امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

ســــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام دخترای گل303
با تاخیر روز بانو ب هممون مبارک باشه
[تصویر:  11md.gif]
اول عذرخواهی بابت اینک این چند روزه نتونستم بیام اینجا چون مسافر داشتیم
بعد خوش اومدی دوست جونه خودم نقطه سرخط خانمWelcome (1)
امروز اومدم سایت بسته بود شکه شدم،کلی دلم گرفت. بعدش مامان سها بهم گفت سایت دوباره برگشتی انقدر خوشحال شدم ک همش میگفتم خدایا شکرت ولی باز ب دلایلی نتونستم پست بزنم و شرمندتون شدم[تصویر:  15.png]
گلی جونم خوشحالم ک روحیتو بعداز شکست بازسازی کردی و باز یا علی گفتی. گلی جونم خیلی مواظب دل پاکت باش. دل ما ب دلت بنده ها.....[تصویر:  b870c221ec80d5f8677199b31154b398.gif]
مسافرکوچولوی خودم زودی بیا پیشمون.خانمی این اتفاقی بود ک نباید میوفتاد ولی الان دیگ گذشته. الان ما همه چشم ب راهتیم ک دوباره باهم شروع کنیم. یادت ک نرفته ما ی زنجیریم ک بهم متصلیم؟پس نباید یکی از حلقه های این زنجیر ازمون جدا بشه تا همه محکم باشیم......[تصویر:  egg20.gif]
شاید این اشتباه ما بود ک نتونستیم هوای دوستامون را داشته باشیم.بچه ها تو رو خدا بیایم بیشتر مواظب خودمون و دوستامون باشیم و خدا را فراموش نکنیم[تصویر:  egg8.gif]
شب آرزوهام نزدیکه یادتون نره ک خدا منتظرمونه ها![تصویر:  rose-64x64.png]
(1391 ارديبهشت 23، 20:07)پریا نوشته است: نفیسه یه زمانی میومدی هرکی نمیومدُ میکشوندی این جا.
حالا خودت نمیای ما شکایت کجا بریم؟Tears
(طرحِ تحریک کردنِ نفیسه واسه بیشتر اومدن4fvfcja)

پریا جونم خیلی جیگری خانمی. واقعآ طرحت عالی بود دوستم[تصویر:  15400000.gif]
بارونی جونم تو رو چشمامون جا داری عزیزم. مهم اینه ک جات تو قلبمون محفوظه[تصویر:  04300000.gif]
[تصویر:  63284211851067365849.jpg]
گلی جون و مسافر کوچولویه عزیزم .
دوستایه خوبم من فکر میکنم که یک گلی و مسافر کوچولویه دیگه بودن که این کارو کردن .
شما هم میتونید همین فکرو بکنید و دوباره از اول سروع کنید تازه دوستایه دید ید که چقدر هوادار دارید پس یک وقت نا امید نشیدا !
هم خدا شما رو خیلی دوست داره هم ما بچه ها !
پس هردوتون دوباره بگید
یا علی
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
راستی امومدم بگم که
پاااااااااااااااااااکم
و
دوستون دارم
[تصویر:  98886820611051912952.jpg]

4fvfcja
وقتي ميام كانون .. اول يك نگا به امضام ميكنم تا يك وقت كسي اون شخصيه چاخاله وسط امضامو نخورده باشه 22
خلاصه ديگه 22
چاخال و پاك باشيد 22
سلاااااااااااااااااام
خوبیــــــن دختراااااااا؟
منا دعا یادتون نره هااااااا

جاتون خالی بعد از مدتها رفتم دانشگاه
امتحان داشتم
یه استاد داریم خیییییییلی باحاله
سنش زیاد نیستا متولد 65
فوق داره علمش خیلی بالاست
اما انقدر ما را می خندونه
یعنی باید بری سر کلاسش برای خنده
جاتونا کلی خالی کردم

او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
امشب پاک بودم
اما فقط نماز ظهر و عصرم رو خوندم.
از خودِ امروزم راضی نیستم.
برام دعا کنید...
دعا کنید که تو مسیر بمونم...

خدا رو شكر منم پاككككككككم 317
ولي راستش بچه ها اين روزا شيطون خيلي مياد سراغم مطمئنم اگه كانون عضو نشده بودم الان هزار باره شكسته بودم . وقتي شيطون مياد سراغم وجدانم بهم ميگم اي واي اگه تو بشكني چطوري روت ميشه بري كانون خبر بدي ؟؟؟ همه به تو ميگن دارلينگ قهرمان 4fvfcja ولي واسم دعا كنيد واستون دعا ميكنم Khansariha (8)
[تصویر:  75564740_83301426cfcbb.jpg]

صعود ممکن است دشوار باشد 

ولی

منظره بالا بسیا ارزشمند است  

سلامممممممم به بچه های نسیم حیاتی من با این که زیاد نیومدم اینجا اما خیلی دلم براتون تنگ شده بودددددددددددددد.نفیسه جون خوبی؟دارلینگ جان تو قهرمانی.منم پاکم317317
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام دوست جونیا[تصویر:  f20.gif]
خـــــــــــــــــــــــــــــــوبید؟
دوستیا من پــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاکم
شیطون دیشب هی دور و برم میچرخید. خیلی سخت بود..............
وقی ب این فک میکردم پیش خدا و شما شرمنده میشم ب شیطون میگفتم برو پی کارت.....ولی همش با گوشی میومدم تو کانون حرفای بچه ها تو اورژانس را میخوندم
خدا خیلی بهم لطف کرد. میدونیم از وجود پربرکت شما دوستای پاکم بود ک خدا کمک کرد
خیلی دوستون دارم[تصویر:  f86.gif]
هپی گرل جونم خیلی روحیه میگرم ازت. هم از پستای جینگولیت هم برا اعلام پاکیت. همیشه پاک باش گل نازم[تصویر:  bc9.gif]
چکاوک جونم اینا چیه جلو بچه میگی؟ بعد مدتها رفتی دانشگاه؟17 نمیگی رو من تاثیر منفی بگذاره و اساتید مجبور بشند حذفم کنند؟ راستی میشه یبار هم ما را ببری سر کلاست تا استاد طنازتون را ملاقات کنیم؟ البته فک کنم اون از دست ما کلی بخنده! [تصویر:  girl 27_05.gif]
پــــــــــــریاجونم منم نماز صبحمو نخوندم تازه قول داده بودم یکی دیگ را هم بیدار کنم.شد 2تا گناه! خدا منو ببخشه! مرسی از پـــــــــــــاکیت خیلی خوشحالم کردی[تصویر:  154fs82123.gif]
دارلینگ قهرمان همگروهی خودم ک کارش حرف نداره! توام مرسی ک مث خودم شیطون را جواب کردی! سخته ولی ما میتونیم......[تصویر:  bb7.gif]
ناردونه من کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟ دلم تنگیده برات بیا زودی پیشمون[تصویر:  girl 27_03.gif]
سهاجونم خیلی عزیزی برامون. تشکر ویژه از طرف خودمو نسیم حیاتی ها ازت داریم ک انقدر ب فکر ما و کانونی. از خدا بهترین آرزوها را برات دارم[تصویر:  Lovestruck.gif]
مونا یــــــــــــــــوهــــــــــــــو! کوشی پس؟[تصویر:  girl 27_06.gif]
همارها جونم خیلی جات خالی پیشمون! زود بیا دیگ[تصویر:  bf1.gif]
راستی دریاجون هم کامپیوترش خرابه ک نتونسته بیاد ولی خدا را شــــــــــــکر پــــــــــــــــاکه. دریاجونم جات خالیه اینجا......[تصویر:  bg4.gif]
میتونم جون خوبی گلم؟ هوا همگروهیاتو داری خانمی؟[تصویر:  bf7.gif]
الـــــــــــــــــون جونم خیلی بی وفا شدیا! قبلنا بهمون سر میزدی با پستای خوشگلت انرژیمونو 10برابر میکردی ولی حالا....! بدو بیا تا نفرستادم دنبالتا![تصویر:  bd2.gif]
ب یاد حق جونم حالا حتمآ باید پیام برامون بیاری ک بهمون سر بزنی بانو؟ خوب بیا پیشمون. دوست داریم بابا[تصویر:  bl9.gif]
گیتا جونم یادم رفت خیرمقدم عرض کنم خدمتتون خانم خانما! خوب شد دیر اومدی اسمتو تو گروه ننوشتیم؟ بابا لا اقل میری درس بخونی پیام خصوصیت را نبند! کار واجب زیاده...[تصویر:  bb5.gif]
آنا آجی کوجای؟ آواتار نو مبارک! آنا جونم اینجایی ها ولی همش دلم میتنگه برات![تصویر:  bb4.gif]
باروونی جونم خیلی شعراتون خوشگل ها ولی ببخش ک من کلآ استعداد ندارم تو ادبیات! از فال نسیم حیاتیت هم ممنون. میشه برا شب آرزوها هم ی فال نسیم حیاتی بگیری؟ 53258zu2qvp1d9vو یا ی برنامه بگذار ک فقط برا ما هر ماه ی فال بگیری و برامون بگذاری؟ مرسی دوست جونم[تصویر:  bd3.gif]
گلی جونم بهتر بانو؟ میدونم ک میتونی و بهترینی. بیا از خودت بگو گلم[تصویر:  bg1.gif]
رکسانا نا نانا نا! آهنگو حال کردی؟ بابا از زیر اون پتو بیا برون دیگ،میخوایم شلک خوشملتو ببینیم! بدو بیا نسیم از احوالاتت بگو. منتظرتیما[تصویر:  be1.gif]
مسافر کوچولوی خودمون کجاست پس؟ بیا خانمی ک منتظر اعلام پاکیت هستیما! تازشم مسابقتو ادامه ندادیا. بدو بیا ک مسئولیتش با خودته[تصویر:  relaxed.gif]
مهساجون اومدی و زود رفتی؟ گروهتو یادت نره ها! بدو زودی بیا گلم[تصویر:  bd7.gif]
مریم جون اگ وقت داری بیا بریم ظهر سر کوچه ی دست گل کوچیک بزنیم باهم! اما بعدش قول بده بیای نسیم پست بزنیا![تصویر:  bl8.gif]
زارا جونم همین طرفا دیدمتا! فک کردم حالا میای نسیم حیات! پس کوشی؟[تصویر:  bc3.gif]
نقطه سرخط جونم مگه نگفتی داری دل دل میکنی ک بیای پیشمون؟ پس کجایی خانمی؟ بیا از خودت برامون بگو ک منتظرتیم[تصویر:  4gq6d6h.gif]
دلتنگ زندگی عزیز خوبی؟ پاکی گلم؟[تصویر:  5440.gif]
تلاش خانم کجایی گلم؟[تصویر:  aem45.gif]
اشتباه جونم کجاست؟[تصویر:  bl9.gif]
ترک عزیز و سوزان جون و پرسای گلم هم جاشون خیلی خالیه....................................................................................
قانون جدید:
[تصویر:  bc1.gif]
بچه ها جون یادتون نره لااقل هفته ای یکبار اینجا پست بذارید دیگ!
خانومها من رسما اعلام میکنم
" من ، آنا ،عااااااااشق اخلاق و صفای نفیسه ام"
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
خیلی ماهی
مرامت تو حلقمه نفیــــــــــــــــــــــــــــــــس......Khansariha (18)واسه فالم خیالت راحت.....در خدمتم...آنا جون خوشحالم که حالت بهتره عزیزه دلم53258zu2qvp1d9v
بچه ها دوستون دارم خیلی زیــــــــــــــــــــــــــــــــــاد[تصویر:  15.png]
چه خوب یادم هست

عبارتی که به ییلاق ذهن وارد شد:

وسیع باش،و تنها و سربه زیر و سخت.

53
مشاعره که میکنین، ثابت کنین میتونین بنویسین،لطفاً حکایات سعدی رو بخونید،بعضی جمله ها زندگیه آدمو دگرگون میکنه،حوصلتون سر رفت داستانم بخونید،با ادبا و شعرا حال کنید و فالتون و بخونید،متنهای عشقولی بخونیدوبنویسین،با خدای خودتون عاشقانه حرف بزنید!

جملات و متونی که از دکتر شریعتی میذارین صرفا با ذکر منبع لطفا!

[تصویر:  akmmowr4h0rrml1nl43w.png]
نفیسه جون تقربا درس شدما317Khansariha (8)Khansariha (8) خوبید همه؟ آنا جون خدا بد نده مگه حلت بد بوده؟
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

مرسی بارونی جونم .هم گروهی خودمه آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ. به به .با این پیشکسوتهای عرصه جهاد کی جرات داره پاش بلغزه؟!4fvfcja
-------------
دریا نازدار ،آنا کمی تا اندکی ابری بود.خوبه به لطف خدا. شکر.ممنون.Khansariha (8)
(1391 ارديبهشت 25، 13:35)ana نوشته است:
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
خیلی ماهی
مننننننننننننننننننننننممممممم اعلام میکنممممممم
ووووو به زودی پست خوبی میزنمممم سارررررریییییKhansariha (18)Khansariha (18)Khansariha (18)Khansariha (18)Khansariha (18)Khansariha (18)Khansariha (18)
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

آنا خانم ما کوچیکتونیم[تصویر:  2lxe53l.gif]
باروونی جون تاج سری[تصویر:  231.gif]
الون جونم خیلی مخلصیا[تصویر:  2lxe53l.gif]
(کلآ جو لاتی برداشتن)303
دریاجونم قدمتو رو چشمامون گذشتی دوست جون. خیلی خوشحالمون کردی گلم.ایشالا همیشه پیشمون باشی و پاکKhansariha (8)
همتونو ی دنیا دوس دارمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

دوست جونیااااااااااا سلااااااااااام
خوبین همه؟
جمعتون جمعه
فقط گلتون کمه که اونم اومد [تصویر:  girl_wacko.gif]
گروه های دیگــــــــــــــــــــه
ریز میبینمتون
[تصویر:  girl_haha.gif] [تصویر:  girl_haha.gif]
گروه [تصویر:  pillowtalk.gif] پاااااااکه
دخترا برای مسافر کوچولوی گلمون هم دعا کنین
ایشالله زودی قراره برگردن و پستای خشگل خشگل بزنن53258zu2qvp1d9v
(1391 ارديبهشت 24، 15:07)گلی خانم نوشته است: در فرهنگ لغت من دو کلمه معنا ندارد:
1_ناامیدی
2_خستگی

ایــــــــــــــــــــــــــول
[تصویر:  Mauridia_25.gif]
هــــــــــــــــــــــــوراااااااااااااا
آواتار جدید مباااااااارکه
یادش بخیر یه زمانی امضای هما رها بودش
جاش خالی
چند روز دیگه بر میگرده
(1391 ارديبهشت 24، 21:03)chakavak نوشته است: سلاااااااااااااااااام
خوبیــــــن دختراااااااا؟
منا دعا یادتون نره هااااااا

جاتون خالی بعد از مدتها رفتم دانشگاه
امتحان داشتم
یه استاد داریم خیییییییلی باحاله
سنش زیاد نیستا متولد 65
فوق داره علمش خیلی بالاست
اما انقدر ما را می خندونه
یعنی باید بری سر کلاسش برای خنده
جاتونا کلی خالی کردم

خوش به حالت چکاوک دلم لک زده واسه این کلاساcheshmak
امتحان خوب بود؟

(1391 ارديبهشت 25، 0:20)darling نوشته است: خدا رو شكر منم پاككككككككم 317
ولي راستش بچه ها اين روزا شيطون خيلي مياد سراغم مطمئنم اگه كانون عضو نشده بودم الان هزار باره شكسته بودم . وقتي شيطون مياد سراغم وجدانم بهم ميگم اي واي اگه تو بشكني چطوري روت ميشه بري كانون خبر بدي ؟؟؟ همه به تو ميگن دارلينگ قهرمان 4fvfcja ولي واسم دعا كنيد واستون دعا ميكنم Khansariha (8)
قهرمان [تصویر:  Laie_60B.gif]قهرمان [تصویر:  Laie_60B.gif]دارلینگ قهرماااااااااااااااااااااااان

(1391 ارديبهشت 25، 12:23)دریا جون نوشته است: سلامممممممم به بچه های نسیم حیاتی من با این که زیاد نیومدم اینجا اما خیلی دلم براتون تنگ شده بودددددددددددددد.نفیسه جون خوبی؟دارلینگ جان تو قهرمانی.منم پاکم
کجا بودی دوست جووونم؟دلم برات یه ذره شده بوداااااااااا317

(1391 ارديبهشت 25، 13:35)ana نوشته است:
خیلی ماهی
مـــــــــــــــــــــــــی تو
من عاشق این پست جیگریشم هستما
مثل خودش
منم حسودی کنم خو1276746pa51mbeg8j
منم دوس داری انا؟Khansariha (8)

(1391 ارديبهشت 25، 14:00)barooni نوشته است: مرامت تو حلقمه نفیــــــــــــــــــــــــــــــــس......Khansariha (18)واسه فالم خیالت راحت.....در خدمتم...آنا جون خوشحالم که حالت بهتره عزیزه دلم53258zu2qvp1d9v
بچه ها دوستون دارم خیلی زیــــــــــــــــــــــــــــــــــاد
ما بیشتر ابجی[تصویر:  hi.gif]
فالت تو حلقمcheshmak
فال قهوه و کف بینی هم بلدی[تصویر:  mosking.gif] [تصویر:  mosking.gif] [تصویر:  mosking.gif]
(1391 ارديبهشت 25، 14:46)alone نوشته است: مننننننننننننننننننننننممممممم اعلام میکنممممممم
ووووو به زودی پست خوبی میزنمممم ساررررررییییی

ما منتظر دومیش هستیم.. هیچ جا نمیریم همین جا هستیم [تصویر:  Laie_22.gif] [تصویر:  Laie_22.gif]
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلام
من اون حالت هام كه گفته بودم
هم بيشتر شده هم ناجورتر و علايمش به خ ا نزديك تر
اعلام شكستن مي كنم
ولي كم كم دارم خودمو جمع و جور مي كنم

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان