امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

سلاااااااااااام.. بچه ها خوبيييين؟..مونا جون آفرييييييييين varzesh Muscular آره من چند روز پيش نزديك بود گول بخورم..اما من برنده شدم...مريم جون اميدوارم زود خوب بشي و شاد و سرحال بيايييييي....
زندگي تاس خوب اوردن نيست,زندگي تاس بد رو خوب بازي كردنه
سلام بچه هاTears
خوبين؟ من كه حالم بد گرفتست
ديشب همه چيزو آمده كرده بودم واسه نماز شب. سجاده،مفاتيح، دعاي عهد هم گذاشته بودم تو گوشي تا بعد از نماز كه ميخوام دعا بخونم با همون حالت خوندن كه واسم خيلي آرامش بخشه بخونم ذكرهاي هم كه مهتاب جون گفت قبل خواب بخونيم رو خوندم ساعت هم 4:30 تنظيم كردم اما.... تو خواب... icon_cry::همه نقشه هام نقش بر آب شد فكر كنين چه قدر حالم گرفته شد
من اين چند روزه حالم خيلي خوب بود اصلا تحريك نشدم كه از عوارضش باشه البته فكر كنم كه اين عوارض واسه اين چند سال خودا... باشه آخه هر وقت خود ار... نميكنم همچين ميشم هر 10-20 روز بعضي وقتها مثل اين چند روز كه واقعا پاك بودم تو 12 روز 2 بارTearsTears ميدونم اين تاوان اشتباهي كه انجام دادم حالام بايد تحمل كنم
يادم نميره آ؟خرين باري كه واسه زيارت امام رضا رفتم مشهد آخرين شب اين مشكل واسم پيش اومد يعني تو خواب...Tears
صبحكه بيدار شدم هر چي گفتم زودي برم غسل زيارت برگردم همه گفتن نه خيلي ديرمون شده روم هم نميشد راستشو بگم بلاخره باهمون وضع رفتم موقع ورود يه جور مامانو پيچوندم خودم رفتم يه گوشه نشستم1313 حتي نتونستم خداحافظي كنم امام رضا بي لياقتيمو اين طور به رخم كشيدicon_cry::
ميدونم خودم اشتباه كردم كه اسير خودا... شدم اما حالا واقعا ميخوام پاك باشم
اين دومين هفته بود كه واسه نماز شب ثبت نام كردم اولين بار درست عروب موجه شدم دومين بارم كه ديشب بود اينطور شد
البته خودم از خدا خواستم كه تا وقتي لايق نشدم يه مشكل پيش بياره كه نتونم اما فكر نميكردم كه بعد 10 روز پاكي هم هنوز...Tears
ميدونم گناهي كه سالها انجام دادم خدا 10 روزه منو نميبخشه Tears
بچه ها واسم دعا كنين كه خدا منو ببخشه و لايقم كنه ببخشيد طولاني شد دلم خيلي گرفته بود
شبهاي بلند بي عبادت چه كنم
جسمم به گناه كرده عادت چه كنم
دوستان همه گويند خدا مي بخشد
گيرم كه ببخشد ز خجالت چه كنم
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام نیلووووووو جون
چرا این قدر ناراحتی عزیزم؟42
منم این مسئله برام پیش اومده به سها جان گفتم،اونم گفت که چون دست خودت نبوده هیچ مشکلیییییییییی نیستKhansariha (48)
الانم برای تو همین حکم صادر میشهMuscular
خوشحااااااااااااااال باااااااااااااشvarzesh
امروز روز یازدهمته41
آفریییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییینKhansariha (46)
چقدر مردن خوب است
چقدر مردن،
-در این زمانه که نیکی
حقیر و مغلوب است-
خوب است
(1388 اسفند 7، 11:08)nilo نوشته است: ميدونم اين تاوان اشتباهي كه انجام دادم حالام بايد تحمل كنم
البته خودم از خدا خواستم كه تا وقتي لايق نشدم يه مشكل پيش بياره كه نتونم اما فكر نميكردم كه بعد 10 روز پاكي هم هنوز...
ميدونم گناهي كه سالها انجام دادم خدا 10 روزه منو نميبخشه Tears
بچه ها واسم دعا كنين كه خدا منو ببخشه و لايقم كنه ببخشيد طولاني شد دلم خيلي گرفته بود
سلام ....
راستش اون جمله ای که قرمز کردم رو تا به حال از دهن خیلی از بچه ها شنیدم ، و هر بار خیلی ناراحت شدم ...
خواستم یه توضیح کوچیکی در این رابطه بدم .... [/color]که البته فقط نظر شخصیمه ، ولی به حرفی که می زنم اعتقاد دارم
منشاء تمام مشکلات انسان خودشه .... و تا زمینه اشو ایجاد نکنه ، مشکلی به وجود نمیاد ...هر کدوم از ما برای بعضی از مشکلات ، مقدمه چینی کردیم ... برای بعضیاشون 1 ساعت ، برای بعضی 1 ماه و برای بعضی حتی سالها ......
ما از خدا می خوایم که در صورتی که لایق نشدیم ، مشکلی سر راهمون ایجاد کنه .... در صورتی که نه خود ما نه هیچ کس دیگه ای جز خدا نمی تونه در مورد لایق شدن ما نظری بده .... لایق شدن از نظر هر کسی معنایی داره ... و پس از لایق شدن خودشو مستحق داشتن بعضی چیزا می دونه ...
درسته خدا ما رو برای گناه 100 صد ساله ، 1 شبه نمی بخشه ... اما اونقدر مهربون هست که در های بخشش رو برامون باز بذاره .... و فقط باید تامل کنیم تا بتونیم راه رو درست تشخیص بدیم ... اگه در اشتباهی رو انتخاب کنیم ... خدا اون در و مشکلات بعد از اون رو برامون قرار نداده ... بلکه اون به خاطر تجربه های انتخاب بد، در گذشتست .... و عبرت نگرفتن از کارهای گذشته ....

یه جا خونده بودم که خدا دعاهای انسانها رو بر آورده می کنه ، اما بعضی مواقع برآورده نمی شه ، چون که برآورده شدنش به ضرر اونه ،،، اما انسان ، نمی دونه اون دعا به ضررشه و هر بار اصرار و اصرار ... به ائمه متوسل می شه و غیره .... در آخر خدا به خاطر اصرارهاش اون دعا رو برآورده می کنه ....

بیاین به جای اینکه از خدا بخوایم که تا لایق نشدیم ،،،، مشکلات رو برامون علم کنه ازش بخوایم : ما رو لایق بهترین ها کنه ، بهمون آرامش بده و قدرت تصمیم گیری در مشکلات رو ...
یا به عبارتی بیایم درست دعا کنیم ....
-------
ببخشید طولانی شد.1276746pa51mbeg8j
سلام مونا جون ....
منم تجربه کردم... واقعا حس قشنگیه ... حس پاکی و آرامش .. واقعا قشنگه
--------------------------------
مریم خانوم گل به خدا توکل کن ... منم برات دعا می کنم ..... انشاءالله همه چیز زود رفع می شه ... ( آمین )
---------------------------------
موفق باشید خانومای گروه + خانوما و آقایون گروهای دیگه 4fvfcja
نشان 100 روزه
 .........[تصویر:  medal.png].........

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)
مهتاب جون عااااااالي بود..نيلو جونم ناراحت نباش..تو لايق بهتريني چيزايي...پاييز گفت هيچ مشكلي نيست...اميدوار و قوي بااااش varzeshvarzesh 4141 317 شاد باشيد
سلام وضعیتمان را می اعلامیم
من 30 روزم تموم شدvarzeshvarzeshvarzeshcheshmakcheshmak
خیلی خوشحالم
ولی هنوز هم از همتون التماس دعا دارم برام دعا کنید
امیدوارم همتون شاد وسرحال باشین
خداوندا حکمت قدمهایی که برایم برمیداری بر من آشکار کن
تا درهایی که به سویم باز میکنی ندانسته نبندم
ودرهایی را که به رویم می بندی به اصرار باز نکنم
سلام
وای پانیذ جون خیلییییی خوشحالم کردی
واقعا بت تبریک میگمKhansariha (48)Khansariha (48)
ایشالله که همینطوری عالی پیش بریMuscular
این هورا کجاست ببینه؟؟؟؟؟؟؟Tears
چقدر مردن خوب است
چقدر مردن،
-در این زمانه که نیکی
حقیر و مغلوب است-
خوب است
پاییز جان ممنونمvarzesh
انشا الله که منم خوشحالی وموفقیت شما رو همیشه ببینم دوست گلم53258zu2qvp1d9v
Smile 
اینارو تا یادم نرفته بگم....

نیلو
عزیزم ..همونطور که پاییز جون گفت..تقصیر تو نبوده..دخترا توی این موضوع شانس دارن..
اما باید ببینی چرا این جوری میشی..
ذهن توی روز به شدت درگیر این بکن و نکن میشه و شب که تا حدودی اختیار از دست آدم خارج میشه دیگه...
سعی کن همونطور که تو روز مقاومت میکنی فکرش رو هم نابود بکنی..اینکه انجامش ندی عالیه...اما اگه بتونی کلا از ذهنت هم بیرونش کنی موفقیتت بیشتر و محکمتر میشه..
پیشنهاد من اینه:
برای قبل از خواب همون که به مهتاب جون گفتم رو به تو هم میگم...
توی روز هم از تکرار زیاد ذکر"لاحول و لا قوة الا بلله "غافل نشو..

موفق باشی گلم...clapping

مونا
عزیزم..یه موقع فکر نکنی فقط خودت خوشحالی ها....شاید من هم به اندازه تو خوشحال باشم...
کلی انژی دادی به من و گروه...

میدونین نظر من اینه که ماها دیگه برای خودمون نیستیم...یا فقط خودمون نیستیم..
موفقیت یکی تو روحیه بقیه تاثیر داره و خدای نکرده شکست یکی هم برای بقیه ناراحت کننده است..

همچنان استوار باشی خانومم..317

مهتاب
عزیزم چه خوب گفتی ...خیلی مهمه که چه دعای بکنیم..
یه بار از یه عزیزی شنیدم که میگفت ماها دعا کردن رو بلد نیستیم..بزرگترا دعاهای جالبی دارن من یکی شو یاد گرفتم و کلی باهاش کیف میکنم "خدایا من نه میدونم نه میتونم..تو هم میدونی هم میتونی...پس آخر و عاقبتمونو ختم به خیر کن" مامان بزرگا بیشتر اینو میگن..اما اگه دقت کنی هیچی مهمتر از این نیست...

انشاالله که خدا موانع اجابت دعا رو از دلمون پاک کنه.

پایدار باشی مهربونم...Smiley-face-thumb

مریم
عزیزم ممنون که ما رو از حال خودت باخبر کردی..خوشحالم کردی..
و انشاالله که خدا به سرعت و با بهترین شیوه هم به روحت آرامش و بهبودی بده و هم درمان کنه بیماری جسمت رو...

ایام به کام باشه عزیزم..varzesh

سحر
عزیزم که به لطف خدا کلی انرژی داره و خیلی خوشحالم از اینکه اینقدر خوب داره پیش میره..
بازم برامون مطلب بذار و مارو هم تو دانسته هات شریک کن ..منتظرم ..

پاینده باشی قشنگم...Muscular

پاییز
عزیز دلم که بعد از... و اینکه باهامون قهر بود دوباره آشتی کرده و کلی هم منو خوشحال کرده...
ممنونم...امیدوارم شماره روزای پاکیت از دستت در بره ...

تا همیشه پاک باشی بهارم..317

پانیذ
عزیزم صمیمانه بهت تبریک میگم...کلی برات آرزوهای خوب دارم ..
و خدا میدونه که اگه بیشتر از تو نباشه، کمتر از تو نیست خوشحالیم...
فقط خوشگل خانم ستاره دست من نیست....آقای رز زرد مسئول ستاره هاست...که فکر کنم باید یه ماه تقویمی پاک باشی تا بهت ستاره بدن..یعنی کل اسفند رو مثلا..
انشاالله بیست سال بشن تعداد ماه های پاکیت..و اسمت ستاره بارون..

سربلند و شاد کام باشی شیرینم...Khansariha (48)

میگما..من خیلی سعی میکنم پستم کوتاه باشه...اما نمیشه....شما که تا آخرشو میخونین...مگه نه؟؟!!42

راستی دوستان یه گزارش از گروه تو تالار اصلی گروه ها دادم...ببینیدش و اگه جاییشو قبول ندارین بگین تا اصلاحش کنم ..

یه اعترافی هم بکنم که منم نگران هورا هستم...قرار بود یه سفر کوتاه بره...یهوی رفت تو غیبت ...:13:

دیگه هم ..همین...
فقط

مواظب دوستای من باشین..
یا علی.53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام بچه ها ....
خوبین ؟!!!!
.......
منم با سها موافقم ، غیبت هورا جون خیلی طولانی شده و منم نگران شدم ....
--------
بیاین واسه سلامتیش دعا کنیم ... تا هرجا هست ... سلامت و تندرست باشه ،
یه صلواتم واسه سلامتیش بدبد ...
---------
امیدوارم ... همه ی بچه ها سالم و تندرست باشن ، هر جا که هستن . 317317
روانشناسی عمومی : نکاتی برای زندگی بهتر

* با مرد یا زنی ازدواج کنید که عاشق صحبت کردن با او هستید، زيرا وقتی پیرتر می شوید ، مهارتهای كلامي مثل دیگر مهارتها خیلی مهم میشوند .

* همه ی آنچه را که می شنوید باور نکنید، همه ی آنچه را که دارید خرج نکنید و یا آنقدر که می خواهید نخوابید .

* وقتی می گویید "دوستت دارم" منظورتان همین باشد .

* وقتی می گویید "متاسفم" به چشمان شخص مقابل نگاه کنید .

* قبل از اینکه ازدواج کنید حداقل شش ماه نامزد باشید .

* هیچوقت به رؤیاهای کسی نخندید . مردمی که رؤیا ندارند هیچ چیز ندارند .

* در اختلافات منصفانه بجنگید و از کسی هم نام نبرید .

* مردم را از طریق خویشاوندانشان داوری نکنید .

* آرام صحبت کنید ولی سریع فکر کنید .

* وقتی کسی از شما سوالی می پرسد که نمی خواهید پاسخ دهید ، لبخندی بزنید و بگویید "چرا می خواهی این را بدانی؟"

* به خاطر داشته باشید که عشق بزرگ و موفقیتهای بزرگ مستلزم ریسک های بزرگ هستند .

* وقتی چیزی را از دست می دهید ، درس گرفتن از آن را از دست ندهید .

* این سه نکته را به یاد داشته باشید : احترام به خود ، احترام به دیگران؛ و پذیرفتن مسئولیت همه کارهایتان

* اجازه ندهید یک اختلاف کوچک به دوستی بزرگتان صدمه بزند .

* وقتی متوجه می شوید که که اشتباهی مرتکب شده اید ، فوراً برای اصلاح آن اقدام کنید .

* وقتی تلفن را بر می دارید لبخند بزنید ، کسی که تلفن کرده آن را درصدای شما می شنود .

**** زمانی را برای تنها بودن اختصاص دهید .

----------
منبع : http://psychologyinfo.blogfa.com
تا آخرش بخونید ....cheshmak می دونم براتون تکراریه و بار ها بارها این ها رو شنیدید ...
اما تکرارش باعث می شه فراموش نکنید 4fvfcjacheshmak
نشان 100 روزه

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)
7روش برای بالا بردن اعتماد بنفس:

1- همیشه در ردیف جلو بنشینید.

بی شک در ردیف جلو نشستن ، امکان در معرض دید بودن شما را افزایش میدهد . به یاد داشته باشید که موفقیت بطور کامل مترادف با مشخص بودن و شهرت است.

2- نگاه کردن به چشمان و چهره دیگران را تمرین کنید.

افراد با استفاده از چشمانشان خود را تا حد زیادی به ما می شناسانند. معمولا کسی که نتواند به چشم دیگران نگاه کند دو نوع برداشت را القا میکند : 1- در مقابل شما احساس ضعف و حقارت میکنم و از شما میترسم. 2- احساس گناه میکنم .

3- سرعت راه رفتنتان را بیست و پنج درصد تند تر کنید.

فقط آدم های واخورده و بی کس و کار ، پرسه می زنند و بیکار میگردند .
آدم های معمولی راه رفتنشان هم معمولی است . ظاهر آدمی را دارند که آنقدرها برای خودش ارزش قایل نیست .
گروه سومی هم وجود دارد : آدمهای این گروه اعتماد به نفس فوق العاده ای از خود نشان می دهند، گویی که کار مهمی دارند .

4- بلند و جدی حرف زدن را تمرین کنید.
(راستش نویسنده اصلی مطلب در این مورد توضیح خاصی ارائه نکرده بود ؛ فکر هم نمیکنم نیاز خاصی به توضیح باشه... )

5- هنگام دست دادن جدی باشید.

خوب دست دادن، شما رو فردی مصمم و قاطع نشان خواهد داد . شل و وارفته دست ندهید.

6- در جمع نظر بدهید.

ایده ها و تجربیات خود را در جمع مطرح کنید تا مورد بررسی قرار گیرد و اندوخته های خود را برای خود نگه ندارید.

7- خندان باشید.

http://forum.gigapars.com
سلااااااااام خوبين؟ ..پانيذ جون تبريييييييييييييك ميگم..آفرين 41 ...مهتاب جون مرصي عاااالي بود Smiley-face-thumb
Information 
سلام
دیروز با اینکه سعی کردم چیزی یادم نره آخرش یادم رفت بگم که:

سروناز
عزیزم اگر دوست داری عضو گروهمون بشی، باید فرمی که توی پست اول تالار اصلی گروه های ترک هستش رو پر کنی تا رسما عضو گروه بشی..
بعد از اون ازت میخوام که پست اول گروه خودمون رو با دقت بخونی و همینطور توی گروه مشارکت کنی..
و من هم جهت هر گونه کمک آماده و حاضر هستم ..فقط یه خورده بی نظم!!!42

موفق باشین...ایام به کام..یاعلی.

این گلها هم برای شماست..سهم هر کس یه شاخه..به بهانه اینکه بدونین من دوستتون دارم..

5353535353535353
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلااااااااااااااااام..سهاااا جونم يه عالمه تبرييييك...6 ستاره شدي..آفريييين... 41 Khansariha (46) varzesh
سلام به همگی ...
خوبین؟
چه خبر ؟
چه قدر این جا خلوته !!!!
بچه ها کجان ؟!!!
مریم ، پاییز ، سها ، مونا و پانیذ ،هورا و .... ( بقیه یادم نمیاد 4fvfcja ، ببشخید خوب)
هر جا هستید خوش باشید ....
نشان 100 روزه

رسول اکرم (ص)
سلام مهتاب جونمvarzesh
تو خوبی؟منم خوبم وامیدوارم بقیه هم خوب باشن 53258zu2qvp1d9v
راستی چرا هیچ کس نیست بابا من که دلم پوسید از تنهاییTears
گریه میکنم هاTears
من مامان هورا ومامان سهام رو میخوامcheshmakSmiley-face-cool-2

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال