امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

برام دعا کنین که تا آخر عمرم روی توبم بمونم توبه ی نصوح باشه هیچوقت شکسته نشه ..ممنون دوستان

ارسال شده از GT-N7100s با استفاده از kanoon
[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
سلااااااام دخمریااااااا
روزتون مبارک عزیزای من
دلتون همیشه شااااده شاده شاددد باشه
و پر از نوووور 
2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
 سپاس شده توسط
اعلام نتایج هفته اول مسابقه گروهی نسیم:

گروه اول
Queen : سبز(1)
sheydaei : ?
زندگی زیبا : سبز (1 )
venoos21 :سبز(1)

گروه دوم/حبه انگور
mojgan : سبز(1)
دختر خورشید : سبز(1)
شادبانو :قزمز (1)
rezvanehسبز(1)

گروه سوم/رویای پاکی
خاله شادن : سبز(1)
انیس : سبز(1)
دریا جون : سبز (1)
خدا همراهمونه :؟
 بچه ها ببینید درسته دیگه؟! و خاهرا اسم گروه اول چیه؟! 
شیدایی جان
خداهمراهمونه اعلام وضعیتا چی شد خاهرا
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

سپاس شده توسط
اسم گروهشونو بذار ترخون و شمبلیله
تا یادشون باشه زودتر اسم بگن

شیرینی عروسی بعضیا چی شد؟؟؟؟

mojgan: تاریخ 96/05/04

امشب تا فردا شب به مژگان جان اختصاص داره تا بیاد واسه مون از خودش بگه و هر حرفی که دوست داره..
14 صلوات به نیت پاکی و رفع مشکلات مژگان عزیز از جانب بنده [تصویر:  63.gif]

«نسیم حیات»
[تصویر:  2sok_%D9%86%D8%B3%DB%8C%D9%85_%D9%85%D8%...%D9%87.png]
Queen: تاریخ 96/04/26
sheydaei: تاریخ 96/04/28
زندگی زیبا: تاریخ  96/04/31 [تصویر:  53.gif]
venoos21: تاریخ 96/05/02  53

mojgan: تاریخ 96/05/04
دختر خورشید: تاریخ 96/05/07
شادبانو: تاریخ 96/05/09
rezvaneh: تاریخ 96/05/11

خاله شادن: تاریخ 96/05/14
انیس: تاریخ 96/05/16
دریا جون: تاریخ 96/05/18
خدا همراهمونه: تاریخ 96/05/21
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
 سپاس شده توسط
سلاااااااااام بر مژگان عزززززیزم
14 صلوات برای ارامش دل دوست خوبم 302
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
۱۴ صلوات برای آرامش سرگروه 302
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
منم 14 تا صلوات

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
 سپاس شده توسط
سلام
منم 14 صلوات 53
 سپاس شده توسط
سلام نسیمی جونااااااااااااااااااا
امیدوارم حالتون عالی باشه
من گفته بودم پاکم ولی اعلام وضعیت رسمی نکرده بودم چون فکر میکردن این هفته تازه هفته اوله برای همین توی نتایج هفته اول سبز نزدند.شرمنده.
خداهمراهمونه/گروه ما( نمیدونم اسمش چیه 4chsmu1 )/سبز خداروشکرررررررررررررررررررررررررررررررر Confetti
 سپاس شده توسط
(1396 مرداد 4، 12:12)خدا همراهمونه نوشته است: سلام نسیمی جونااااااااااااااااااا
امیدوارم حالتون عالی باشه
من گفته بودم پاکم ولی اعلام وضعیت رسمی نکرده بودم چون فکر میکردن این هفته تازه هفته اوله برای همین توی نتایج هفته اول سبز نزدند.شرمنده.
خداهمراهمونه/گروه ما( نمیدونم اسمش چیه 4chsmu1 )/سبز خداروشکرررررررررررررررررررررررررررررررر Confetti

سلام
چه عااااالی که سبزی 49-2
فقط این که حتما طبق فرم جدید اعلام وضعیت کن
یعنی ارزیابی هفته و برنامه ی هفته ی آیندت هم حتما بنویس که امتیاز مشارکت رو بگیری
53
 سپاس شده توسط
مرسی کویین جان. ارزیابیم چطوری باشه؟چی بنویسم؟برنامه هفته بعدم چی باید بنویسم؟کدوم برنامه ها؟برنامه ترک یا کلی؟؟ 4chsmu1
 سپاس شده توسط
سلام سرگروه,مرسی از صلواتت عزیزم, عزیزم بیست و شش سال که بنظر من خیلیم زوده برای ازدواج,حالا شما میگی تو خانوادتون زود ازدواج میکنن,خب بکنن,مگه هررکی کاری رو در یه سن خاصی انجام بده یا زیر یه سن خاص انجام بده همه باید مثل اون رفتار کنن,آدما زندگی و سرنوشت متفاوتی با هم دارن,قرار نیست همه مثل هم باشن,اینجوری زندگی کسل کننده میشه,,مجرد بودن اصلا عیب نیست, این فقط حس خودته,حالا اونا که ازدواج کردن و میان برای تو تعریف میکنن از شوهراشون میخوام ببینم شوهراشون چه گلی به سرشون زدن؟مژگان جان مطمئن باش هر کسی,چیزی که داره رو به رخ دیگران میکشه یا همون موردی که ازش تعریف میکنه یه عیبی داره یا یه مشکل بسیار بزرگ تو زندگیش هست که میخواد با به رخ کشیدن این اون مشکلو بپوشونه,شک نکن,من همه اینا رو دیدم که میگم,,بعدشم شما اونارو قبول نکردی خوب کردی قبول نکردی,شاید یه نفر با شکاک بودن یا متعصب بودن یه نفر مشکل نداشته باشه که البته خیلی بعیده,یا بدون تحقیق درست درمون زنش شده,یا از بدبختی و بیچارگی که حس میکنه داره, مجردا هیچکدوم عقده ای نیستن,ببخشید ببخشید بنظر من متاهلا خیلی عقده ای هستن,از آشناهامون,پر پر میزد برای اینکه ازدواج کنه,پر پراااا,,اصن یه چیزی میگم یه چیزی میشنوی,چند وقت پیش ازدواج کرد,حالا راه به راه عکسای پروفایلشو عکس خودشو شوهرش میذاره,راه به راه از شوهرش حرف میزنه,آخه بابا آدم انقدر نباید نشون بده عقده ایه که,,عزیزم شما هنوز خییییلی جووونی برای ازدواج کردن,سنی نداری که,ان شاءالله یه دونه خوبش نصیبت میشه,به حرفای دیگران هم اهمیت نده,مطمئن باش دارن مشکلاتشونو میپوشونن,یا اینکه از حسادتشون که نرفتی زن اون متعصبه و شکاکه بشی این حرفا رو میزنن که خودشونو تسکین بدن,وا مگه ما مژگانمونو به هر کسی میدیم,واقعا چی فکر کردن,آقا خیلی طولانی شد ببخشید
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
سلام دخمریا چرا کسی منو تحویل نمیگیره خو  Hanghead Shy

مژگان جون زندگیتو ، فکرتو ، دلتو به خاطر این حرفا و این حسا خراب نکن 
دختر گلم تو خودت صلاحتو بهتر از هر کس می دونی ، اگر توی خانوادتون این سن برای ازدواج دیره اصلا مهم نیست ، مهم اینه انتخابی بکنی که یک عمر برات ارامش و اسایش بیاره به این فکر کن که 50 سال اینده رو قراره چجوری بسازی در کنار چ شخصیتی می  تونی ارامشتو ب دست بیاری
این چندسال اصلا پیش اون 50 سال حساب نمیاد که به خاطر حرف کسی بخوای خرابش کنی .
خیلی محکم و با وقار باش وقتی خودت خودت رو باور کنی هر کس هر چی هم که بگه تو مطمئن خواهی بود و به جایی می رسه که همه حرفاشون رو تموم می کنند با انتخاب درست ایندت . ولی اگر اجازه حرف بدی و بزاری قضاوتت کنند بعد از ازدواج هم توی زندگیت همین خواهد بود و باز هم میشنن یه سری حرف دیگه می زنند .
انقدر از خودت مطمئن باش که کسی جرات حرف زدن نداشته باشه چون این زندگی مال توعه و تو قراره بسازیش نه حرفای بقیه .
قوی باش دخترم و زندگیتو عاااالی بساز به بهترین شکل ممکن .  Khansariha (69)
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
 سپاس شده توسط
شما چش مایی چیکا جان
خوبی؟
خوشی؟

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان