امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

گروه ما هم خوب نبود این هفته1276746pa51mbeg8j

مریم،به یاد حق،مبینا.....

من و به یاد حق شکست داشتیم.....

انشالله دیگه تکرار نمیشهههههههههههههSmiley-face-cool-2

[تصویر:  nasimhayat.png]
و اما گروه مااااااا317
[تصویر:  260cd9bde32312073415fb6924302dfc.gif]رکسانا
[تصویر:  f429fa0f9cc004e9864fe0202ccfb14d.gif]هما رهااا
[تصویر:  47ab90728817129ee08077779d3f89f5.gif]و من
ی شکست چوچولو امروز داشتیم..تا ببینیم نظر مدیران چیه..شاید چون مسابقه تموم شده بود ...Smiley-face-thumb
انشالا...همه برنده ایم53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  11966327979550411256.jpg]

ای فرزند آدم.....

من به هر آنچه بگویم *باش* می شود.مرا در آنچه امر کرده ام اطاعت کن تا تورا

چنان قرار دهم که به هر چه بگویی *باش* بشود.

53برای ماندگاری رویایی جز پاکی نداشته باش53

[img=0x70]http://www.full-dl.com/wp-content/themes/sms-persia/css/images/nazar.gif[/img]
.
.
.
.
کانونمونو چشم نکنن..
"قسمت من از چشمان تو امشب

تنها نيم نگاهی ست ،

به کوتاهی و شيرينی يک خواب

که جز به محکوميت بيداری

راه به جايی ندارد !"

*مهدیه لطیفی

TearsTearsTearsTears

ســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام دخملا303
خوفید؟ الان ک باید برم با دوستم بیرون ولی قول میدم ک انشالله شب بیام و کلآ درباره همه پستاتون بحرفم
حالا هم ب امر سرهنگ مهندس رییس موناجونم ک خیلیم مخلصشم اومدم بگم ک گروه چراغ خاموش ما خـــــــدا را شـــــــکر پــــــــاک هستش
نفیسه..........دریا جون.......دارلینگ
سلاااااام

گروه2:
مونا[تصویر:  dancegirl2.gif] و پریا[تصویر:  pinkglassesf.gif]
پااااااااکــــــــــَن!
دلتنگ زندگی هنوز تحت تعقیبه تا بیاد شخصاً پاکیش رو تایید کنه[تصویر:  chase.gif]

یکی برای همهـــــــــــــ ـهمه برای یکـــــــــی[تصویر:  pillowtalk.gif]

(1391 تير 22، 14:50)مریم .. نوشته است:
گروه ما هم خوب نبود این هفته1276746pa51mbeg8j

مریم،به یاد حق،مبینا.....

من و به یاد حق شکست داشتیم.....

انشالله دیگه تکرار نمیشهههههههههههههSmiley-face-cool-2

ایشالا هفته دیگه هیچ شکستی نمیبینیم تو گروه414141
[img=0x0]http://8pic.ir/images/u2kig0x2xk6igwj759y.png[/img][تصویر:  QS_7c5f964da77044e88497dbf7f765d819.jpg]
سلاااااااااااااام
نیلو
بهار
چکاوک
پااااااااک

دعااااااااااام کنیدTears
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
سلاااااااااااام
اول از همه اعلام پاکی گروه 5 نازی ماسا بارونی رو بکنم خودشون دسترسی به نت نداشتن
و گروه 2 هم تا پیدا شدن یه همگروهی فعلن دونفرست
نحوه ی امتیاز دهی:
2 امتیاز برای پاکی هر نفر(یعنی هر گروهی پاک باشه 6 امتیاز میگیره)
2 امتیاز اعلام وضعیت
2 امتیاز گزارش کار
و اما
نتیجه ی مسابقه نسیــــــــــم حیات هفته ی اول
[تصویر:  2507105yt1uoak66a.gif]
گروه ا:همارها-گلی-رکسانا ::::::::>4 امتیاز پاکی+2امتیاز اعلام وضعیت+1امتیاز گزارش کار =7 امتیاز
[تصویر:  1498039uqif17d7oh.gif]
گروه 2: مونا-پریا ::::::::>4 امتیاز پاکی+2امتیاز اعلام وضعیت+2امتیاز گزارش کار=8امتیازKhansariha (46)
گروه3:به یاد حق-مریم-مبینا::::::::> 2امتیازپاکی+2امتیاز اعلام وضعیت= 4 امتیاز
گروه4:نفیسه-دارلینگ-دریا::::::::>6امتیازپاکی+2امتیاز اعلام وضعیت=8امتیازKhansariha (46)
گروه5:نازی-ماسا-بارونی::::::::>6امتیاز پاکی+2امتیاز اعلام وضعیت=8امتیازKhansariha (46)
گروه6:چکاوک-بهار-نیلو ::::::::>6امتیاز پاکی+2امتیاز اعلام وضعیت=8امتیازKhansariha (46)
گروه7:آنا-زارا-هپی گرل::::::::>2امتیازپاکی+2امتیاز اعلام وضعیت+2امتیاز گزارش کار=6امتیاز
گروه8:سها-میتوانم-مسافرکوچولو::::::::>4امتیازپاکی+2امتیاز اعلام وضعیت=6امتیاز
تبریـــــــــــــــــــــــــک میگم به گروه های برنده
[تصویر:  artifice_031.gif][تصویر:  artifice_031.gif][تصویر:  artifice_031.gif]
ایشالله که پاکیشون ادامه دار باشه
دوستایی هم که شکستن
ایشالله با انرژی بیشتر و توکل به خدا شروع کردن
و هفته ی دیگه حتما از برنده ها هستن
جایزه ی گروه های برنده 14 صلوات برای استمرار پاکی و سلامتیشون
و یک جایزه دیگه که ایشالله به زودی مشخص میشه
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلام
من و مامان سها پاکیم:s:
می توانمم که افتخار همراهی نمیده!!!1276746pa51mbeg8j
انشاالله از هفته دیگه به ماافتخار همراهی بدهKhansariha (18)
یا علی...
ﺗﻮ ﺭﺍ نمی ﺩﺍﻧﻢ
ﺍﻣﺎ ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ
ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﺗﻔﺎﻗﻬﺎی ﺧﻮﺏِ ﺩﺭ ﺭﺍﻩ ﻣﺎﻧﺪﻩ
ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ روزهای ﺷﻴﺮﻳﻦ ﻧﻴﺎﻣﺪﻩ
ﺑﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪی ﻛﻪ یک ﺭﻭﺯ ﺑﺮ ﺩﻟﻤﺎﻥ می ﻧﺸﻴﻨﺪ
ﺑﻪ ﺍﺟﺎﺑﺖ ﺷﺪﻥ ﺩﻋﺎﻫﺎﻳﻤﺎﻥ
ﺑﻪ ﺑﺮﺁﻭﺭﺩﻩ ﺷﺪﻥ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﻳﻤﺎﻥ
ﺑﻪ ﻣﺤﻮ ﺷﺪﻥ ﻏﻢ های ﺩﻳﺮﻳﻨﻪ ﻣﺎﻥ
ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ
روزی ﺍﺯ ﺭﺍﻩ می ﺭﺳﺪ
ﻭ ﻣﺎ برای یک ﺭﻭﺯ ﻫﻢ ﻛﻪ ﺷﺪﻩ
آنچنان ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺪ زندگی ﻣﻴﻜﻨﻴﻢ
ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ است.. 2uge4p4 53258zu2qvp1d9v
 قرار عاشقی...
مونا جوونم خدا قوت53

این جریان گزارش کار چیه؟؟؟Khansariha (56)

گروه های برنده تبریک..مبارکا باشه..Khansariha (46)
ما هم یک قدمی برنده شدنیم53258zu2qvp1d9v
انشاا..هفته آینده41
[تصویر:  11966327979550411256.jpg]

ای فرزند آدم.....

من به هر آنچه بگویم *باش* می شود.مرا در آنچه امر کرده ام اطاعت کن تا تورا

چنان قرار دهم که به هر چه بگویی *باش* بشود.

53برای ماندگاری رویایی جز پاکی نداشته باش53

[img=0x70]http://www.full-dl.com/wp-content/themes/sms-persia/css/images/nazar.gif[/img]
.
.
.
.
کانونمونو چشم نکنن..
ســــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام دوباره به فرشته های نسیم حیات[تصویر:  bb8.gif]
خیلی زیاد دوستون دارم و ب یادتونم!
تصمیم گرفتم دیگ ب خودم و ب کانون قول الکی ندم ک زود ب زود میام چون واقعآ سختمه ولی روی پنجشنبه و جمعه ها حساب باز میکنم و وظیفه خودم میدونم ک برای استحکام پاکیم و ادای دینم حتمآ بیام
خوب چ حال و خبر؟
انگاری سوت و کور شده اینجا! پس بقیه کجاند؟؟؟؟؟؟
موناجونم واقعآ ایده جالبی بابت امتیاز مسابقه هفتگی دادی و فک کنم خیلی انگیزه را برا رقابت بالا میبره....
Smiley-face-thumb
و تشکر ویژه دارم از بهترین حامی نسیم حیات ک با جون و دل داره برای کانون وقت میگذاره...برات بهترین دعاها را میکنم مونای عزیزم و اجرت با خدا....
Khansariha (8)
مامان سها جونم کجاست؟ دلم براش جوجو شده! مامانی خیلی دوست دارم و محبتات را فراموش نمیکنم. چون تاپیکای دیگ خیلی ب ندرت سر میزنم پس حرفای خشگلتم نمیتونم بخونم،اینجا هم بیا و برامون حرفای خوب خوب بزن
[تصویر:  rosesmile.gif]
دریاجون هم بهم گفت ک فعلآ سیستم نداره و نمیتونه بیاد بهمون سربزنه ولی ب یادمونه و شکر خدا پاکه
نازدونه نفیس کجاس؟ چرا نمیبینمش این طرفا؟؟؟؟ نازدونـــــــــه...........
چکاوک جونم حتمنی همه برات دعا میکنیم،ایشالا خدا همه کاراتا اونجور ک میخوای ردیف میکنه
آنـــــــــــــــا!!!!! بچه ها این آبجی من کجاست؟ از بس نبودم از همجا بی خبرما!! آجی جونم خیلی دلتنگتما!
Tears
ماسا جونم پس طرح لوگو چی شد؟ آواتارت خیلی جالبه...مث همین یا شبیهشم خوبه ها!
[تصویر:  hapydancsmil.gif]
میتوانم منتظر پاکیت هستیم و برامون خیلی مهمه دوستمون همیشه پیشمون باشه
گلی خانم جمله ای ک زیر اسمت نوشتی خیلی قشنگ و تاثیر گذاره ...
[تصویر:  flowerysmile.gif]
سوزان جونم کم پیدایی خانمی! خوبی؟ اوضاع پاکی خوب پیش میره؟
پریسا مگه قول نداده بودی بعد از کنکور حسابی بیای نسیم و پیشمون باشی؟ منتظرتیما
باروونی تاج داره خودم
[تصویر:  hippie3.gif]چطوره؟ خوبی بانوی شعر و ادب؟
زارا خیلی گلی
[تصویر:  iluf.gif]
نیلو جونم خیلی خوشحال میشم وقتی حضورت را تو نسیم میبینم عزیزم
پریا درباره اون لیستی ک گفتی خیلی مشتاق شدم بدنم چجوریاس...برامون توضیح میدی؟؟
مریم جونم دلتنگیات تموم شد خانمی؟
[تصویر:  friaresmilley.gif]
پرواز جونم در ادامه حرفات بگم ک یکی از راهای شکست شیطان اینه ک ما دستامون را بهم بدیم و مبارزه منیم...اینجوری از قدرت ما میترسه!
[تصویر:  guntootsmiley.gif]
بهار مرسی ک اومدی و پست زدی...قول بده بیشتر بیای! ولی نبینم موناجونه منا حرص بدیا،پ خ یادت نره!
مبینا خیلی حرفت ک گفتی هنوز خدا دوسمون داره و بهمون امید داره ک اینجاییم،را دوس داشتم..ی نوری تو دلم روشن شد!مرسی..
غایب های نسیم حیاتی کجا هستند؟
17

فقط خدا_ مارال_ هما_ دلتنگ زندگی_ باران_ ساحل_ ب یاد حق_ الون_ همارها_ مهسا20_ مسافر کوچولو_ شاینی_ گیتا_ دارلینگ_ سحر_ تلاش_ ترک_ هپی گرل_ رکسانا

(1391 تير 10، 12:21)مونا نوشته است:
خب گفته بودم یه قسمت هایی که از کتاب زنان بازنده نیستند اگر.... رو میذاریم این قسمت اولش..امیدوارم مفید باشه من که لذت بردم
چگونه می توان برنده بود؟
تمرین شماره 1 : موفقیت تان را تائید کنید.
قدرت تخیلات شما آنقدر قوی است که اگر ذهن تان را با افکار منفی در مورد خودتان پر کنید، به طور حتم بازنده ای خواهید شد که باور داشته اید. مراقب افکارتان باشید، خودباوری منفی همیشه موجب توقف موفقیت تان میشود. از افکارتان آگاه باشید و هرگاه خودتان را غرق در افکار و گفتار منفی در مورد خودتان یافتید دست نگه دارید!
افکار مثبت را جایگزین افکار منفی گرایانه کنید. این همان روشی است که روان شناسان ورزشی برای برانگیختن برندگان به کار میبرند. جمله ای تائیدی زیر را به کار گیرید:
من سزاوار موفقیتم
من برنده ام
من خود را باور دارم
این تائیدات را آنقدر بگویید، بخوانید،فریاد بزنید،فکر کنید، بنویسید تا وقتی که واقعا به انها ایمان بیاورید
چندبار درباره این بخش مطلب نوشتم و آخرش ک رسید ب روشای مختلف پرید پستم،امیدوارم این بار دیگ مشکلی پیش نیاد!!
من ب این موضوع ایمان داشتم و بهش رسیده بودم ولی نمیدونم چرا اکثر مواقع یچیزی درون من هستش ک مانع میشه ب خودم فاز مثبت بدم!!!خیلی داره آزارم میده این حس و مانع پیشرفتم میشه! ولی زمانی ک این روش را بکار میگیرم بطور معجزه آسا و ب سرعت میتونم غلبه کنم ب تمام سختی ها و اون چیزی میشه ک خودم میخوام!
ولی بطور اختصاصی بعداز خوندن این مطلب ک مونا نوشته بود این تمرین را انجام دادم....شاید باورتون نشه ولی ب ثانیه نکشید ک معجزه اتفاق افتاد و تا ساعتها من رو دوره شانس بودم........ولی متاسفانه بعدش شیطون وارد جلدم شد و غرور منو گرفت و در یک لحظه غفلت خودم با دستای خودم همچی را ریختم پایین! این برا من ی درس بزرگ شد..
شاید بگید این ی موضوع عادی بود ک گفتم ولی نمیتونم کامل بازگویی کنم ک بتونید تصور داشته باشید از شرایطم ولی توصیه میکنم حتمآ امتحان کنیدSmiley-face-thumb
(1391 تير 15، 3:07)مونا نوشته است:
تمرین شماره 2 برای برنده بودن
موفقیت تان را تجسم کنید.
شما میتوانید قوه تخیلتان را برای تقویت تائیدات تان به کار ببرید.مکان راحتی رابیابید،چشمهایتان را بسته و آرام بگیرید.بادقت به تنفس تان ادامه دهید تا وقتی که عمیقا احساس آرامش کنید و سپس موفقیت تان را در عمل تصور کنید.
اگر دارای افکار منفی هستید،به هنگام تجسم سازی،دنبالش را نگیرید و انها را رها کنید. این تکنیک بسیار موثر است و در واقع تکنیکی است که همیشه از آن استفاده میکنیم.اما غالبا در جهت منفی به باورهای منفی مربوط به خودمان کمک میکنیم.آیا تا به حال متوجه شده اید که گاهی دوست دارید کاری را انجام دهید و سپس تصمیم میگیرید که دنبالش را نگیرید چون فکر میکنید قادر به انجام آن نیستید؟آنچه که در این مواقع رخ میدهد این است که از کلام منفی استفاده کرده اید.هنگامی که در تخیل خودتان را شکست خورده میبینید چنین باوری که "من نمیتوانم این کار را انجام دهم " با تجسم منفی حمایت میشود،بنابراین متوجه شده اید که ما اغلب اوقات از این تکنیک استفاده میکنیم چرا نباید از این تکنیک برای خلق تجسم مثبت و موفقیت استفاده شود؟
درباره این موضوع نظری ندارم!!! ولی ب امتحانش می ارزه! راستش موضوع اول 100% مواقع استفاده بهم جواب داده ولی این موضوع کمتر تا حدی ک از ی زمانی ب بعد تصمیم گرفته بودم درباره هیچ کاری تصوری نداشته باشم چون همش برعکس میشد!!!
اینبار من میتونم ب آرمان هام برسمKhansariha (46)
(1391 تير 18، 12:18)مونا نوشته است:
تمرین شماره 3 روش های برنده شدن:
تصمیم گیری ها
قبل از اینکه بتوانید تصمیم بگیرید لازم است از هدفتان آگاه باشید.اگر هدفی نداشته باشید هرگز نمیتوانید به ان برسید.فرمول زیر فرمول ساده ای است که هروقت در مورد تصمیم گرفتن و در نتیجه چگونه عمل کردن مردد بودید میتوانید از ان استفاده کنید:
قصد ------------------> تصمیم گیری -------------------> اقدام
برای پی بردن به قصد و نیت تان این پرسش رو از خودتان بپرسین که میخوام چه اتفاقی بیافتد؟پاسخ هایتان را یادداشت کنید زیرا به افکارتان قدرت بیشتری میبخشد.اکنون تصمیم بگیرید چگونه باید رفتارتان را برای رسیدن به هدفتان تغییر دهید.دوباره پاسخ ها و هرگونه مشکلات احتمالی را که ممکن است با آن مواجه شوید و چگونگی غلبه بر آن ها را یادداشت کنید.حالا همه جوانب را مورد توجه قرار دهید ...اقدام کنید! اولین قدم را بردارید انگاه بقیه قدم ها به دنبال ان خواهد امد.شما میتوانید تصمیم گیری کنید.به خودتان ثابت کنید و دیگر وقفه ای در پیشرفت و موفقیت تان نخواهد بود.
دخترا من تو این موضوع واقعآ مشکل دارم، اینک بتونم ی هدف مشخص و فایده دار برا کاری ک میخوام پیدا کنم! میشه راهنماییم کنید؟1276746pa51mbeg8j
راجع به اون لیست
خب عقیده ی من اینه که آدم نباید برای نشکستن خیلی متکی به دیگران باشه(از جمله اورژانس کانون) چون این جوری اگه یه وقت دسترسی به دیگران نبود ممکنه بد شه.
و بیشترین دلیل شکستن اینه که ما از نظر روانی کم میاریم. دلیل برای ترک کم میاریم. اون انگیزه ای که باعث میشد داد بزنیم "من دیگه هیچ وقت نمیشکنم" رو گم میکنیم.
تو لیست کوچولوی من، من خودم رو مخاطب قرار دادم. خودی رو که کم اورده و حالا اگه به دادش نرسی میشکنه.
آدم حرفای خودش شاید راحت تر باور کنه...
این که بخونی واسه خودت نوشتی از ترکت چه چیزایی عایدت میشه. از شکستنت چه چیزایی. مهربون با خودت حرف بزنی. با خودی که میدونی الان به کمک احتیاج داره. بهش بگی اگه چند دقیقه طاقت بیاره باز همون ایمان به تصمیمش، به قلبش برمیگرده و ...
از رو دست من لیست ننویسید دیگه4fvfcja
ولی من دو بار با این روش جلوی شکستن خودم رو گرفتم. سریع رفتم سراغ اون نوشته م و دیدم که واقعاً دلم نمیخواد این خودی رو که با "عشق" برام نوشته نا امید کنم.

به نظرم بیایم همه مون یه لیست شخصی داشته باشیم. شاید بعضیامون دلایلی واسه ترک داریم که به نظر بقیه خنده دار و بی ارزش بیاد. اما این دلیل ماست. هرچی باعث بشه که ما ترک کنیم با ارزشه! پس این لیست شخصی. لیستِ صمیمیِ شخصی.

اما یه لیست گروهی نسیم حیات هم میتونیم داشته باشیم.
به دو روش میشه این رو نوشت:
اول این که همه ی اعضا یه متن کوتاه و پر انرژی (و البته انرژی واقعی قابل باور) بنویسن و هرکدوممون این رو داشته باشیم.
یکی این که هرکدوممون مواردی رو که باعث شدن نشکنیم لیست کنیم و یکی از سرپرستا یا اصلاً با مشورت همدیگه بهترین موارد رو انتخاب کنیم و بذاریم تو لیست.
مثلاً من به خودم میگم:
قبل از ترکت شبا از خواب میپریدی، پوستت کدر بود، جوش زیاد میزدی، عصبی بودی، از خودت متنفر بودی، ...
بعد اینا رو به جمله های مثبت تبدیل میکنم و میذارم تو لیستم.
این که جمله مثبت باشه از نظر روان شناسی مهمه53258zu2qvp1d9v
چی میخواستم بگم یادم رفت؟46
آها آها
اینا ممکنه به نظر ساده بیان، اما همه تون تجربه ش رو دارین که تو مواقع حساس، آدم همین چیزای ساده رو فراموش میکنه...

وااااااااااااااااااااااااااااااااای پــــــــــــــــــــــــــــــــریا آفرین! چقدر قشنگ و پخته حرف زدیا! ممنونم ازت.........
یادم بندازید فردا ک حسش هست حتمآ این نامه و لیست را تهیه کنم...آخه الان اگ شروع کنم شاید با تموم وجودم نباشه!
بازم مرسیKhansariha (8)
من قبل از ترکم:
خیلی عصبی بودم - کارام پیش نمیرفت - تو همچی شکست داشتم - ناامید و ناراضی بودم - پوستم هم کدر بود هم اونجور ک میخواستم نبود - از خدا دور بودم - خوابم بی برنامه بود و ب سختی خوابم میبرد و بدتر اینک ب سختی هم بیدار میشدم نسبت ب الانم
بعداز ترکم:
اولین پیروزی هام تو کارایی ک برام مهم بود تو همون 10 روز اول برام ب ارمغان اومد و باورنکردنی بود برام _ 20 روزه بودم ک اطرافیام بهم میگفتند چ پوستت خوب شده و دور چشماتم تیره نیس دیگ! -برنامه ریزی خواب و زندگیم خیلی فرم گرفت و لذت میبرم ازش - خداجونم را بیشتر میتونم صدا کنم و با وجودم لمسش کنم
مطمئنم ک خدا عاشقم بوده ک کانون را بهم معرفی کرد......خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدایا دوست دارم
سلااااااااااااااااام دخترای نسیم حیاتیKhansariha (18)
صبح آدینه توون بخیر
چقدر خوبه سر صبح اومدم پستای اعلام وضیعت پاکی رو دیدم کلی ذوق کردم ....317
مونا جونم زحمت کشیده و به جای ما اعلام وضعیت کرده منم یه بار دیگه اوومدوم بگم
گروه 3 تفنگــــــــــــدا ر......بااقتدار....
بارونی...[تصویر:  rambo.gif]
نازی....[تصویر:  boxing.gif]
ماسا....[تصویر:  N_aggressive%20(11).gif]
پاکــــــــــــــــــــــــــــــــنSmiley-face-thumb
و چه مراسم شیطوون ضایع کنی داشتیم مــــــــــا[تصویر:  N_aggressive%20(28).gif]
نفیس جوووونم نازدونه اینجااااااس 4fvfcja
صدای منو داررری؟؟فقط تو شرایط سخت دایال آپ قرار گرفته!!!17
مونا جونی مرسی واسه امتیازا...اول صبحی خیل مزه داد317
ایشالا هفته ی بعد قهرماناا بیشتر میشن
414141
هوووووووووووووووورررررررررررررررراااااااااااا
نسیم حیاتیا همیشه قهرمانن