امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1395 خرداد 30، 6:19)راسخ نوشته است: سلام علیکم

بچ ها اگه قصد ترک دارید واقعا سعی کنید از اینترنت و رایانه تون کم کنید حالا رایانه یا فضای هر چی بازی های رایانه ای برنامه گرافیکی ، کوشی تبلت و...

تجربه من نشون داده تا وقتی نتونی عامل و وسیله شکست رو بزاری کنار نمی تونی خوده شکست رو هم بزاری کنار دقیقا این حالت مثل یه ادم معتاد به مواد مخدری می مونه که با یه دوست ناباب طرف و تا نتونه اون ادما رو بزاره کنار اعتیادش هم ادامه داره

کسی که خودارضایی می کنه رایانه و فضای مجازی یه جورای حکم همون رفیق ناباب داره که متاسفانه نمی شه ترکش کرد رفیق هم خوب هم بد یعنی تو با اون دوستی چون یه سری محاسنی داره و خوبیایی ولی بدیاش شاید بیشتر باشه پس بهتره از اون رفیق فاصله گرفت و کم کم رابطه رو قطع کرد.

یه روش ترک بهتون پیشنهاد می کنم من قبلا انجامش دادم خیلی سخته باید جایکزین پیدا کرد ولی میشه انجام داد سعی کنید استفاده از رایانه و فضای مجازی به شدت در حد زورت بیارید پایین و جایگذین براش پیدا کنید موقعی که بیکار میشد تو خونه جای اینکه برید با گوشی یا رایانه ور برید میشه با ورزش تو خونه یا کارها  سرگمی دیگه ازش فاصله گرفت

بیش تر به فکر کار و سرگرمی دیگه باشید.

امام علی علیه السلام :
«إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الْمُحْتَرِفَ الْأَمِینَ»
خداوند انسان امینی را كه دارای حرفه است و به آن اشتغال دارد، دوست دارد.

حضرت علی (ع) فرمودند:
«من الفراغ تكون الصبوة»
میل به لذت های كودكانه (غیر عاقلانه) از فراغت و بیكاری سرچشمه میگیرد.

و چه زیباست تعبییر امام صادق(ع) که میفرمایند:
«الْمُهْمِلُ لِا َوْقَاتِهِ فَهُوَ صَیْدُ الشَّیْطَانِ لَا مَحَالَة»
کسی که اوقاتش را بیهوده میگذراند، به ناچار در دام شیطان، گرفتار می شود.

بیکار نباشید دوستان بیکاری یعنی بیماری بیکاری = خودارضایی بیکار نبودن به معنای رفتن به دانشگاه نیست باید یه شغل و حرفه ای داشت باید ادم احساس کنه جایی بنده با دانشگاه رفتن و این حرفا خودمون رو فریب ندیم باید رو به رشد و ترقی بود اگه پیشرفت نباشه و ادم احساس پیش رفت نکنه در اصل داره پس رفت می کنه وخودش متوجه نیست.

سلام به همگی
داداش! پیشنهادت برای من که برنامه نویسی می کنم و سروکارم با اینترنت و کامپیوتر هست چیه؟
خوشحال میشم نظر شما و نظر دوستان برنامه نویس که داخل رهروان هستن روبدونم
53  53  53 (برای تعجیل در ظهور امام زمان (عج) صلوات) 53  53  53
صــــــوت بسیار زیـــبا : لـیـنک
سخنان زیبا علی اکبر رائفی پور در احیا نیمه شعبان : لــینک

[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1395 خرداد 29، 9:59)JAMASB نوشته است: JAMASB  / گروه مقاومت تا پیروزی / سبز سبز!

الان یه چیزی ذهنمو مشغول کرده اینه که خودم فکر میکنم پاکی من توی این ایام به خاطر جو ماه رمضونه و بعد ماه رمضون جَوش بخوابه ... Hanghead
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
به نظرم راهش اینه که این روحیه ات رو  تو رمضون به قدری تقویت کنی که تو روزای دیگه هم ازش استفاده کنی...
مثلا دادش راسخ تو روزای عادی هم خیلی رو روزه و کنترل تغذیه تاکید دارن،حالا درسته اون جو رمضون نیس ولی از روش های رمضونی استفاده میشه در هر صورت! مث روزه!
عادت گرفتن تو رمضون به کارهای سالم میتونه تجربه ای برای روزای دیگه باشه ولی همین عادتا رو اگه بعد رمضونم حفظ کنیم میتونن پایدار بشن
من که میخوام تو این ماه به زندگی پاک بدون خ.ا عادت کنم...
--------------------------------------------------------------------------------------

(1395 خرداد 30، 1:20)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: حسین جان خوش حالم که این بحران رو رد کردی.
چون این جور وقتا آدم وسوسه می شه ، حالا که هفته قرمز شده ...
ولی باید جلوش با قدرت بایستی بگی ، همین مقدار هم خیلی کار اشتباهی کردم.
مراقب خودت باش داداشی 49-2

ممنونم دادش.. 53 .به نظرم همه روزایی که در این چند سال به گناه گذروندم به سبب همین تصورات آلوده قبلی بوده... Khansariha (56)
من اکثرا از این تصورات شکست خوردم،ذهنم یه فرمت لازم داره!
متاسفانه وقتی من بشکنم سریالی میشم و همه چی رو خراب میکنم،حتی چند بار همه ی تصورات آلوده ذهنم رو پاک کردم و لی متاسفانه با شکست بعدشون و دیدن دوباره ---های آلوده ذهنم آلوده شد... Shy Swear1
 سپاس شده توسط
(1395 خرداد 31، 8:37)JAMASB نوشته است:
(1395 خرداد 30، 6:19)راسخ نوشته است: سلام علیکم

بچ ها اگه قصد ترک دارید واقعا سعی کنید از اینترنت و رایانه تون کم کنید حالا رایانه یا فضای هر چی بازی های رایانه ای برنامه گرافیکی ، کوشی تبلت و...

تجربه من نشون داده تا وقتی نتونی عامل و وسیله شکست رو بزاری کنار نمی تونی خوده شکست رو هم بزاری کنار دقیقا این حالت مثل یه ادم معتاد به مواد مخدری می مونه که با یه دوست ناباب طرف و تا نتونه اون ادما رو بزاره کنار اعتیادش هم ادامه داره

کسی که خودارضایی می کنه رایانه و فضای مجازی یه جورای حکم همون رفیق ناباب داره که متاسفانه نمی شه ترکش کرد رفیق هم خوب هم بد یعنی تو با اون دوستی چون یه سری محاسنی داره و خوبیایی ولی بدیاش شاید بیشتر باشه پس بهتره از اون رفیق فاصله گرفت و کم کم رابطه رو قطع کرد.

یه روش ترک بهتون پیشنهاد می کنم من قبلا انجامش دادم خیلی سخته باید جایکزین پیدا کرد ولی میشه انجام داد سعی کنید استفاده از رایانه و فضای مجازی به شدت در حد زورت بیارید پایین و جایگذین براش پیدا کنید موقعی که بیکار میشد تو خونه جای اینکه برید با گوشی یا رایانه ور برید میشه با ورزش تو خونه یا کارها  سرگمی دیگه ازش فاصله گرفت

بیش تر به فکر کار و سرگرمی دیگه باشید.

امام علی علیه السلام :
«إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الْمُحْتَرِفَ الْأَمِینَ»
خداوند انسان امینی را كه دارای حرفه است و به آن اشتغال دارد، دوست دارد.

حضرت علی (ع) فرمودند:
«من الفراغ تكون الصبوة»
میل به لذت های كودكانه (غیر عاقلانه) از فراغت و بیكاری سرچشمه میگیرد.

و چه زیباست تعبییر امام صادق(ع) که میفرمایند:
«الْمُهْمِلُ لِا َوْقَاتِهِ فَهُوَ صَیْدُ الشَّیْطَانِ لَا مَحَالَة»
کسی که اوقاتش را بیهوده میگذراند، به ناچار در دام شیطان، گرفتار می شود.

بیکار نباشید دوستان بیکاری یعنی بیماری بیکاری = خودارضایی بیکار نبودن به معنای رفتن به دانشگاه نیست باید یه شغل و حرفه ای داشت باید ادم احساس کنه جایی بنده با دانشگاه رفتن و این حرفا خودمون رو فریب ندیم باید رو به رشد و ترقی بود اگه پیشرفت نباشه و ادم احساس پیش رفت نکنه در اصل داره پس رفت می کنه وخودش متوجه نیست.

سلام به همگی
داداش! پیشنهادت برای من که برنامه نویسی می کنم و سروکارم با اینترنت و کامپیوتر هست چیه؟
خوشحال میشم نظر شما و نظر دوستان برنامه نویس که داخل رهروان هستن روبدونم

سلام به همگی... Hanghead
دادش راسخ درست میگه اینترنت و تبلت و... دسترسی به موارد هرزه رو خیلی آسون میکنه و این یه سمه واسه مبتلایان به خ.ا... Khansariha (69)
من نزدیک یه ماه از اینترنت،لپ تاپ و حتی موبایل(از این موبایل ساده ها دستم گرفتم!) هم فاصله شدید میگرفتم و این کار من به شدت تو ترکم تاثیر مثبت گذاشت و راحت روزای پاکی میگذروندم Confetti
هر چند به نظرم دلیل خ.ا رو با ریشه ای پیدا کرد و ریشه شم همون ذهنمونه! اگه دهن ما آلوده نباشه،مریض نباشه چرا باید بره سراغ چنین چیزای کثیفی
نمیتونیم که از تکنولوژِی استفاده نکنیم،باید طرز استفاده شو یاد بگیریم
واسه همین اول باید اصلاح ذهنی رو انجام داد و گرنه من که خودمم به طور کامل از اینترنت دور کنم وقتی ذهنم آلوده باشه و درخواست چیزای کثیف بکنه من همه سعی خودم میکنم که به دستشون بیارم!
و همه ی موانع رو میشکونم،میرم اینترنت میخرم،فیلتر شکن میگرم و ادامه ماجرا... Swear1 Shy
پس اگه ذهن اصلاح بشه دیگه استفاده از نت هم سالم میشه...
ولی جاماسب جان هم به نکنته ی خیلی درستی اشاره کردن
یک برنامه نویس لازمه به نت دسترسی داشته باشه چون همه منابع و سورس کدها و آموزش ها آنلاینن!
من که تازه یادگیری برنامه نویسی رو شروع کردم(در سطح مبتدی! هنوز برنامه نویس نشدم،اول راهمه! Khansariha (56) )دانشگاه هم که هیچی درس نمیده خودم باید برم دنبالش اونم تو نت...
به نظرم دو راه داره که به اون چیزایی که تو نت لازم داریم برسیم با حفظ پاکی(بقیه که مبتلا نیستن میرن استفاده سالم میکنن از نت خ.ا هم نمیکنن پس ما هم میتونیم!):
1-ایجاد محدودیت: لازمه نت رو واسه یه تایم مخصوصی بگیریم(مثلا من که از نت موبایل استفاده میکنم بسته 6-12 ایرانسل رو می خرم یا واسه نت دانشگاه برنامه دارم ساعت خاصی استفاده کنم)که برنامه ریزی کنیم،کارامونو لیست کنیم واسه انجامش در اون موقع(البته بازم احتیاط لازم)،چندها بار واسم پیش اومده برم فیلم***از نت بگیرم ولی نت نداشتم بی خیال شدم موقعی هم که نت داشتم،گفتم مگه من احمقم برم دنبال این چیزا؟!! 53258zu2qvp1d9v
2-کنترل کامل: 24 میتونی به نت دسترسی داشته باشی و هر چی لازم باشی بدست بیاری ،ولی ریسکش خیلی بالاتره! اول از همه لازمه به ذهنت مسلط بشی و هر پیشنهادی که ذهنت بهت داد رو اول چک کنی بعد انجام بدی،همچین باید با خودت قبل هربار سر زدن به نت  قرارداد کنی که من فقط میرم و اون چیزی رو که نیاز دارم میگیرم و در تمام وقت حواست باشه که به اون قرارداد پایبند باشی.من یه مدت با این روش اصلا از نت ضربه نمی خوردم ولی از ضعف های دیگه ام دوباره در مورد نت هم به مشکل برخودم...
نمیشه خودمو رو محدود کنیم، اصلاح لازمه...
هر چیزی واسه دیگرانی که به خ.ا مبتلا نیستن ضربه نمیزنه پس ما اگه خودمون رو اصلاح کنیم میتونیم مث بقیه پاک زندگی کنیم...
البته یه چیزی یاد رفت اونم اینکه بهتره تا اصلاح ذهنیتو انجام می دی از نت کاملا دوری کنی تا خودتو تقویت کنی و بعدا راحت بتونی برنامه هاتو پیاده کنی و گرنه سخته ذهنت آلوده باشه و از نت هم راحت استفاده کنی،پاک هم بمونی! Khansariha (46)
برات آرزوی موفقیت دارم داداش جاماسب
فقط میتونم بپرسم چند ساله برنامه نویسی کار می کنی؟؟ 4chsmu1

سپاس شده توسط
(1395 خرداد 30، 13:13)Deril نوشته است: گروه سوم:
Deril
amin2008
bazgasht
Mr sajjad
طاهر
سلام دوستان همگروهی و رهروانی. اقا ما گروهمون خیلی فعاله ها.... فقط تا الان اسم انتخاب نکردیم، همین... 4chsmu1
من یه اسم واسه گروه انتخاب کردم یه وقت زشت نباشه جلو در و همسایه بگن گروهشون اسم نداره... والا خوبیت نداره، یه ذره آبرو داری کنید همگروهیا که معلوم نیست کجایید Swear1

اما اسم گروه سوم رو رهاشدگان در رمضان انتخاب کردم. به این امید که این ماه مبارک شروع پاکی ابدی هممون باشه 302
سلام هفته ی اول سبز
303

سپاس شده توسط
سلام دوستان
اقا من بعضی وقتا یادم میره چرا میخام ترک کنم و این خیلی خطرناکه. من آدم مذهبی نیستم و به خاطر گناه بودنش ترک نمیکنم و به خاطر عوارض جسمیش و حس بد بعدش و کاهش اعتماد به نفس و....  دارم ترک میکنم. ولی هر بار که میرم توی سایتا و عوارضش رو سرچ میکنم همه سایتا میگم که خ.ا هیچ مشکلی نداره و یک فعالیت طبیعی هستش، البته دلیلش رو نمیدونم چرا اینجوری گفتن تو اون سایتا و فقط سایتای مذهبی منعش کردن، ولی با اینکه خودم میدونم خ.ا اشتباهه بازم میخام بهم یاداوری بشه که واقعا چرا باید ترکش کنیم؟
شاید اگه از نظر همه و خودمون یک حرکت طبیعی شناخته بشه دیگه عذذاب وجدان و کاهش اعتماد به نفس و... نداشته باشه
البته من این سوال رو جهت افزایش آگاهی خودم پرسیدم و هیچ نیت بدی نداشتم.
 سپاس شده توسط
سلام ... رفقا اومدم بگم بالاخره ما هم تاجدار شدیم ... بعد از 330 روز پاک
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

چشم های خاکستری / هفته دوم / قرمز /گروه مقاومت تا پیروزی
ابتدای هفته قرمز شدم
خیلی وضعم خوب نیست :'(

چشم های خاکستری
گاهی دلم برای خودم تنگ می شود!

مُهَيّای بهتر شدن...(الهی آمین)

سپاس شده توسط
(1395 تير 1، 0:28)Deril نوشته است: سلام دوستان
اقا من بعضی وقتا یادم میره چرا میخام ترک کنم و این خیلی خطرناکه. من آدم مذهبی نیستم و به خاطر گناه بودنش ترک نمیکنم و به خاطر عوارض جسمیش و حس بد بعدش و کاهش اعتماد به نفس و....  دارم ترک میکنم. ولی هر بار که میرم توی سایتا و عوارضش رو سرچ میکنم همه سایتا میگم که خ.ا هیچ مشکلی نداره و یک فعالیت طبیعی هستش، البته دلیلش رو نمیدونم چرا اینجوری گفتن تو اون سایتا و فقط سایتای مذهبی منعش کردن، ولی با اینکه خودم میدونم خ.ا اشتباهه بازم میخام بهم یاداوری بشه که واقعا چرا باید ترکش کنیم؟
شاید اگه از نظر همه و خودمون یک حرکت طبیعی شناخته بشه دیگه عذذاب وجدان و کاهش اعتماد به نفس و... نداشته باشه

سلام
تا اونجا که من خوندم محتلم شدن ( توی خواب به جدول زدن )  رو میگن ضرر نداره و یه کانال برای تخلیه نیاز جنسی هست و توی خواب ازخودت اختیاری نداری
اما موقعی که بیداری, دست به خ.ا بزنی اون ضررهایی که شما گفتی گریبان گیرت میشه چون فطرت و ذات آدمی با این قضیه مشکل داره
53  53  53 (برای تعجیل در ظهور امام زمان (عج) صلوات) 53  53  53
صــــــوت بسیار زیـــبا : لـیـنک
سخنان زیبا علی اکبر رائفی پور در احیا نیمه شعبان : لــینک

سپاس شده توسط
سلام به گل پسرای کانون

ان شالله ماه رمضان بهتون خوش گذشته باشه .. Gigglesmile

احوال گروه یا زهرایی ها ..
بچه های گروه یا زهرا هفته اول گل کاشتن ..
لن شاللله به کمک حضرت زهرا این هفته همه ی گروه ها سبز سبز باشن ..

برای همگی ارزوی بهترین ها دارم ..

احوال ما هم خوبه ... ماه رمضانه و زمینه پاکی فراهمه .
ان شالله از این زمینه استفاده می کنیم و خودمون رو میکشونیم بالا ...

بالا جای ماست .. اینجا برای ما کوچیکه ...

یا علی 303
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
سلااااااااام 49-2
آقو ما رو نمی بینین خوشین؟؟ 39
واقعا خوشین؟؟ 106
بیخـــــــــــود!! Swear1 باید در فراق من اشک بریزید و روی بخرشاید و موی پریشان کنید و یقه چاک بدید...والا 4
داداشای گلم به دعاتون نیاز دارم... به دعای همتون! 53 Khansariha (8)
داداش قاصدک عزیز لطفا توی نماز شبات منو یادت نره 302
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]

سپاس شده توسط
(1395 تير 1، 0:57)razmjoo نوشته است: سلام ... رفقا اومدم بگم بالاخره ما هم تاجدار شدیم ... بعد از 330 روز پاک
درود خدا بر شرفت ای بزرگ مرد 302

(1395 تير 1، 0:28)Deril نوشته است: سلام دوستان
سایت ها رو ول کن. درون خودت نگاه کن ببین بهت آسیب زده یا نه. ببین بهت آسیب میزنه یا نه. صادقانه از درون خودت بکش بیرون. من یکی که خیلی بهم آسیب میزنه شهوت زندگی عادیمو مختل میکنه کار با هیچ روانشناس و پزشک یا فیلسوف هم ندارم. خودم با گوشت و خونم آسیباشو دیدم. اصلا نیازی نیست کسی برام تعریف کنه.
بخدا خیلی برات خوشحالم که اینقدر مشکلت کوچولو و جزییه. داداش جون من جلوشو بگیر تا مثه من نشی
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
(1395 تير 1، 9:08)چشم های خاکستری نوشته است: چشم های خاکستری / هفته دوم / قرمز /گروه مقاومت تا پیروزی
ابتدای هفته قرمز شدم
خیلی وضعم خوب نیست :'(

چشم های خاکستری

لازمه هر چه زودتر خودتو مدیریت کنی، عیب یابی و اون موقع دوباره پاکی رو شروع کنی همگروهی عزیز 49-2
اجازه نده بیشتر از این بهت ضربه بزنه...

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
سلام به همگی 303 ...خب خداروشکر امتحانام تموم شدن(هر چند زیر سایه ی خ.ا  نتیجه ی خوبی نگرفتم Hanghead ،داغون شدم...ترم بعد باید جبران کنم Swear1 ). از این به بعدم بیشتر کانون میام و با قدرتر با خ.ا مبارزه میکنم و همه ی سعی و تلاشم رو برای جبران خسارات بکار میگیرم... 4chsmu1
خب بگذریم...این روزا که بیشتر به ترک فک می کنم یه سوال به ذهنم رسید اونم اینکه چرا من بعد از 40 روز پاکی دوباره تو باتلاق خ.ا گیر کردم...اگه از اون موقع تا حالا پاک بودم پاکیم به سه چهار ماه میرسید واین عال بود...چرا بعضی از بچه ها بعد چند ماه و شاید چند سال دوباره خ.ا میکنن؟؟؟ واقعا چرا؟؟ این سوال ذهنم خیلی به خودش مشغول کرده Hanghead Hanghead ...اگه اینجوری باشه من چطور خیالم آسوده باشه که میتونم برای همیشه ترک کنم...یعنی این بدبختیا هیچ وقت تمومی ندارن؟؟! Shy
چطور یکی مث خانم خداهمراهمونه بعد از ماه 9  پاکی شکست خوردن؟؟! 53258zu2qvp1d9v
یعنی نمیشه یه روزی تعاملون با خ.ا مث تعامل با مواد مخدر باشه که لازم نیس همه ی تمرکزمون روی این باشه که باید از مواد دوری کنیم؟ خیلی عادی ازش فاصله میگیریم بدون رعایت یه عالمه اصل و قانون و مشغولیت ذهنی که باید مراقب باشم یکیشون از دست در نره که به صفر میرسم و بدبختیا شروع میشه...
دوستان لطفا نظر بدین، این مورد به نظرم خیلی مهمه...من که چیز زیادی به ذهنم نمیرسه.چطور باید اثرات  خ.ا رو که باعث میشه دوباره بشکنیم از بین ببریم؟؟ Hanghead
فقط اونچه که میدونم اینه که باید ریشه ای کارو حل کنیم فقط زیاد شدن روزای پاکی مهم نیس... 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
آنلی گاد/ مسیرسبز / هفته دوم سبــــــــــز
اللَّهُمَّ اغْفِرْ لِيَ الذُّنُوبَ الَّتِي تَحْبِسُ الدُّعَاءَ

مهربانا ببخش گناهی که دعایم را حبس می کند

[img=0x0]http://darse-emruz.persiangig.com/image/ktark/logo/Rahrovan_paki/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
سلام.

رزمجو / گروه مبارک یازهرا/ هفته دوم سبز

شب قدر است داداشا . بشینیم فکر کنیم تا شب قدر شروع نشده تکلیفمون رو با خودمون و خدا و امام زمان مشخص کنیم .... ببینیم میخوایم کدوم وره رودخونه باشیم این طرف با دشمنان خدا یا اونطرف با 
 سنگهامون  رو با خومون وا بکنیم تا شب. بعد بریم از خود خدا اهل بیت مدد بگیریم.  با تکلیف روشن ..بگیم بابا میخوایم طرف شما باشیم نه اونطرف...

امشب و این شبها سکوی خوبی برای پرش هست قدر بدونیم... برا همدیگه حتما دعا کنیم...

یاعلی. التماس دعا
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

قاصدک / گروه یا زهرا سلام الله علیها   / هفته دوم : سبـــــــز Gol
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]