ

مسله دیگه این که عمریه ورزشکارم و بدن بزرگ و ورزیده ای دارم که یه خورده جنس مخاف رو جذب می کنه من سعی کردم با پوشش ساده و گشاد و اینا از به گناه افتادن دخترا جلوگیری کنم به توصیه مادرم

مسله دیگه اینه که تو شرایط ازدواج نیستم اصن و فعلا دنبالش نیستم و تا ترک نکنم اصلا(این توصیه رو از سرتون بیرون کنید)

خب فعلا چیزی به ذهنم نمیاد اما برا معرفی خودم به شما اگه راهنمایی دارید حتما بپرسید

بوی کا عزیز خیلی خوش اومدی به گروهKhansariha (8)

همین که اینجا اومدی و خواستار ترک هستی باید خدا رو شکر کرد
همین که چهره زشت این گناه رو خدا برات اشکار کرد...
همینکه احساس گناه رو درونت بوجود اورد...
جای خوشحالی داره و باید شکرش رو بجا اورد

خیلی ها هستن بیرون از اینجا که اینکار رو انجام میدن اما یه ذره هم احساس گناه نمیکنن
یا احساس گناهشون اونقدر نیست که بخوان به فکر ترک باشن
پس بدون خدا دوستت داشته که تو رو به حال خودت رها نکرده
امیدوارم از این لطف خدا نهایت استفاده رو ببری

مطمئن باش اگه واقعا برای پاکی بجنگی ، با کمک همدیگه موفق میشیم
و مهمتر از همه به خودت و خدا اعتماد کن

توصیه من اینه که سعی کن در کنار ترک ، خودت رو هم اصلاح کنی
اینجوری هم ترک راحت تری داری و هم عیب های دیگرت رو از بین میبری

انشاالله موفق میشیKhansariha (46)

(1392 تير 29، 12:34)boyka نوشته است: سلام

و آلوده شدم

السلام و الدرووووووووووود فی جمیع الجهات

اول از همه به داداش بویکا اگه اشتب نکنم و داداش سعادت خیر مقدم عرض می کنم

امیدوارم همه با هم بزنیم له کنیم بریم جلو و شما داداش بویکا از زورتون سو استفاده نکنین مخصوصا از اون زنجیره

نکته ی دیگه این که اشتب به عرضتون رسوندن اینجا رو همیشه تا بوده و هست اصفهانیا زیر سلطه دارن همین الان 

بگم که یه موقع پول زور یادتون نره.

نکته ی دیگه این که:

یه سریالی بود یه زمان به اسم لیلی با من است.پرویز پرستویی می رفت از یه نفر تو جبهه می پرسید آقا شما یه نفر 

رو ندیدین ریش داشته باشه و عینک بزنه و یه چفیه هم داشته باشه اون طرف می گفت من نیستم؟!!!Smiley-happy114

حالا شمام داستانتون با ما حالا شاید یه دوتا واو یا نون فرق داشته باشه. 

داداشی ما همه همدردیم راحت باش جیگر

سلام مارم به خواجه برسونKhansariha (8)

خب برسیم سر گروه

آیییییییییییییییییی نفس کششششششششششش:smiley-yell:

کیه داره از گروهشون می تعریفه؟1744337bve7cd1t81

همش تقصیر منه که این سمعک و عینک بابا بزرگ رو گرو برداشتم نه جایی رو میبینه و نه چیزی میشنوه53258zu2qvp1d9v

بنده خدا آلزایمرونم شده تازگی.Smiley-happy114

آقا همه ی متقدیم و متاخرین شاهدن که هیچ گروهی هلو تر از گروه ما یعنی باند عقرب نیست.Kool

همین داداش هبوط رو میبینین

حالا درسته اصفهانی نیست ولی اراده کنه ستون خیمه ی کانون رو از جا در میاره سه دور تو هوا می چرخونه و دوباره می گذاره جاش42

اقتدار ما هر گروهی رو که بخواد پول زور نده در گیر طوفان خشم بابا بزرگ می کنه.بترسیدKool

در آخر از تمام همگروهی ها می خوام بیان رو سکو و یه فیگور توپ بگیرن و برن  تا ملت کیف کنن.Kool

آقا ما خودمونم پاکیم.317

دوست ندارم روزا رو بشمارم ولی امروز طالب شدم .42

رند / 9 مرداد / 0 / 354 روز پاک

موفق باشین برو بچKhansariha (18)

روز خوش303

از بس حرص خوردم داشت شعرم یاد می رفت4fvfcja

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد

من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
(1392 تير 29، 5:25)hesam313 نوشته است:
(1392 تير 28، 19:12)mehdi0 نوشته است: سلام همین الان یه خمپاره خورد به حرم حضرت زینب خدا لعنت کنه این وهابی ها روTearsTears
جهت اطلاع سعادت جان
من هم تا این اندازه اطلاع دارم. گفتم کامل خبر این هتک حرمت رو توضیح بدید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان