امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

مرتضی جان نگران نباش ، توکه خوب شروع کردی . 12روز خیلی خوبه _فقط نا امید نشو و نزار دوباره تکرار بشه ،این دفعه بجای 12روز بکنش 15روز . این شکستن اولش عادیه ،اما کم نیار . یه فایتر هیچوقت از رینگ پایین نمیاد مگر اینکه وقتش تموم شده باشه
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
[تصویر:  jangjooyan.png]
بعد از 15 روز شکستم

TearsTearsTears
اسم من هومان
خیلی باحالید یک حس خوب اینجا دارم53
فقط مخصوص آقا cyrus
هی هی هی یواش تر داداشم مگه آدم کشتی که اینجوری خود زنی میکنی
شکستی فدا سرت درد بلات بخوره تو سر این سهیل که دیر دیر میاد(ناراحت نشی سهیل)4fvfcja
بیا اینجا عوامل شکستنتو بگو تا اگه مشکل خواصی هست بچه ها راه حل بدن
هیچ نترس من خودم به جایی رسید بودم که هر دو روز میشکستم(مال گذشتست)
توکلت به خدا باشه همینو بس من وقتی که میشکستم یه دعای کمیل صوتی دارم
میشستم گوشمیدادم خالی میشدم
یادت باشه کفر نگی
من نمیتونمو من خستمو ... تو این گروه نداریم[highlight=#ffffff]:smiley-yell:[b] پاشو پاشو یه کم کلاغ پر رو تا پات درد بگیره[/highlight]
[/b]
[highlight=#ffffff]یادت نره تو گروه جنگجویان نمیتونم نداریم(به جای اسکای تنبیهت کردم)cheshmakKhansariha (18)
امروز اربعینه پس بهترین زمانه برای شروع ترک از امام حسین مدد بخواه بگو یا علی دوباره ترک کن
بیشتر بیا این جا و از ضرر های خودا... یکم بخون ازش بدت بیاد
یادت باشه اگه دوباره بشکنی باید یه هفته شبا پست بدی42
یاعلی
[/highlight]

هی هی اینجا چه خبره
امروز اربعینه چرا امروز میشکنید
امروز شیطون من رو هم وسوسه کرد ولی جلوی خدمو گرفتم
همشهری تو چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط برای هومان
نمیدونم چی بگم همون چیزایی که به مرتضی گفتم به تو هم میگم
آبرو داشتن لیاقت می خواد  که من سست عنصر ندارم//امید وارم که این دفه نشکنم

1276746pa51mbeg8j461276746pa51mbeg8j
START AGAIN

From 93/2/3
Kool
  [تصویر:  05_blue.png]

بچه ها کجایین بیاین مثل این که شیطون داره این جا بد جوری مانور میده اسکای بیا

START AGAIN

From 93/2/3
Kool

سلام

ببخشین توی این گروه پست میزنم1276746pa51mbeg8j

اگه اورژانسی هستی

بیا اینجا

http://www.ktark.com/showthread.php?tid=...#pid122926

.................
یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

راست میگه محمدرضا ، بیاین عوامل شکستتون را بگین ، بچه ها کمکتون میکنن _من خودم وقتی اومدم اینجا که روزی 4بار میشکستم ،فکر کردم که خیلی زیاده و دیگه نمیتونم ترک کنم .اما فهمیدم روزی 4بار که چیزی نیست ،خیلی ها از من بیشتر میشکستن و موفق شدن _همین سهیل خودمون که الان بابا شده ،بهم گفت همایون توکه تازه کاری و راحت تری ، خلاصه کار نشد نداره داداشه من ، باید قوی باشی
چی شد محمدرضا؟17
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
سلام.ای بابا چی شده؟چرا مثه لشکر شکست خورده شدین:smiley-yell::smiley-yell:

مرتضی هومان شکست مقدمه پیروزیه.باور کنین منم شکست داشتم.خیلی از بچه های اینجا شکست داشتن ولی ناامید نشدن. اره خودشه همین مهمه نباید کم بیارین.از همین حالا تصمیم بگیرین و دوباره تمام تلاشتونو بکنین.مهم اینکه بگین من میخوام این لعنتی رو ترک کنم.جنگ دیگه.جنگ بین ما و شیطان.زدت زمین بار بعدی تو بزنش زمین.کم اوردن کلهم اجمعین ممنوع:smiley-yell:

باور کنین من بار اول که اومدم ماهانه اینقدر شکستم که کارم کشید دوباره به 10 روزه.دوباره از اول اول.ولی کم نیو وردم شما هم کم نیارین
ورزش و فعالیت های مذهبی فراموش نشه:smiley-yell: و اینکه یادتون باشه قدرت شیطون از قدرت خدای بزرگمون خیلی خیلی کمترهSmiley-face-thumb

راستی واسه اینکه افت بدنی پیدا نکنین امشب حتی اگه شده یه نرمش سبک توی اتاقتون داشته باشین نرمش کنینcheshmak

علیرضا جان ممنون از اینکه هوای جنگجوهارو داری.

دوبااااااااااااااره شروووووووووووووووووووووووووع محکم واسه ناکامی شیطانclappingclappingclappingclappingclapping

یا علی53clappingclapping
ماموریت شما در زندگی بی مشکل زیستن نیست با انگیزه زیستن است.پس بگذار مشکلات هر چه می خواهند بکنند تو با انگیزه مسیر درست را برو[تصویر:  8.gif]///به هر چه بیندیشید وسعتش می دهید...پس به انچه دلخواه شماست بیاندیشید///ارامش ذهن بخاطر داشتن مشکلات کمتر نیست.ارامش ذهن ناشی از عیب جویی کمتر است/// معمولا بهترین نقطه برای یک اغاز دوباره: همان جایی است که اکنون ایستاده اید.قبل از انکه ادرس خود را عوض کنید. تفکر خود را تغییر دهید.وقتی شما تغییر می کنید موقعیتهای شما هم دستخوش تغییر می شوند و این یک قانون است

(1390 دي 24، 13:24)sky boy نوشته است: سلام.ای بابا چی شده؟چرا مثه لشکر شکست خورده شدین:smiley-yell::smiley-yell:

مرتضی هومان شکست مقدمه پیروزیه.باور کنین منم شکست داشتم.خیلی از بچه های اینجا شکست داشتن ولی ناامید نشدن. اره خودشه همین مهمه نباید کم بیارین.از همین حالا تصمیم بگیرین و دوباره تمام تلاشتونو بکنین.مهم اینکه بگین من میخوام این لعنتی رو ترک کنم.جنگ دیگه.جنگ بین ما و شیطان.زدت زمین بار بعدی تو بزنش زمین.کم اوردن کلهم اجمعین ممنوع:smiley-yell:

باور کنین من بار اول که اومدم ماهانه اینقدر شکستم که کارم کشید دوباره به 10 روزه.دوباره از اول اول.ولی کم نیو وردم شما هم کم نیارین
ورزش و فعالیت های مذهبی فراموش نشه:smiley-yell: و اینکه یادتون باشه قدرت شیطون از قدرت خدای بزرگمون خیلی خیلی کمترهSmiley-face-thumb

راستی واسه اینکه افت بدنی پیدا نکنین امشب حتی اگه شده یه نرمش سبک توی اتاقتون داشته باشین نرمش کنینcheshmak

علیرضا جان ممنون از اینکه هوای جنگجوهارو داری.

دوبااااااااااااااره شروووووووووووووووووووووووووع محکم واسه ناکامی شیطانclappingclappingclappingclappingclapping

یا علی53clappingclapping
میخوام با این جمله شروع کنم که اینکه یادتون باشه قدرت شیطون از قدرت خدای بزرگمون خیلی خیلی کمتره[تصویر:  6.gif]:
من خدایی دارم که قدرت و عظمتش بی نهایت و لطف و مرحمتش همیشگی هست
با یاد و نام همین خدا دوباره شروع میکنم
53
[highlight=#ffffff]همایون من حالم خوبه داشتم شما رو صدا میزدم بیاین اینجا کمک شکست خورده ها مونSmiley-face-thumb
حال کردم با این حرفت مرتضی بسم الله317
هومان تو چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smiley-yell:
[/highlight:
ممنون علیرضا این یه نو اعلامیه بود که بچه ها بیان برای روحیه دادن به بچه هایی که شکستن.

START AGAIN

From 93/2/3
Kool

سلام به همه دوستان

2 روز رفتم خونه(نت نداشتم
131313) مي بينم گروه شلوغ شده317317317

اول از همه منم تبريك ميگم به آقاي مرتضي و هومان عزيز كه دارند از اول شروع ميكنند
varzeshvarzeshvarzesh

دوم به همايون عزيز بابت آواتار قشنگت. اگه اين دور مسابقه شركت كني حتما اول ميشي
Khansariha (46)Khansariha (46)

بچه ها دوستون دارم. مواظب خودتون باشيد
535353

بايي
خدا آن حس زيبايي است كه در تاريكي صحرا
زمانيكه هراس مرگ مي دزدد سكوتت را
يكي همچون نسيم دشت مي گويد
كنارت هستم اي تنها
سلام به همه
ورود عضو جدید گروه، m_manager رو خوش امد میگم.
موفق باشید
درود بر همه ی جنگجویان ، چه خبر؟ ممنون ناصر جان ،قابلت را نداره
آقا علیرضا فقط لایک نکن ، یه چیزی هم بگو
لطفا به من کمک کنید
13 روز قبل تصمیم بر ترک گرفتم 11 روز بدون هیچ تحریکی نگه داشتم خودمو
دیروز با خدا سر یه موضوع دعوا کردم با این که اصلا دلم نمیخواست و حال و هوای کار رو نداشتم توبمو شکستم ....
امروز دوباره با احساس لذت بیشتر مرتکب گناه شدم
من باید چیکار کنم آخه چرا اینطوری شدم؟
سلام

همایون جان چی بگم؟4fvfcja

ماشاء الله گروه فعال شده317

هووان جان کجاست؟

پستاشو نمیبینم زیاد

(از گروه دیگه هستم طبق قوانین این تالار نباید اینجا پست بزنم4fvfcja)

پاک پاک پاک باشیدSmiley-face-thumb

دوستون دارم یه عالمه
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

(1390 دي 25، 20:24)Alireza 68 نوشته است: سلام

همایون جان چی بگم؟4fvfcja

ماشاء الله گروه فعال شده317

هووان جان کجاست؟

پستاشو نمیبینم زیاد

(از گروه دیگه هستم طبق قوانین این تالار نباید اینجا پست بزنم4fvfcja)

پاک پاک پاک باشیدSmiley-face-thumb

دوستون دارم یه عالمه

بابا عليرضا ول كن قوانينو
قوانين كه پيچش دست خودته
بيا پست بزن ما دوست داريم
خدا آن حس زيبايي است كه در تاريكي صحرا
زمانيكه هراس مرگ مي دزدد سكوتت را
يكي همچون نسيم دشت مي گويد
كنارت هستم اي تنها

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده