امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

سلام بچه ها عصرتون بخیر
خوبین؟
خوشین؟
سلامتین؟

اول به tabasomخانم خوش آمد میگمWelcome (1)
بعدش اینکه از حالا دیگه دوتا تبسم داریم اگه درباره من حرف زدین با اون تبسم طرفین اگه درباره اون حرف زدین با من طرفین4fvfcja

رکسانا جون عزیزم اشکالی نداره خودتو ناراحت نکن از همین الان دوباره شروع کن عزیزم53258zu2qvp1d9v
نتیجه ی نهایی گروه ها

سها:زشت-بی ستاره-نیلو-فرخنده-tabasom
تبسم:رها-چکاوک-رکسانا-سمیه-khodam
شاینی:مهتاب-به یاد حق-سمین-آسمان-adroit69
ترک:الون-بهار-گیتا-ماه-آفتاب مهتاب

قوانین:
1-سرپرست ها باید به صورت پیام خصوصی با زیرگروه ها در ارتباط باشن.
2-رقابت بین زیر گروه ها و بعداز اون بین همه گروه ها است.
3-هر گروه که بتونن 1ماه پاک بمونن میشن گروه برگزیده ی ماه.دقت کنین که وقتی میگم گروه یعنی همه ی افراد گروه با هم 1ماه پاک بمونن.
4-هر ماه اگر بیشتر از یک گروه به عنوان گروه برگزیده انتخاب شوند به 2ماه هدایت می شوند و با هم رقابت می کنند.
(به دلیل اینکه اشتیاق افراد برای برتری از گروه دیگه بیشتر بشه)

برا اینکه همه بیان و این پست را ببینن و بفهمن قضیه از چه قراره و برای گروه برگزیده ی ماه خودشونو آماده کنند شروع مسابقه ها میشه از روزجمعه 15/11/1389 .یعنی 15 هر ماه گروه برگزیده انتخاب میشه.
و هر کی شکست علاوه بر اینکه توی کانون اعلام می کنه به سرپرست خودش هم میگه تا برای برگزیدن گروه ها کارمون سخت نشه4fvfcja

نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

[تصویر:  23e325e16617.png]

........
......
....
..

\"اگه رنگین کمان رو بخوام باید زیر بارون خیس شدن رو تحمل کنم\"

\"از درخت خوشم میاد اگه باد بیاد خم میشه اما هرگز نمی افتد\"

[تصویر:  3qsmub0t9vacvs1i5y5.jpg]
سلام به همه
من تازه عضو اين گروه شدم التبه تازه هم عضو اين سايت شدم و كلا زياد آشنا نيستم
من قبل از كنكور اين كار رو شروع كردم اون هم يكي به من ياد داد نميخوام گردن اون بندازم اما قبلش من حتي داستان س / ك/س/ي ميخوندم و كلي تحريك ميشدم اما اين كار به ذهنم راه پيدا نكرده بود تا اينكه اون ادم بهم داد . قبل كنكور هم چون هيچ تحركي نداشتم و همش مينشستم رو صندلي درس ميخوندم انر‍ژيم تخليه نميشد و بيشتر به اين كار رو مي آوردم الان هنوز يك سال نشده كه اون كارو ميكنم . چون اهل نماز و روزه و اينها هستم بعد از اينكار خيلي عذاب ميكشم و واقعا ميخوام بذارمش كنار تا حالا يك بار سه هفته انجامش ندادم اما بعد سه هفته تو يك روز 3 بار كردم ( خاك تو سرم ) الان هم اونطوري نيستم كه هر روز بكنم شايد هفته اي يك بار انجامش بدم يا كمتر اما نشده براي مدتي زياد بذارم كنار
مطمئنم كه ميتونم و به خودم ايمان دارم شما هم كمكم كنيد
چون خودت می خوای مطمئن باش می تونیtabasomجون جونی53258zu2qvp1d9v

نشان 100 روزه

........
......
....
..

\"اگه رنگین کمان رو بخوام باید زیر بارون خیس شدن رو تحمل کنم\"

\"از درخت خوشم میاد اگه باد بیاد خم میشه اما هرگز نمی افتد\"

[تصویر:  3qsmub0t9vacvs1i5y5.jpg]
سلام خانومای مهربون و پر از شور و نشاط نسیم حیاتی ....
خوبین ؟!!!317317
---------
به :
رکسانای عزیزم ، گلم ، شرمنده چرا ؟!
عزیزم لازمه که دلایل شکستت رو پیدا کنی و اونا رو آویزه ی گوشت کنی ، و راه حل هایی براش پیدا کنی ، که اگر دوباره شرایط مشابه ی به وجود اومد ، شکستنی در کار نباشه ،

خانومی اگر بخوای می توین بگی چرا شکستی ، و من و بقیه دوستان ، تجربیات شخصی خودمون رو می گیم ، این طوری مطمئنا می توین راه حل های خوبی پیدا کنی و
این می تونه تجربه ای باشه برای تازه واردا ی ما ....

--------
به :
تبسم جدیده : گلم خوش اومدی .... 317
خواستن، توانستنه ....به خدا توکل کن و توی این راه به خودت و خدای خودت اعتماد داشته باش ..... 41
-------
به :
تبسم قدیمیه : گل من ، بابت این همه زحمتت ممنونم ، ببخش گلم که همه ی زحمتا افتاده گردنت ....
سعی می کنم بیشتر بیام و کمک کنم . Khansariha (18)
-------
به :
سمیه جون : عزیزم ، به خاطر این همه اراده بهت افتخار می کنم .... موفق باشی عزیزم .
------
به :
چکاوک عزیزم : خوشحالم که خوب و پر از پاکی می ری جلو ... گلم از این همه انرژی مثبتی که به گروه می دی ممنونم .
------
به :
مصمم ( زشت ) مهربونم : این جملت واقعا قشنگ و به جا بود ، "راستش گناههای ادما هم با زیر بارون رفتن پاک میشه،البته نه اون بارون.
بارون اشک ها و پشیمونی و توبه.خدا قسمتمون کنه.برای همدیگه دعا کنیم.
"
ممنونم که همراه گروهی و هواشونو داری ..
------
به :
eamo_sam : کاربر غیر مجاز 4fvfcja
ممنون ، انشاءالله موفق باشید .
------
به :
ماه عزیز و نازنینم :
گلم ، موفق باشی .... خوشحالم که تلاش می کنی .... و مطمئنم تلاشت بی جواب نمی مونه ...
------
به :
trhmy عزیز : گلم شما عضو رسمی گروه شدی ؟!!!! Khansariha (134)
خانومی ، به هر حال خوشحالم که اینجا و تو جمع مایی .....
------
به :
ترک پر از انرژی و مهربون ، عزیزم ، برات بهترین ها رو آرزو می کنم ، می دونم داری رکورد ترکت رو می زنی ....
می دونم موفق می شی . Khansariha (46)
-----
به :
آلونه مهربون : 6 ماهگیت مبارک .. امیدوارم روزی برسه که بیای بگی 60 ساله شدی ... 4fvfcja
-----
به :
به یاد حق عزیزم : گلم یه حرف خیلی قشنگی زدی ، که حرف دل منم هست : "این سرپرستی آنچنان تاثیری تو زندگی خود فرد ایجاد میکنه که برکاتش واقعا توی زندگی انکار نشدنیه
انگار که اون وقت خدا سرپرست تو میشه و نیرو و انرژی واقعا عجیبی تو وجودت برای رسیدن به خودش و پاکی ها درونت قرار میده.
"
خیلی خوشحالم که تو گروه مایی .
------
به :
گیتای عزیز ، گلم .... امتحانات تموم شد !!!!4fvfcja موفق باشی خانومی ....
-----
به :
سمین گلم : خوبی خانومی ؟! بیشتر بیا پیش ما ...Khansariha (18)
-----
به :
تواب عزیزم ، خوشحالم که پر از پاکی می ری جلو ..... موفق باشی ، همیشه و همه جا .
-----
به :
رها رهای عزیزم .... نوشته های قشنگتو دوست دارم ....
------
به :
نیلوی گلم ، خانومی ، کجایی دختر !!!! امیدوارم از این به بعد بیشتر بیای نسیم حیات .... و موفق و پاک باشی ، همیشه .
-----
به :
شاینی گلم ،کجایی خانومی .... فقط دکمه ی تشکر رو نزن 4fvfcja.... از خودت یه رد پا بزار گلم .
------
و به :
همهی اونایی که اسمشون رو نبردم .... من اسم تمام اونایی که توی این چند صفحهی آخر نسیم حیات از خودشون اثری گذاشته بودن ، رو بردم ، ببخشید اگه ازتون اسمی نیست ... اما اینو بدونید که به یاد همتون هستم و خیلی دوستون دارم و هر روز برای پاکی ابدیتون دعا می کنم .
----------------------
در پناه خدا پاک و سلامت باشید .
نشان 100 روزه

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)
سلام به دوستای خوب و پاکم

مهتاب جون خوبم از همهٔ زحمتت تشکر می‌کنم و امیدوارم خدا توی همهٔ لحظه هات پناهت باشه

تبسم جونم از زحمتهای تو هم تشکر می‌کنم امیدوارم همیشه نورانی باشی‌

مصمم عزیزم اینقد خوشحالم دوستای گلی‌ مثل شماها دارم.دوست دارم

رکساناجون غصه نخور سفت و محکم وایسا قدم هاتا استوار بردار موفقیت یکم جلوتره باید زود بش برسی‌

tabasom عزیزم انرژی مثبت داشته باش تو میتونی فقط بخواه ببین من خیلی‌ بدتر از تو بودم اما به لطف خدا و کمک بچه‌ها حداقل فکرای بد را از خودم دور کردم زیاد نیست زمان پاکیم اما امیدوارم بتونم پس همیشه با امید حرف بزن

بچه‌های خوب همیشه دلتون پر از شادی و نور باشهKhansariha (48)

دوستون دارمKhansariha (18)
راستی‌ بچه‌ها جاتون خالی‌ امروز واسه دفعه اول رفتم ختم انعام واسه همهٔ بچه‌های کانون دعا کردم البته اگه خدا قبول کنه

گفتم خدایا توفیق ترک و دوری از گناه را بهمون بده و وجودمونا پر نور کن
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
Information 
سلام مهربونای من.
خداکنه که عالی عالی باشین.دلم براتون تنگ شده.منم خوبم.مواظب خودتون باشین.
راستی عزیزای دلم،منم همون حرفای مهتاب جون!!همه تونو دوست دارم.
قدر همه تونو می دونم.
دست همه تونم که خیلی مواظب خودتون هستید و هوای همدیگه رو دارید،می بوسم.
خدایا شکرت
سلام دوستان عزیزم.
مدتی که باهاتون آشنا شدم و در خدمتتون بودم خیلی ازتون استفاده کردم. بهم کمک کردید.عوضش من براتون کاری نکردم. شایدهم دل بعضی هاتون رو شکستم و با حرفهای گنده تر از دهنم ناراحتتون کردم. الان از ته ته دلم پشیمونم و امیدوارم عذرمو بپذیرید و شمام از ته ته دل حلالم کنید. ازین به بعد دیگه نمی تونم بیام. دیگه هیچوقت نمیام. مواظب خودتون و همدیگه باشید.خواهر برادرای خوب همدیگه باشید. هدفتون یادتون نره. دعا می کنم که همه مون بتونیم انسانانه زندگی کنیم. شمام دعا کنید و عملا زندگیتون رو هم دراین جهت اداره کنید. به امید خدا.
فراموشتون نمی کنم و دوستتون دارم، تک تکتون رو. دعام کنید.
خدانگهدار همه و در پناه رحمت او
اومدم كه فقط بگم:
تا شقايق هست زندگي بايد كرد ...
سلام سلام ....
خانومای پر از انرژی .... 317MuscularMuscularMuscular317

می خوام از این به بعد ، هرزگاهی یه چند تا راهکار بذارم .... که تو لحظه های سخت و بحرانی به خودمون یاد آوری کنیم ...

شروع :

از یاد خدا غافل نشید ، زمانی که همه چیز سیاه شده و داریم به انجام گناه نزدیک میشیم ، اول یه نفس عمیق بکشیم ، سعی کنیم تمرکز کنیم و به لحظه هایی که به خدا خیلی نزدیک بودیم فکر کنیم ...
می دونم تمرکز کزدن خیلی سخته .... اما ممکنه .

دوستون دارم ، مواظب خودتو و مهربونیاتون باشید .Khansariha (18)
نشان 100 روزه

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)
سلام بچه های مهربون امیدوارم که در سلامتی و صحت کامل باشید

مصمم جون حضورت خیلی بهم آرامش می ده عزیزم ...

مهتاب جون مرسی ... خیلی بهم انرژی دادی

tabasom خانم خوش اومدی امیدوارم همیشه پر از انرژی مثبت باشی که هستی .53258zu2qvp1d9v

یا حق
سلام عزیزای دلم.
مهتاب جون دستت درد نکنه.
تبسم جون ممنونم.
سمیه ی مهربونم من خیلی خیلی خیلی بیشتر از تو انرژی می گیرم.دوستت دارم.
همه تونو دوست دارم.
مونا جان کجایی،دلم برات تنگ شده؟
سلام دوستان عزیزم.
مدتی که باهاتون آشنا شدم و در خدمتتون بودم خیلی ازتون استفاده کردم. بهم کمک کردید.عوضش من براتون کاری نکردم. شایدهم دل بعضی هاتون رو شکستم و با حرفهای گنده تر از دهنم ناراحتتون کردم. الان از ته ته دلم پشیمونم و امیدوارم عذرمو بپذیرید و شمام از ته ته دل حلالم کنید. ازین به بعد دیگه نمی تونم بیام. دیگه هیچوقت نمیام. مواظب خودتون و همدیگه باشید.خواهر برادرای خوب همدیگه باشید. هدفتون یادتون نره. دعا می کنم که همه مون بتونیم انسانانه زندگی کنیم. شمام دعا کنید و عملا زندگیتون رو هم دراین جهت اداره کنید. به امید خدا.
فراموشتون نمی کنم و دوستتون دارم، تک تکتون رو. دعام کنید.
خدانگهدار همه و در پناه رحمت او
سلام
من بچه هام دلم ميخواد داد بزنم ، گريه كنم ...
نميدونم چي شد وچي كار كردم ،‌خواب بودم ،‌داشتم خواب ميديدم كه ... يكهو از خواب پريدم بعدش انگار خواب و بيدار بودم نفهميدم بازم خواب ديدم كه زدم يا اينكه تو واقعيت ارضا شدم ...
چقدر من آشغالم كه حتي خواب اون لعنتي رو ديدم
كاش يكي بود الان بهم فحش ميداد ، داد ميزد سرم ،‌ ميزد تو گوشم
خاك تو سرم
خيلي داغونم بيشتر از هميشه
سلام تبسم جون ورودتو به گروه تبریک می گم, Khansariha (48)
عزیزم اینقدر ناراحت نباش طبیعیه! منم اوایل ترکم خیلی این خواب ها رو می دیدم طوری که از خواب می پریدم و فکر می کردم که این کار رو کردم . و تمام روز رو به اون خواب و اینکه چرا این خوابو دیدم فکر می کردم. سعی کن خودتو سرگرم کنی و اجازه نده که افکار منفی بیاد سراغت چون اگه به همون خواب هم خیلی فکر کنی ممکنه بری سراغ خودار... اینو می گم چون همچین بلایی سرم اومده .
سلام بچه های نسیم حیات
عزیزانم خوبید من که خوبم .
tabasom عزیزم من تو رو درک می کنم محکم باش تو الان باید از شکستت درس بگیری مطلبی که تو اورژانس کانون گذاشتم رو حتما بخون کمکت می کنه ... به امید پاکی ابدیت .
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام بچه هاااااااااااااااااااااااااااااااااا
امتحانام تموم شد.. خوبم تموم شد.. شاید جز 3 نفر اول کلاس بشمKhansariha (46)Khansariha (46)...Khansariha (46)
وااااااااااااااااای باورم نمیشه تموم شد خلااااااااصه...Khansariha (56)
باز من یکم نبود خبرای خوب خوب شده...varzesh
نشد همه پستارو بخونم...Khansariha (134)
مرسی تسم جونم.. واسه زحمتااااا وگروه بندیتت..
ما مخلص سرپرست خودمونم هستیماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا او همین الان اعلام میکنم گروه ما برندست... خودتونو به درد سر نندازین..

راستی تبسم 2 عزیزم.. خوش اومدییی خیالت راخت یه همزاد ماه داری تو کانون که حسابی هواتو داره (تبسم خودمون)4141

حالا یه سلام مخصوووووووووووووووووووووووص واسه هم گروهیای خود خود خود خودم...

سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااام ماه جونم.. ما که میدونم چقد ماهییییییییییییی مثل ماهم پاکی...Khansariha (18)
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااام بهار جونم که بهار خوشکلیییKhansariha (18)
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااام الون جونم که خیلی دوست د ارم....Khansariha (18)
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام افتاب مهتاب جون عزیززززززززززززززززززززززززززمKhansariha (18)
سرپرست عزیزمونم که دیگه جای خود دارن....
Khansariha (18)Khansariha (48)

tabasom جونم این یکی جوابم مخصوص خودته...
بخدا من روزی که اومدم کانون خیلییییییییییییییی از تو داغونتر بودم.. اینقد که باورت نمیشه.. نمیدونم بچه ها یادشونه یا نه.. ولی واقعا داغون بودم گریه میکردم پست مینوشتم.. ولی الان خوب خوب خوب خوبم..
کانون وبچه هاش خیلییییی گلن.. مطمئن باش از پسش بر میای.. فقط باید بخوای که من میدونم میخوای اگه نمیخواستی که الان اینجا نبودی.. الان ناراحت نبودی..
عزیزم از اتفاقایی که میافته درس بگیر..
شک نکن که میتونی..
نشان 100 روزه

باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر وگبر وبت پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومبدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ
clapping
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام همهٔ دوستان عزیزم

tabasom نبینم دیگه اینجوری حرف بزنیا همهٔ پست‌هایی‌ که توی کانون زدی را خوندم
اینجوری که هرچی‌ انگیزه ترکم داری از بین میره تو تنها کاری که باید بکنی‌ اینه که ‌ باور کنی‌ میتونی بعد اگه هم زدی امیدتا از دست نمیدی
همهٔ ما جای تو بودیم اما الان حس خوبی داریم
عزیزم بجنگ تو پیروز میشی‌ چون خدا دوست داره بهش اعتماد کن
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان