امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

رشته ی ما سختیاش بیشتره و درساش ولی رشته شما رتبه اوردن و رشته ی خوب قبول شدنش سخته!اخه همه هم پزشکی و دندون میخوان ماشالا به کمترم قانع نیستید!4fvfcja
دریا جون من به دلیل این خ.ا امسال از زندگیم عقب افتادم و ضعف اراده گرفتم دچار نا امیدی شدم و تنبل و کسل شدم.ولی وقتی ده روز پیش تصمیم گرفتم که پاک بمونم تا ابد به خدا گفتم خدایا خودت از شرایط من خبر داری میدونی اونموقع نمیتونستم.ولی الان که پاک شدم توجیهی برای تنبلی نیست.تلاشمو میکنم تو هم کمکم باش.خلاصه اینکه میخوام دو هفته رو تمام تلاشمو بکنم تا ببینم خدا چی میخواد.دریا جونی از الان نگو سال بعد.شاید امسال یه معجزه ی کوچیکی شد و ما همونطور که توی پاکی قهرمان شدیم توی کنکورم قهرمان میشیمKhansariha (46)
[img=0x0]http://8pic.ir/images/u2kig0x2xk6igwj759y.png[/img][تصویر:  QS_7c5f964da77044e88497dbf7f765d819.jpg]
اما من تازه تازه 17 سالمه
اه چقدر کوچیکم1313
[تصویر:  98886820611051912952.jpg]

4fvfcja
وقتي ميام كانون .. اول يك نگا به امضام ميكنم تا يك وقت كسي اون شخصيه چاخاله وسط امضامو نخورده باشه 22
خلاصه ديگه 22
چاخال و پاك باشيد 22
ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام ب همه دوست جونیای گلم303
میدونم دلتون برام تنگیده بود!!! ولی من واقعآ دلم براتون جوجو شده بودSmiley-face-thumb
ی توصیه بهتون دارم، اینک هیچوقت کانون را بیشتر از 1 روز تنها نگذارید...چون مثل من وقتی میای باید کلی پست بخوني، آخرشم از دنیا عقبی! تازشم هیچکس سراغتو نمیگیره،دلت میشکنه،قهر میکنی میری تا 10 روز دیگ دوباره...بعد میای میبینی اینبار اصلآ دیگ نمیشناسنت! بعد معتاد میشی میری تو جوب آب میخوابی،سرما میخوری! البته این از نوع بدبینانش بود...خوش بینانش اینه ک گربه بیاد کنارت کاره بد کنه!17
مونا جونم خیلی مخلصیم...امشب اگ مونا نبود آمار بهم بده کلآ من شوت بودم!!!!!!!!!!!Khansariha (18)
نازدونه من بدون توهم هیچ صفایی نداره...امشب ک نیومدی و دلمو شکستی...ولی من شدید دوست دارمKhansariha (8)
دریا جونم خسته نباشی،امتحانا خوب بود؟ راستی گلم دیگ ک مامانیت چیزی نگفتند؟ خانوم کوچولو یادت نره قول دادی پایه ثابت کانون باشیا!
مبینا جونم شما هم خسته نباشی قهرمان....راستی گفته باشم ک دریاجون حسابی میتونه تو ترک بهت کمک کنه ها...رو ما هم حساب کن...حالا ب حرحال دریاجون نماینده منه4fvfcja
زارا جونم دلم ی دنیا برا مهربونیات تنگیده...خیلی گلی
آنا جونم همچی حله داداش؟ موردی بود عکس بده....ما هم نگاش میکنیم
چکاوک جونم من خیلی دیر رسیدم (در حد چند روز فقط!) برا اون موضوع تحریک بدن...من هم دارم این تحریکاتو....میدونی اینجور وقتا ماله زمانیه ک انرژی بدن مونده باشه و نسوخته باشه...من اینجور وقتا آتیش میزنم زیر این انرژی4fvfcja شوخی کردم! ولی خیلی میرقصم برا خودم تا خسته بشم...توام امتحان کن گلم
باروونی جونم وقت نشد دفعه قبل تشکر ویژه داشته باشم ازت بابت اینک گفتی ب یادم بودی...دل ب دل راه داره دوستم. میشه با پرویی تمام و برای بار اول برا منم ی فال بگری؟ شماره 45
مامان سهاجونم ازین تیربون میگم ک خیلی دوست داریما
می توانم جون خداییش شروع کردی درس خوندنو یا خواستی دل ما را آب کنی؟
گیتا جونم توام ک از من کم پیداتر شدی! نکنه دوباره می خوای کلی وقت تنهامون بذاری؟ یوقت این کارو نکنی!!!!
هما رها جونم..............منتظریم ک بیای پیشمون!
گلی جونم خیلی ذوق کردم پستات را دیدم..میدونم چند روزی هست اومدی ولی دقیقآ من همون مقدار روزه ک نبودم!
سوزان جونم کجایی دختر؟ توام ک باز غیبت زد! بدو بیا..
ترک عزیز همین ک ب یادمون هستی ی دنیا برامون ارزش داره دوستم..
پریا جونم دلم ی ریزه شده بود برا شیطونیات و شیرین زبونیات...پس بیا برامون ازون پستای باحال بگذار دیگ
هپی گرل جونم....ما خودتو دوس داریم...ن برا پستات یا هرچیز دیگ...فقط کنارمون باش و خودتم بخواه ک پاک باشی گلمKhansariha (18)
دلتنگ زندگی عزیز خوشحالمون کردی اینجا هم پست زدی! بیشتر بهمون سربزن گلم
مریم جون..........خوبی خانمی؟ احساس کردم خیلی از هم بی خبریم!
دارلینگ جون پس کی از سفر برمیگردی؟ کی میای پیشمون؟
ساحل جونم مرسی ک اینجا هم پست میزنی
رکسانا من تازه از جریانه اعتبارا با خبر شدم!!اول از همه میخواستم ماله تو را پاک کنما! ولی با این تحدیدت حتی از فکرشم ترسیدم4fvfcja
مسافر کوچولو جونم یادت نره ک ب یادتم
نسیم حون بیشتر بیا اینجا و فعالیت داشته باش گلمKhansariha (8)
هما خانمی مرسی ک میای بهمون سرمیزنی
مارال، شاینی، بهار، الون، باران، تبسم....نکنه باز ما را فراموش کردید!
ب یاده حق
مهسا20
تلاش
پریسا
ما سا
سحر
پس چرا بهمون سر نمیزنید!!!!!17
ســـــــــــــــــــــــــــــلاااااااااااااااااااام
هــــــــــــــــــــــــــــوووووووووورااااااااااااااااااا
من اومدم
[تصویر:  9.gif]
[تصویر:  artifice_047.gif][تصویر:  artifice_047.gif][تصویر:  artifice_047.gif]
خوفیـــــــــــــــــــــــــن دختراااااااااا
من این پستو درحالی میزنم که دارم از خواب میمیرم [تصویر:  wbykk9d8vbmri6x0n1.gif]
دیگه بیدار موندم که نمازمو بخونم بعدش برم لالا
[تصویر:  pichak.net-02.gif]
آقا دانشجوها امتحان هاشون تموم نشده هنوز؟ [تصویر:  viannen_79.gif]
اگه نشده بگین که ما بازم پز بدیم [تصویر:  y1k3xdc9nw1alyh980od.gif]
تعارف نکنینا
ما در خدمتیم [تصویر:  girl_haha.gif]
بابا هپی جونم سن پایین که خجالت نداره اخه
اون سن بالاس که ادم خجالت میکشه [تصویر:  Viannen_nudge-girl.gif]
الان مثلن خود من 14 سالمه اصن هم خجالت نمیکشم [تصویر:  8jdypzz8f7xzidzexn1i.gif]
تااااازه بارونی هم 11 سالشه عین خیالش نیستش [تصویر:  yoxr88nqrf2nc1qil5ta.gif]
خـــــــــــــــــــب لازمه که اینجا یه تشکر ویژه بکنم از اینهــــــــــــــــــــمه طرحی که برای لوگو نسیم دادین
بابا حالا ما گفتیم طرح بدین ولی نه اینقد که!!!!!!!!!!
حالا من با این همه طرح چیکا کنم اخه؟؟؟؟؟؟؟؟ [تصویر:  509644de2e60712c2d66077359a62725.gif]
خجالت بکشین بدویین بیاین طرح بدین [تصویر:  smilie_girl_150.gif]
دهه
نفیــــــــــــــــسه جونم که اومدهههههههههه [تصویر:  JC_goody.gif]
قشنگ تر از پریای من کجااااااااست؟
دخترا دعا برای مامان مسافرکوچولو وهمین طور هما رها و چکاوک دوستای گلمون تو این روز عزیز فراموش نشه
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلام دخملا
چرا بیدارین بابا؟17
نفیسه خوش امدی
نکنه رفتی خارج ساعت خوابت چپه شده
من که داغونم در حد تیم ملی
اعصاب خورد
سلام مونا جان
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام ب روی ماهت آنا جونم. خوفی؟
چی شده گلم؟ برا چی دور از جونت داغونی؟ چیزی شده؟[تصویر:  heart.gif]
آره دیگ من ک میگم ما خارج هستیم17...کسی باورش نمیشه
مونا سن منم بگو!!!!!!!!!!!!! بگو منم 12 سالمه![تصویر:  -2-37-.gif]
آجی نفیسه خوب سن میدی
من چند سالمه؟
آهان یادم رفت بگم!......خوب امضای من ک قشنگه17همه از رو اون تقلید کنید![تصویر:  santa2.gif] البته اگ دیدیدش!4fvfcja
مونا خواب کلآ از من خدافظی کرد رفت!!!!!! هرچقدر بهم التماس کرد من محلش ندادم....اونم قهر کرد رفت[تصویر:  -2-42-.gif]...چه کنم حالا؟ اذان ظهر را کی میگند؟
اینجا که 3.23 دقیقه گفتن آجی
میگم خوب کانونو قرق کردیما
من میبینمش
آنا جونم فک کنم تو با باروونی هم سن باشی! همون 11 سالتونه!
فک کنم دوقلو بودید!!!!!!!![تصویر:  -2-09-.gif] ازینا!
ماشالا مامان سها انقدر بچه داره ک یادش نیس کدوما دوقلو هستند![تصویر:  -2-10-.gif]
خوب یادته آ ناقلا
طفلی بارونی خبر نداره
همش به خودش میگه مامان بزرگ4fvfcja
عــــــــــــه انا تو هم بیداری که[تصویر:  give_heart.gif]
ما که بیدار موندیم واسه نماز صبح فکر کنم تا نماز ظهرم بیداریماااااااااا
آنــــــــــــــا جونم تو چرا اعصابت خورده؟؟؟اجی گلم نبینم ناراحت باشیااااااااا
نفیسه جونم تو 15 سالته
انا هم 16 دیگه کمتر راه نداره اصرار نکنین[تصویر:  girl_pardon.gif]
نمیدونم نصفه شبی من امضاهاتون رو نمیبینم یا شماها توهم امضا زدین[تصویر:  girl_wacko.gif]
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
واااااااااااااااااااااااااااااااای آنا جون چ امضات خوشگله خواهر! [تصویر:  -2-40-.gif]خیلی ب چشم میاد!!!!!! مثل خودمی[تصویر:  emoticon-anime-064.gif]
همه حالمون یه جوریه آآآآآآآآا4fvfcja
سلام مونا جان
خوابم میاد
خوابم نمیبره
دارم دیونه میشم
------------------
خدا رو شکر بالاخره یکی امضامو دید
داشتم به خودم شک میکردم4fvfcja
ااااعـــــــــــــــــــــــــــــــــه چی شد خودت 14 و باروونی 11 اونوقت من و آنا 15 و16؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نخیرم!:smiley-yell:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان