امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

سلام بچه ها من چند تا شكست داشتم53258zu2qvp1d9v

در بدترین روزها امیدوار باش، که همیشه زیباترین باران از سیاه ترین ابر می بارد .
سلام به دخترای گل نسیم حیات.Khansariha (48)
چطورید گلای کانون.
من که خیلی خوبم.
خیلی دوستون دارم.Khansariha (8)
سوزان خانوم ایشالا بعد این صفرتا شکست داشته باشید.53258zu2qvp1d9v
سرزنده و شاد باشیییدvarzesh
سلام سلام
اینجا چه خبره ؟![تصویر:  o.gif]
همه خوبن ؟!
چیکارا میکنن ؟!
چه خبرا ؟!
به به چقدر پاکـــــــــــــــي
خدا جونم شکرت
شکــــــــــــرت
دوست دارم
چقدر خوبه دخترایه گله گلاب نسیم پاک باشن .
ــــــــــــــــــــــ
به به نفیسه جونم اومده !!
چه عجب خانمی
دلم واست [تصویر:  6.gif] انقدر شده بود [تصویر:  e.gif]
ــــــــــــــــــ
اهای همگروهیا [تصویر:  n.gif]
کجایین شما ؟!!
انا جونم ؟!
زارا جونم ؟!!
بیایـــــــــــد اینجا با هم تخمه بشکنیم
بدوییــــــــــــــد
ــــــــــــــــــــ
میگم مامان سها نمیخوای به دخملات یک سر بزنی ؟[تصویر:  c.gif]
ـــــــــــــــــــــ
سوزان جونم اشکال نداره خانمی
به خدا توکل کنو عاملایه شکستتو بشناسو از بین ببرشون
این دفه حتما میتونی
ـــــــــــــــــــ
مونا جونم خیلی ماهی[تصویر:  3.gif]
خداییش تو خیلی فعالی تو نسیم
خدا اجرت را بدهد خواهر [تصویر:  g.gif]
ــــــــــــــــــــــــ
اخ جونمی ببین کی اومده !!
نازی گله گلاب خودم
اجی تند تند بیا نسیم[تصویر:  3.gif]
ـــــــــــــــــــــ
میتوانم کجایی اجی ؟![تصویر:  c.gif]
بیا پیشمون دیگه
نمیگی اجیا دلشون واست تنگی میشه ؟[تصویر:  i.gif]
ــــــــــــــــــــــ
ماسا جونم نفیسه جون راست میگه طرحه لوگوت چی شد؟ ؟
ـــــــــــــــــــــ
ایشالله اخر این هفته همه گروه ها پاک باشن [تصویر:  12.gif]
[تصویر:  98886820611051912952.jpg]

4fvfcja
وقتي ميام كانون .. اول يك نگا به امضام ميكنم تا يك وقت كسي اون شخصيه چاخاله وسط امضامو نخورده باشه 22
خلاصه ديگه 22
چاخال و پاك باشيد 22
مارال 66 و هپي گيرل عزيز ممنون
سعي امو مي كنم cheshmak
بچه ها دعا كنيد برام53258zu2qvp1d9v
راستي مريم جون گفتي رمز دخترانه رو پ خ مي كني Khansariha (8)
مرسي من منتظرما 53258zu2qvp1d9v

در بدترین روزها امیدوار باش، که همیشه زیباترین باران از سیاه ترین ابر می بارد .
سلااااااااااااام
دخترا خوبین؟
گلی خانم جون
این همه من در مورد گزارش کارا گفته بودماwacko2
قرار بر این بودش که هر هفته یه خبری از گروهتون و اینکه با هم در ارتباطین یا نه همکاری میکنین یا نه و کلا چه طوره داره پیش میره گروهتون به حامی های فعال نسیم بدین
این هم حرف من نیستش مدیر تلار بهم گفته بود که بهتون بگم یه خاطر اینکه از وضعیت بچه ها خبر داشته باشیم
شما هم به خاطر تو پ.خ هایی که بهم زده بودی ا امتیاز گرفتین ولی خب کامل نبودش[تصویر:  viannen_47.gif]
تنها کسی که گزارش کار کامل داده بود زارا جان بود که گروهشون امتیاز کامل گرفت[تصویر:  smilie_girl_275.gif]
ایشالله هفته ی بعد همه ی گروه ها با 10 امتیاز برنده میشن
[تصویر:  JC_goody.gif][تصویر:  JC_goody.gif][تصویر:  JC_goody.gif][تصویر:  JC_goody.gif]
وای[تصویر:  34zn0n5.gif]
نفیسه جـــــــــــــــونم[تصویر:  8c602716b33c026c2970c8caeff74c48.gif]
یعنی من عاشق اخر هفته هام به خاطر تو
دلم برای این پستات یه ذره شده بودا
و واقعا ازت ممنونم خیلی خیلی به من لطف داری من که کاری نمیکنم در مقابل زحماتی که دوستای دیگه میکشن
به به ناز دونه هم که اومده317
چی چی اورده؟
نازی جونم دخترای قهرمان نسیم حیات رو دست کم نگیریا
کارشون ضایع کردن شیطونه53258zu2qvp1d9v
بعله
پریــــــــــــــا[تصویر:  oqz20mau36tb6p6o8p0a.gif]
مرسی عزیزم واقعا عالی بودSmiley-face-thumb
جدن به همگروهی بودن با تو افتخار میکنم
باید حالا حالاها ازت درس یاد بگیرم
در مورد اون لیست هم مفصلا میحرفم
هر کسی بتونه یه همچین لیستی درست کنه عالیه
کارت حرف نداره
سوزان جونم[تصویر:  sinus_01.gif]
دوست گلم ای کاش بیای بهمون بگی دلیل شکستات چیه که تکرار هم شده
اگه دوست نداری اینجا بگی تو پ.خ بهم یا با هر کسی که راحتی بگو شاید بتونیم کمکت کنیم
تو سابقه ی خوبی تو ترک داشتی
حتما دنبال علتش باش و نذار دیگه تکرار بشه
ایشالله این دفعه با انرژی بیشتر و با روحیه و توکل به خدا شروع میکنی و تا همیشه پاک میمونی53258zu2qvp1d9v
دخترا ما اینجا میتونیم از مشکلی حرف بزنیم که حتی به صمیمی ترین دوستمون هم نمیتونیم بگیم
قدر این فرصتا رو بدونیم و از تجرییات همدیگه استفاده کنیم
مخصوصا اینکه اینجا همه دختریم
دیدین تو سایتای دیگه در مورد خ.ا و عوارضش صحبت شده اکثرا در مورد پسراست
یکی از مهمترین چیزایی که باعث شد من تو کانون بمونم همین بود که میتونم با دخترایی که مشکل منو دارن صحبت کنم و ازشون کمک بخوام
بیان از این فرصت خوبی که خدا با اشنا کردن ما با کانون در اختیارمون گذاشته استفاده کنیم
هپی جونم اجی کوچیکه کجایی؟[تصویر:  8jdypzz8f7xzidzexn1i.gif]
هپی امروز نوبت توئه نسیمو جارو کنیاااا[تصویر:  h77p5zuz45sihdiwowg.gif]
حالا دوس داشتی میتونی پوست تخمه بریزی
ظرفا هم که امروز نوبت زاراست [تصویر:  l37vzaynbipfk7tiwxj7.gif]
تو هم خیلی به من لطف داری ممنونم ازت[تصویر:  kez_09.gif]
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
[تصویر:  8jdypzz8f7xzidzexn1i.gif]
اجی داشتیم ؟!
4fvfcja4fvfcja
[تصویر:  98886820611051912952.jpg]

4fvfcja
وقتي ميام كانون .. اول يك نگا به امضام ميكنم تا يك وقت كسي اون شخصيه چاخاله وسط امضامو نخورده باشه 22
خلاصه ديگه 22
چاخال و پاك باشيد 22
ســــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام دخملای خوشگل
[تصویر:  0ac09cdde47e558ee5088f72adb5b040.gif]
خوبید؟
روز تعطیل خوش گذشته؟
[تصویر:  7984df9dc159298808bf001ddf25ad12.gif]
جای دشمنتون خالی، ما امروز آب خونمون قطع بود و کولر نداشتیم و با اجازتون پختیم!!!
[تصویر:  abf9d80aad832bcf52fe930e0dbafe4a.gif]
البته نازی زحمت کشید و فوتم کرد ولی کار ازین حرفا گذشته بود...
[تصویر:  b7322cffa8891c83d137b8f0148f08fd.gif]

هپی جونم قربونه دل جوجوت بشم....من همینطور آجی جون.
راستی هپی اون عروسک خرست ک ب بند آویزون کردی را بهم میدی؟؟؟ من خیلی عروسک دوس دارم!
[تصویر:  cbf7c8aabafb27a5c40661d1c3a9b1a4.gif]
مونایی منم عاشق اینم ک آخر هفته بشه و بیام پیش شما دوستای عزیزم. عزیزم بازم از زحمتتات تشکر میکنم....تو بهترین حامی هستی

[تصویر:  748df34ada5f06cc741d42048565ddfb.gif]
سوزان جونم خیلی دوس دارم باهم بحرفیم مث قبلنا و کلی حرف باهات دارم بانو
[تصویر:  fcbd5228561fcc88caa00026c397bcf7.gif]
بچه ها خیلی دلتنگه آنا هستم.....خواهش میکنم هروقت دیدیش بهش بگید نفیس چشم ب راهته!53258zu2qvp1d9v
مامان سها هم ک نیومد ب ما سربزنه و من غصه خوردم!
[تصویر:  98cf4503fa8b4040e3db2d22421bf5b3.gif]

دوستای گلم لطفآ اعلام وضعیت گروهتون را تو گروه همگانی هم فراموش نکنیدا!!! نیایند اعمال قانون میشید!

خیلی خیلی مواظب پاکیتون باشید
سلام دوست جونیا
پس چرا جواب سوال من رو ندادید ؟
برلی کنترل ذهن
فقط تو پ خ بهم ترک جون گفته بود قبل از اینکه از شما هم بپرسم
جوابشون رو می ذارم
تا بلکه شما هم راه حلی پیشنهاد بدید
نقل قول: عزیزم اصلن نگران نباش من یه سری راهکار میگم واسه کنترل کردن افکارت . قول بده که انجامشون بدی و خبرش رو بهم بدی باشه؟

- به صورت ارادي به چيزهايي فكر كن كه مثبت باشه.

- كاغذ و قلم بردار و همگي افكار مزاحم رو يادداشت كن چون نوشتن بار سنگين افكار رو سبك مي كنه و گاه با خوندن نوشته ها ممكنه به خنده يا شگفتي بيفتي (مثلا با خودت بگی كه به چه چيزهاي كم اهميتي فكر مي كردي و ...) و در عين حال وقتي فكرت رو مي نويسي راحت تر مي تونی اونا رو بررسي كني و خطاها را شناسايي كني.

- خودت رو به فعاليت هاي ديگه ای مشغول كن تا موقتا موضوع از يادت بره. مثلا به تلويزيون نگاه كن ، به تفريح برو ، ورزش كن یا همین سبزی پاک کردن هم خیلی خوبه و ...

- دست به فعاليتهاي مورد علاقه ات بزن . مثلا ورزشي كه مورد علاقه ات هست رو انجام بده.

اینا رو انجام بده و شک نداشته باش که موفق میشی گلم[تصویر:  3.gif]
راستش مورد اول ک واقعا سخته یعنی تا به خودم میام می بینم که ذهنم سر خورد رفت همونجا ک بود
راستش فکر هام رو نمی شه بنویسم ... یعنی چیز خاصی برای نوشتن نیستش
سبزی پاک کردن ک واحشتناک چند روز پیش حالم رو بد کرد چون همش یه جا نشستم و کار تکراری می کنم فکرم خیلی می رفت ... بدتر اینکه اصلا حال تفریحح و اینا هم نیستش خوب
کلا یه جا می شینم صد تا فکر میاد سفرم رفتم ادم نشدم
به خیالم مورد یک اصل کاریشه چون از اتریال هم پرسیدم همین رو بهم گفتش
حالا اگر شما برای مورد اول ایده ای دارید یا کلا ایده ای درباره ی کنترل فکر دارید بهم بگید
یه دنیا ازتون ممنون می شم
نم یدونم شاید اصلا نباید این ارسال رو میذاشتم
چون که به قبلیش جوابی ان چنان داده نشد
حس می کنم نتونستم تو کانون موفقیتی پیدا کنم و باید از درونم شروع می کردم و کانون رو اولویت خیلی پایینی می ذاشتم اما مشکل اینه که اون ته مه ها اینقدر چیزای وحشتناک هست که جرئت نمی کنم شیرجه بزنم تو دلم

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلااااااااام..دوستان317317
حالتون خوبه..خداروشکر..منم عالی امMuscular
من امروز قراره ی کم نفیسه بازی درارم42
از خودش شروع می کنم..
نفیسه جونم..ما درک می کنیم مشغله ی زیادی داری..هر جا هستی پاک..و شاداب باشی..در مورد جمله ی زیر اسمم ممنونKhansariha (8)واسه خودمم زیاد تاثیر گذار بود..منم خیلی دوست دارم و بیادتم...
پریا جونم دمت گرم زدی تو خالSmiley-face-cool-2زیاد باهات موافقم...کار جالبی میشه..منم این کارو می کنم...و به زودی لیستمو قرار میدم..
مونا؟!! جون من راس می گی؟؟ قبلا گفته بودی؟Khansariha (56)ببخش گلم..این بار اساسی گزارش می دم:s:..درمورد اون مطالبی که نوشتی.. جدا خیلی خوبن..وقتی خوندمشون..خواستم توی پ.خ..ی پیشنهادی واسه گسترشش بدم..اما..ی کم منصرف شدم1276746pa51mbeg8jحالا اگه مایل بودی ..هستم
سوزان جونی..درسته ازین موضوع شکستت ی کم می گذره اما ایده ی پریا می تونه کمک کنه عزیزم ...روش فکر کن..و به قول مارال.. امیدوارم ازین به بعد صفر تا شکست داشته باشی..Khansariha (46)
و می توانم گلم...در مورد کنترل افکار من ی چند تا راهکار پیشنهاد می کنم..برای من که درسشو پس داده و معجزه کرده...
افکار از ی جایی نشات میگیرن اون باید پیدا و رفع شه..عکس های اونجوری فیلم های اینجوری و صحبت های انچنانی4fvfcja برای ذهن سم هستن..یعنی اگه اینا نباشه..کار خییییییییلی راحت میشه...
دلبندم طبق هیچ شرایطی در برابر افکارت مفاومت نکن..هرچه قدر در برابر وضعیتی مقاومت نشون داده بشه آن رو به طرف خودمون بیشتر می کشونیم..و حتی اگه سعی کنیم از اون فرار کنیم بازهر کجا که بریم به هر کاری که مشغول بشیم بازم رهامون نمی کنه..فقط باید ذهن رو منحرفش کنیم..و به نحوی بازیش بدیم
"""هر وضعیت ناهماهنگ,نشانه ی ناهماهنگی در درون خود آدمی است..اگر در باطن..ذره ای واکنش هیجانی نسبت به وضعیت ناهماهنگ وجود نداشته باشد..آن وضعیت برای ابد از سر راهش کنار می رود""(فلورانس)
ی جایی توی کانون ی موضوع مطرح شده یود که از خودمون سوال های بی ربطی بپرسیم..اونم عالیه..
ودر نهایت اینکه ی مراقبه(مدیتیشن)15 دقیقه ای با تمرکز روی تنفس اونم شکمی(یعنی قفسه ی سینه ثابت و از شکم نفس بکشیم) مثل تنفس نوزاد اونایی که نوزاد دارن می دونن می چی می گم53258zu2qvp1d9v
خوب دیگه خسته شدی..اگه مایل بودی باز من هستم53
مراقب خودبون باشید53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  11966327979550411256.jpg]

ای فرزند آدم.....

من به هر آنچه بگویم *باش* می شود.مرا در آنچه امر کرده ام اطاعت کن تا تورا

چنان قرار دهم که به هر چه بگویی *باش* بشود.

53برای ماندگاری رویایی جز پاکی نداشته باش53

[تصویر:  nasimhayat.png]    
[img=0x70]http://www.full-dl.com/wp-content/themes/sms-persia/css/images/nazar.gif[/img]
.
.
.
.
کانونمونو چشم نکنن..
سلااااااااام گل دخترای نسیم303
خوبین؟317
ایشالله که پاکین؟317
گلــــــــــــــی جونم مرســــــــــــیKhansariha (8)
چه نفیسه بودن بهت میادا4fvfcja
(1391 تير 24، 11:30)گلی خانم نوشته است: افکار از ی جایی نشات میگیرن اون باید پیدا و رفع شه..عکس های اونجوری فیلم های اینجوری و صحبت های انچنانی4fvfcja برای ذهن سم هستن..یعنی اگه اینا نباشه..کار خییییییییلی راحت میشه...

همش عالی بود مخصوصا این Smiley-face-thumb
این عاملو حذف کنین بیشتره راه رو رفتین53258zu2qvp1d9v
و درمورد نوشتن هم من موافقم شاید اولش چیزی به ذهنت نرسه از چیزای خیلی معمولی شروع کن بعد کم کم دستت میاد چیکار کنی
یه مطلبی من در کنترل افکار قبل از خواب اینجا گذاشته بودم کلا در مورد کنترل ذهن موقعی که فکرای ناجور میاد سراغمون میتونه مفید باشه حتما بخونیدش بعضی مواردش خیلی میتونه کمکتون کنه

به من که خیلی کمک کرده مخصوصا مورد 3 و4
(1391 خرداد 20، 21:22)مونا نوشته است: .......

3. مي توانيد موضوع ديگري را نيز تصور کنيد، و آن دوچرخه سواري کردن است. مسيري خاص در محله ي خود را که به طور معمول در آن راه رفته، رانندگي کرده، يا دوچرخه سواري مي کنيد، تصور کنيد (براي مثال، از خانه ي خود به محل کارتان يا مرکز شهر). تصور کنيد که در امتداد اين جاده در حال دوچرخه سواري هستيد، و اين کار رو واقعا و با تمام جزئياتش تصور کنيد.

در حاليکه دوچرخه سواري مي کنيد، نگاهي به اطراف خود کنيد، به خانه ها، مغازه ها، درخت ها، و تمام چيزهايي که در مسيرتان با آنها رو به رو مي شويد. انجام اين کار بسيار خسته کننده مي باشد و به احتمال زياد شما بيش از صد متر را نتوانيد تصور کنيد (زيرا شما به خواب خواهيد رفت).

با کمي تمرين، مي توانيد بيش از صد متر را نيز در خيال خود تصور کنيد.

4. روش خوب ديگري نيز وجود دارد: تصور کنيد که يک ميليارد تومان برنده شده ايد؛ آن را در خيال خود مصرف کنيد. محاسبه کنيد که قيمت يک قايق، يک اتومبيل شيک، يک خانه ي رويايي، کارهاي خيريه و غيره، چقدر خواهد بود. تصور جالبي است، اين طور فکر نمي کنيد؟!!

11. ذهن خود را از افکاري که شما را بيدار نگاه مي دارند، پاک کنيد. يک کيسه ي زباله را تصور کنيد. افکاري که بر ذهن شما غالب هستند و اجازه نمي دهند تا به خواب رويد را از ذهن خود پاک کرده و در اين کيسه قرار دهيد.

و البته پست خیلی خوبه اقای مچتبی تو همون تاپیک
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلاااااااااااااااااااااااام317...بابا کجایین که بارونی برگشته.....اونم به صورت فارغ التحصیل317......
ای خدا تموم شد این دوران کوفتیه تحصیلات ما[تصویر:  guntootsmiley.gif].....تو رو خدا یکی بیاد به من خوش آمد بگه.....دارام دچار عقده میشم42.....
اصن کسی فهمید من نیستم؟؟؟؟!!!!1276746pa51mbeg8j...هی روزگار....نه یه پیامی...نه یه سراغی....ای بابا....[تصویر:  hippie7.gif]...معتاد شدیم رفت....
خوب من دلم واستون تنگ شده بود خوب....واسه همتون[تصویر:  grouphugg.gif]......
واسه نفیسه ی مفقود و همیشه مشغول که خیلی به خاطر شاغل شدنش بهش حسودیم میشه[تصویر:  einstein3.gif]
مونا ی جان که خیلی دوسش دارم.....
مریم...عزیز دل خواهر....
نازی خانوم دکتر ماه مهربونم....
پریسا که اصولا با ما نمیپرهcheshmak....و خودش میدونه که چقد دوسش دارم....
پریا که هنوز نرفتم ببینم چه آهنگایی واسه دانلود گذاشته تو این چند روز....
میتوانم گلم که خلی خوش سلیقه و دوست داشتنیه....
هپی خوشگلم که امضاش تو حلقم بود ولی از حلقم دراورد و عوضش کرد:s:
گلی خانوم بامزه و شیرین زبون خودم....
کیمیا که واقعا دلم واسه حرفای بامزه ش تنگ شده بود....
آنا که نمی دونم الان کجاست برگشته یا هنوز تو غیبته؟
ماسا که همگروهیمه و من واقعا همگروهیه بی معرفتی بودم واسش....
چکاوک عزیز دل خودم که واقعا دلم واسه حرف زدن باهاش ضعف میره....
دریا که نیست اصولا....مبینا که پایه ی فال حافظه به شدت....سوزان و مارال و پرواز که من متاسفانه خیلی باهاشون هم صحبت نبودم....ولی دوسشون دارم خیلی زیاد...
اسمی اگه از قلم افتاد ببخشید من حافظم خیلی داغونه[تصویر:  hippie8.gif]الانم زیادی بهش فشار اومده هنگ کرده[تصویر:  rainbowf.gif]
چه خوب یادم هست

عبارتی که به ییلاق ذهن وارد شد:

وسیع باش،و تنها و سربه زیر و سخت.

53
مشاعره که میکنین، ثابت کنین میتونین بنویسین،لطفاً حکایات سعدی رو بخونید،بعضی جمله ها زندگیه آدمو دگرگون میکنه،حوصلتون سر رفت داستانم بخونید،با ادبا و شعرا حال کنید و فالتون و بخونید،متنهای عشقولی بخونیدوبنویسین،با خدای خودتون عاشقانه حرف بزنید!

جملات و متونی که از دکتر شریعتی میذارین صرفا با ذکر منبع لطفا!

[تصویر:  akmmowr4h0rrml1nl43w.png]
سلام بارونی جوووووووونم.Khansariha (8)
مبارکههه. خ خوشحال شدم. ایشالا درجات بالاتر تحصیلی.
به افتخار بارونی عزیز
317Khansariha (48)317Khansariha (48)
مارال جون قربونت...خدا رو شکر یکی منو دریافت وگرنه از شدت عقده می مردم:s:4fvfcja
چه خوب یادم هست

53
مشاعره که میکنین، ثابت کنین میتونین بنویسین،لطفاً حکایات سعدی رو بخونید،بعضی جمله ها زندگیه آدمو دگرگون میکنه،حوصلتون سر رفت داستانم بخونید،با ادبا و شعرا حال کنید و فالتون و بخونید،متنهای عشقولی بخونیدوبنویسین،با خدای خودتون عاشقانه حرف بزنید!

بارونی جون بالاخره سروکله دخترا پیداشون میشه.
یه جشنی بگیرن واست تووووووووووووپ.Smiley-face-cool-2
راس میگی مارال؟!!53258zu2qvp1d9v.....هی خدا!!!!چقد دلم جشن میخواد...البته از نوع واقعیش42...مجازیشم خوبه317.....
آقا یکی بیاد واسه من جشن بگیره...مونـــــــــــــــــا...کجایی...تو به من قول جشن داده بودیTears
چه خوب یادم هست

53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان