امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

منم رای میدم 49-2

همت: خشم مقدس 1 / حبل المتین 2 / مسیر سبز 2
رزمجو: جاده چالوس / حبل المتین / مسیر سبز
قاصدک: جاده چالوس1 / خشم مقدس 1/ مسیر سبز1
هانتر: جاده چالوس / خشم مقدس / حبل المتین
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
همت: خشم مقدس 1 / حبل المتین 2 / مسیر سبز 2
رزمجو: جاده چالوس / حبل المتین / مسیر سبز
قاصدک: جاده چالوس1 / خشم مقدس 1/ مسیر سبز1
هانتر: جاده چالوس 1/ خشم مقدس 1 / حبل المتین 0

فرستاده شده از GLX Spider1Sِ من با Tapatalk
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]
[تصویر:  05_blue.png]

سپاس شده توسط
بابا دمتون گرم! چه سرعت عملی! باورم نمیشه انقدر سریع جواب دادید...   17
[تصویر:  photo_2018_02_20_19_03_36.jpg]
 سپاس شده توسط
سلام همگروهیای گل خودم مخصوصا اقای صادقین عزیز (سرگروهه هواشو داشته باشید!  4chsmu1 )

داداش صادقین بد نیست گروه ماهم یه نظر سنجی چیزی! لااقل هی پای نوشته دوستان سپاس نزن ادم نفهمه اومدی اینورا! 65

بقیه بچه ها کجاند پس؟؟؟؟ Swear1

شعار من: ناامیدی ممنوع
[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 سپاس شده توسط
تا ۵ شنبه شبها تنهام ،یعنی امشب و فرداشب،روزای سختیه اما دوستان امید به خدا از پسش بر میام.
 سپاس شده توسط
(1395 ارديبهشت 28، 16:38)mamad68 نوشته است: سلام همگروهیای گل خودم مخصوصا اقای صادقین عزیز (سرگروهه هواشو داشته باشید!  4chsmu1 )

داداش صادقین بد نیست گروه ماهم یه نظر سنجی چیزی! لااقل هی پای نوشته دوستان سپاس نزن ادم نفهمه اومدی اینورا! 65

بقیه بچه ها کجاند پس؟؟؟؟ Swear1
سلام آقا محمد
ممنونم از لطفت Gol خب همه همگروهیا اومدن ولی نه اسم پیشنهاد دادند نه برنامه شو نو گفتن به جز شما البته.

خب میریم سراغ گروه سوم:
صادقین: من اسمی به ذهنم نمی رسه / برنامه: تفکر پیرامون مسائل مختلف، کنترل نگاه، ذهن و تغذیه
پیروز95:
محمد: هر چه دوستان بذارن فقط آسون باشه / برنامه: نماز، سوره یس بعد از نماز
آخرین بار:
دوستان همین لیستو ادامه بدن. Gol

(1395 ارديبهشت 28، 17:05)casper نوشته است: تا ۵ شنبه شبها تنهام ،یعنی امشب و فرداشب،روزای سختیه اما دوستان امید به خدا از پسش بر میام.
توکل به خدا ان شاء الله به سلامت پشت سر میگذارید Gol
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
 سپاس شده توسط
سلام به همگی 53
این چن وقته امتحان داشتیم فرصت نمی شد تو کانون فعال باشم،حالا تازه قراره امتحانات پایان ترم هم شروع بشه! خدا بخیر بگذرونه 53258zu2qvp1d9v
از نظر من اسم زیاد اهمیت نداره مهم داشتن برنامه و عملی کردنش و در نهایت پاک موندنه
من خودم برا اسم گروهمون "بازگشت به خوبی ها" رو پیشنهاد می کنم
برنامم واسه ترک یه سری اصول ثابث شده اس واسم دیگه،همونا رو اجرا میکنم(همونایی که تو امضام گذاشتم)
توضیحاتی هم در مورد این اصول لازمه که من این لینک زیر گذاشتم(بچه های گروه حتما بخونید و استفاده کنین)
داداش سپهر تو هم از برنامه ات بگو واسمون،برا پاک موندن لازمه اصول حساب شده ای داشته باشی که تحت هر شرایطی پاک بمونی
پس با این حساب گروه ما:

JAMASB:منتظر پیشنهاد اسم و برنامه
Hossain:بازگشت به خوبی ها-اصول شش گانه
sepehrjam:لشکر رهایی-منتظر پیشنهاد برنامه
metti:منتظر پیشنهاد اسم و برنامه

بچه ها گروه دو بیاین برنامه تونو بگین و یه اسم پیشنهاد کنین...
سه هفته پاکی خیلی عالیه، من میخوام این سه هفته من پاک باشه!
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

گروه ما این دور برنده اس [تصویر:  49-2.gif]
با قدرت و همت جلو میریم و نمیذاریم به دست غفلت خومون زمینه بدبختی مونو فراهم کنیم

خ.ا یعنی بدبختی در دنیا و آخرت
کی با من موافقه؟؟

سپاس شده توسط
داداش رزمجو منتظر نظر شماییم[emoji4] [emoji257] [emoji257]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]

سپاس شده توسط
(1395 ارديبهشت 28، 21:12)هادی... نوشته است: سلام 303
داداش دریل و 101 ومحمد گروه ما نمیخواد کاری کنه این دور؟حرفی حدیثی!هیچی؟
من خودم ختم قران برمیدارم این دور 303

سلام داداش خوبی ؟
در رابطه با اسم گروه بگم که من و شما و داداش 101 روی اسم موعود هم نظر هستیم و داداش محمد مثل اینکه نیست اصلا. اسم پیشنهادی دیگه ای نداشتیم. من فکر میکنم همین اسم رو انتخاب کنیم خوبه و دیگه روی اسم مانور ندیم.

راجع به برنامه هم به نظرم هر کس هر برنامه ای که داره بیاد بگه و انجامش بده و آخر سه هفته اعلام کنه که تو انجام اون برنامه چقدر موفق بوده.
من خودم میخام برنامه ریزی روزانه داشته باشم و نمازام رو اول وقت بخونم.
دوستان دیگه هم بیان نظرشون رو بگن.
هر کس هم احساس کرد اوضاع پاکیش در خطره سریع بیاد تو گروه یا پ.پ یکی از همگروهیا و از بقیه کمک بگیره.
ایشالله هممون سه هفته سبز داشته باشیم 53 53 53
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
 سپاس شده توسط
عرض سلام و احترام خدمت همگروهی ها فعال و بانشاط.  ضمن عرض احترام به تکتک شما*گلها  رای خودم رو به این صورت اعلام میکنم

رزمجو:  جاده چالوس 0 / مسیر سبز 1/ حبل المتین 0
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

سپاس شده توسط
(1395 ارديبهشت 28، 22:29)razmjoo نوشته است: عرض سلام و احترام خدمت همگروهی ها فعال و بانشاط.  ضمن عرض احترام به تکتک شما*گلها  رای خودم رو به این صورت اعلام میکنم

رزمجو:  جاده چالوس 0 / مسیر سبز 1/ حبل المتین 0
سلام بر داداش پر اراده و پر انرژی [emoji257] [emoji257] [emoji257]
ممنون از نظرتون.
خب دیگه همه امتیازها رو دادن. حالا باید برنامه خودمون رو مشخص کنیم.

(دعای عرفه)

سپاس شده توسط
برای اسم گروه چون هیچ کس نظر نداده  من مجبورم نظر بدم Gigglesmile

بنظرم "  برتر " اسم خوبیه 4chsmu1 

برنامه هم خواندن نماز ها اول وقت و یا در صورت امکان نماز جماعت مد نظرم هست .
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

سپاس شده توسط
خب برگشتم ولی با روی سیاه....
بچه ها متوجه شدم خیلی بی ارادم... نمیدونم چرا نمی تونم بجنگم انگار جلوی شهوتم یه بچم .... شدم مثل اون ادمی که وقتی پوست موز دید گفت ای بابا بازم باید بخورم زمین....
خب منم جوونم فشار جنسی بالاس و الان چند مدته هر وقت فشار میاد روم میگم بازم باید بخورم زمین
با همین وضعیت ادامه بدم خودمو تباه میکنم...
این چند مدتی هم که روم نمیشد بیام اینجا بیشتر ضرر کردم...
بچه ها کمکم کنید بهم روحیه بدین خیلی نیاز دارم...
اللَّهُمَّ اغْفِرْ لِيَ الذُّنُوبَ الَّتِي تَحْبِسُ الدُّعَاءَ

مهربانا ببخش گناهی که دعایم را حبس می کند

[img=0x0]http://darse-emruz.persiangig.com/image/ktark/logo/Rahrovan_paki/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
(1395 ارديبهشت 29، 0:48)only god نوشته است: خب برگشتم ولی با روی سیاه....
بچه ها متوجه شدم خیلی بی ارادم... نمیدونم چرا نمی تونم بجنگم انگار جلوی شهوتم یه بچم .... شدم مثل اون ادمی که وقتی پوست موز دید گفت ای بابا بازم باید بخورم زمین....
خب منم جوونم فشار جنسی بالاس و الان چند مدته هر وقت فشار میاد روم میگم بازم باید بخورم زمین
با همین وضعیت ادامه بدم خودمو تباه میکنم...
این چند مدتی هم که روم نمیشد بیام اینجا بیشتر ضرر کردم...
بچه ها کمکم کنید بهم روحیه بدین خیلی نیاز دارم...
خوش اومدی. ان‌شاءالله از این به بعد همیشه رو سفید باشی

نه داداش تو بی اراده نیستی! مشکل اینجاست از اراده‌ات استفاده نمی‌کنی. همه ماهایی که گرفتار شدیم مشکلمون همینه. باید ارادمون رو تقویت کنیم و بیشتر ازش استفاده کنیم.

یه توصیه برادرانه بهت می‌کنم:
نه خودتو انقدر دست کم بگیر که توی هر موقعیتی قرار گرفتی بگی ای وای باز میخوام زمین بخورم و نه خودتو با گفتن اینکه منم جوونم و غریزه جنسی دارم تبرئه کن.

اتفاقاً وقتی توی موقعیت خطرناک هستی باید بِایستی و بگی خدا انقدر دوستم داره که داره امتحانم می‌کنه. به داستان حضرت یوسف(علیه السلام) دقت کن. چرا خدا میگه بهترین داستان قرآنه؟ ایشون هم انسان بود و غریزه داشت. خدا چون دوسش داشت امتحانش کرد...

تو این شرایط فقط و فقط خدا می‌تونه کمکمون کنه. باید دعا کنیم... مثل کسی که داره غرق میشه (واقعا توی ذهنت بیار که داری توی آب غرق میشی، چطوری دعا میکنی؟) باید با این حال دعا کنیم.

تصور کن اگه خدای نکرده یکی از عزیزان ما جلوی چشم ما در حال مرگ باشه چه حالی داریم و چطوری دعا می‌کنیم؟
ایندفعه خودمون داریم نابود میشیم! پاکیمون داره می‌میره... باید با این حال از خدا بخوایم کمکمون کنه.

موفق باشی

فرستاده شده از GLX Spider1Sِ من با Tapatalk

(دعای عرفه)

(1395 ارديبهشت 28، 17:32)Hossain نوشته است: سلام به همگی 53
این چن وقته امتحان داشتیم فرصت نمی شد تو کانون فعال باشم،حالا تازه قراره امتحانات پایان ترم هم شروع بشه! خدا بخیر بگذرونه 53258zu2qvp1d9v
از نظر من اسم زیاد اهمیت نداره مهم داشتن برنامه و عملی کردنش و در نهایت پاک موندنه
من خودم برا اسم گروهمون "بازگشت به خوبی ها" رو پیشنهاد می کنم
برنامم واسه ترک یه سری اصول ثابث شده اس واسم دیگه،همونا رو اجرا میکنم(همونایی که تو امضام گذاشتم)
توضیحاتی هم در مورد این اصول لازمه که من این لینک زیر گذاشتم(بچه های گروه حتما بخونید و استفاده کنین)
داداش سپهر تو هم از برنامه ات بگو واسمون،برا پاک موندن لازمه اصول حساب شده ای داشته باشی که تحت هر شرایطی پاک بمونی
پس با این حساب گروه ما:

JAMASB:منتظر پیشنهاد اسم و برنامه
Hossain:بازگشت به خوبی ها-اصول شش گانه
sepehrjam:لشکر رهایی-منتظر پیشنهاد برنامه
metti:منتظر پیشنهاد اسم و برنامه

بچه ها گروه دو بیاین برنامه تونو بگین و یه اسم پیشنهاد کنین...
سه هفته پاکی خیلی عالیه، من میخوام این سه هفته من پاک باشه!
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

گروه ما این دور برنده اس [تصویر:  49-2.gif]
با قدرت و همت جلو میریم و نمیذاریم به دست غفلت خومون زمینه بدبختی مونو فراهم کنیم

خ.ا یعنی بدبختی در دنیا و آخرت
کی با من موافقه؟؟

به به به سلام حسین جان. بالاخره سری به فقر فقرا زدی.
برنامه ی من توی این سه هفته اینه:
خوندن نماز هام سر وقت
۱۰۰بار گفتن ذکر( لاحول ولا قوه الا بالله) که خیلی تاثیر گذاره.
کنترل نگاه و ذهن
ورزش کردن برای تخلیه انرژی اضافه
[emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]
Khansariha (46) (میخام دوباره به زندگی برگردم) Khansariha (46)
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان