امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

به نام خداوند بخشاینده بخشایشگر

پناه میبرم به خدا از شر شیطان رانده شده 

با سلام دوستان  49-2  

بدون فوت وقت برم سر اصل مطلب 

مرگ یبار شیون یبار  رو شنیدیم همه،  درسته ؟

ماه رمضان جاری بهترین و امیدوار کننده ترین فرصته پیش رومونه برای ترک یه گناه بزرگ

یکبار برای همیشه از شر اش خلاص بشیم بره  Swear1

با برنامه ریزی و تلاش 

مطمئن ام  خدا هم کمک میکنه بهمون   128fs318181
بسیــــــــــــــــار خب پس بدین ترتیب اسم گروه ما مشخص شد 2uge4p4 Greenstars 
مسیــــــــر سبـــــــــــــز
برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم
از الانم گفته باشماااا من سرگروه سخت گیری هستم 4 
اگه دیر به دیر اعلام وضعیت کنین جوری شات دانتون می کنم که با هیچ عمل و عکس العملی روشن نشین 4 21
قشنگ ناخناتونم هر هفته کوتاه کنید وقتی هم که میان اعلام وضعیت کنین دستاتونو بذارین روی میز... شلوغم نکنید وگرنه ضربدر میخورین  4
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]
[تصویر:  05_blue.png]

سپاس شده توسط
سلام
طبق امتیاز های زیر اعلام امتیاز کنید

عالی 2  -  متوسط 1 - ضعیف 0

قاصدک :حرم امن الهی 1  - عاشقان زهرا(س)  2 - گلادیاتور 1
رزمجو : یازهرا   - عاشقان زهرا(س)   - گلادیاتور
تواب : یازهرا - عاشقان زهرا(س)   - گلادیاتور   - حرم امن الهی
اقام ابا الفضل:یازهرا   - حرم امن الهی   - گلادیاتور
101 : یازهرا   - حرم امن الهی   -عاشقان زهرا (س)

پست رو کپی کنید و امتیازتون رو بدین . 53
ان شالله پنجشنبه اسم رو انتخاب می کنیم .
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
تواب : یازهرا 2 - عاشقان زهرا(س) 2  - گلادیاتور 0  - حرم امن الهی 2
سلام
خوبید Hanghead 53
ره آسمان درون است...  53
 سپاس شده توسط
سلاااااااااااام
به لطف حق عااااااااااااااااااااااااااااااالی 49-2 317Confetti

روزه گرفتن واقعا برای ترک موثر است.
خداااااااااااااااااااا        302        دوستت دارم.
دست مرا گرفتید تا یادتان بمانم                             از عمق خاک بردید تا اوج آسمانم

گویند امام هر عصر بابای آن زمانست                   روز پدر مبارک بابای مهربانم

53 53 53
 سپاس شده توسط
اقام اباالفضل-  یا زهرا2   حرم امن الهی2   گلادیاتور1
سوگند به نام جاودان عبّاس (ع)       سوگند به چشم خون فشان عبّاس (ع)

هرگز نکند حسین (ع) نومید مرا       چون میدهمش قسم به جان عبّاس (ع)

سپاس شده توسط
دوستان سلام ...
من به کمکتون نیاز دارم ...
نه توی مورد این گناه ...
که اونو خودتون بهتر می دونید خیلی وقته ( نزدیک یک سال ) ترک کردم ...
مشکل بنده چیز دیگه ایه ...
شاید اینجا جاش نباشه شاید باید توی تالار بگم ولی میگم اگه جاش اینجا نبود مدیرای محترم حذف کنن لطفا ...
راستش من اگه گاهی خوابای نامناسب ( ببخشید شرمنده ) ببینم ( که البته جایی خوندم یه روال طبیعی هست ) ، مدام عذاب وجدان دارم و احساس گناه می کنم ...
مدام لباسمو چک می کنم که ببینم آیا توی خواب ...
اگه کسی می تونه کمکم کنه واسه رفع این خوابا بگه ...
هر چقد سعی می کنم این یه موردو نمی تونم درست کنم ...

هر چند خیلی کم پیش میاد ولی همونم اذیتم می کنه ...
همین امروز به دلیل همین موضوع ظهر نتونستم بخوابم ...
قبل از خارج شدن ... از خواب پریدم و مدام حس می کردم که بوی اون مایع رو حس می کنم در صورتی که هیچ لکه ای روی لباسم نبود ...
شرمنده تو رو خدا ...
ببخشید منو واسه گفتن این موضوع ...
خیلی معذرت می خوام ...
به قول اون ترانه معروفه :
رو به این جاده ، به بن بست نرووووو
" یه نفر " ، برای ترک هست ؛ نرووووو
شک ندارم ؛ که تو بر می گردیییییی
فرصت خوب من ، از دست نرووووووووو
Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)
حکمت اینکه خداوند ، تعداد انگشتان دست هر فرد را پنج انگشت قرار داده و اینکه مجموع بند های انگشتان یک دست ، مساوی است با چهارده عدد بند ، این است که

پنج انگشت دست اشاره ای است از سوی خداوند  به پنج تن آل عبا ( علیهم السلام ) ، بله پنج تن اهل بیت ( علیهم السلام ) :
حضرت محمد (ص) ،حضرت علی(ع) ،حضرت فاطمه (س) ،حضرت حسین(ع) ، حضرت حسن (ع)
و تعداد چهارده بند انگشت هر دست ...
اشاره ای است از سوی خداوند به چهارده معصوم (علیهم السلام)
حالا سوال تکان دهنده ای که موی تنتون سیخ بشه ...؟؟؟
سوال این است که ما ، از چه عضوی از بدنمون برای انجام خودارضایی استفاده می کنیم ؟؟؟
دیگه هیچ حرفی برای گفتن باقی نمی مونه ...

سپاس شده توسط
سلام دوست عزیز
بنظرم پیله نکن به خودت.بهرحال کسی که نمیتونه از راه صحیحش این نیازو برآورده کنه بدن به صورت خودکار اگر نیاز باشه و فشار به ارگانیسم بدنت بیاد تو خواب خودشو تخلیه میکنه.
بذار روال طبیعی بدنت انجام بشه و نه تنها نباید عذاب وجدان داشته باشی بلکه باید خوشحالم باشی که از این راه ارضا انجام میشه
من نگرانم پیله کردن بیجا به خودت یه جای دیگه خرابکاری کنه.همین که خودت اوصل پاکیو رعایت میکنی کافیه و تو خواب که ناخودآگاه و نیازای سرکوب شده فعال میشند دست شما نیست که کنترل کنی
 سپاس شده توسط
(1395 خرداد 24، 23:02)hunter1 نوشته است: بسیــــــــــــــــار خب پس بدین ترتیب اسم گروه ما مشخص شد 2uge4p4 Greenstars 
مسیــــــــر سبـــــــــــــز
برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم
از الانم گفته باشماااا من سرگروه سخت گیری هستم 4 
اگه دیر به دیر اعلام وضعیت کنین جوری شات دانتون می کنم که با هیچ عمل و عکس العملی روشن نشین 4 21
قشنگ ناخناتونم هر هفته کوتاه کنید وقتی هم که میان اعلام وضعیت کنین دستاتونو بذارین روی میز... شلوغم نکنید وگرنه ضربدر میخورین  4

قاطعیت سرگروه رو عشقه....
اللَّهُمَّ اغْفِرْ لِيَ الذُّنُوبَ الَّتِي تَحْبِسُ الدُّعَاءَ

مهربانا ببخش گناهی که دعایم را حبس می کند

[img=0x0]http://darse-emruz.persiangig.com/image/ktark/logo/Rahrovan_paki/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
(1395 خرداد 25، 18:43)انگیزه پاکی نوشته است: سلام دوست عزیز
بنظرم پیله نکن به خودت.بهرحال کسی که نمیتونه از راه صحیحش این نیازو برآورده کنه بدن به صورت خودکار اگر نیاز باشه و فشار به ارگانیسم بدنت بیاد تو خواب خودشو تخلیه میکنه.
بذار روال طبیعی بدنت انجام بشه و نه تنها نباید عذاب وجدان داشته باشی بلکه باید خوشحالم باشی که از این راه ارضا انجام میشه
من نگرانم پیله کردن بیجا به خودت یه جای دیگه خرابکاری کنه.همین که خودت اوصل پاکیو رعایت میکنی کافیه و تو خواب که ناخودآگاه و نیازای سرکوب شده فعال میشند دست شما نیست که کنترل کنی

بله درست می گید ...
ممنون .
Gol Gol Gol
حکمت اینکه خداوند ، تعداد انگشتان دست هر فرد را پنج انگشت قرار داده و اینکه مجموع بند های انگشتان یک دست ، مساوی است با چهارده عدد بند ، این است که

پنج انگشت دست اشاره ای است از سوی خداوند  به پنج تن آل عبا ( علیهم السلام ) ، بله پنج تن اهل بیت ( علیهم السلام ) :
سوال این است که ما ، از چه عضوی از بدنمون برای انجام خودارضایی استفاده می کنیم ؟؟؟

سپاس شده توسط
سلام رفقا حالتون چطوره؟ 302
وقتی پایین ترینم
خدا امید من است
وقتی تاریک ترینم
خدا روشنایی من است
وقتی ضعیف ترینم
خدا نیروی من است
وقتی غمگین ترینم
خدا آرام جان من است
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
سلام...
گلادیاتور 0 
یا زهرا 2 
عاشقان زهرا 0( احساس میکنم از دهن من خیلی گنده تره که اسم خودم رو بزارم عاشق حضرت زهرا...
عاشقی را قابلیت لازم است .... طالب حق را حقیقت لازم است)
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

سپاس شده توسط
(1395 خرداد 25، 16:15)amoor نوشته است: سلام
خوبید Hanghead 53

سلام مرد نیستی کم پیدا دلتنگتم Khansariha (96)
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1395 خرداد 25، 19:01)101 نوشته است: سلام داداش خوبی 
یکی اینکه اون حساسیت و چک کردن رو بزار کنار. حالا یه بار آدم شک داره یه چک می کنه بعدش تمام اما اینکه بشه خوره روح و روانت اشتباهه. حکم فقهی اون رو هم بخوای رعایت کنی می گه باید یقین داشته باشی. شک فایده نداره و غسل هم لازم نیست. (احکام این قضیه رو توی رساله بخون می بینی که چقدر ساده گرفته قضیه رو)

در مورد خواب ها هم ببین نمی دونم چه مدت درگیرش بودی . ولی من خودم فرضا وقتی چندسال فیلمای کوفتی می دیدم حالا وقتی ترک می کنم تا یه مدت آثار گذشته توی خیال هست. مثل علفهای هرزی که توی یک زمینی که سالها رها شده رشد کرده اند.
 یکی اینکه زمان می خواد تا کامل تخلیه بشه.
 یکی مراقبت می خواد تا از خودت در مقابل آلودگی های فعلی و افکار نابجا محافظت کنی
یکی هم اینکه باید خودت رو به لحاظ معنوی یا ... تقویت کنی تا اینها جایگزین خیالات قبلی بشه و یبدل الله سیئاتهم حسنات بشه.

خلاصه خودت رو زمینی فرض کن که علف های هرز در اون هست - حالا چه برای گذشته و چه برای الان - باید وجین بشوند و گاهی هم باید بگذاری زمان حلش کند.
باید دانه های خوب بکاری تا زمینت چیزهای خوب بار دهد. باید از آن مراقبت کنی. آبیاریش کنی. سم پاشی کنی. با علف های هرز مبارزه کنی. خاک و کود بدهی. آفات را بشناسی و آنها را کنار بزنی. همون کاشت داشت برداشت.

نتیجه اینکه خیلی سخت نگیر و گیر نده. همینطور با قدرت برو جلو .
برای ما هم دعا کن.

ممنون از صحبتاتون Gol
نه خوشبختانه ...
شاید باور نکنید ولی من حتی یکبارم فیلم نامناسبی ندیدم ...
مشکلم فقط همین گناه بود که چند وقت دیگه سالگرد پاکیمو جشن می گیرم Confetti Confetti Confetti Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)
از لحاظ معنوی هم دارم تمام تمام تمام سعیمو می کنم و احتمالا کار سازم بوده که تونستم ترک کنم ...
نمازام تا جایی که اختیارش دست خودم باشه اول وقته
یه برنامه روتین برای قرآن و ختمای مختلف و دعا و ... تو ساعات پایانی شب دارم
و ...
اینا رو میگم که بازم تاکید کنم به دوستان که دعا و عبادت و دوستی با خدا بزرگترین سلاح ترکه ...
این خواب ها هم که میگم خیلی کم پیش میاد خیلی کم شاید بهت بگم ماهی یه بار !!!!!!!!!!!
ولی همونطور که گفتم چون خیلی وسواس دارم تو این زمینه دلم می خواد همون یکی دوبارم اتفاق نیفته که فک کنم از لحاظ پزشکیم که بخوای نگاه کنی ممکن نیست و یه مسئله طبیعی باشه ...
فک کنم باید مثه حرف تو حساسیتامو وسواسمو کنترل کنم ...
وگرنه فک کنم هر کی جای من باشه هیچ اهمیتی به یکی دو بار خواب دیدن در ماه نکنه اونم با وجود اینکه بدونه یه روند طبیعی هست ...

(1395 خرداد 25، 23:16)راسخ نوشته است: سلام دوست عزیز
.
.

سلام برادر
اوه اوه نه واسه من در اون حد نبوده هیچ وقت ... Khansariha (13)  من اکثرا خواب خودمو می بینم فقط ...
آره خیلی بده من برای اولین بار اون بو رو بعد از خواب حس کردم همون روزی که اون پیامو گذاشتم ... داشتم دیوونه می شدم انقد چک کردم همه چیز رو ...
ورزش که یه برنامه کوچولویی دارم همیشه ...
غذا هم که باورت نمیشه شاید هیشکی باور نکنه شبا من فقط ده تا قاشق برنج میشمرم می خورم
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
دارو هم آخه مشکلم در اون حد نیست که بخوام دارو بخورم به نظرم ... به 101عزیز هم گفتم بالا تر ، من شاید در ماه فقط یکبار یا دوبار از این خوابها ببینم ! ولی چون همونطور که گفتم شاید خیلی وسواس شدم تو زمینه پاکی ( واقعا نمی دونم چرا من که این همه وقته ترک کردم باز انقد وسواسم ؟ ؟ ؟ از پاک نبودن وحشت دارم ... ) میخوام همون یکی دوبارم نباشه در ماه ...
اون روزم که اون پیامو گذاشتم یکی از همون یکی دو بار بود از بس اعصابم خرد شده بود سریع اومدم اینجا که یه ذره دق و دلیمو خالی کنم خخخخخخخخخخخخخخخ Khansariha (13)
خلاصه که آره تمام حرفات درسته همونجوریم که گفتم سعیم اینه اکثرشونو رعایت کنم همیشه بقیه شم اون یکی دو بار فک کنم حتی از نظر پزشکیم ممکن نباشه که اتفاق نیفته ... درست نمیگم ؟!

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان