امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

(1391 تير 16، 19:01)بارونی.... نوشته است: 4fvfcja4fvfcjaدیگه من اینجوریم دیگه.....رلکس رلکس رلکس تر4fvfcja.....

تا تو باشی نه نه من غریبم بازی در نیاریSmiley-face-cool-2......
تازه دیشب پسر خسته با کلی بغض و ناراحتی اومد اورژانس گفت دلم می خواد گریه کنم.....منم بهش گفتم خوب گریه کن !!!مگه چیه!!!!نون بیگیرم4fvfcja

بابا ننه من غریبنم بازی چیه؟؟ باور نمی کنی یعنی؟؟Khansariha (134) دو قدم را میرم قلبم میاد تو دهنم1276746pa51mbeg8j خوب باور کن دیگه4fvfcja

بله دیدم پستت رو4fvfcja آخرشی کلاcheshmak
(1391 تير 16، 19:00)پریا نوشته است: اوه اوه چه هم گروهیای قدری داره مریم17 من جرئت ندارم با به یاد حق اینا در بیفتم4fvfcja مریم اذیتشون نکن53258zu2qvp1d9v4fvfcja

باروووونی دارم یه آهنگ برات آپلود میکنم. اصلاً نمیدونم چراهااا، ولی وقتی شنیدمش یاد تو افتادم. خیلی هم دوسش دارم تازه53258zu2qvp1d9v
برو ببین بعداً

4fvfcja چه حمایتی کردی ازم...تحت تقصیر قرار گرفتم ( برادر زاده ی من به تحت تاثیر میگه تحت تقصیر 4fvfcja )

برا منم آهنگ آپلود کن خو53258zu2qvp1d9v دم مرگم حس کنم یه کم مهمم4fvfcja

[تصویر:  nasimhayat.png]
خوب جدی پاشو برو یه دکتر عمومی!.....حالا کار ندی دستمون42.....

یه کم خنکی منکی بخور شاید گرما زده شدی!!!!دیگه والا چیزی به ذهنم نمیرسه.....Khansariha (56)
ای خدا چرا من و دکتر نکردی بتونم دوستامو خوب کنم13ای خــــــــــــــــدا این چه زندگیه اخه.....دوستم داره جلوی چشمم پرپر میشه......من فقط میتونه یه عکس یادگاری ازش بکشم4fvfcja
چه خوب یادم هست

عبارتی که به ییلاق ذهن وارد شد:

وسیع باش،و تنها و سربه زیر و سخت.

53
مشاعره که میکنین، ثابت کنین میتونین بنویسین،لطفاً حکایات سعدی رو بخونید،بعضی جمله ها زندگیه آدمو دگرگون میکنه،حوصلتون سر رفت داستانم بخونید،با ادبا و شعرا حال کنید و فالتون و بخونید،متنهای عشقولی بخونیدوبنویسین،با خدای خودتون عاشقانه حرف بزنید!

جملات و متونی که از دکتر شریعتی میذارین صرفا با ذکر منبع لطفا!

[تصویر:  akmmowr4h0rrml1nl43w.png]
مریم جون من هنوز دکتر نشدمTears

ولی خودم وقتی نزدیک دوره ی ... (ورود آقایان که ممنوعه انشاالله؟4fvfcja ) میشم خیلی به هم میریزم.
سردرد و سرگیجه و ضربان قلب و اینا.
یه ذره ریلکس ریلکس ریلکس تر شو به قول بارونی4fvfcja

اگه این روزا فشار کار روت زیاد بوده یا مهم تر از همه خوب نخوابیدی به خاطر اونم میتونه باشه.
خواب خیلی زود رو قلب تاثیر میذاره.

دیگه... اگه به خاطر جدایی از من این همه ناراحتی هم ناراحت نباش دیگه!!!53258zu2qvp1d9v

آخییییی چه برادرزاده ت گوگولیه4fvfcja چشم53258zu2qvp1d9v واسه شما دوتا آپلود میکنم اصلاً
پس سعی کن تا آهنگا آپلود میشن طاقت بیاری و مرد باشی!!

(1391 تير 16، 19:16)بارونی.... نوشته است: خوب جدی پاشو برو یه دکتر عمومی!.....حالا کار ندی دستمون42.....

یه کم خنکی منکی بخور شاید گرما زده شدی!!!!دیگه والا چیزی به ذهنم نمیرسه.....Khansariha (56)
ای خدا چرا من و دکتر نکردی بتونم دوستامو خوب کنم13ای خــــــــــــــــدا این چه زندگیه اخه.....دوستم داره جلوی چشمم پرپر میشه......من فقط میتونه یه عکس یادگاری ازش بکشم4fvfcja

نه نگران نباش چیزی نمیشه4fvfcja بادمجون بم آفت نداره4fvfcja

راه نمایی ت تو حلقم4fvfcja

شما عکس یادگاری بکشی بیشتر تاثیر داره تا داروی دکترcheshmak
(1391 تير 16، 19:18)پریا نوشته است: مریم جون من هنوز دکتر نشدمTears

ولی خودم وقتی نزدیک دوره ی ... (ورود آقایان که ممنوعه انشاالله؟4fvfcja ) میشم خیلی به هم میریزم.
سردرد و سرگیجه و ضربان قلب و اینا.
یه ذره ریلکس ریلکس ریلکس تر شو به قول بارونی4fvfcja

اگه این روزا فشار کار روت زیاد بوده یا مهم تر از همه خوب نخوابیدی به خاطر اونم میتونه باشه.
خواب خیلی زود رو قلب تاثیر میذاره.

دیگه... اگه به خاطر جدایی از من این همه ناراحتی هم ناراحت نباش دیگه!!!53258zu2qvp1d9v

آخییییی چه برادرزاده ت گوگولیه4fvfcja چشم53258zu2qvp1d9v واسه شما دوتا آپلود میکنم اصلاً
پس سعی کن تا آهنگا آپلود میشن طاقت بیاری و مرد باشی!!

پریااااااااااااااا خوشم اومد نافرماااااااااااااااااSmiley-face-cool-2

درسته هنوز دکتر نشدی اما فک کنم زدی تو خال

به دوره ی ورود آقایان ممنوع نزدیک نیستم4fvfcja

ولی فشار کار و خوب نخوابیدن،آره....یه مدته همین جوریمKhansariha (134)

جدایی تو ام که هیچیییییییییییییییییییی...........جیگرمو خون کرده اصنTearsTears

سلام
خوبین؟

آقا اینو نیگا کنین:

[تصویر:  ba61cc3a8f44.jpg]

چطوره؟42

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

یک سلام یخ در بهشتی با طعم پرتفال خدمت دوستای گلم..در این روزهای گرم تابستون
پریا جووووونم منم دلم واست جوجو شده خوبی خانم؟
مریم جان عسلم مراقب خودت باش..
بارونی جونم یادم رفت بگم این فال خیلی به نیتم خورد خیر باشه انشالا..مرسی گلم..ی عکس یادگاری هم از ما بکش ..خدارا چ0 دیدی شاید آرزوی می توانم رو براورده کردم دیگه نتونم بیام42سرم شلوغ میشه خووووcheshmak
رکسانا این حرفا چیه تو گل همیشه بهار منی شیرین زبون..حالا خیلی اصرار داری پاشو بیا ماچم کن تاحسابمون صاف شه...
عجب هاااا امروز تقویم رو نگاه کردم 16 تیر و شعبان بود این روزا مثل فرفره میره باس هواسمون باشه چطورمیره...جووونیم..باید از ثانیه ها استفاده کرد..قدر این ماه های مبارک رو باید بدونیم والا که حیفه از برکتش بی بهره شیم..تابستون هم فصل خوبیه برا پر کردن کوله بار معلومات زندگی از هر نظر..خوبه سعی کنیم از همین اولش ی حساب سر انگشتی پیش خودمون داشته باشیم الان به چی بیشتر نیاز داریم بریم دنبالش..کسی که با هدف زندگی کنه برندس
این مسابقات عاااالیه ..در کنارش خوبه به سایر برنامه هامونم نظم بدیم و از هم گروهیامون کمک بخواییم.من با نفیسه موافقم از حال هم باخبر شیم با پ.خ..من سری قبل انرزی های رکساناوکمک های همارها برام عالی بودن..
دوستان این حرفا صرفا جنبه ی یاداوری داشت..برا خودم..من کوچیک تر از اونم که بخوام نصیحتی کنم..
الان باس برم نماز..می خوام بیشتر باهاتون حرف بزنم..از برنامه هام بگم شمام کمکم کنید53
مواظب پاکیتون باشید

[تصویر:  11966327979550411256.jpg]

ای فرزند آدم.....

من به هر آنچه بگویم *باش* می شود.مرا در آنچه امر کرده ام اطاعت کن تا تورا

چنان قرار دهم که به هر چه بگویی *باش* بشود.

53برای ماندگاری رویایی جز پاکی نداشته باش53

[img=0x70]http://www.full-dl.com/wp-content/themes/sms-persia/css/images/nazar.gif[/img]
.
.
.
.
کانونمونو چشم نکنن..
سلام به همگي
سها جون خيلي مدلش خوبه
ولي به نظر من
رنگاش يه خورده مات هست
و رنگ موهاش اگه قرمز نبود بهتر بود
ولي در كل خيلي خوشمله
Khansariha (8)

در بدترین روزها امیدوار باش، که همیشه زیباترین باران از سیاه ترین ابر می بارد .
من چطوری میتونم تو گروها عضو شم؟؟؟
چرا من نمیتونم به کسی پیام خصوصی بزنم ؟؟؟
تازه عضو شدم الان هنگم
مامان سها خیلییییی خوشگله! تا دیدمش به دلم نشست53258zu2qvp1d9v
زود باشید همه موافقت کنید4fvfcja

تیام خانوم شما تا 10تا پست نداشته باشی یه سری امکاناتِ سایت رو نداری. به پیغام خصوصی سها خانوم مراجعه کن آدرس کلی تاپیک اون جا بهت داده شدهcheshmak

سها جون خوبه...ولی ماسام داشت رو یه لوگو کار میکرد.....بذارین کارشو تموم کنه.....بعد رای گیری کنیم...ها؟
چه خوب یادم هست

عبارتی که به ییلاق ذهن وارد شد:

وسیع باش،و تنها و سربه زیر و سخت.

53
مشاعره که میکنین، ثابت کنین میتونین بنویسین،لطفاً حکایات سعدی رو بخونید،بعضی جمله ها زندگیه آدمو دگرگون میکنه،حوصلتون سر رفت داستانم بخونید،با ادبا و شعرا حال کنید و فالتون و بخونید،متنهای عشقولی بخونیدوبنویسین،با خدای خودتون عاشقانه حرف بزنید!

جملات و متونی که از دکتر شریعتی میذارین صرفا با ذکر منبع لطفا!

[تصویر:  akmmowr4h0rrml1nl43w.png]
سها جون خیلی خوشگله ولی به نظرم لباسش پر رنگ تر باشه بهتره!
[img=0x0]http://8pic.ir/images/u2kig0x2xk6igwj759y.png[/img][تصویر:  QS_7c5f964da77044e88497dbf7f765d819.jpg]
(1391 تير 16، 18:32)پریا نوشته است: ســــلااام ســــــلااام صـــــَــــتّا ســـــلااااام هــــزاااار و سیـــــصـــَــــتّا سلااااااام[تصویر:  loveshower.gif]

دلتنگـِ زندگیــ جون جون کجاییـ؟ که رخ نمی نماییـ؟
بیا که من اعضای تیم قهرمان رو باید به خوبی بشناسمـ

مونااا موناااا
میشه من یه شعار واسه گروه بسازم؟؟
بسازم؟؟
یکی برای همهـ ، همهـ برای یکیـــــــــــــــــــــ
خودم ساختمااااKool

پریــــــــــــــــــــــا [تصویر:  23bfeac3f654067f913a2527a536744a.gif]
مرسی شعارت اخرشه Smiley-face-thumb
لوگو که داشتیم الان شعار دار هم شدیم
گروه 2:مونا پریا دلتنگ زندگی
یکی برای همهـ ، همهـ برای یکیـــــــــــــــــــــ
[تصویر:  pillowtalk.gif]
سبــــــــــــــــــز
دلتنگ هم تحت تعقیبه به زودی پیذاش میکنم میارمشcheshmak

(1391 تير 16، 18:53)مریم .. نوشته است: بله مریم شما رو بردن4fvfcja خیلی گریه کردم،گفتم منو از پریا نگیر موناTears ولی گوش نکردTears
17 17 17 17 17 17 17

(1391 تير 16، 18:59)happpygirl نوشته است:
اجی تو ورزشی که میکنم Muscular

چه ورزشی؟فک کنم رزمی بودش... ما ته قضیه رو در نیاریم که ول کن نیستیم4fvfcja اخه
(1391 تير 16، 19:18)پریا نوشته است: چشم53258zu2qvp1d9v واسه شما دوتا آپلود میکنم اصلاً
Tears Tears Tears Tears

(1391 تير 16، 20:12)سـُـها نوشته است: سلام
خوبین؟

آقا اینو نیگا کنین:

چطوره؟42

در پناه خدا..
یاعلی.53
مامان سها قشنگه ولی بازم طرح داریم تو راه تا 2 یا 3 روز دیگه اماده میشه بعد از بین این 3 تا یکی رو انتخاب کنیم42

(1391 تير 16، 20:18)گلی خانم نوشته است: د..قدر این ماه های مبارک رو باید بدونیم والا که حیفه از برکتش بی بهره شیم..تابستون هم فصل خوبیه برا پر کردن کوله بار معلومات زندگی از هر نظر..خوبه سعی کنیم از همین اولش ی حساب سر انگشتی پیش خودمون داشته باشیم الان به چی بیشتر نیاز داریم بریم دنبالش..کسی که با هدف زندگی کنه برندس
این مسابقات عاااالیه ..در کنارش خوبه به سایر برنامه هامونم نظم بدیم و از هم گروهیامون کمک بخواییم.من با نفیسه موافقم از حال هم باخبر شیم با پ.خ..من سری قبل انرزی های رکساناوکمک های همارها برام عالی بودن..
دوستان این حرفا صرفا جنبه ی یاداوری داشت..برا خودم..من کوچیک تر از اونم که بخوام نصیحتی کنم..

Smiley-face-thumbSmiley-face-thumbSmiley-face-thumb
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
آبجی ها لپ تاپم دیگه روشن نمیشه.به خواب ابدی فرو رفته.

من لپ تاپ خودمو میـــــــــــــخوامTearsTearsTearsTears
[img=0x0]http://8pic.ir/images/u2kig0x2xk6igwj759y.png[/img][تصویر:  QS_7c5f964da77044e88497dbf7f765d819.jpg]
سلااااام به همه دوستاي گلم303
ايشالا كه حال همگي تون خوب باشه،‌ منم دلم ميخواد توي گروه شما باشم، البته وقت نكردم تمام پست ها رو بخونم كه ببينم قضيه از چه قراره، پس كمكم كنيد.53258zu2qvp1d9v
من اومدم اينجا كه كنار شماها باشم،‌ با هم لحظه هاي خوشي رو داشته باشيم. Khansariha (18)
اینجا سیم دلت به آسمان وصل میشود درنگ نکن

وعده گاه ما : تاپیک قرار عاشقی

مطلب زیر تقدیم به برادران کانونی ام

https://www.ktark.com/Thread-%D8%AD%D8%A...#pid202152

اللهم مولای کم من قبیح سترته

و کم من فادح من البلا اقلته

و کم من عثار وقیته

وکم من مکروه دفعته

و کم من ثنا جمیل لست اهلا له نشرته
پرواز جونم اول تو تالار اصلی گروه های ترک بگو که میخوای عضو اینجا بشی که اسمت رو اضافه کنن
معلومه از قدیمیای کاون هستی پس حسابی میتونیم از تجربیاتت استفاده کنیم
تو ایتجا یه سری مسابقات هفتگی داریم که هر پنجشنبه شروع میشه و تو گروه های 3 نفره به هم برای پاکی کمک میکنیم حالا خودت که اومدی بیشتر با فعالیت های اینجا اشنا میشی
منتظرت هستم
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان