امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

سلام
من که هستم..4fvfcja

(1388 اسفند 9، 22:20)panizz نوشته است: من مامان هورا ومامان سهام رو میخوامcheshmakSmiley-face-cool-2

جون مامان چی میخوای گلم؟..cheshmak53258zu2qvp1d9v

چه خوشگل شدی امشب پانیذ من ...........ستاره ات مبارک خانم......

varzeshMuscular31741Khansariha (48)

شیرینی کی میدی؟؟؟

از ذوق گریه ام گرفت..Tears

انشاالله ستاره بارون شدن همه بچه هام..cheshmak.4141

یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام
یه همگروهی جدید دارید خانمااااااااا
تبسم خانم رو میگم
خوش بگذره
یا حق
امتــــــــحان هاي الهي آسان اســـتـــ ..... بـــايد در تـــمـــامــ جـــاي خـــالـــي ها بـــنــويـســـي :
خــ ــ ـ ـ ـ ـــ ـــ ــ دا
ولی ....
چــــقــــدر در اعتــــمــاد بـــه ((نفســـ)) هايـــمان ...
جاي اعتـــماد بـــه ((خـــدا)) خـاليســـت . . .

خانه دوست کجاست....!!؟؟

سلام دوستان
من کمک میخوام . دلم میخواد با یکی صحبت کنم . خصوصی . نه اینکه حرفامو تو تایپیک بگم . دخملا ... کسی حرف منو گوش میکنههههههههههههههههههههTears من واقعا نیاز به صحبت و راهنمایی دارم . کمه کمش حداقل برای سبک شدن و گریه کردنTearsTearsTears
خدا جوووووووووووووووووووووووووووووووووووونTearsTearsTears
دلا دیدی که خورشید از شب سرد ، چو آتش سر ز خاکستر برآورد
زمین و آسمان گل رنگ و گلگون ، جهان دشت شقایق گشت از این خون
نگر تا این شب خونین سحر کرد ، چه خنجر ها که از دلها گذر کرد
ز هر خونِ دلی سروی قد افراشت ، به هر سروی تذروی نغمه برداشت
صدای خون در آواز تذرو است ، دلا این یادگار خونِ سرو است
سلام سروناز53258zu2qvp1d9v
من این جا چی کارم؟؟؟؟؟؟:smiley-yell:
مگه من بهت پیام خصوصی ندادم؟؟؟
تو که تحویل نمیگیریTears
چقدر مردن خوب است
چقدر مردن،
-در این زمانه که نیکی
حقیر و مغلوب است-
خوب است
سلااااااااااااام..خوبييين؟؟..تبسم جون خوش اومدي varzesh پانيذ جون ستاره ات مبارك 41 دوستون داررررم
زندگي تاس خوب اوردن نيست,زندگي تاس بد رو خوب بازي كردنه
سلام
خدمت سر کار خانم "تبسم" عزیز خوش آمد میگم...

317317317

مثه همه دوستان که اومدن و ازشون خواهش کردم..
میخوام که

اول از همه از خودت برامون بگی..
(هر چیزی که فکر میکنی لازمه من بدونم تا بتونم کمک کنم..و اگر هم دوست نداری توی جمع مطرح بشه به صورت خصوصی بهم بگو... ولی حتما خودتو واسه دوستات معرفی کن.)Khansariha (48)

بعد از اون، پست اول گروه رو با وجود طولانی بودن با دقت بخون ..
و سعی کن بهش عمل کنی..varzesh

اگر بتونی پستای که توی گروه زدیم رو هم بخونی تا حد زیادی با اعضا آشنا میشی و موقعیت گروه میاد دستت..cheshmak

و ممنون میشم اگه توی گروه مشارکت کنی..53258zu2qvp1d9v

اینجا همه دوستت هستن و میخوان که بهت کمک کنن...41

خلاصه که خوش آمدی عزیزم...

بعد هم اینکه
عزیزم من تمام قد در خدمتم اما چه کنم که کمی بینظمم..
حرفاتو برام پیام خصوصی کن..حتما جواب میدم..
و
اگر کانون بودم بهم پیام بده تا بیام مسنجر...دقت نمیکنم که کی میاد کی میره...خودت بهم بگو که اومدی...
ببخشینا...42
و
از پانیذ-پاییز-سحر-مهتاب
بابت حضورشون توی گروه ممنونم....

ایام به کام.. یاعلی.53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام به همگی ...
وای پانیذ ستارت چقدر خوشکله4fvfcja .... انشاءالله ستاره بارون بشی ....
تبسم خانوم خوش اومدی .... 317317
----
سروناز خانوم کجایی شما ؟؟؟؟
امیدوارم زودتر مشکلت حل بشه خانوم ....
نشان 100 روزه
 .........[تصویر:  medal.png].........

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)
صد بار اگر توبه شکستی بازآ

توبه در زبان عربی به معنی بازگشت است و در اصطلاحات اسلامی به معنی بازگشت به سوی خدا.
فرد گناهکار با هر گناهی که مرتکب می‌شود، خود را از خداوند دورتر می‌کند و تنها به وسیله‌ی توبه است که می‌تواند به سوی خداوند بازگردد.
خداوند متعال که نسبت به تمام بندگانش مهربان است، در ِ توبه را به روی هیچ کس نبسته است و همواره پذیرای انسان‌هایی است که قصد بازگشت به سویش را دارند.
بنابراین، انسان‌ها کافی است تصمیم بگیرند و همت کنند تا خود را از گرداب هلاکت‌بخش گناه و نافرمانی پروردگار برهانند.

توبه صرفا بیان کلماتی که بیانگر پشیمانی و اظهار ندامت باشندنیست. این کلمات، مرحله ابتدایی و نمادی از حقیقت توبه هستند. روح توبه و حقیقت آن،عمل و اقدام جدی برای بازگشت به سوی خداست. اگر کسی بخواهد به طور جدی توبه کند، باید شرایط ضروری و لازم آن را مراعات کند، و الا راه به جایی نخواهد برد.

آیات و روایات زیادی در زمینه توبه حقیقی و راستین وجود دارد که به عنوان نمونه، به یک مورد اشاره می‌شود:
شخصی در پیشگاه امیرالمؤمنین علی علیه السلام گفت:«استغفرالله.» (از خداوند طلب آمرزش می کنم)
امام با شنیدن این جمله خشمگین شد و به او فرمود:« مادرت به سوگت بنشیند. آیا می‌فهمی که استغفار چیست؟ استغفار، مقام بلندمرتبگان است. این جمله‌ای که گفتی چند کلمه است، اما استغفار حقیقی شش معنی و مرحله دارد:
****نخست پشیمانی از گذشته؛ دوم تصمیم بر ترک همیشگی گناه در آینده؛ سوم اینکه حقوقی را که از مردم ضایع کرده ای به آنها باز گردانی، به طوری که هنگام ملاقات پرورگار، حقی بر تو نباشد؛ چهارم این که هر واجبی را که ترک کرده‌ای به جای آوری (قضا کنی)؛ پنجم آنکه گوشت‌هایی که بر اثر اعمال حرام بر بدنت رشد کرده، با اندوه بر گناه، آب کنی تا چیزی از آن باقی نماند و گوشت تازه به جای آن بروید؛ و ششم آنکه به همان اندازه که شیرینی معصیت و گناه را چشیدی، سختی و زحمت طاعت را نیز بچشی.
پس از انجام همه این مراحل است که باید بگویی استغفرالله »

منبع : http://daneshnameh.roshd.ir
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
حضرت علي(ع): شيطان انسان گناهکار را در آرزوي توبه نگاه مي دارد تا آن را به تاخير اندازد تا زماني که مرگ او در حال غفلت فرا برسد
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
توبه کرده ام. به درگاه تو توبه کرده ام. من رسم بندگی را به جای نیاوردم، تو رسم خدایی را بجای بیاور. توبه ی مرا برای یک بار، اولین و آخرین بار، بپذیر. هی وای بر کسی که معبودش توبه ی او را نپذیرد…هی وای…هی وای… امان… امان… معبود من، رویت را به من برگردان، توبه ام را بپذیر معبود من…این گردن من است، خطا کردم آن را بزن. این قلب من است، خطا کردم آن را پاره پاره کن، این روح من است، خطا کردم آن را محو کن. این تمامی وجود من است، که در برابر تو زانو زده است و تقاضای پذیرفته شدن دارد…
-----------
خودم : البته شاید توبه اونقدرا هم سخت نباشه ... اونقدرا هم احتیاج به کلمات قلمبه سلمبه نداشته باشه ... اگر با تمام وجودت بخوای و توبه کنی ، درهای رحمت برات باز می شه .... خدا مهربونه ... خیلی زیاد ....
ولی اینو قبول دارم که اولین رکن برای ترک ، نمازه ... و هیچ کس بدون نماز نمی تونه ترک کنه ... اگه اولین قدمت نماز خوندن باشه ... کم کم برداشتن قدمای بعدی راحت تر می شه ...
نشان 100 روزه

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)
سلام بچه ها چطورین؟
مشغول خونه تکونی هستین؟
از لطف همهگی شما ممنونم.انشاالله خودم ستاره هاتون ببینم. Khansariha (46) داشتم فکر میکردم حالا که مشغول خونه تکونی هستیم کاش خونه دلمون رو هم پاک وصاف کنیم یعنی میشهTearsمن که خیلی دلم میخواد قلبم مثل
بچه گی هام صاف و روشن باشه میخوام دلم مثل آیینه بشه خدایا کمک کن Tears
راستی ورودی هم گروهی جدید رو هم تبریک میگم Khansariha (8)
تبسم خانم عزیز دوست خوبم به گروه دخترای شاد وپر انرژی خوش آمدی53258zu2qvp1d9v
خداوندا حکمت قدمهایی که برایم برمیداری بر من آشکار کن
تا درهایی که به سویم باز میکنی ندانسته نبندم
ودرهایی را که به رویم می بندی به اصرار باز نکنم
ممنونم پانیز جونم.من باید اول ازشماها که همچین گروهی تشکیل دادین تشکر کنم وبعد از اونی که اینجارو بهم معرفی کرد.ایشالا که میتونم هم گروهی خوبی باشم

نشان 100 روزه

[تصویر:  23e325e16617.png]

........
......
....
..

\"اگه رنگین کمان رو بخوام باید زیر بارون خیس شدن رو تحمل کنم\"

\"از درخت خوشم میاد اگه باد بیاد خم میشه اما هرگز نمی افتد\"

[تصویر:  3qsmub0t9vacvs1i5y5.jpg]
پانيذ جون راست ميگي دله بچه ها خيلي صافه... Tears حالم گرفتست...نيدونم چرااااااااا Tears Tears
مهتاب جون مطلبه جالبي بود... 317 شاد باadn
راستي سها جون اين عكسي كه گذاشتي خيلي نازه
بچه ها سلام امروز تصمیم گرفتم مطالبی در مورد روش مراقبت صحیح از مو ها رو براتون بذارم چون میدونم برای همتون
این مسئله خیلی مهمه 4fvfcja امیدوارم مفید باشهSmiley-face-cool-2
موهاى سالم و درخشان با مراقبت صحيح
اين روزها انواع ويتامين ها و پروتئين به همان اندازه كه در آشپزخانه يافت مى شوند در حمام نيز موجودند. محصولات بسيار متنوع و گوناگونى حاوى ويتامين هاى مختلف براى شست وشو و مراقبت از موهايى با طبيعت ها و ويژگى هاى مختلف در داخل و خارج از كشور توليد مى شوند كه در اغلب سوپرماركت ها و داروخانه ها عرضه مى شوند. با اين وجود هنوز هم براى اينكه موهايى سالم و درخشان داشته باشيم بايد نكاتى كوچك اما بااهميت را در مراقبت از موهايمان رعايت كنيم.
مهم نيست شما چه سن و سالى داريد و يا موهايتان صاف، مجعد، خشك يا چرب باشد در هر حال در روزگار ما مى توانيد به راحتى شامپو و نرم كننده هاى مناسب براى آن بيابيد. اگرچه با وجود تبليغات متعددى كه در رسانه هاى مختلف مى بينيد بايد توصيه كنيم پيش از مصرف هر يك از اين محصولات قبلاً اطلاعات درج شده بر روى قوطى را مطالعه كنيد.
چنانكه مى دانيد موهاى ما جسم مرده هستند كه به دليل ترشح چربى از غده هاى موجود در پوست سر چرب مى شوند و به تدريج با نشستن گرد و غبار بر روى آن نمايى كدر پيدا مى كنند. نحوه شست وشوى موها، دفعات شست وشو و همچنين رژيم غذايى عواملى هستند كه مى توانند سلامت موها را تامين كنند. يك رژيم غذايى متعادل يكى از الزامى ترين عوامل براى رشد خوب در موها است. رژيم هاى غذايى فقير مى توانند موجب به خطر افتادن سلامتى موها شوند و بروز برخى عوارضى مانند شوره سر، خشكى و ريزش موها را سبب شوند. استرس نيز نقش بسزايى در از ميان رفتن سلامتى و درخشش موها دارد و مى تواند ابتلاى موها به شوره و يا ريزش در آنها را موجب شود.
براى اينكه همواره موهايى درخشان و سالم داشته باشيد از خوردن سبزى ها و ميوه هاى تازه غفلت نكنيد. پس از اطمينان از رعايت يك رژيم غذايى متعادل بايد به انتخاب شوينده مناسب براى موهايتان توجه كنيد.
سعى كنيد از شامپوهاى بسيار ملايم مانند شامپو بچه براى شست وشوى دائم موهايتان استفاده نكنيد. براى افرادى كه موهاى نازك يا كم حجم دارند اين روزها شامپوهايى با عنوان حجم دهنده مو به بازار آمده كه با پوشاندن تارهاى مو با لايه اى از پروتئين موجب ضخيم تر شدن مو و در نتيجه حجيم تر به نظر رسيدن موها مى شوند. شامپوها مى توانند اثرات مفيد ديگرى نيز بر مو هاى ما به جا بگذارند از اين رو پيش از انتخاب و خريد شامپو محتويات آن را بر روى برچسب قوطى مطالعه كنيد تا شامپويى حاوى مواد مناسب براى موى خود را بيابيد. شامپوهايى كه محتوى پروتئين ها، كراتين و آمينواسيدها هستند حفره هاى ناشى از دكلره يا ساير تكنيك هاى آرايشى مضر براى موها را پر مى كنند و به اين ترتيب براى مراقبت و محافظت از چنين موهايى بسيار مناسب و مفيد هستند. انواع مرطوب كننده هاى مو نيز مانند مرطوب كننده هاى پوست، رطوبت لازم و از دست رفته موها را تامين مى كنند، به ويژه مرطوب كننده هاى حاوى اسيدلاكتيك، لسيتين.
پانتنول يا ويتامين B5 نيز كه به موها نفوذ مى كند موجب تقويت و افزايش رشد موها مى شود. پس از انتخاب شامپوى مناسب نوبت به روش صحيح شست وشوى موها مى رسد. هنگام استحمام براى شستن سر آن را پايين بگيريد تا جريان خون در سر بيشتر شود. سپس با شامپوى مناسب و با نوك انگشتان سرتان را بشوييد. براى اين منظور با سرانگشتان پوست را ماساژ دهيد و با حركت هاى دورانى به آرامى از پشت سر و بالاى گردن به سمت رستنگاه مو در پيشانى پيش برويد. چند دقيقه به همين ترتيب سر را شست وشو دهيد و سپس آبكشى كنيد.
هميشه از يك نوع شامپو براى شست وشوى موهايتان استفاده نكنيد زيرا موها به زودى نسبت به آن مقاوم مى شوند بنابراين پس از هر ۱۰ بار شست وشو حداقل يك بار با شامپوى ديگر موهايتان را بشوييد. خواهيد ديد كه به اين ترتيب موهاى شما درخشان تر خواهند برد.
پس از هر بار شست وشو از يك نرم كننده استفاده كنيد. نرم كننده ها فلس هاى ريز روى موها را در جاى خود مى چسبانند و موجب نرم شدن موها و حفظ سلامتى آنها مى شوند. نرم كننده را با نوك انگشتان به سر موها ماساژ دهيد و از زدن نرم كننده به ريشه هاى مو بپرهيزيد زيرا موجب چرب شدن سريع تر موها مى شود. بگذاريد نرم كننده چند دقيقه بماند و سپس موها را آبكشى كنيد.
براى خشك كردن موها نيز بهترين روش بستن يك حوله خشك و گرم به دور سر است تا آب اضافى موها گرفته شود.
راستی بچه ها کسی داروی گیاهی واسه پر پشت شدن ورویش مجدد موها میشناسه؟53258zu2qvp1d9v
خداوندا حکمت قدمهایی که برایم برمیداری بر من آشکار کن
تا درهایی که به سویم باز میکنی ندانسته نبندم
ودرهایی را که به رویم می بندی به اصرار باز نکنم
سلام دوستای گل
خوبین؟
منم خوبم cheshmak
و خیلی هم گرفتار برام دعا کنید
دوستون دارم
بخور دادن پوست و انواع آن Smiley-face-cool-2

يكي از راه هاي پاك كردن پوست ، بخور دادن آن است كه به وسيله آن منافذ پوست باز شده و آماده تغذيه از ماسك هاي مورد نظر مي گردد. بعد از عمل بخور مي توان دانه هاي سرسياه و جوش هاي صورت را فشار داد. اين كار بايد در نهايت دقت و با دستمال كاغذي انجام گيرد و نبايد براي اين كار از ناخن ها استفاده كرد. جوش هاي صورت را تا حد امكان با دست لمس نكنيد و در مورد انواع عفوني آن اجازه دهيد تا جوش ها خشك شوند و سپس آنها را فشار دهيد.

بخور دادن پوست به يكي از روش هاي زير صورت مي گيرد:

بخور بخار آب:
اين بخور را مي توان هميشه و در همه جا انجام داد. بدين صورت كه پوست را در معرض بخار آب قرار داده، ولي مواظب باشيد كه بخار، پوست شما را نسوزاند، با اين كار آلودگي ها و چربي ها و سلول هاي شاخي از سطح پوست تميز شده و پوست شما مرطوب مي گردد و اين مرطوب بودن مانع ايجاد چين و چروك ها مي شود.

بخور گل ختمي و بابونه:
اين بخور علاوه بر اين كه باعث تميزي و مرطوب شدن پوست مي گردد باعث ضد عفوني و روشن شدن و شادابي پوست نيز ميشود. بهترين كاري كه مي توان بعد از اين بخور، علاوه بر استفاد از انواع ماسك ها انجام داد، استفاده از روغن زيتون و در صورت داشتن جوش در روي صورت، از آّب ليموترش مي باشد كه بايد با كمك پنبه، مخلوط روغن زيتون و آبليمو ترش را روي پوست ماليده و پس از 30 دقيقه صورت را با آب ولرم شست.

بخور رامسن (زنجبيل شامي):

اين بخور علاوه بر اين كه باعث تميزي و شادابي پوست مي شود براي دستگاه تنفسي نيز بسيار مفيد مي باشد. براي اين منظور جوشانده غليظ و بسيار گرم آن استفاده مي شود كه با انداختن پارچه يا لحاف بر سر، بخار آن را استشناق كرده و در همان حال پوست صورت را ماساژ مي دهيد و سپس با يك حوله تميز پوست را تميز مي كنيد. (مقدار لازم از اين گياه دو مشت كامل از ريشه آن در يك ليتر آب توصيه شده است.)

طريقه استفاده از بخور:
مقداري گل ختمي و گل بابونه را در ظرف آب جوش مي ريزيم و سپس در ظرف را به مدت 10 دقيقه قرار داده تا دم بكشد و سپس در ظرف را برداشته و يك پارچه كلفت روي سر خود و ظرف انداخته و همين طور كه صورتمان بالاي ظرف و در معرض بخارها قرار دارد و با كمك دو انگشت دستمان پوست صورت را ماساژ داده ، اين عمل را چندين بار تكرار مي كنيم.

( نكته )1: براي بخور دادن پوست مي توانيد از گياهان زير نيز به صورت بالا استفاده نماييد. اين گياهان عبارتند از : بابون، آويشن، اسطوخدوس، گزنه سفيد، رازيانه، زيرفون، بومادران، اكليل كوهي، نعناع صحرايي، صمغ عربي، كافور.
( نكته) 2: پس از بخور دادن مي توانيد با كمك نوك انگشتان و يك دستمال ، جوش هاي سرسفيد و سرسياه خود را با فشار خالي نماييد ولي نكته مهم در اين مورد آن است كه پس از عمل بخور چون منافذ پوست باز مي شوند و سر جوش ها نيز باز خواهد شد، بهتر است كه براي تنگ كردن اين منافذ پس از اتمام كار، از خيار رنده شده يا ليموترش تازه و يا اگر پوست چربي داريد از آب سرد يا يخ كمك بگيريد و آن ها را به صورت ماسك بر روي پوست قرار دهيد.
احساس عجیب
سلام بچه ها ...
خوبین ....
اینروزا یه حس عجیبی دارم ...
از اینکه دارم ترک می کنم ... خیلی خوشحالم ... خیلی زیاد ...از اینکه این همه طاقت آوردم ...
و از اینکه در کنار بقیه ام ... و اونام دارن تلاش می کنن...
اما حسم جدیده ... خوب درکش نمی کنم ... نمی تونم بفهمم که چیه ... یکم ترسیدم ..
از اینکه بخوام همه چیزو از اول شروع کنم می ترسم ...
یه جوریم ... می ترسم ارادمو از دست بدم ... یه حسی دارم .. ولی واقعا نمی دونم چیه !!!!
-----
برای همه ی دوستام آرزوی موفقیت دارم و برای همتون دعا می کنم ...
مواظب خودتون باشید ...
----
خواستم فقط یکم حسمو شرح بدم ، ....... حسی که نمی فهممش 53258zu2qvp1d9v
نشان 100 روزه

رسول اکرم (ص)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان