امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

آره عزیزم هفته ی آخر بود و مسابقه تموم شد
درمورد نازی هم نمی دونم
اگه یک نفر اصلا از اول مسابقه هیچ اعلام وضعیتی نکرده باشه از گروه حذف میشه
ولی نازی دو هفته ی اول بود
باید بپرسم ببینم به چه صورته

برنده هم امتیازها مشخص می کنه باید ببینیم گروه های رهروان تو چه وضعیت هستند 65
 سپاس شده توسط
Hanghead چرا دخترا انقدر کم هستن
اونایی هم که میان زود میرن 
هیچ کس هیچی نمیگه
تو رهروان همیشه یکی داره یه چیزی میگه و تو قسمت آخرین بازدید ها است ولی نسیم حیات هیچ وقت نیست 809197ps94ijjhwg
 سپاس شده توسط
بعد میگن خانم ها پرحرفند 22
ولی شواهد میگه آقایون پرحرف ترند Gigglesmile

یه موضوع خانومانه بگید تا تو نسیم درموردش صحبت کنیم 4chsmu1
 سپاس شده توسط
Khansariha (13) یعنی خیلی حرف میزننا
همیشه خدا این رهروان جز آخرین بازدید ها است
ولی خب کلا تعدادشون هم از ما بیشتره
دخترا همه رفتن
Hanghead نمیدونم چرا

من موضوعی ندارم  Hanghead
 سپاس شده توسط
Khansariha (7)
ای بابا یه چی بگید خب
میرم یواشکی رهروان ها
خب دلم پوسید
حرفی چیزی
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
[تصویر:  Screenshot_2020_03_30_%DA%A9%D8%A7%D9%86...%86_1_.png]
[تصویر:  Screenshot_2020_03_30_%DA%A9%D8%A7%D9%86...%D9%86.png]
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
ظاهر امر اینه ک اعتیاد ب پورن داری. منم ی مدتی اوایل پاییز تا زمستون ب شدت معتاد پورن بودم.ب مددش خوب زبانمم تقویت شد:( ببین واقعا مسئله خیلی جدی تر از چیزیه ک فکر میکنی.
این تو نیستی ک میری سمت پورن این نیاز ذهنته .ی کتابی درمورد اعتیاد ب پورن دارم یادم بنداز برات بفرستم.ذهنت چون با چنتا کلیک و بعد تصاویر ب لذت میرسه و راحت میشه دیگه عادت کردی.سعی کن همیشه فیلتر شکنت و حذف کنی و کم ترش کن و ب کل حذف کن.اگرم قراره بشکنی بدون پورن بشکن.ب هیچ وجه سمتش نرو.دیدن تصاویر ذهن تورو خواه ناخواه مریض میکنه. 
حتما نماز روزانه ت و بخون.
پورن باعث پرخاشگری میشه و بیحالیت و تشدید میکنه.
اینکه نوع خ ا تو عوض میشه یعنی بیشتر تو این باتلاق غرق میشی.
من نظر شخصیم اینه.
واقعا مواظب خودت باش. مسئله ی تو از خ ا رفته ب سمت اعتیاد ب پورن ک سخت تر از خ ا هستش. 
فقط چند ماه دور باشی خودت میبینی ک چقدر حالت خوبه .
نترس و ناامید نشو .ب جاش حتما سعی کن ک ترکش کنی.تو هنوز سنت خیلی کوچیکتره و قطعا زودتر میتونی کنارش بذاری.
 سپاس شده توسط
من  خیلی  کاهل  نمازم... وحشتناک  کاهل  نمازم.. هروقتم  نماز میخونم همش یکسری تصاویر توی ذهنم .. تصویر چیز هایی که نباید رو میبینم بین نماز
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
همین ک تو متوجه اوضاع موجود هستی یعنی میتونی ک کنارش بذاری 49-2
من مطمئنم میتونی.
 سپاس شده توسط
سلام عزیز دل 
منم دقیقا مشکل تو را داشتم
دقیقا مثل حرف آتریسا خانم
اول باید سعی کنی اعتیاد به پ.ن را ترک کنی
به خدا باور کن اگر ترکش کنی زندگی انقدر قشنگ تر میشه
آرامش بیشتر
ذهن آروم تر
خیلی اوضاع بهتر میشه
منم بعد شکست یک سال پاکی رفتم سراغ پ.ن
یه چند هفته ای خودمو توش غرق کردم
ولی سعی کردم هر دفعه به جای اینکه بر سراغ اون سایت ها بیام اینجا
حتی اگر هیچکس نبود برم تو تاپییک هاش شروع کنم به خواندن
بمن خیلی کمکم کرده
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
چون زیاد پورن دیدی ذهنت ی کوچولو سیم کشی هاش عوض شده.ی بار بگو خدا هر اتفاقی بیوفته حتی بدترین و گناه کارتیرن آدم روی زمینم باشم ولت نمیکنم و ب زور نمازت و بخون.ی هفته نمیتونی دو هفته نمیتونی هفته سوم قطعا میتونی . 
ی کم وسواس فکری داری ک چیزی نست .فقط موقع نماز سعی کن معنی آیه هارو تو ذهنت بگی.گوشیتم تنظیم کن اذان پخش کنه.برنامه بادصبارو نصب کن.
پ ن:پست هام و خودم پاک میکنم: )
 سپاس شده توسط
قشنگم
عزیز دل 
همه چی درست میشه
فقط کافیه اول تمرکز کنی دیدن فیلم پ.ن را ترک کنی
تو اینترنت کلی چیزای قشنگ هست .
مثل اینجا
غصه نخور عزیز دل Khansariha (45)
خیلیا تونستن ترک کنن
پس ما هم میتونیم Khansariha (69)

سپاس شده توسط
آهوجان من وقتی اومدم کانون با پ و رن آشنا شدم از سر کنجکاوی رفتم ببینم چیه که اینهمه ازش حرف میزنن به مرور دیدم دارم میرم سمت چیزای وحشتناک انواع مختلف پ و رن .. 
بیشتر توضیح نمیدم چون میترسم حرفام باعث برانگیختن کنجکاوی یکی بشه و حکایت خودم بشه..
از خودم وحشت کردم دیدم هر روز دارم تو منجلاب غرق میشم خودمو نمیشناختم دیگه..واقعا با همه وجودم شرمنده خودم شدم 
معتادش نشده بودم ولی میرفتم چندوقت ی بار میدیدم 
دیدم فایده نداره باید ی کاری کنم و بهترین کار رو تقویت معنویات دیدم و ایجاد ی تعهد برای خودم ک دیگه نرم سراغ پ و رن.. ی تقویم درست کردم ماهانه ..ینی از ی تاریخ ک تصمیم به ترک پ و رن گرفتم تقویممو ایجاد کردم 
این تقویم پاکی درست کردن خیلی به من کمک کرد پیشنهادات بچه ها واقعا خوب و عالیه و منم توصیه اش میکنم
توکل بر خدا ان شاالله خدا به همه مون کمک کنه عزیزم
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
سلام  دخترا خوبین؟
دیشب 12:30 خوابیدم بعد ساعت 2:44 بود از خواب پریدم خواب وحشتناک دیدم پسرا بهش میگن حمله شبانه Shy
راستش تو همین مدتی که پاک بودم نه فیلم نه تخیل نه هیچی  خیلی مراقب افکارم بودم
نمیدونم این خوابه چی بود
خیلی حس بدی داشتم الانم دارم
وسوسه نیستا
یه جوریم
انگار یکی بهت دست زده باشه Shy
 سپاس شده توسط
(1399 فروردين 25، 10:13)لئا نوشته است: سلام  دخترا خوبین؟
دیشب 12:30 خوابیدم بعد ساعت 2:44 بود از خواب پریدم خواب وحشتناک دیدم پسرا بهش میگن حمله شبانه Shy
راستش تو همین مدتی که پاک بودم نه فیلم نه تخیل نه هیچی  خیلی مراقب افکارم بودم
نمیدونم این خوابه چی بود
خیلی حس بدی داشتم الانم دارم
وسوسه نیستا
یه جوریم
انگار یکی بهت دست زده باشه Shy

سلام عزیز دل
سعی کن به چیزهای قشنگ قشنگ فکر کنی
حتی دیدن چیزای قشنگ هم خیلی خوبه
فیلمی که صحنه های طبیعی قشنگ داره
حتی اگر اهل کارتونی کارتون ها هم همش رنگی رنگی ان قشنگن
البته من دوست دارم
باید ببینی دیدن چی باعث میشه اونا را از یاد ببری
مراقب خودت و پاکیات باش
یادت نره شما برای این پاکی کلی زحمت کشیدی
اهدافت از ترک را مرور کن

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان