امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام سرگروه ما ( گروهمون هنوز اسم نداره بچم گذاشتیم به دنیا بیاد بعد واسش اسم بزاریم نظر آقامون شرطه ول 4chsmu1 ی)سوال کرده بود وقته جوابه 
۱- انگیزه ی اصلیتون برای ترک خ.ا چیه؟
انگیزه من رهایی از مشکلات و احساسات زیر است:

احساس بی لیاقتی، بی ارزشی، تنهایی و ترس 
جدایی از خدا  از پدر و مادر، دوست و رفیق و از خودم 
.به وسیله ی خیالپردازی و استمناء در دنیای دیگری به سر می برم.  خودم را در عكسها و تصاویر غرق، و خیالاتم را دنبال می كنم. 
احساس گناه، تنفر نسبت به خود، پشیمانی، احساس پوچی و درد 
همیشه به درون خودم می روم دور از واقعیت، دور از عشق، در درون خود مفقود شده ام
هیچ اتحاد و یكپارچگی واقعی را با دیگران نمی شناسم چون به غیر واقعیتها عادت كرده ام می خواهم  كمبودهای درون خودم را با برداشتن از وجود دیگران جبران كنم. 
من به فریب دادن و نقشه كشیدن، آزار دادن و به نهی شده ها اعتیاد پیدا كرده ام. تنها راهی كه برای نجات از شهوت می دانم انجام دادن این كار است

من  یك معتاد واقعی شده ام: خود ارضایی، بی بند و باری جنسی ارتباطهای همراه با خیالپردازی مداوم 

بارها و بارها خودم را فریب دادم كه دفعه بعد آخرین باری است كه این كار را انجام می دهم. من در حقیقت دارم زندگیم را می بازم.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
53 سلام ببخشید دیر شد 53
عاشق فاطمه زهرا : آزادگان رمضانی
همساده: صیام
مهدی‌یار
mamad68: ماه بندگی
جناب خان 1: رمضان سبز

تنها انگیزه ام برا ترک در اغوش کشیدن دوباره عشقمه چون خیلی دلم براش تنگ شده
عشقِ من، خدای من، پروردگارِ من، ربِ من، اللهِ من و عزیزتر از جانم ببخش منو که بجای شما چند سالی با شیطان رفت و امد کردم
میدونم خیلی غیرتی هستی از طرفی هم میدونم فوق العاده مهربونی پس به مهربونیت قسم که این چند سال رو ندید بگیر و دوباره منو در آغوش گرم و مهربون خودت بپذیر
خداجونم قربونت برم خیلی مخلصم ببخش 302

شعار من: ناامیدی ممنوع
[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
سلام به همه مخصوصا همگروهیای عزیز

بالاخره بعد از رای گیری های شبانه روزی اسم گروه مشخص شد 49-2

نام « یا زهرا » با 8 امتیاز حد نصاب ارا رو کسب کرد و به عنوان نام گروهمون مشخص شد . Khansariha (46)

در ضمن کار به دور دوم هم کشیده نشد 4chsmu1

در رده های بعدی به ترتیب
حرم امن الهی   7 امتیاز
عاشقان زهرا   6 امتیاز
گلادیاتور         2 امتیاز

قرار گرفتند .
ان شالله  با شعار  یا زهرا همه ی محدودیت ها و قید و بند های دنیایی رو میشکنیم و به رهایی واقعی دست پیدا کنیم 53
پس یا زهرا   53
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
سلام.  رزمجو /یازهرا / هفته اول سبز
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

[تصویر:  05_blue.png]
۲- عامل اصلی شکست هاتون که باید ازش اجتناب کنید چیه؟
این سوال دومی بود که سرگروه ما پرسید:
1-ارتباط با جنس مخالف 
2- استرس و فشار روحی و عصبی
3- یادآوری لغزش ها و روابط بد گذشته

اسم پیشنهادی همون اسمی که خودم انتخاب کردم صیام2 بقیه 1 53258zu2qvp1d9v
اعلام وضعیت: هفته اول سبز
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
اقام اباالفضل/یا زهرا/هفته اول سبز
سوگند به نام جاودان عبّاس (ع)       سوگند به چشم خون فشان عبّاس (ع)

هرگز نکند حسین (ع) نومید مرا       چون میدهمش قسم به جان عبّاس (ع)

عاشق فاطمه زهرا : آزادگان رمضانی
همساده: صیام
مهدی‌یار
mamad68: ماه بندگی
جناب خان 1: رمضان سبز

سلام دوستای گلم
اقا نیومدید رای گیری کنید بنظرم همین اسم سرگروه رو انتخاب کنیم بره و ان شاء الله مثل همین اسم در ماه رمضان از بند شهوات آزاد بشیم.

53 53 53 53 53 53 53 53 53 53 53 53 53 53
53 محمد68 / آزادگان رمضانی / هفته اول سبز 53
53 53 53 53 53 53 53 53 53 53 53 53 53 53

شعار من: ناامیدی ممنوع
[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 سپاس شده توسط
hunter1/ مسیر سبز / هفته اول سبــــــــــز
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]
[تصویر:  05_blue.png]

دارم موسیقی جدیدمو میسازم Confetti
 سپاس شده توسط
سلام
دانشگاه یه سامانه درست کرده برای دانلود مقاله و اشتراک مطالب علمی. یه گزینه هم داره که میشه به همدیگه پیام بدی. خوب مطابق معمول من تو این سامانه هم شروع به ناهوشیاری کردم و فقط بخاطر همون پیام دادنش میرفتم و کلی هم گند زدم و وقت تلف کردم و اشتباهات بزرگ کردم. یه مدتی هست که دیگه اصلا نرفتم و استفاده از اون سایت رو هم گذاشتم تو لیست پرهیزم. یه آرم تعطیل است بزرگ هم گذاشتم تو پروفایلم. امروز همینجوری رفتم دیدم یه پیام اومده اونم از طرف یه نفر که قشنگ دو هفته وقت گذاشتم که برم رو مخش از ما اصرار و از اون انکار . تا پیام رو دیدم کلی خوشحال شدم. گفتم اینم وا داد و شهوت و شیطان کار زشت و زنندم رو برام زیبا نشون داد. رفتم جوابشو بدم یهو یادم افتاد که تهش چی؟ مثلا میخواد چی بشه؟ مگه نه اینکه خدا راضی نیست؟ مگه نه اینکه گفته شوخی با نامحرم نکن؟ حالا من با اینم دوست شدم حالا تهش چی؟ دوبار شهوت شروع کرد جفتک انداختن که بابا همین یه باره اصلا قرار نیست چیزی بشه محلش ندی میپره بابا فقط جواب میخوای بدی. و چقدر این همین یه باره و مشکلی پیش نمیاد برام آشناس: همین یه باره فیلم میبنی...همین یه عکس رو نگاه کن...همین یه سایت رو باز کن عکسا رو دیدی ببند...همین یه شماره رو سیو کن هیچ اتفاقی نمیفته...همین یه بار تو فقط زنگ بزن ولی حرفهای زشت نزن...همین یه بار برو سر قرار ولی شهوترانی نکن...نترس بابا همین یه باره...تو قرار نیست کار بدی کنی...همین یه باره
پیام رو سریع حذف کردم از سامانه بیرون اومدم و به فکر فرو رفتم. من واقعا خیلی زحمت کشیدم برای ترک کردن؟ شک دارم اگه زحمت کشیده بودم با همین حربه قدیمی و مستهلک و دم دستی همین یه باره باز شیطون نمیخواست گولم بزنه از این ساده تر و راحتتر راهی برای خر کردن وجود داره مگه؟ هوی شیطون خر تو دیگه خیلی منو احمق فرض کردی دفعه بعدی با یه چیز جدیدتر بیا...همین یه باره برای بچه دبستانی هاس...خیلی زور داشت برام باز اینجوری خر بشم حداقل با یه شییوه باکلاس تر و زیرپوستی تر آدم دلش کمتر میسوزه
نباید لیست پرهیز رو میشکستم و اصلا به اون سایت میرفتم ایشالا که دیگه تکرار نمیکنم.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام عزیزای دل [تصویر:  bighug.gif]
منم با محمد68 موافقم، اسم سرگروهو میذاریم  49-2  (زیاد درگیر اسم نشیم)

Greenstars جناب خان 1 / آزادگان رمضانی / هفته اول سبز Greenstars
53
تواب  /    یا زهرا      /هفته اول سبز
قاصدک / گروه یا زهرا / هفته اول : سبـــــــز 49-2

ممنون از همگروهی های سبز خودمون 49-2 
ان شالله همییشه سبز باشین ..

یا زهرا 53
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
آنلی گاد/ مسیرسبز / هفته اول سبــــــــــز
اللَّهُمَّ اغْفِرْ لِيَ الذُّنُوبَ الَّتِي تَحْبِسُ الدُّعَاءَ

مهربانا ببخش گناهی که دعایم را حبس می کند

[img=0x0]http://darse-emruz.persiangig.com/image/ktark/logo/Rahrovan_paki/05_blue.png[/img]
سلام به همه دوستان خوبم
راستش پست ها رو خوندم ولی کلا نگرفتم چی شد
در هر صورت
بازگشت / گروه ذکر (فکر کنم) / هفته اول سبز
[تصویر:  01_min.jpg]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان