امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام
صبح 2شهريور بخير وشادي
14ماه و2روز پاكي
اقا بجنبيد قطار پاكي در حال حركته
كسي جانمونه ازش
سريع باشيد تاشيطون سوار قطار نشده بزنيم لهش كنيم
ياعلي التماس دعا
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
دومین روز پاکی رو گذروندم

خیلی روزای خوبی رو دارم

اگه این روزا بمیرم بکام مردم
خدایا ممنونم
سلام منم گدای زهرا...اره شاید کسی منو یادش نیاد و یا نشناسه...جدیدا نمیشناسن چون من کم اومدم...اول به همگی سلام میکنم و خوش امد303

و قدیدما که از بس کم اومدم دیگه ازم سراغی نگرفتند...به این دوستای گلم هم سلام میکنم و ارادت ویژهKhansariha (8)

اما دیگه نمیخوام کم باشم و از خود احساس ضعف نشون بدم میخوام برگردم و تو چشم باشم توی زندگی میخوام بگم منم هستند...باید کاری کرد که دیگران نتوتنن نظرشون رو تحمیل کنن باید یاد بگیرم بگم من...اون منی که خدا دوستش داره نه اون منی که الت دست شیطانه و نوچه ی جان برکفشه...میخوام دوباره بشم گدای زهرای پرانرژی میخوام یاد بگیرم دوهوایی و چند هوایی نباشم میخوام یاد بگیرم نباشم کسی که شب با لشکر شیطانه روز با فرشتگان....تویه شلوغی با یکیه وتویه خلوت با یکی دیگه.....

از این به بعد کلمات ناامیدکننده ممنوع.....................
ممنوع.....
ممنوع....clappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclapping

باید شاد بود...باید عاشق شد...عاشق نبودن درده...

باید هدف پیدا کرد هدفی که عاشقشی و واسش مثله فرهاد کوه میکنی تا برسی به شیرین...باید زندگی کرد نه مردگی

میشم گدای زهرای سابق بلکه از اون بهتر...باید اونقدری پاک شم که بتونم برم دم خونه ی بی بی زهرا گدایی کنم....

اونقدری که گلیم خودمو بکشم و به دیگران یاری بدم.....

گدای زهرا 2ماه بی شکست اما خراب....یعنی ازصفر یاعلی535353

پرواز برای نفسی که خدواندگار ترسیم کننده ی زندگی اش اورا به چالش کشانده است

تقریبا میشود گفت غیر ممکن شده اشت...

شروع میکنم چون بدی ها وزشتی ها را دیدم و دنیای بی ارزش را زمانی درک کردم که حرمت ها ، شکسته و حیاها از بین رفته و گمراهی، حالتی ویرانگر نصیبم کرده بود...مردگی نصیبم شده بود و دیگر خبری از خالقم و یگانه پاکی هستی خود نبود و رایحه اش را نمیتوانستم استشمام کنم....برمیگردم تا شکایت این برحرمتی ها رو زمانی که در اغوشش قرار گرفتم به او برسانم....اروم و بی صدا حرکت میکنم من با هر قدمی که بر میدارم تمرین صبر و انتظار و عاشقی میکنم و یاد میاورم خود را ،که یکی منتظرته...منتظرته...منتظرته...عزیزم...53

سلام

صبحتون بخیر باشه

امروز به خودم قول میدم هرچی که شد روزمو بد نکنم

کنترل نگاه و ذهن رو قول میدم به خودم و کنترل شکم
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام...در حالی که از خودم نامیدم و به خدا امیدوارم به لطف و یاری حضرتش وارد روز ۸۱ شدم....دست علی یار همتون
یا حضرت معصومه یا امام رضا ادرکنی
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

[تصویر:  05_blue.png]
chase317سلاممممممم خدمت داداشی های عزیزممممممم Khansariha (58)balloons

Khansariha (57)Khansariha (57) یوهوووووووووووووووووووووووووووو  Khansariha (57)Khansariha (57)

fiestafiestaمن پاکممممممممممممممممممممممممممم fiestafiesta

MuscularKhansariha (98)fiesta ایولللللللللللللللل به همتوننننننننننننننننننن clappingstudsmatta
 زندگی ات را با اراده خودت تغییر بده

هر روز یه قدم

هر چند کوچک

به سمت آرزو هات بردار ...

دو روز مسولین نیستن بچه ها پاکی رو درو کردن
خبری ازعلی 32 و گودلایف نیس×
کجایید؟
سلام
سلام به همه داداشای گل

حال و احوال چطوره خوبین خوشین شاد و سلامتین انشاا...Khansariha (46)Khansariha (46)
ما اومدیم طبق قرار 
پاک پاکم بدون کوچکترین وسوسه ای
فردا بیستمین روز خوبمهGigglesmile317317317317

ماشاا...داداش جوان شما سنگ تموم گذاشتین با این راهنمایی های توپپ تون(اون [پ]دوم تشدیده)4
ایول
ولی خیلی ناراحت شدم شکستی:smiley-yell:

راستی اون نرم افزارتونو دانلود کردم ولی نتونستم نصبش کنم1276746pa51mbeg8jمال کامپیوتره؟؟؟1276746pa51mbeg8j
اون جشن گلبرگ چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ماشالا داداش رزمجو 
خیلی عالی داری پیش میری ها...مراقب این موهبت الهی باش گلمclappingclapping
داداش منم به حرمت اقا امام صادق (ع) پاک بودم
ایشاا...تو طرح بعدی هم هستم4fvfcja

به ماهم بگو راهکار های پاک موندنتو عزیز جون خیلی موثره اگه بچه ها هم بدونن چطوری پیشگیری میکنینKhansariha (48)
داداش علی جون خیلی خوش اومدی با این همه انرژی مثبت ببینم چیکار میکنی ها ...Khansariha (48)Khansariha (48)

داداش علیرضا 
عزیز چرا دلگیری از خودت ؟بگم دوتا چایی بیارن باهم بخوریم  میچسبه هاKhansariha (18)

داداش عطا پاکی ده روزه تون مبارک ایشاا...که از تمامی مراحل زندگیت سربلند و پیروز و بدون شکست عبور کنیstudsmatta

داش Good Life
حال شما؟خوبین 
دادا شما بیا من خودم بهتون فول ترکی یاد میدم Smiley-face-cool-2
پاکیاتون مبارکKhansariha (48)
دادا آمور چرا میشکنی؟نشکن بابا 
هردفعه که خواستی بشکنی به خاطر خدا به خاطر بچه های کانون که با پاک بودن بقیه روحیه میگرن بگو یه ربع صبر میکنم بعد میشکنم یواش یواش این تعلل هنگام شکستنو زیاد کن ببین چی میشه

داداش ما میتوانیم شما چطورین خوبین؟
دماغوتون چاقه همه چی بر وفق مراده ماهم دلتنگ شماییم 
میخواییم همیشه از شما خبر پاک بودن بشنویم128fs318181

داداش الماس 
اون وبلگه عالی بود مثه مطالب خود کانون تو این مورد خیلی بدرد بخور بود مرسیKhansariha (48)

داداش ابتین شما چطورین 
دادا شما بگین چطور تونستین 14 ماه پاک بمونینKhansariha (48)
من خودم خیلی مشتاقم1744337bve7cd1t81

داداش لاکی بوی ایول به پاکیتون 
خیلی کیف کردمKhansariha (48)Khansariha (48)
دادا گدای زهرا خوشحالم که با جدیت برگشتین امیدوارم هرچه سرعتر به هدفتون برسینMuscular

خیلی ببخشین زیاد حرف زدم
اخه دلتنگ همتون بودم و هستم ...همش فکرم اینجا بود که تک تک داداشای گلم الان در چه حالی اند...حالشون خوبه سلامتنstudsmatta
توروخدا به اون سوالام جواب بدین خیلی ممنونم

شهادت اقا امام صادق (ع)رو به همتون تسلیت عرض میکنم
:16:
امیدوارم مثل حنا با مسولیت؛ مثل کزت صبور؛ مثل ممول مهربون، مثل جودی شاد و سر زنده؛ و مثل سیندرلا خوشبخت باشید!fiestafiesta
سلام داداش همسفر مهربون باصفا و همه داداشا....
بعد از یاری خدا یکی از کلیدهای موفقیت من اعلام وضعیت روزانمه...این اعلام وضعیت تاثیرش اینه که خودم رو یک رها شده نمیبینم بلکه کسی که در راه رهایی هست میبینم....خیلی مهمه....همیشه از این حس که دیگه رها شدم و تموم شده ضربه خوردم...این طکط از برکات کانونه و حضور در بین شما دوستان...بازهم تاکید میکنم اول یاری خدا و خدا وخدا... از خدا بغیر از درخواست بخشش گناهان محبتش رو هم گدایی کنیم....یاعلی التماس دعا
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

پشت سر رزمجو
سومین روز پاکی
 بهتره بگم سی و هفت روز مانده به اولین ایستگاه
سلام
دو ساله اینجام
فقط اومدم با حرفام دلخورتون کردم

موندن اینجا دردی از دردای منو دوا نمی کنه

امیدوارم هر جا هستین موفق باشین...

خدانگهدارتون

بدیهایی که در حقتون کردم ببخشید
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
(1393 شهريور 3، 23:51)ما می توانیم91 نوشته است: سلام
دو ساله اینجام
فقط اومدم با حرفام دلخورتون کردم

موندن اینجا دردی از دردای منو دوا نمی کنه

امیدوارم هر جا هستین موفق باشین...

خدانگهدارتون

بدیهایی که در حقتون کردم ببخشید
سلام داداش ما میتوانیم خوبی؟چه خبراclapping
یه سوال:فک رمیکنی ما بچه ها اینجا دوتا پاکی میدیم و دوتا شکلک خندون میذاریم دیگه اوضاعمون میزونه؟نه داداش این حرفا نیست  اوضاع منم داغونه...ماهم میبینی اینجوریم دیدیم هیچ راهی جز برگشتن و بی خیال شدن از گذشته وجود نداره

بعداز یک سالو خورده ای شکستم 

میدونی یعنی چی؟؟؟یعنی اوج افسردگی

و شکست....

اما الان میخندمو لااقل خودمو به خنده میزنم تا روزای خوبه منم بیاد317317317317317
تا شیطون حالش گرفته شه تو هم میخوای بلند شو چرا که منم در حال بلند شدنمه و حاضرم کناری ام هم بلند بشه535353

نقل قول: دادا گدای زهرا خوشحالم که با جدیت برگشتین امیدوارم هرچه سرعتر به هدفتون برسین[تصویر:  muscular.gif]
 سلام داداش ...متشکرم از روحیه ای که دادین Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سلاااااااااااااااام به همه ی داداش های گلم Khansariha (48)Khansariha (48)
امیدوارم همتون خوب و سلامت باشید Khansariha (18)
من اولین روزه که تو این کانون ثبت نام کردم و خیلی سر در نمیارم چی به چیه؟؟1313
ولی برنامه کلیم اینه که با کمک داداشای خودم ترک کنم ایشاالله:winneraward:
راستی من امروز ساعت 10 صبح این مسابقه 10 روزه ترک رو درخواست دادم تا ثبت نام بشم ولی منو ثبت نام نکردن هنوزVamondeTears
خیلی دپرس شدم سر همین قضیه Vamonde
دلم به حال خودم میسوزه اخه امروز رفته بودم بیرون ماشاالله هر طرف نگاه میکردی زن بود هی ما سرمون و مثه این کره خر های یتیم مینداختیم پایین راه میرفتیم اما اومدم خونه دیدم هنو ز مارو ثبت نام نکردن نامرداااااااااا Tears
من برا این یه روز خوب رنج دوران برده ام13
هععععععععی
سلام داداش احسان خعلی خوش اومدی
شما برو اونجا اعلا وضعیت کن
سرپرستش بیاد اسمت رو ثبت میکنه عزیرم

خعلی مخلصیم 53
 زندگی ات را با اراده خودت تغییر بده

هر روز یه قدم

هر چند کوچک

به سمت آرزو هات بردار ...

موضوعات مرتبط با این موضوع...