امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1395 اسفند 21، 20:40)Mortezaag37 نوشته است: سلام 303
حدود یه هفته ای اومدم مسافرت...فک میکردم بیام مسافرت ودورم شلوغ باشه بهتر میشم ولی انگار بدتر شدم!..حتی امار لغزش هام از دستم در رفته ! 22 (تا قبله مسافرت فک میکردم اینکه همش تو کانونم برام بده و یه اعتیاد نسبت به نت و وب سایته ولی الان که ازش دور شدم بدتر شده 22 فک کنم هم باس خ.ا کنترل کنم و هم مقدار وب گردیم رو تا موفق شم...به هر حال امید دارم که دوباره همون استقامت اول رو بدست بیارم وواقعا از ته دل بخام ترکش کنم لامصب رو) ...خدا کنه دیگه وقتی شهوت سراغم میاد دوباره بتونم خودم رو کنترل کنم و به خودم بیام...از رفقای گروهم معذرت میخوام
......................
فک کنم به یه مشاور خیلیییییی احتیاج دارم ولی قیمتشون خیلی زیاده...مشاور قبلیم که جلسه ای۳۵میگرفت ولی من با اینکه دو جلسه بیشتر نرفتم خداییش احساس سبکی میکردم...میگن مشاور مجازی هم هست؟!اگه هست ممنون میشم بهم معرفی کنین
...................
درسته این دور گند زدم ولی اگه اجازه بدین دور بعد هم هستم ولی اینبار بهتر...

سلام داداش سرتو حتما یه جایی گرم کن،من قبلا که تو خونه وسوسه می امد سراغم با خودم کلی کلنجار میرفتمو خودمو قانع میکردم که این کارو نکنم ولی بعد لذتش به همه چیز غلبه میکرد انگار مغزم از کار می افتاد و جادو میشدم پای کامپیوتر،باور کن این شهوت مغز آدمو جادو میکنه ، فقط باید یک مدت سرتو گرم کنی و یا بزور عوامل رو از خودت دور کنی،تا یک مدت بگذره ثبات پیدا کنی بعد روی دلایل کنار گذاشتنش دقیقتر خودتو قانع کن چون اون موقع تمرکزت بهتره تا بتونی با دلیل محکم کلکشو بکنی.
 سپاس شده توسط
(1395 اسفند 21، 20:40)Mortezaag37 نوشته است: سلام :hi:
حدود یه هفته ای اومدم مسافرت...فک میکردم بیام مسافرت ودورم شلوغ باشه بهتر میشم ولی انگار بدتر شدم!..حتی امار لغزش هام از دستم در رفته ! :| (تا قبله مسافرت فک میکردم اینکه همش تو کانونم برام بده و یه اعتیاد نسبت به نت و وب سایته ولی الان که ازش دور شدم بدتر شده :| فک کنم هم باس خ.ا کنترل کنم و هم مقدار وب گردیم رو تا موفق شم...به هر حال امید دارم که دوباره همون استقامت اول رو بدست بیارم وواقعا از ته دل بخام ترکش کنم لامصب رو) ...خدا کنه دیگه وقتی شهوت سراغم میاد دوباره بتونم خودم رو کنترل کنم و به خودم بیام...از رفقای گروهم معذرت میخوام
......................
فک کنم به یه مشاور خیلیییییی احتیاج دارم ولی قیمتشون خیلی زیاده...مشاور قبلیم که جلسه ای۳۵میگرفت ولی من با اینکه دو جلسه بیشتر نرفتم خداییش احساس سبکی میکردم...میگن مشاور مجازی هم هست؟!اگه هست ممنون میشم بهم معرفی کنین
...................
درسته این دور گند زدم ولی اگه اجازه بدین دور بعد هم هستم ولی اینبار بهتر...

سلام مرتضی جان .. فدا سرت ، زیاد سخت نگیر ، واسه پیروزی شکست لازمه داداش .
درباره خ.ا هم صحبت کردی با مشاور ؟ روت شد ؟
ما دانشگامون مشاور داره ساعتی هزارتومن  :D ، دو سه دفعه رفتم درباره اهمال کاری و اینا و تایید میکنم خیلی خوبم .. ولی هیچ وقت روم نشد درباره مشکل اصلی صحبت کنم . 
-----------------------
ضمنا تشکر از اقا صادقین ، چشم حتما .. 
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
ختم صلوات برای رفع موانع و قرار گرفتن در مسیر پاکی
داداش علی53، داداش مرتضی53، داداش میپ53
هدیه به حضرت زهرا (سلام الله علیها)
53

۱- 14 53
۲-53
۳-53
۴-53
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
 سپاس شده توسط
سلام ، منم 14 تا میفرستم  Hanghead
خود حضرت زهرا کمکون کنه ایشالا
 سپاس شده توسط
بچه ها سلام. میگن دعای دیگران در حق آدم اثرش بیشتره. خواهشا برام دعا کنین ...خیلی محتاج دعا هستم این روزا 63 63 63
 سپاس شده توسط
(1395 اسفند 22، 15:51)Mr Degaresh نوشته است: بچه ها سلام. میگن دعای دیگران در حق آدم اثرش بیشتره. خواهشا برام دعا کنین ...خیلی محتاج دعا هستم این روزا 63 63 63

با اینکه نصفی از دینم زیر رادیکاله !! اما به دعا کمی تا قسمتی نیمه ابری اعتقاد دارم و به نظرم اثرگذاره!.....!

به نظرم اگه میگفتی برای چه چیزی دعا کنیم بهتر بود!.....دقیقا دعام میخورد وسط سیبل !!...

آخه الان من برای چی دعا کنم؟؟!!... Gigglesmile

برای سلامتیت برای ترکت و برای پر شدن جیبت از پول! دعا کردم ....( الهی آمین! 302 )...

اگه مورد دیگه ای هست که جا انداختم تقصیر من نیست! Hanghead
 سپاس شده توسط
داداش علی[تصویر:  53.gif]، داداش مرتضی[تصویر:  53.gif]، داداش میپ[تصویر:  53.gif]
[تصویر:  53.gif]

۱- 14 [تصویر:  53.gif]
۲- 14 [تصویر:  53.gif]
۳- 14 [تصویر:  53.gif]
۴-[تصویر:  53.gif]
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]

سپاس شده توسط
(1395 اسفند 22، 17:29)دکتر آرش! نوشته است:
(1395 اسفند 22، 15:51)Mr Degaresh نوشته است: بچه ها سلام. میگن دعای دیگران در حق آدم اثرش بیشتره. خواهشا برام دعا کنین ...خیلی محتاج دعا هستم این روزا 63 63 63

با اینکه نصفی از دینم زیر رادیکاله !!  اما به دعا کمی تا قسمتی نیمه ابری اعتقاد دارم و به نظرم اثرگذاره!.....!

به نظرم اگه میگفتی برای چه چیزی دعا کنیم بهتر بود!.....دقیقا دعام میخورد وسط سیبل !!...

آخه الان من برای چی دعا کنم؟؟!!... Gigglesmile

برای سلامتیت برای ترکت و برای پر شدن جیبت از پول! دعا کردم ....( الهی آمین! 302 )...

اگه مورد دیگه ای هست که جا انداختم تقصیر من نیست!  Hanghead

واسه کار داداش...یه آزمون دادیم قریب به 11 ماهه با انواع و اقسام آزمونها با رو تست کردن هنوزم نتیجه رو اعلام نکردن...خیلی خسته ام..خیلی...اصلا حال خوبی ندارم. با اینکه کلی تو زندگی زحمت کشیدم . هیچ وقت پی اتلاف وقت نبودم ولی قضیه کارم گره خورده....فقط میخوام این روزها سریعتر بگذرده ...کم آوردم  زیر این همه فشار و استرس
 سپاس شده توسط
داداش برات از ته دل دعا کردم Khansariha (8) اگه کارت حل شد بیا بهم بگو تا خوشحال بشم....
 سپاس شده توسط
سلام مستر دگرش یه سوال. شما که آزمون استخدامی دادی دارم میپرسم. اوضاع کار اینقد که میگن، خرابه؟  یا نه اگه آدم تلاش کنه و بلد باشه کار گیرش میاد؟ من برم سربازیو بیام میشه امیدوار بود؟ خیلیا رو میشناسم مهاجرت کردن یا دارن اقدام میکنن واسش. اگه اوضاع خراب نبود اینقدر مهاجرت نداشتیم.
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
 سپاس شده توسط
(1395 اسفند 23، 0:24)Deril نوشته است: سلام مستر دگرش یه سوال. شما که آزمون استخدامی دادی دارم میپرسم. اوضاع کار اینقد که میگن، خرابه؟  یا نه اگه آدم تلاش کنه و بلد باشه کار گیرش میاد؟ من برم سربازیو بیام میشه امیدوار بود؟ خیلیا رو میشناسم مهاجرت کردن یا دارن اقدام میکنن واسش. اگه اوضاع خراب نبود اینقدر مهاجرت نداشتیم.

سلام دریل جان ...نمیخوام ایجاد نا امیدی کنم. ولی به جد میگم درس خوندن صرف، اتلاف وقته. من خودم لیسانس و ارشد و حتی دکتری دانشگاه دولتی بودم( که به خاطر همین اوضاع کاری بعد دو سال دکتری خوندم و  ول کردم و نه هیئت علمی خبریه با دکترا نه کار میشه به پیدا کرد. به شدت دنبال کارم). یه توصیه برادرانه دارم. به خصوص کسایی که رشته تحصیلشون فنیه. از اول تصمیم خودتون رو بگیرین. اگه دنبال کار هستین نه درس و وارد شدن به دانشگاه و فضای آکادمیک( که اونم متاسفانه کفگیرش به ته دیگ خورده) حداکثر همون لیسانس کافیه و در کنارش حتی اگه شده رایگان برین کار کنین و مثلا تابستونها و دوره های فنی و حرفه ای رو تا اونجا که میتونین برین. به دانشگاه مثل دبیرستان نگاه نکنین زمان مهمیه برای مشخص کردن مسیر زندگی ...فقط درس پاس کردن نیست. اگه نمرات خوبی بدست نیارین ولی در کنارش دنبال تجربه اندوزی باشین خیلی هم خوبه. اونهایی که الان دانشجو هستن ازشون مثل یه برادر خواهش میکنم اسیر موبایل و شبکه های اجتماعی و اینستاگرام و...نشین. دنبال یاد گرفتن زبان و نرم افزار و تجربه کاری هر چند کوچک باشین. اینجوری حتما میشه کاری پیدا کرد.. و اگر خوره درس هستین وقتتونو  اینجا تلف نکنین. غربت سخته, درست, ولی بدتر از اون وقتیه که تو وطن خودت غریب باشی. از ته دلم اینا رو گفتم تجربیات چندین سال درس خوندن و نمره اول بودن چه دبیرستان چه دانشگاه....متاسفانه اساتید ما اساتیدی نبودن که این چیزا رو بگن بلکه در فرمولها ما رو غرق کردن. استادی واقعا استاده که در پیدا کردن جهت زندگی به دانشجوها کمک کنه
آروزی موفقیت دارم برای شما و همه کسایی که وقت و عمری که خدا بهشون داده واسشون ارزشمنده
 سپاس شده توسط
مستر دگرش جسارتا رشته تون چیه ؟! 
پاک نا امیدمون کردین که بابا .. من 1 ماه دیگه کنکور ارشد دارم 
Hanghead
من رشتم مکانیکه ..
 سپاس شده توسط
داداش علی[تصویر:  53.gif]، داداش مرتضی[تصویر:  53.gif]، داداش میپ[تصویر:  53.gif]
[تصویر:  53.gif]

۱- 14 [تصویر:  53.gif]
۲- 14 [تصویر:  53.gif]
۳- 14 [تصویر:  53.gif]
۴-۳- 14 [تصویر:  53.gif]
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
(1395 اسفند 23، 10:48)sabour نوشته است: مستر دگرش جسارتا رشته تون چیه ؟! 
پاک نا امیدمون کردین که بابا .. من 1 ماه دیگه کنکور ارشد دارم 
Hanghead
من رشتم مکانیکه ..

چرا نا امید...شما میتونین با جدیت دنبال افزایش تجربه کاری باشین. ایشالا کنکورتون رو دادین پیگیر کار بشین. رشته منم فنیه...حالا مکانیک یا برق یا عمران!
ولی اگه به فضای دانشگاه علاقه دارین و کار تحقیقاتی حتما سعی کنین دانشگاه خوبی قبول بشین و رزومه علمی خوبی فراهم کنین در طول ارشد و اگه شرایطشو دارین از ایران برین. وگرنه اگه نمیخواین ادامه بدین از بعد امتحانتون حداقل در پی برنامه ریزی برای کار در کنار درس باشین
مهم اینه که تصمیمتون رو برای مسیر زندگی از همین حالا مشخص کنید هدف از تحصیل فرار از قرار گرفتن تو فضای جدید و چالش برانگیز نباشه، چون خیلی ها برای فرار از بیکاری وارد مراحل بالاتر میشن ..در تمام دنیا البته غیر ایران اصول اینه که فرد بعد لیسانس وارد کار حرفه ای میشه در صورت علاقه و احساس نیاز وارد مراحل بالاتر میشه...ولی خوب در کشور ما یه مقدار قاطی پاتیه!
 سپاس شده توسط
(1395 اسفند 23، 1:19)Mr Degaresh نوشته است:
(1395 اسفند 23، 0:24)Deril نوشته است: سلام مستر دگرش یه سوال. شما که آزمون استخدامی دادی دارم میپرسم. اوضاع کار اینقد که میگن، خرابه؟  یا نه اگه آدم تلاش کنه و بلد باشه کار گیرش میاد؟ من برم سربازیو بیام میشه امیدوار بود؟ خیلیا رو میشناسم مهاجرت کردن یا دارن اقدام میکنن واسش. اگه اوضاع خراب نبود اینقدر مهاجرت نداشتیم.

سلام دریل جان ...نمیخوام ایجاد نا امیدی کنم. ولی به جد میگم درس خوندن صرف، اتلاف وقته. من خودم لیسانس و ارشد و حتی دکتری دانشگاه دولتی بودم( که به خاطر همین اوضاع کاری بعد دو سال دکتری خوندم و  ول کردم و نه هیئت علمی خبریه با دکترا نه کار میشه به پیدا کرد. به شدت دنبال کارم). یه توصیه برادرانه دارم. به خصوص کسایی که رشته تحصیلشون فنیه. از اول تصمیم خودتون رو بگیرین. اگه دنبال کار هستین نه درس و وارد شدن به دانشگاه و فضای آکادمیک( که اونم متاسفانه کفگیرش به ته دیگ خورده) حداکثر همون لیسانس کافیه و در کنارش حتی اگه شده رایگان برین کار کنین و مثلا تابستونها و دوره های فنی و حرفه ای رو تا اونجا که میتونین برین. به دانشگاه مثل دبیرستان نگاه نکنین زمان مهمیه برای مشخص کردن مسیر زندگی ...فقط درس پاس کردن نیست. اگه نمرات خوبی بدست نیارین ولی در کنارش دنبال تجربه اندوزی باشین خیلی هم خوبه. اونهایی که الان دانشجو هستن ازشون مثل یه برادر خواهش میکنم اسیر موبایل و شبکه های اجتماعی و اینستاگرام و...نشین. دنبال یاد گرفتن زبان و نرم افزار و تجربه کاری هر چند کوچک باشین. اینجوری حتما میشه کاری پیدا کرد.. و اگر خوره درس هستین وقتتونو  اینجا تلف نکنین. غربت سخته, درست, ولی بدتر از اون وقتیه که تو وطن خودت غریب باشی. از ته دلم اینا رو گفتم تجربیات چندین سال درس خوندن و نمره اول بودن چه دبیرستان چه دانشگاه....متاسفانه اساتید ما اساتیدی نبودن که این چیزا رو بگن بلکه در فرمولها ما رو غرق کردن. استادی واقعا استاده که در پیدا کردن جهت زندگی به دانشجوها کمک کنه
آروزی موفقیت دارم برای شما و همه کسایی که وقت و عمری که خدا بهشون داده واسشون ارزشمنده

ممنون بابت پاسخ ارزشمندتون مستر دگرش عزیز.
من هم سال آخر کارشناسی متوجه شدم ادامه تحصیل تو مقاطع بالاتر به ضرره آدمه و حداقل الان تو مملکت ما بی فایده است مگر اینکه آدم قصد مهاجرت داشته باشه. آدم اگه هدفش کار باشه با کارشناسی هم میشه کار کرد دیگه براچی ارشد بخونه؟ اگرم کار نباشه که نه برا ارشدیه کار هست نه برا کارشناسی، پس بازم ارشد هر جور حساب کنی نمیصرفه.
من از الان باید بدونم از خدمت سربازی میام میخام چکار کنم چون اگه برنامه نداشته باشم یه دفه شکه میشم و شاید نتونم خودمو جمع و جور کنم. علاوه بر این داشتن برنامه یه آرامش خاطر بیشتری تو دوران سربازی بهم میده.
از اینکه شرایط فعلی اصلا خوب نیست و به قول معروف وضع خرابه کاملا آگاهم و میشه گفت از همون سال اول کارشناسی نسبت به این مسایل آگاهی داشتم که باعث ناامیدی شدیدی شد برام که باعث افت تحصیلیم شد... الان دیگه نمیخام نا امید باشم چون به این اعتقاد دارم که هر چقدر هم شرایط بد باشه کسی که واقعا تلاش میکنه ثمرش هم میبینه. واسه همینم میخام تمام تواناییم رو به کار بگیرم تا شرایط خودم رو خودم درست کنم. ولی به نظرم مهمتر از تلاش انتخاب و طی کردن مسیر درسته که اونم نیاز به مشورت و تعقل داره.
بازم تشکر از توجهت داداش. ایشالله که شاهد موفقیت روز افزونت باشیم 302
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان