امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام بچه های گروه چهارم. حالتون خوبه؟ یه یا علی بگیم و شروع کنیم...من اولین باره که شرکت کردم
این جور که معلومه باید اسم تعیین کنیم
اسم پیشنهادی من: رستگاری
4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1
گروه چهارم:
راسخ
بازگشت به خاک
YaKarim
Mr Degaresh
 سپاس شده توسط
زندگی خالی نیست: 
اسم پیشنهادی گروه:
mamad68: جوجه آخر پاییز!
Deril: پایداری
زندگی خالی نیست: قربانگاه شیطان
amoor: ؟؟؟

خب همونجور ک میدونید تو اسم یکم خنگم !
برنامه های ما:
mamad68: ترک اینترنت بیجا و ولگردی در آن!
Deril: کنترل نگاه
زندگیدگی خالی نیست : بد دهنی نکنم خوبه
amoor: ؟؟؟
امده ام امدم ای شاه پناهم بده
خط امانی ز گناهم بده
ای حرمت ملجا درماندگان 
دور مران از در و راهم بده
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلام
منم یه اسم پیشنهاد بدم
کوه های مستحکم : Swear1
خوب برنامه های گروه رو می خواین چی بزارین؟

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1395 آذر 9، 3:44)یوسف نوشته است: سلام به همه
انگار از گروه ما کسی قصد اسم پیشنهاد دادن نداره پس چراغ اول رو خودم روشن میکنم  4chsmu1
اسم پیشنهادیم واسه گروه دوم :تسخیر ناپذیران (اسم یه فیلمه معروفه)
بقیه همه گروهی ها رو هم به چالش انتخاب اسم دعوت میکنم   4chsmu1
 گروه دوم
yazahra12

ممنون داش یوسف قبولت داریم به امید ‍پیروزی
آخرین میزان روزای خوب = ۴۴ روز ( باید این رکورد شکسته بشه )
Willpower, Willpower , Volition , Volition , Free will , Free will ,

where there is a will , there is a way so I'm coming
from now on I won't listen to my ridiculous thoughts
GOD is Watching me   
 سپاس شده توسط
اهااااااااای  همگروهی ها کجایید پس
اسم گروه ما چی شد اخرش 
دوستان مثبت فکر کنید هر موقع افکار منفی اومد سراغتون همون موقع سریع از افکار مثبتتون صحبت کنید حتی واسه خودتون
اصلا وقتی شیطون میاد سراغمون نیازی نیست لباس رزم بپوشیم و بریم سراغش و مدام فکر و ذکرمون جنگیدن با شیطون باشه نه
همین که محلی به شیطون نزاریم و به کارهای مثبت بپردازیم و از کارهای خوب صحبت کنیم شیطون خودش گورش رو گم میکنه میره
واقعا میگم اصلا نیازی نیست فکر کنی که قراره یه کوه رو از جلو راهت برداری نه   تو فقط به کارهای مثبت مشغول باش و هر وقت هم فکرهای منفی اومدن به سراغت از همون لحظه اول تمرکزت رو ببر رو افکار مثبت
اسم پیشنهادی من(دوباره میگم تا دوستان هم بیان بگن):هفت خان 
برنامه:مثبت اندیشیدن
اگر فکر کنی که میتوانی و اگر فکر کنی که نمیتوانی در هر صورت حق با تو است
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
(1395 آذر 9، 19:13)راسخ نوشته است:
(1395 آذر 9، 8:21)Mr Degaresh نوشته است: سلام بچه های گروه چهارم. حالتون خوبه؟ یه یا علی بگیم و شروع کنیم...من اولین باره که شرکت کردم
این جور که معلومه باید اسم تعیین کنیم
اسم پیشنهادی من: رستگاری
4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1
گروه چهارم:
راسخ
بازگشت به خاک
YaKarim
Mr Degaresh
سلام

خوش اومدی منم خوشحالم از حظورت با حظور شما گروه چهارمم تکمیل شد

روند انتخاب اسم گروهی و برنامه عملکردی انجام شده

اسم گروه : صلابت و طراوت
برنامه : کنترل نگاه و ذهن

یکم دیر کردی برادر این روندها قبلا انجام شده دیگه باور کن حوصله تکرارش نیست ایشاالله دورهای بعدی...

مهم انتخاب اسم و... نیست چیزی که ارزش داره عملکرد و حفظ پاکی

به گول شاعر چی میگه به عمل کار براید به سخن دانی نیست

و اینکه اگه سوالی چیزی بود بیا پروفایل ام بگو... یا مشکلی هم بوجود اومد همینجا مطرح کن تا با هم فکری حلش کنیم... و در نهایت ممنون از حظورت تمام تلاشتو کن خودت میدونی که چون ما باید برنده بشیم ... 49-2 Khansariha (46)
سلام راسخ عزیر...بسیار عالی، هر جور گروه تصمیم بگیره منم تابع ام. یه خورده اگه میتونی و حالشو داری توضیح بده الان باید من چی کار کنم جز اعلام پاکی و کنترل نگاه. ممنونم ایشالا هفته های خوبی رو کنار هم داشته  باشیم 317 317 53 53 53
 سپاس شده توسط
(1395 آذر 10، 10:47)راسخ نوشته است:
نقل قول:  سلام راسخ عزیر...بسیار عالی، هر جور گروه تصمیم بگیره منم تابع ام. یه خورده اگه میتونی و حالشو داری توضیح بده الان باید من چی کار کنم جز اعلام پاکی و کنترل نگاه. ممنونم ایشالا هفته های خوبی رو کنار هم داشته  باشیم
سلام

شهادت امام رضا (ع) تسایت میگم

کار خواصی نیاید کرد مثلا یکی از کارایی که باید انجام بدی مواقعی که وسوسه شدی بیا ایجا مطرح کن تا دیگران بتونن کمکت کنن یا اگه دیدی یکی از هم گروهی ات خدایی نکرده مشکلی پیش اومده بهش کمک کن با تجربه هر چی...

و اینکه علاوه بر برنامه کلی گروه که کنترل نگاه و ذهن هر کسی می تونه برنامه خودش رو داشته باشه در این مدت بهش عمل کنه من شبا تقریبا نیم ساعت یا یک ساعت ورزش می کنم گاهی مطالعه و.
اینا کارایی که میشه انجام داد در کل موفق باشی

منم این روز عزیز رو بهت تسلیت میگم...اوکی همگروهی. ممنون ..سه هفته پاک و پر انرژی انتظارمون رو میکشه Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46)
 سپاس شده توسط
بچه های گروه چهارم
راسخ
بازگشت به خاک
YaKarim

ردیفین ایشالا؟ هیچی نشده دلمون تنگ شده واستون!! 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1
 سپاس شده توسط
دوستان بنده قصد ناامید کردن و خدایی نکرده گمراه کردن هیچکس رو ندارم و فقط میخوام که تجربیاتم‌رو باهات ون به اشتراک بزارم
من از حدود ۱۴ الی ۱۵ سالگی خود ارضایی رو شروع کردن و شاید هفته ای یکبار اینکار رو میگردم و مشکلی نداشتن تا اینکه در ۱۶ سالگی تعداد دفعات این کار رو زیاد کردم شاید باورتان نشه اما این اواخر ۱۴بار این کار رو در روز انجام میدانم و دچار خستگی و ضعف و مشکلات روحی جدی شدم تا جایی که یکسال کنکور رو واقعا خراب کردم اما از ۱۰ ماه پیش متوجه شدم که نسبت به گذشته خیلی فرق کردم و انرژی و استعدادی برام نمانده و گوشه گیر‌و کم هوش و حافظه شدم اون موقع بود که متوجه شوم خود ارضایی چه بالایی سرم آورده...
از اون موقع شروع به ترک کردن کردم و هر چه سعی میگردم بیشتر از ۳ الی ۴ روز بیشتر نمیتوانم تا اینکه با سایت کانون آشنا شدم و موفق به ترک ۱۰ روزه شدم اما هر کاری کردم بیشتر از اون نتونستم  ترک کنم .
نمیدونم چرا اما روز های آخر ترک خیلی کلافه و بی حوصله میشدم  اما ایده به ذهنم رسید که مثل گذشته تعداد دفعات این کار رو کم کنم و این‌کار رو به‌۱ الی ۲ بار در هفته کاهش بدم‌ و نتیجه گرفتم‌که‌نه تنها نیاز جنسی‌بدنم‌ارضا میشه‌بلکه مشکلات سابق رو ندارم‌ به هر حال امیدوارم با این تجربه ای که بدست آوردم کسی رو گمراه نکرده باشم به هر حال اگه میتونید خود ارضایی رو ترک کنید سعی به ترک کلی اینکار بکنید چون گناه کبیر داره اما واقعا تلاش کردید حداقل سعی کنید که کمتر اینکار رو انجام بدید
[تصویر:  05_blue.png]
سسسسسسسلام
اقا اسم ما رو بزن تو گروه پنجم  Khansariha (69)
اسمشم بزارین ماموریت غیر ممکن 5 . 6 چی داداش هم اسمش قشنگه هم فیلمش قشنگه هم چی داداش قافیه رو هم حفظ کرده  clapping
 سپاس شده توسط
آنگاه که دست نوازشت را در آرامش قلبم حس کردم ...روز تولد دوباره ام بود
چه زیباست سپردن آینده به تو...چه آرامشی است در توکل به تو...
پروردگارم در این غروب جمعه دست یاریت را از من گناهکار دریغ نکن...کمکم کن زندگی جدیدی بسازم و طعم شروعی دوباره را حس کنم...کمک کن دایره امنیم را بشکافم و با سپردن دلم به تو امید را در لحظه لحظه های زندگیم تجربه کنم...
چون خودت گفتی هر کس که تو را بخواند رهایش نمیکنی...
پس من گناهکار را را رها نکن
این روزها به شدت بهت نیاز دارم...
 سپاس شده توسط
(1395 آذر 11، 0:04)Mr Degaresh نوشته است: بچه های گروه چهارم
راسخ
بازگشت به خاک
YaKarim

ردیفین ایشالا؟ هیچی نشده دلمون تنگ شده واستون!! 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1

قربانت رفیق

من یکی خیلی خیلی حالم خوبه  Khansariha (69)

شیطون تا میاد سراغم با یه اردنگی پرتش می کنم بیرون   Swear1

اینقدر حال خوبه این روزا   Confetti Confetti Confetti

تو 10 روز اخیر یک ذره فشار روم نبود چون اصلا به این مسائل فکر نکردم - حتی یک ثانیه در روز به این چرت و پرتا فکر نمی کنم

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
آقایون این نظر شخصی منه 

نیاز جنسی دروغی بیش نیست 

اصلا این مسئله جنسی نیاز نیست 

ما اگر یک هفته غذا نخوریم . می میریم ! اگر چند دقیقه به ما اکسیژن نرسه می میریم
غذا خوردن و نفس کشیدن نیاز طبیعی
ولی نیاز جنسی مثل مواد مخدر . نیاز کاذب یعنی اصلا نیاز نیست 
ما اگر به مسائل جنسی فکر نکنیم اصلا فشار جنسی روی ما نخواهد بود 
ولی اگر به غذا خوردن فکر نکنیم - این فکر نکردن باعث گشنه نشدن ما نیست

اگر کسی مخالف حرف منه جواب این سوال من رو بده 
سرباز مومنی که زمان جنگ 8 ساله با عراق اسیر شد و 20 سال تو اسارت و زندان انفرادی بوده . چطور بدون همسر و ... 20 سال تو زندان انفرادی دوام آورده ؟

اگر اسمش نیازه پس چطور فردی می تونه 20 سال توزندان بدون این نیاز زندگی کنه ؟

اصلا بلوغ زود رس یعنی چی ؟ 

قدیما جوان ها اینترنت و .... نداشتن فشار جنسی کم بود روشون

ولی الان با وجود این همه فساد تو کل عالم الان نیاز جنسی بیشتر شده و بچه ها تو سن کم با این مسائل آشنا میشن

=========

راه حلی نداره جز کنترل چشم و کنترل ذهن

این چشم و ذهن هستن که این نیاز رو برای ما میسازند

اگر چشم و ذهن رو پاک نگه اریم از این نیاز خبری نخواهد بود
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سپاس شده توسط
(1395 آذر 11، 0:46)mohammad1986 نوشته است: دوستان بنده قصد ناامید کردن و خدایی نکرده گمراه کردن هیچکس رو ندارم و فقط میخوام که تجربیاتم‌رو باهات ون به اشتراک بزارم
من از حدود ۱۴ الی ۱۵ سالگی خود ارضایی رو شروع کردن و شاید هفته ای یکبار اینکار رو میگردم و مشکلی نداشتن تا اینکه در ۱۶ سالگی تعداد دفعات این کار رو زیاد کردم شاید باورتان نشه اما این اواخر ۱۴بار این کار رو در روز انجام میدانم و دچار خستگی و ضعف و مشکلات روحی جدی شدم تا جایی که یکسال کنکور رو واقعا خراب کردم اما از ۱۰ ماه پیش متوجه شدم که نسبت به گذشته خیلی فرق کردم و انرژی و استعدادی برام نمانده و گوشه گیر‌و کم هوش و حافظه شدم اون موقع بود که متوجه شوم خود ارضایی چه بالایی سرم آورده...
از اون موقع شروع به ترک کردن کردم و هر چه سعی میگردم بیشتر از ۳ الی ۴ روز بیشتر نمیتوانم تا اینکه با سایت کانون آشنا شدم و موفق به ترک ۱۰ روزه شدم اما هر کاری کردم بیشتر از اون نتونستم  ترک کنم .
نمیدونم چرا اما روز های آخر ترک خیلی کلافه و بی حوصله میشدم  اما ایده به ذهنم رسید که مثل گذشته تعداد دفعات این کار رو کم کنم و این‌کار رو به‌۱ الی ۲ بار در هفته کاهش بدم‌ و نتیجه گرفتم‌که‌نه تنها نیاز جنسی‌بدنم‌ارضا میشه‌بلکه مشکلات سابق رو ندارم‌ به هر حال امیدوارم با این تجربه ای که بدست آوردم کسی رو گمراه نکرده باشم به هر حال اگه میتونید خود ارضایی رو ترک کنید سعی به ترک کلی اینکار بکنید چون گناه کبیر داره اما واقعا تلاش کردید حداقل سعی کنید که کمتر اینکار رو انجام بدید

سلام؛ داداش این چیزی که گفتی از نظر من میسر نیست. خودارضایی مثل خوردن آب نمیمونه که آدم بخوره سیراب بشه بعد تا موقعی که تشنه اش نشده دیگه نیازی به خوردن آب نداشه باشه.
خودارضایی قابل کنترل نیست این که بگی مثلا ماهی دو بار انجام بدم دیگه انجام ندم. چون ارضای کاملی وجود نداره که دست از سر تو برداره. چه بسا برای من و خیلی از کسانی دیگه اتفاق افتاده که بعد از یه بار انجام دادن این کار و با توجه به این که بدن از فشار جنسی راحت شده ولی بازم پی در پی چندین بار دیگه هم تو فاصله ی چند روز یا حتی یه روز! این کار رو انجام دادن.
پس بد برداشت نکنید و بدونید که خودارضایی کاملاً غیر قابل کنترله. حتی کسی که همسر داره ولی قادر به کنترل غرایز جنسی خودش نباشه در هر زمان و مکانی که بخواهد نمیتونه این کار رو انجام بده ولی خودارضایی اینطوری نیست و سریع میتونی در اکثر زمانها، مکان رو جور کنی و این عمل رو انجام بدی ... .

الا روح قرآن، حسن یا حسن... صفا بخش ایمان، حسن یا حسن...
[img=0x0]http://s9.picofile.com/file/8275573276/YaKarimAhleBeyt.jpg[/img]
[تصویر:  05_blue.png]
سلام
وه که چقد خوبه بتونی پیش دوستات باشی!
باهاشون حرف بزنی و درددل کنی
دو سه روزی بود سرم درد میکرد حوصله هیچ کاری رو نداشتم
کانون هم که میومدم نگاه سر سری میکردم میرفتم
هرچند که خیلی وقته نتونستم یک دل سیر کانون باشم
اما این دوسه روزه خیلی اذیت شدم
از طرفی سردرد و از طرفی هم تنهایی و مشکلاتش
اصلا اوضاع خوبی نبود
الان الحمدلله بهترم

از دوستانی که حواسشون به اینجا هست تا چراغش خاموش نشه ممنونم
از آرمینی که کم میاد ولی هربار که میاد دست پر میاد، دستی پر از امید
از عاشقی که خوب میتونه پست های بچه ها رو تحلیل کنه و جواب بده
از صادقینی که دلش میتپه برای کانون و کانونی ها، زحمتش رو میکشه و کاراش رو انجام میده
با اینکه خودشم کم مشکل نداره تو زندگیش ولی همیشه سعی کرده روی خوب سکه زندگیش رو نشون ما بده وسختی ها و دلتنگی هاش رو نگه داشته برای خودش
برای صادقین هرچقد بگم کم گفتم

و همچنین از تک تک اعضای خوب رهروان که اعتماد دارند به کانون
حرفاشون رو میزنند 
جواب میدهند و جواب میگیرند
از همگی ممنونیم

از اینها که بگذریم باید از حال و هوای هم گروهی ها بپرسم که بهشون سر نزدم و شرمنده شون شدم
هم گروهی ها من همه شاد و شنگولن؟
قاصدک کجایی برادر جان؟ (کم میای به رهروان! بگو مگه خودت زیاد میای؟ 4chsmu1 )
سعید777 اوضاع خوبه؟ (خودم خوندم دو پیام اخر رهروانت رو، معلومه که اوضاع خیلی خوبه. آفرین 49-2 )
علیرضا تو چطوری؟ (در جواب سوالت که پرسیده بودی و نشد من جواب بدم. مسابقه گروهی هم مثل همه مسابقات کانون اون سه شرط اصلی رو داره و به جز اون یک سری برنامه های دیگه هم داره. مثل انتخاب اسم گزوه و داشتن یه سری برنامه که البته این قسمت اخر اختیاریه و مختص هر فرد یا گروه هست و علاوه بر همه اینها یک سری قوانین و مقررات داره که کاملش رو میتونی اینجا ببینی)

منم این سری به عنوان برنامه ویژه (علاوه بر شرایط مسابقه) انس با قران (تلاوت روزانه سوره نبأ) رو انتخاب کردم
برا هم گروهی هام پیشنهاد میکنم  حتما وقتی رو بگذارند برای مطالعه و تدبر در قران
قران شناسنامه ماست

و اما نوبت میرسه به بحث شیرین و جذاب انتخاب اسم گروه 4chsmu1
تا به اینجا اسامی پیشنهادی داده شده این هاست
قاصدک : دلدادگان
سعید777: هفت خان
علیرضا: -
طاهر: عهد
و الان وقته اینه که رای گیری کنیم
یا ایها الهمگروهییون و أمّا الرای؟ (ای هم گروهی ها رای تان چیست؟ 4chsmu1 )

زیاد حرف زدم ولی حقم بود 4chsmu1
بالاخره اندازه چارتا کپن که حق حرف زدن دارم اینحا. ندارم؟65
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
سلام دوستان

(1395 آذر 11، 0:46)mohammad1986 نوشته است: نمیدونم چرا اما روز های آخر ترک خیلی کلافه و بی حوصله میشدم
محمد جان
این کلافگی و بی حوصلگی مربوط به روزهای آخر ترک نبوده
مربوط به سبک زندگی و نداشتن نشاط کافی طی روز و نداشتن هدف طی دوره و خستگی روحی و تنش روانی بوده...

ماها خ.ا رو می خوایم ترک کنیم
اما به این فکر نمی کنیم که جایگزینش می خوایم چی بذاریم

قبلا یه بساطی بوده و یه لذتی می بردیم و یه تنوعی هم حاصل میشده و کمی هم از عقده های روحی و روانیم رو تخلیه می کردیم

اما حالا که می خوایم ترک کنیم فکر کردیم به این که دفعه بعدی که اعصابم خورد شد می خوام چی کار کنم؟
دفعه بعدی که بی حوصله شدم چی حالمو عوض کنه؟
دفعه بعدی که کلافه شدم از همه چیز، به چی پناه ببرم؟  

نمیشه یه چیزی برداری، جاشم هیچی نذاری... 53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان