امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

سلام
نقل قول:
میگم مامان سها خیلی بین بچه هاش تبعیض قائل میشه هاااااااا[تصویر:  girl_cray2.gif]
هروخ که اومده اینجا پست زده واسه نفیسه بوده[تصویر:  girl_mad.gif]
خو مامانی فقط نفیسه یادش ب منه..Khansariha (18)
من همه پست ها رو میخونم..اگه ی جا لازم شد جواب میدم..میبینم کسی کاری نداره بهم.. خو هیچی نمیگم..4fvfcja

و
نقل قول: هی ما انقد زدیم تو سرمون گفتیم نکنید این کارو.....هـــــــــــــــــــــــی.....آخه عدد اعتبارو نیگا کن [تصویر:  -2-34-.gif]
و
نقل قول: من اعتبارامو میخووواااام [تصویر:  -2-34-.gif][تصویر:  -2-34-.gif][تصویر:  -2-34-.gif]
[تصویر:  -2-34-.gif][تصویر:  -2-34-.gif][تصویر:  -2-34-.gif][تصویر:  -2-34-.gif][تصویر:  -2-34-.gif][تصویر:  -2-34-.gif]
[تصویر:  -2-34-.gif][تصویر:  -2-34-.gif][تصویر:  -2-34-.gif][تصویر:  -2-34-.gif][تصویر:  -2-34-.gif][تصویر:  -2-34-.gif]

اللهی بمیرم..Khansariha (18)

و
غصه نخورین.. درست میشه!Smiley-face-cool-2 (دارم حرف از چیزای خوب میزنم!! قول مامان الکی نیست! تا بشه تمام سعی میکنم راضی باشین.. )

در پناه خدا باشین..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

ماماااااااااااان سهااااااااااااااااا نخیرم
من خودم هزار دفعه صدات کردم اصن جواب ندادیTearsفقط جواب نفیسه رو میدی4fvfcja خو من کوچولوترم 14 سالمه حسودی میکنم1276746pa51mbeg8j
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلام

هی...

پس من چی بگم مونا خانم

نمی دونم
می دونم اشکال از منه
ولی...
هی...
ای کاش...
بی خیال
[تصویر:  final%201.png]
[تصویر:  size_550x415_Kids.png?1320708461]
آسمانیها مهربانند
اگر باور نداری
دستت را به آسمان بسپار
تا دلت بارانی شود
چه جرم كرده ام اي جان و دل به حضرت تو
كه طاعت من بيدل نميشود مقبول
[تصویر:  nasimhayat.png]
[color=#32cd32]
مونا جون چه نازی میکنیااااااااااااااااااااااااااااا41
من که کوچولوترم مامان سها مامان منم میشی؟53
قول که بچه خوبی باشمMuscular
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

(1391 خرداد 29، 14:46)ساحل نوشته است: سلام

هی...

پس من چی بگم مونا خانم

نمی دونم
می دونم اشکال از منه
ولی...
هی...
ای کاش...
بی خیال

تو که گل سرسبد کانونــــــــــــــــــــی ساحل جونم53
اونم با 6 سال سن4fvfcja
پ.خ رو چرا بستی خو1276746pa51mbeg8j

میتوانم دلم برای پستات یه ذره شده بوداااااااااا
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
1276746pa51mbeg8jسلام بر و بچز
ساحل رو ندیدین؟
پ.خ. رو بسته
ناراحته
حق هم داره
همه ناراحتیم
ولی خوب چه میشه کرد
آخه به خاطر یه عدد کنار اسممون؟
باور کنید ارزش اینقدر ناراحتی رو نداره
ببین ساحل جونم
منم هر بار اعتبار گرفتم کلی ذوق کردم و فوری اول رفتم ببینم کی اعتبار داده
ولی خوب اینقدر توی زندگی مشکلات هست که حیفه خودتو واسه این چیزا ناراحت کنی
تازه ساحل
بارها شده من وقتی مطالبت رو خوندم حیفم اومده که فقط 1 اعتبار میشه بهش داد
اون اعتبارها برای همه ما توی قلبهامون و ذهنمون محفوظه
بچه ها به تک تکتون میگما
خیلی برام عزیزید و یه عدد (هرچند واسه خودمم مهم بوده) نمیتونه به من بگه شماها کی بودین و کی هستین.
من که میرم به همه دوستام (همتون) اعتبار میدم.
به نظر من کمترین اعتبار ما ( که از همه چیز مهمتره) اینه که جمع شدیم واسه خدا جهاد کنیم.
دوستتون دارم .
خیلی زیاددددددددددددد.
در پناه حضرت حق باشید.Khansariha (8)
ســــــــــــــــــــــــــــلام ب همگی گلای خوشگل نسیم حیاتی303
خوفید؟ خوشید؟[تصویر:  bis.gif]
آهــــــــــــــــــــــــــــــــای چرا نماییند اعلام وضعیت بکنید! [تصویر:  bubu.gif]منتظریما...
دخملا من بی معرفت نیستما! ولی اینجور ک من با کمبود زمان مواجه شدم فقط روزای تعطیل میتونم پست بگذارم...بقیه روزا اگه بتونم بیام فقط پستای خشگلتون را میخونم[تصویر:  ende.gif]
با این حال همون ارسالی هم ک میذارم بجز بعضیا کسی باز بهش توجه نمیکنه! بابا حداقل ی لایک بزنید تا نمیرم از بی توجهی....ب جونه خودم کلی سعی میکنم تا اسم کسی از قلم نیوفته!!!17
مامان سهاجونم خیلی میخوامت، خیلی عزیزی واسمون...و اینک دل ب دل راه داره....تازشم بذار حسودامون چشماشون آلبالو گلاس بخوره...و محتاجیم ب دعا بانوKhansariha (8)
مونا دارم برات! سن من بیشتر؟ بیام موهاتو بکنم؟[تصویر:  repa.gif] چی شد، وقتی اسم شوهر کردن میاد میگی من بزگترم ولی همینجوری میگی کوچیکتر از من هستی؟....بعدشم حسود هرگز نیاسود...اصلآ مامان سها فقط منو دوس داره...دلت آب....بعدشم مامان سها میدونه ک من کوچیکتر از توام...الکی نگو...(این دوروغو ک میگی راسه؟)[تصویر:  duel.gif]
مبینا جونم دقیقآ زدی وسط خال! تو و دریا و هپی و پریا و دارلینگ و سوزان و مسافرکوچولو و پریسا بیشترین سن را بین ما دخملا دارید!!!![تصویر:  leb.gif] فک کنم رنج بین 24 تا 27 سال هستید...ولی بقیه بین 11 تا 15 هستیم!!![تصویر:  bud.gif]
کیمیا!!!!!!! اونا النگوهای منه....دس بهشون بزنی جیغ میزنم! اونا را شاغلام برا من خریده!!![تصویر:  ivn.gif]
بارووونی17! از کجا فهمیدی ساعت کاری منو؟ خوب از صبح میرم سرکار بقیشو میام کانون ب عنوان آبدارچی کار میکنم...تا شاید پولام جمع بشه برم برا کانون ی اتوبوس بخرم دسته جمعی باهم بریم زیارت!!![تصویر:  gy.gif]
راستی بجای منم پز بدید ک امتحان ندارم....ولی ای کاش داشتم! دلم برا درس نخوندن و شب زنده داری شب امتحان و...تنگیده!17
دریاجونم همین سنی ک داری بهترین حالته! اصلآ نخواه ک زودتر وارد 20 سالگی بشی...چون همین ک وارد شدی سنت مثل برق و باد میپره بالاتر....53258zu2qvp1d9v
نازدونـــــــــــــــــــــــــــــــــــه کجاییی؟ دیگ دلم مولچه شد براتا! بسه! چقدر این خره را میزنی...منم دل دارم...یکم بیا منو بزن![تصویر:  goss.gif]
آنـــــــــــا دیشب خوب خوابیدی؟ من ک تا 12 ظهر خواب بودم!!!!!!!!!17
مثلا روز عیده....از صبح فقط اعصاب خوردیش نصیب ما شده.....13131313

دارم روانی میشم رسما

سلام
اول یکی به من بگه اسپم توی نسیم حیات چیه
تا من هر بار با هول و ولا پست نزنم
نفیس اصلا خودت بگو آجی
فقط با سیاست حرف بزن که بعدا میخوام بگم خودت گفتیا53258zu2qvp1d9v بد نشه برات53258zu2qvp1d9v
---------------
من تا حدود 10 خوابیدم.
تازه از کانون که رفتم کلی خوابم نبرد
حدود 1300 تا صلوات فرستادم تا بیهوش شدم.42
کی میدونه چرا روزهای عید آدمها بدترن؟
چون انتظار داریم خیلی خوش باشیم ناخوش میشیم؟
اسپم در نسیم حیات:
وجود خارجی نداشته! نخواهد داشت! هرچه دل تنگت میخواهد بگو آبجی! مامان سها هم اجازشو داده! تازه خیلی هم دوستون دارم(ربطی نداشت)
ولی اسپم ی معنی دیگ هم داره ک اگ پسری اومد سرک کشید تو نسیم حیات....بره بشنه لب باغچه ک میخوام بیام کلشو بکنم!
الهی شکر
من این پستتو قاب میگیرم میزنم به دیوار اتاقم .Khansariha (8)
بچه مون عقده ای شده بود از بس همه جا مواظب بوده53258zu2qvp1d9v
ممنونم.
آجی خوبی خودت؟
بقیه کجان؟
خسته نباشی.
داستان رژیم و ورزش و وزن تموم شد؟
در حد حرف بود فقط؟
خدا را شـــــــــــــــــــکر خوب و پاکـــــــــــــــــــــــــــــــــم
317317317317317317
آنا جونم اینجا هر مشکلی بود بگو بهم تا باهم بهش بخندیم4fvfcja
خیلی ماهییییییییییی
من واقعا عاااااشق اخلاقتم نفیس
راستی یکی از بچه ها کمک میخواد .
من برم چت
دوستت دارم
فعلاKhansariha (18)Khansariha (18)Khansariha (18)Khansariha (18)Khansariha (8)
چه خوبه من آناتونم53258zu2qvp1d9v دوستت دارمKhansariha (8)
من خیلی دل سرد شدم
از همه چی بدم میاد الانwacko2
از فیس بوک، از وبلاگم، از آی دیم
از این که دوستای واقعی زندگیم مجازی ان
از کانون حتی
حقیقت خیلی سرده. همه ش درسه و موسیقی و دوستایی که دوست نیستن.
موجودی هستم دلسرد. چه کنم؟Khansariha (134)

(1391 خرداد 29، 12:25)بارونی.... نوشته است:
سلام..... حالا هروقت ما بیدار میموندیم اینجا پرنده ام پر نمی زداااااااا.[تصویر:  thumb.gif].....دیشب داشتیم مگس میپروندیم گفتیم ولش کن بریم بخوابیم بابا......[تصویر:  rolleyes.gif]ببین چه خبر شده بوده[تصویر:  doh.gif]مونا جون بسیــــــــــــــــــــــار سپاسگذارم از دفاعیه ت........دقیقا یازده سال و چند روزمه....[تصویر:  elf.gif]نفیسه من فهمیدم ساعت کاریت چه جوریه......8 صبح تا 12 شب!!!!!!.....[تصویر:  -2-37-.gif]فالم به چشم.....اول دریا...بعد ساحل..بعد نفیسه......[تصویر:  val.gif]کیمیا جون دیگه اینجا اینجوریه دیگه داداش.....آش کشک خاله س[تصویر:  -2-33-.gif]هپی دیدی حالا از همه بزرگتری[تصویر:  wink.gif]مبینا جون مادر فالت و خوندی.....نظرت چی بود یه لایک میزدی که من بفهمم خوندیش[تصویر:  -2-15-.gif]مونا فکر کنم همچنان میتونیم بپُزیمااااااا...اینا همشون امتحان دارن طفلکااااااااا[تصویر:  -2-16-.gif]دوستتون داریم ...بینهــــــــــــــایـــــــــــت[تصویر:  bleh.gif]
هی ما انقد زدیم تو سرمون گفتیم نکنید این کارو.....هـــــــــــــــــــــــی.....آخه عدد اعتبارو نیگا کن [تصویر:  -2-34-.gif]

بارونی جونم خوندمش.من دو تا نیت کرده بودم.که این شعر واقعا جواب بکیش بود.میشه یه نیت بکنم ایندفعه فقط واسه یه موضوع خاص؟
[img=0x0]http://8pic.ir/images/u2kig0x2xk6igwj759y.png[/img][تصویر:  QS_7c5f964da77044e88497dbf7f765d819.jpg]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان