امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

(1391 خرداد 19، 20:06)nazi1991 نوشته است:
واااااااااااااااااااااااااای هپــــــــــــــی جونــــــــــم چقد نی نی هستی تو.......
[تصویر:  36_1_13.gif]

یعنی میخوای بگی تو خیلی بزرگی؟؟ 4fvfcja4fvfcja4fvfcja

هپی،این خودشم نی نیه هاااا4fvfcja یه کم زیاد رشد کرده فقط

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام دخترا...303
نفیسه جونم مرسیییییی گلم خیلی خوشحالم دوباره بین دویت جونیام هستمKhansariha (18)
امضاا هم آره قشنگه فقط یکم د سایزش کوچکتر بشه قشنگترم میشه دوست دارم بزارم تو امضام به زودی انشاللهcheshmak

گیتا جونم ربسی مشعوف شدم دیدمت ...خوبی خانمی ...خیلی دوست داریم ها 53

شب همگی خوش 303
[تصویر:  wp4003454.jpg]
(1391 خرداد 19، 20:05)مریم .. نوشته است: واییییییییییییییییییییییییی این حرارت غیر عادی بدن م کلافه م کرده دیگه17171717 همش حس میکنم دارم می پزم17171717

خسته شدم این قدر هر رفتم دوش گرفتم4fvfcja
مریم جون....زیاد خنکی بخور....بری عطاری کلی چیز میز بهت میده....ولی از همه بهتر خاکشیر ه...خیلی خنکه....روزی 2-3تا لیوان بخور...بدنت و از درون خنک میکنه53258zu2qvp1d9v
هپی جون مادر من گفتم حالا نوزادی چیزی هستی بابا....همسن منی که...حالا یه چند سال اینور اون ورcheshmak
چه خوب یادم هست

عبارتی که به ییلاق ذهن وارد شد:

وسیع باش،و تنها و سربه زیر و سخت.

53
مشاعره که میکنین، ثابت کنین میتونین بنویسین،لطفاً حکایات سعدی رو بخونید،بعضی جمله ها زندگیه آدمو دگرگون میکنه،حوصلتون سر رفت داستانم بخونید،با ادبا و شعرا حال کنید و فالتون و بخونید،متنهای عشقولی بخونیدوبنویسین،با خدای خودتون عاشقانه حرف بزنید!

جملات و متونی که از دکتر شریعتی میذارین صرفا با ذکر منبع لطفا!

[تصویر:  akmmowr4h0rrml1nl43w.png]
(1391 خرداد 19، 23:33)barooni نوشته است:
(1391 خرداد 19، 20:05)مریم .. نوشته است: واییییییییییییییییییییییییی این حرارت غیر عادی بدن م کلافه م کرده دیگه17171717 همش حس میکنم دارم می پزم17171717

خسته شدم این قدر هر رفتم دوش گرفتم4fvfcja
مریم جون....زیاد خنکی بخور....بری عطاری کلی چیز میز بهت میده....ولی از همه بهتر خاکشیر ه...خیلی خنکه....روزی 2-3تا لیوان بخور...بدنت و از درون خنک میکنه53258zu2qvp1d9v
هپی جون مادر من گفتم حالا نوزادی چیزی هستی بابا....همسن منی که...حالا یه چند سال اینور اون ورcheshmak

انجام میشه ولی حرارت زیادی بالاست جواب نمیده این راه کارها4fvfcja

دارم می پزم رسماااااااSmiley-face-cool-2

خوب.....اومممم.....برو دکتر دیگه.....فشارت بالا نیست؟....شاید کلا طبعت گرمه.....به نظرم پیش یه دکتر طب سنتی بری خیلی خوبه.....من یه دکتر خوب سراغ دارم....اگه میخوای بهت آدرسشو بدم؟
چه خوب یادم هست

53
مشاعره که میکنین، ثابت کنین میتونین بنویسین،لطفاً حکایات سعدی رو بخونید،بعضی جمله ها زندگیه آدمو دگرگون میکنه،حوصلتون سر رفت داستانم بخونید،با ادبا و شعرا حال کنید و فالتون و بخونید،متنهای عشقولی بخونیدوبنویسین،با خدای خودتون عاشقانه حرف بزنید!

آره.....خواهر منم اینطوریه بنده خدا.....تا میاد نزدیک من بهش میگم برو اون ور گرمی....طفلک
میتوانم جون من هنوز رو حرف خودم هستمااااااا.....ولی تو اصولا هرکاری رو که فکر می کنی درسته انجام بدهSmiley-face-thumb
چه خوب یادم هست

53

(1391 خرداد 20، 0:29)barooni نوشته است: خوب.....اومممم.....برو دکتر دیگه.....فشارت بالا نیست؟....شاید کلا طبعت گرمه.....به نظرم پیش یه دکتر طب سنتی بری خیلی خوبه.....من یه دکتر خوب سراغ دارم....اگه میخوای بهت آدرسشو بدم؟

نه طبعم گرم نیست.تحت درمان هومیو پاتی م.این بار سر خود به موقع نرفتم پیش دکتر بدن م ریخته به هم.احتمالا به اون خاطره1276746pa51mbeg8j
بعدم مگه ما تو یه شهریم که دکتر معرفی میکنی؟4fvfcja
(1391 خرداد 20، 0:29)می توانم نوشته است: مریم ... جونی اجازه ؟
بعضیا می گن کف پاتونو حنا بذارید خنک شید
من که از بچه گی اینقدر داغ بودم
همش بهم می گفتن برو اون ور گرمی
بعضی وقتا می رفتم بغلشون می نداختنم کنار 4fvfcja به خاطر داغ بودنم cheshmak

من فعلا مامانم این جا نیست از این درمانا ازم بر نمیاد1276746pa51mbeg8j

wacko2ما تو یه شهر نیستیم!!!!!........ببخشید دیگه...این موقع شب....خوب آدم گیج میزنه دیگه.....
مریم جون هومیو پاتی چیه؟به چی مربوط میشه؟
چه خوب یادم هست

53

(1391 خرداد 20، 0:37)barooni نوشته است:
wacko2ما تو یه شهر نیستیم!!!!!........ببخشید دیگه...این موقع شب....خوب آدم گیج میزنه دیگه.....
مریم جون هومیو پاتی چیه؟به چی مربوط میشه؟

خوب البته من اصلا نمیدونم شما اهل کجایی4fvfcja اما از خطه ی دلاور ما فعلا کسی رویت نشده تو کانون4fvfcja

توضیح هومیوپاتی رو اینجا بدم اعمال قانون میشم4fvfcja خصوصی میگم بهتSmiley-face-cool-2

من منتظرم بفهمم هومیوپاتی چیه و برم بخوابم53258zu2qvp1d9v...اگه نفهمم چیه خوابم نمیره4fvfcja.....
میتوانم جون.....عزیز دل.....هرکاری فکر میکنی درسته انجام بده....اما این و از ته دل میگم....پای لیاقت و وسط نکش که تو به خوبی و شایستگی خودت و ثابت کردیSmiley-face-thumb
چه خوب یادم هست

53

(1391 خرداد 20، 0:41)می توانم نوشته است: مریم ... جونی چ درمان با کلاسی
واقعا بگو چیه ..
1744337bve7cd1t81wacko2
بارونی جونی مرسی از توجهت
اما درستش همون کاره به نظرم
هر کاری لیاقت خودش رو می خواد
Khansariha (8)Khansariha (18)

باشه میگم....الان برم لالا انشالله فردا.خیلی هم چیز عجیبی نیست....4fvfcja یک نوع روش درمانه...هومئو،یعنی مشابه....میشه مشابه درمانی.بر اساس فلسفه ی شبه جالینوس که میگفت مشابه،مشابه رو درمان میکنه عمل میکنه این طب....

یه سرچ به زبان انگلیسی در ویکیپدیا بزنین مطالب خوبی رو میتونین پیدا کنینcheshmak

باز هم من در خدمت سوال های عزیزان هستم4fvfcja

فعلا شب بخیر

سلام 303
نازی جان
بارونی عزیز
من شرمنده ام
دیشب شکستم
مثل یه آدم خودخواه
اصلا به فکر و یاد شماها نبودم
ازتون معذرت میخوام
باور کنید نمیخوام خودمو لوس کنم
اصلا بحث این حرفها نیست ولی
من از گروهتون میرم.
منو ببخشید.
واقعا متاسفم.
همین.
سلاااام!
زارا، مونا، بارونی، سوزانِ عزیز(×44fvfcja)
مرسی که تو اورژانس کمکم کردید.
Khansariha (8)
من هم چنان درگیر با امتحانا...
هم چنان نمازم رو نمی خونم و نمی دونم چرا...
اما دیشب یه تصمیمایی گرفتم برای تغییر.
یه چیزی هم برای خودم نوشتم که هروقت وسوسه شدم برم بخونمش.
توضیح دقیق این که چرا خ ا بد است!
فکر میکنم جواب بدهcheshmak
احساس میکنم باید از صفر بسازم خودم رو. توجیه کنم خودم رو برای همه چیز...
کسی سخنرانی ای برای یک "صفر" سراغ داره؟wacko2 یا کتاب، یا هرچی...

بچه ها می خواستم حرفامو بگم ولی یک عدد موجود کوچولوی گیر سه پیچ لپ تاپ منو لازم داره الان1276746pa51mbeg8j

مجبورم برم.....1276746pa51mbeg8j

میام چند ساعت یعدKhansariha (8)

سلام به همه بچه یه سوال داشتم تو کانون جایی سراغ ندارید که دربارهی وسوسه های زیاد که میاد سراغ آدم و ذهنشا مشغول میکنه که مهمترین امتحانشا افتضااااا بده باشه؟منم هپی جون دارم مثله تو میشم1276746pa51mbeg8jخوشبحالت که درس شدی53منم اصلا از پاکیم لذت نمیبرم اگه میشناختید بم بگید مرسی.آنا جونم چرا؟؟؟ایشالله که دوباره شرو میکنییی منم بد دارم عذاب میکشم.نفیسه جونم مونا جون رکسانا جون خوبید؟Tearsخوب من دیگه برم ببخشید باز ناامیدی آوردما:13:
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان