امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

سلام کیمیا
بیا بیا مادر من روشنت کنم 4fvfcja
رجوع شود به این پست 303
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
[تصویر:  baloonz.gif]

پروازیا خوش اومدین

ببخشید دیر اومدم واسه خوشامدگویی
Khansariha (8)

[تصویر:  image338.gif][تصویر:  image338.gif][تصویر:  image338.gif][تصویر:  image338.gif][تصویر:  image338.gif]
[تصویر:  final%202.png] [تصویر:  nasimhayat.png][تصویر:  1.png]
سلام اجيااا..
خوبيد ؟
كجاييد شما ؟
اجي نسيما حياتيا ؟
الوووو .... (الووو الوو الو ) {اين الان برگشت صدام بود )
دخمليا ما گفتتيم زياد ميشيم كلي شلوغ كاري ميكنيم كلي بحث مفيد..
اما كوشــــــــــــــيد ؟
خب بنا به درخواست همشهريه گلو گلابم (ركسانـــــــــــــا
[تصویر:  hippie4.gif] ) بقيه مطالب اينه

(1391 آبان 27، 23:14)happpygirl نوشته است: [/size]برای پیشرفت در کار یا احساس آرامش، بهترین راه این است که:

. اگر احساس افسردگی، عصبانیت، ترس یا تصوری از هر چیز منفی می کنید، بپرسید چه چیز باعث نگرانی است
[تصویر:  girl_yes3.gif] .

2 . وقتی که متوجه شدید که مساله چه بوده، خیلی راحت به خودتان بگویید: این افکار نه تنها به من کمکی نمی کند، بلکه مضر هم هست ; نباید به آن ها اجازه ورود بدهم و با تمام قدرت با آن ها مقابله کنید . همان ابتدای کار ضعیف می شوند که این هم پیشرفت خوبی است و با کمی تمرین پیشرفت های بیش تری هم می کنید
[تصویر:  girl_yes2.gif] .
3 . مراقب افکار منفی بعدی باشید که شاید ده ثانیه یا ده دقیقه بعد به سراغتان بیاید و به همان روش قبلی عمل کنید . با علم به این که این افکار مخل آرامشتان است، در برابر آن ها مقاومت کنید و به آن ها بگویید: از ذهنم دور شوید ای پیام های بیهوده، مضر، ظالم و انرژی دزد! من مانع ارسال این پیام به خود می شوم . این ها هیچ سودی برای من ندارند . کلی هم به ضررم تمام می شوند
[تصویر:  girl_yes.gif] .
4 . باز هم مراقب باشید و ببینید افکار ناخودآگاهتان چه هستند; افکار اصلی که گرفتارشان هستید، چه هستند و بعد در برابر افکار مخرب مقاومت کنید
[تصویر:  girl_pardon.gif]
ادامه دارد ..[تصویر:  Laie_30A.gif]

(1391 آذر 4، 23:30)happpygirl نوشته است: خب اجيا ادامه بحثي كه گفته بودم ادامه دارد [تصویر:  Laie_30A.gif]

5 . متوجه شدم افکار منفی هر چند ثانیه یک بار به ذهنم خطور می کنند[تصویر:  girl_sad.gif] . اوایل، مقابله با آن ها به تنهایی بسیار مشکل بو[تصویر:  girl_mad.gif]د; اما من نهایت تلاشم را کردم و باتمرین، در رویارویی با این افکار مضر و مزاحم، موفق تر شده ام[تصویر:  tender.gif] .
مرتب به خودم تلقین می کردم[تصویر:  grouphug.gif]: در برابر افکار مزاحم و بی ارزش که اصلا هیچ فایده ای هم ندارند، مقاومت کن[تصویر:  cowboypistol.gif]!

6 . در ضمن تمرین مهارت، احساس می کنید قوی تر از گذشته شده اید[تصویر:  2gwb921.gif] و زودتر متوجه پیام های منفی می شوید که به ذهن خودآگاهتان راه پیدا می کند .
7 . همچنین متوجه می شوید که راحت تر آن ها را شناسایی می کنی[تصویر:  34y5mvr.gif]د و در نتیجه، حتی مانع ورود آن ها به ضمیر خودآگاهتان می شوید [تصویر:  boxing.gif]و از آن جایی که به موقع جلوی آن ها را می گیرید، دیگر نمی توانند شما را شکست دهند; بنابراین احساس قدرت و نیروی بیش تری می کنید[تصویر:  trenchcoat.gif] .
ادامه دارد .. [تصویر:  5735.gif]
و
8. سرانجام این که متوجه می شوید که دوست دارید مچ این افکار را در همان ابتدای کار بگیرید
[تصویر:  onesmiley1.gif] و مانعشان شوید و ملاحظه می کنید که می توانید این کار را انجام دهید[تصویر:  yay.gif]; زیرا آن قدر احساس خوبی دارید [تصویر:  treeswing.gif]که می دانید بهتر است هر چه زودتر تمام این افکار را دور بریزید[تصویر:  4u2ap3b.gif] .

9 . در طی چند روز من نه تنها توانستم آن ها را با ضمیر خودآگاهم شناسایی کنم[تصویر:  626gdau.gif]، بلکه عادت به خلق این گونه افکار را هم در زمان کوتاهی ترک کردم[تصویر:  balloony.gif] . حالا دیگر به ذهنم راه پیدا نمی کنند و در عوض، به خاطر تلاشی که برای فکر کردن به افکار منفی کرده ام، احساس قدرت می کنم[تصویر:  stoneage.gif] و این بهترین روش برای کمک به خودم در راه رسیدن به زندگی بهتر و احساس قوت است [تصویر:  girl_nea.gif].
ادامه دارد [تصویر:  Laie_30A.gif]

خوب بلاخره مطلب من تموم شد[تصویر:  Laie_30A.gif]
10. شما از تلاشتان احساس رضایت می کنید
[تصویر:  19.gif]به محض این که بفهمید یکی از این افکار دارد وارد ضمیر ناخودآگاهتان می شود، تمام تلاشتان را صرف مبارزه با آن می کنید[تصویر:  budo.gif] یا می توانید با فکر کردن به چیزهای بهتر، فکرتان را سرگرم کنید و آن وقت این فکر منفی معجزه می کند و بدون هیچ تاثیری بر روی شمااز بین می رود[تصویر:  confetti.gif] و آن وقت است که ملاحظه می کنید کارتان عالی بود و شادابی را که شاید مدت ها احساس نکرده بودید، حس می کنید .
ممکن است به ذهن پرستاری[تصویر:  girl_hospital.gif] این فکر خطور کند که هیچ کدام از گزارش های کاری اش را ننوشته[تصویر:  girl_sad.gif]، وقت زیادی هم ندارد . این یک فکر مخرب و مزاحم است که انرژی و انگیزه اش را از بین می برد . بنابراین ممکن است با خودش بگوید: ای افکار مزخرف از ذهنم بیرون بروید[تصویر:  boxing.gif]! من نیازی به یادآوری کارهای عقب افتاده ندارم . من این افکار منفی را نمی پذیرم . آنها نتیجه هر کاری را هم که الان دارم انجام می دهم، از بین می برند و انرژی ام را نیز هدر می دهند و مرا به احساس شکست و خستگی سوق می دهند[تصویر:  girl_yes2.gif] . با این تمرین، این پرستار متوجه می شود که با مقاومت در برابر افکار منفی، مانع آن ها می شود و به خاطر تلاشش، احساس نیروی تازه، قدرت و نشاط می کند[تصویر:  flowerysmile.gif] . این پاداش اوست و بدین ترتیب او می تواند بدون افکار منفی، حتی از کارش لذت هم ببرد . بعد از مدت کوتاهی او پی می برد که این عادت بد (ایجاد افکار منفی) را از بین برده و در کارش مشتاق تر و استوارتر می شود[تصویر:  chase.gif] . باور کنید که این روش برای شما هم سودمند است[تصویر:  47b20s0.gif] . امتحانش کنید . من مثل آن مادری[تصویر:  bollywood1.gif] نیستم که سه بچه کوچک دارد[تصویر:  connie_rockingbaby.gif] . . . او هم می تواند از این طرز فکر استفاده کند و از روش فکر نکردن سود هم ببرد . یعنی به خود می گوید: آن قدر به من یادآوری نکنید که هنوز چه کارهایی را انجام نداده ام . چه فایده ای دارد که بفهمم کارهای خانه هنوز انجام نشده اند[تصویر:  viannen_45.gif] . این کار بی فایده است و فقط کاری را که الان دارم انجام می دهم، خراب می کند . این افکار باافکار منفی که خودمان ایجاد می کنیم، به وجود می آیند و زمینه ای می شوند برای احساس ندامت و خستگی روحی . دلیل به وجود آمدن این افکار هر چه هست، بهایش هم سنگین است، بسیار سنگین!

[تصویر:  98886820611051912952.jpg]

4fvfcja
وقتي ميام كانون .. اول يك نگا به امضام ميكنم تا يك وقت كسي اون شخصيه چاخاله وسط امضامو نخورده باشه 22
خلاصه ديگه 22
چاخال و پاك باشيد 22
سلام53چطورین دخترا؟
فبل از ادمه مطلبم یه سوال فنی دارم اسپم یعنی چی؟17 یه جایی یه مطلبی نوشتم گفتن اسپمه باید پاکش کنم یعنی چی؟

و اما ادامه بحث:

برعکس انديشه های منفی، بدبينی ها، خودخواهی ها، احساس تنفر از خود و یا ديگران، حسادت، خشم و هر گونه انديشه بد بر هاله اثر تخريبی می گذارد و سطح انرژی های آن را بشدت کاهش میدهد و انرژی زيادی از انسان می گيرد.

[b]وقتی در مكانی احساس بدی مي كنيد بدين معناست كه آن محل از انرژي های منفی اشباع شده است و يا وقتی فردی اين تاثير را روی شما مي گذارد يعنی او حامل انرژی منفی است .
[/b]
[b]جالب است كه اين انرژی حتی هنگام فكر كردن به كسی ، حرف زدن ، گوش كردن و... به صورت چه مثبت و چه منفی منتقل مي شود .
[/b]
[highlight=#NaNNaNNaN]انجام اعمالی مانند مدیتیشن، عبادت و تمرین تفکر مثبت، حضور در طبیعت و دوستی با آن، از عوامل مهم و تاثير گذار بر افزايش سطح انرژی هاله می باشد.[/highlight]
احتمال دارد که شما در طول زندگی با انجام كارهایی هاله نورانی خود را آلوده كرده باشيد . هر گونه اضطراب ، دلهره ، ترس و حتی دروغگویی ، غيبت کردن ، بدبينی، آبروی دیگری را بردن و کلیه مسائلی از این قبیل منجر به آلودگی و تجمع انرژی های تخريب گر در هاله شما می شوند.
اين انرژی منفی آنقدر در هاله شما نفوذ مي كند تا در جسم (آخرين سطح برای نفوذ ) اثر خود را به صورت بيماری نشان دهد.
توجه کنید که
انرژی منفی منشا تمام بيماريهای روحی- روانی و جسمی انسان است و به مرور زمان رد پای خود را بر چهره و بدن ما بر جای می گذارد.
[b]پس
[/b]
اگر دائما مریض می شوید به پاکسازی هاله و دوری از آلوده کننده های هاله تان فکر کنید.
انرژی هاله تان را با راههای مثبتی که گفته شد بالا ببرید تا نیازی به راههای منفی نداشته باشید.

[/font]

[تصویر:  final%201.png]
[تصویر:  nasimhayat.png]
[تصویر:  1.png]
(1391 آذر 2، 21:34)chakavak نوشته است: افسردگی:
بارونی
بابا چکاوک چرا بهتون میزنی؟!!!!!!1744337bve7cd1t81wacko2

من کی گفتم افسردگی؟!!

گفتم یه ذره ناامیدم فقط42

مگه خودت اهصاب و روان نداری که اینجوری به اهصاب و روان ادم تهمت میزنی4chsmu1

دوره آخر الزمون شده والاSmiley-happy114

منم به نوبه ی خودم به همه ی تازه واردای عزیز و گل و بلبل و سنبل خیر مقدم میگم

الان این پست و دیدن؟!....رفت تا یه ماه دیگه من بیام اینجا بپستمSmiley-happy114
چه خوب یادم هست

عبارتی که به ییلاق ذهن وارد شد:

وسیع باش،و تنها و سربه زیر و سخت.

53
مشاعره که میکنین، ثابت کنین میتونین بنویسین،لطفاً حکایات سعدی رو بخونید،بعضی جمله ها زندگیه آدمو دگرگون میکنه،حوصلتون سر رفت داستانم بخونید،با ادبا و شعرا حال کنید و فالتون و بخونید،متنهای عشقولی بخونیدوبنویسین،با خدای خودتون عاشقانه حرف بزنید!

جملات و متونی که از دکتر شریعتی میذارین صرفا با ذکر منبع لطفا!

[تصویر:  akmmowr4h0rrml1nl43w.png]
سلام53اجیا خوبین؟ابجی اچ اف زهرا ممنون.cheshmak و اما قسمت اخر مطلب:

و اما

[highlight=#ffff66]افرادی هستند که به صورت ناخودآگاه از انرژی دیگران تغذیه می کنند. [/highlight]
معمولا آنها افرادی هستند که ما اصلا بهشان شک نداریم.

یکی از راههای کسب انرژی از شما این است که :
این افراد ممکن است نزدیک شما بیایند و برای شما درد دل کنند و بگویند که چه آدم بدبخت و فلک زده ای هستند و ... و هر چه شما راه چاره نشانشان می دهید گوش نمی دهند، چون نمی خواهند که تغییری در وضعیتشان بوجود بیاید چرا که این تنها راهی است که می توانند انرژی بگیرند، آنها با این کار در حال گرفتن انرژی شما هستند در حالی که شما دلتان به حالشان سوخته است.
پس اگر بجای یک گفتگوی منطقی دوطرفه، وارد گفت و شنودی شدید که هر راه حلی ارائه دادید با جمله : آره درست میگی، ولی..... پاسخ داد، بدانید که دارید انرژی از دست می دهید.

راه دیگر انرژی گرفتن از شما تحقیر کردنتان است: بعضی از مردم سعی میکنند با هر حیله ای متوسل شوند و تحقیرتان کنند تا انرژیتان را بگیرند که نام دیگر این کار دیگرآزاری یا سادیسم است. شخص سادیستیک با تحقیر دیگری احساس خود برتربینی کرده و انرژی دیگران را از آن خود می کند.
تحقیر کردن میتواند نسبت به پوشش، ظاهر، جسم، جنسیت، رفتار، گفتار، و ... باشد.

خیط کردن
دیگری و یا
انتقاد
از او، تحت هر نامی که صورت گیرد در واقع
تحقیر
است و انرژی را به سمت تحقیر کننده می کشاند.

[align=RIGHT]
بهتر است که

یادتان باشد اکثر این افراد از کاری که انجام میدهند کاملا بی اطلاعند در رابطه با آنها پس از مدتی زمانی کوتاه یا بلند، احساس می کنید بی انرژی و بی حوصله شده اید در حالیکه آنها سرحال آمده اند. اینگونه رابطه ها را دوست دارید قطع کنید و از رابطه با اینگونه افراد بدون اینکه بدانید چرا، طفره می روید.

اگر واقعا به این افراد دوست و نزدیک هستید میتوانید موضوع را با آنها در میان بگذارید و به آنها کمک کنید. چون این افراد با اینکار رابطه اجتماعی خودشان را با دوستان و اطرافیان تخریب می کنند.

در صورتی هم که این شخص در زندگیتان و برایتان اهمیتی ندارد بهتر است که از او دوری کنید.
[b][font=tahoma]

سلاااااااااااااااااام
دخترا خووووبین؟؟؟؟؟

اورسلاجون باید به قوانین اون تاپیک نگاه کنی
ببینی مثلاً نوشته اگه غیر از مطلب مرتبط چیزی بنویسید اسپم حساب میشه یانه

عزیزای من این بحثی که هست مال افکار منفی تا جمعه بیشتر نیستش

دیگه اینکه بیشتر بیاید حرف بزنید
از وضعیتتون بگید
حالتون خوبه؟
اوضاع و احوال چطوره؟
درساتونا میخونین؟
روحیتونا بالا نگه داشتید؟
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
سلام بچه ها... حالتون چطوره؟؟

من طی دیروز و پریروز سعی کردم جلوی افکار منفی رو بگیرم....[تصویر:  7.gif]

ولی امروز یه ذره سست تر شدم باز! فکر کنم دلیلش اینه که دیروز کانون نیومدم!

تازه چند روز بود که حسابی درس می خوندم. ولی دیروز هیچی نخوندم عملا!

گاهی اوقات بعضی مسائل باعث میشن که هدفم برام خیلی کمرنگ تر بشه! مثلا گاهی با دیدن یه برخورد از یه شخص. یا حتی رفتار یه نفر تو یه فیلم! که هیچ ربطی به زندگی واقعی من نداره!

در کل الان فهمیدم که هر فیلمیو نباید دید. چون بعضی ها که این فیلمو ساختن جلوی افکار منفیشونو نگرفتن و اونا رو وارد فیلم کردن!

یا حتی در مورد موسیقی و کتاب هم همین نظر رو دارم. ولی خب فیلم بارز تره! چیزیه که ما هر روز باهاش سر و کار داریم.

همه ی اینا مثل همون شخصی هستن که همش انرژی منفی میده و باید رابطمونو باهاش قطع کنیم. به نظر من انرژی منفی به یه شخص خاص ختم نمیشه. کلن رابطه با هر منبع انرژی منفی رو باید قطع کرد.

حالا حتما نباید انرژی منفی راجع به ناراحتی و غم و افسردگی باشه! گاهی اوقات ممکنه ترویج بعضی افکار باعث انرژی منفی بشه! مثلا یه موردی هست که الان بهتون می گم.

من هر وقت این فیلمایی رو که مدل ها و مانکن ها رو نشون میدن میبینم افسرده میشم! چون همش خودمو با اونا مقایسه می کنم! و حس می کنم مثل اونا نیستم و بعدش دیگه کم کم انرژی منفی از هر جا که فکرشو کنی وارد میشه! حسادت، بدبینی و...

پس این فیلما یه جور منبع انژی منفی برای من محسوب میشن. درست نمی گم؟

یا نشون دادن فیلم راجع به خانواده هایی که روابط از هم گسیخته دارن و هر روز به هم خیانت می کنن! به نظرم اینا هم منبع انرژی منفی هستن! چون بدبینی رو تو وجود آدما تقویت می کنه.

بچه ها خواهش می کنم بیاید نظراتونو بگید. خیلی ممنونم

[تصویر:  px5agx13rxfq4051c2r.png]

خیلی وقت ها می خوام به خودم و بقیه نشون بدم که رابطه با جنس مخالف در حد معمولی و متعارف درسته و اشکالی نداره!

اما وقتی به خودم میام میبینم هر برخوردم، هر شوخی و خنده نا به جا با نامحرم، احساس گناه بهم میده. به خاطر همین می خوام نباشه این برخوردا...این شوخیا....این خنده ها.

سلام53

چکاوک جون ممنون از راهنماییت.53

پریساجون کاملا باهات موافقم.Smiley-face-thumb کلا یه داستان به هر شکلی که بیان بشه ناخوداگاه ادمو مجبور به همزادپنداری می کنه به خاطر همینم خیلی شدید رو ادم تاثیر می ذاره.

تا حالا دیدید مرغ چجوری کپ میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟17 الان نفیس همون حالته!17

تا قبلآ ک فقط اسمم حامی بود حتمآ هر روز میومدم اینجا را چک میکردم ک اگ کسی ب مشکلی برخورده لااقل تو چت باهاش صحبت کنم ولی از وقتی ک.... خلاصه حالا ک دیگ فقط زحمت میکشم هفته ای 1بار میام اینجا را فقط میخونم و میرم
1276746pa51mbeg8j ولی اینبار 10 صفحه را با تعجب تند تند میخوندم!!!!! جلل خالق..........wacko2

ســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام دخملای گلم

طبق معمول با کمی تاخیر، خوش اومدید
Welcome (1)

زهرای من چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟ آبجی انقدر دلتنگت بودم ک نگو!
همه وسایلتو برگردوندی تو اتاقمون؟؟؟ عروسک منم ک برده بودی، آوردیش؟
وایسا بیام کمکت بچینیمشون
برا یسری دلایلی ک خودت میدونی میخوام یکم باهات خشن برخورد کنم و امشب با بالشت بیوفتم ب جونت و کلی بخندیم...

دریای من چطوره؟ آخه مگه تو خودت اتاق نداری دخمله ک دنبال اتاق میگردی؟ مگه تا الانش هم اتاقی خودم نبودی جوجو؟؟؟

دالتونا عرض ارادت

ننه سها کوش؟ جون من ی ندایی بده مادر.....

برا نسیم حیاتی های نوین بگم ک من خیلی بچه ننه هستم، چون مامان سها هوامو داره!!!!! (ستاد تحریک احساسات مادرگونه سها!!)

از خودم برا دخملیای خشمل جدیدم بگم ک اینجانب تنبل هستم ولی هم دانشاه میرم هم سرکار، برا همین دیر ب دیر پست میزنم ولی تمام سعیمو میکنم کنارتون باشم تا دستمو بگیرید و کمکم کنید

راستی ی مژده بدم ک تصمیم گرفتم در همین روزا ی پست نفیسه ای بزنم! (یادتون ک نرفته؟)

دوستون دارم

زودی میام

معلومه حوصله نداشتم شکلک بذارم؟4chsmu1
سلام بچه ها!
من امروز رسما خراب کردم!
اخلاقم خیلی بد شده! انگار شدم بمب انرژی منفی. نمی دونم چیکار کنم! همش با اطرافیانم دعوام میشه!
امروزم یکی از بهترین روزای زندگیمو خراب کردم!
با انرژی های منفی و افکار بد!

نمی دونم چیکار کنم!
می خوام مثبت باشم. اما نمی دونم چه جوری!

[تصویر:  px5agx13rxfq4051c2r.png]

خیلی وقت ها می خوام به خودم و بقیه نشون بدم که رابطه با جنس مخالف در حد معمولی و متعارف درسته و اشکالی نداره!

اما وقتی به خودم میام میبینم هر برخوردم، هر شوخی و خنده نا به جا با نامحرم، احساس گناه بهم میده. به خاطر همین می خوام نباشه این برخوردا...این شوخیا....این خنده ها.

سلاااااااااااااااااااااام...صباح الخیر

کیف احوالک؟؟؟

انا عالی4chsmu1

دیدین بیشتر دخمل ها رو یه موج سینوسی طی الارض میکنن...؟؟

یه روز شاد شاد

یه روز دپرس

من الان اون بالا روی قله سینوس سیر میکنم.4chsmu1 معلومه نه؟؟

خلاصه خواستم بگم..خوبم..شما چطورین؟؟

پریسا جان...عزیزم هر وقت ناراحتی جدی نگیرش چون میگذره...سعی کن رفتارت رو تو اون موقع ها کنرتل کنی...بعد که تموم بشه هم از یادآوری ایش پشیمون نمیشی.

چون بخاطر تغییرات هورمونی تو بدن ماها این تغییرات خلق و خو هم عادیه...با هاش باید کنار اومد

مراقب خودتون باشین گل دخملی ها

و پاک

من الله توفیق53
یا عباس
سلام بچه ها خوبید؟
نفیسه جون خوبییی؟ممنونم پس من جا دارم آخه نه این که کم میام فکر کردم بیرونم کردن.:22:
پریسا جون خوبی؟حرفتا قبول دارم میدونی مشکل من اینه اگه تو هر کار دیگه ای چه درسی یا چیز دیگه ای خراب کنم همشا ربط میدم به این.بد منفی بافم .و مشاوره زیاد رفتم عامل شکستم ذهنیت و ایمان ضعیفه داشتم درس میشدم اما ناخودگاه باز سقوط کردم.عزیزم بدترین عامل این فیلم و عکس و خودتا هم گول نزن تا دمه دست باشه ها امکان نداره خیلی بتونی مقاومت کنی ی ی.من بقیه نمیدونم چیکار میکنن که خیلی خوب میرن جلو اما من شکست پشته شکس.میترسم برام عادی بشه.امیدوارم پاک باشی همیشه
کیمیا جون خوبیییییییییییی؟چه انرژییییییییییییییییی دختر4chsmu1
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

(1391 آذر 8، 23:36)parissaa نوشته است:
سلام بچه ها!
من امروز رسما خراب کردم!
اخلاقم خیلی بد شده! انگار شدم بمب انرژی منفی. نمی دونم چیکار کنم! همش با اطرافیانم دعوام میشه!
امروزم یکی از بهترین روزای زندگیمو خراب کردم!
با انرژی های منفی و افکار بد!

نمی دونم چیکار کنم!
می خوام مثبت باشم. اما نمی دونم چه جوری!

من دقیقا و دقیقا و دقیقا دیروز همینجوری بودم,یعنی فقط داشتم جیغ میزدم

با همه لجبازی میکردم حتی با خودم,باشگاه نرفتم تا با خودم لجبازی کنم

هی بد حرف زدم,اصلا دچار یه حس منفی ممتد شدم,گیج و ویج دور خونه میچرفم
(1391 آذر 9، 6:57)..:: KiMiA ::.. نوشته است:

دیدین بیشتر دخمل ها رو یه موج سینوسی طی الارض میکنن...؟؟

یه روز شاد شاد

یه روز دپرس

من الان توی اون حالت دپرس دپرس قرار دارم
[img=0x0]http://8pic.ir/images/u2kig0x2xk6igwj759y.png[/img][تصویر:  QS_7c5f964da77044e88497dbf7f765d819.jpg]
سلامممم مبینا جونم خوبی؟
تو دیگه چرااااا تو که قوی بودی؟چی شده عزیزم؟
:ep::ep::ep:
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان