امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

Information 
سلام دوستای خوبم.
ایشالله که خوبید و دارید سعی می کنید که بهتر و بهتر بشید.
منم خوبم.ماه جون و گیتا جون و تبسم جون و چکاوک عزیزم همه تونو دوست دارم.
تبسم جون شکست یعنی از اون راه نرسیدن،فقط همین.دفعه ی بعد حتما تمام تلاشتو بکن و از اون راه نرو.
همه تونو دوست دارم
مواظب خودتون باشید
سلام دوستان عزیزم.
مدتی که باهاتون آشنا شدم و در خدمتتون بودم خیلی ازتون استفاده کردم. بهم کمک کردید.عوضش من براتون کاری نکردم. شایدهم دل بعضی هاتون رو شکستم و با حرفهای گنده تر از دهنم ناراحتتون کردم. الان از ته ته دلم پشیمونم و امیدوارم عذرمو بپذیرید و شمام از ته ته دل حلالم کنید. ازین به بعد دیگه نمی تونم بیام. دیگه هیچوقت نمیام. مواظب خودتون و همدیگه باشید.خواهر برادرای خوب همدیگه باشید. هدفتون یادتون نره. دعا می کنم که همه مون بتونیم انسانانه زندگی کنیم. شمام دعا کنید و عملا زندگیتون رو هم دراین جهت اداره کنید. به امید خدا.
فراموشتون نمی کنم و دوستتون دارم، تک تکتون رو. دعام کنید.
خدانگهدار همه و در پناه رحمت او
سلام بچه ها
ازهمتون ممنون ديروز هيچكي نبود خيلي دلم گرفته بود اما امروز الان كه سر زدم واقعا بودنتون رو احساس كردم
راستي ديروز رفتم يك جا عزاداري سعي كردم ديگه واقعا از خودم قول بگيرم كه نشكنم ،‌اگر هم اقا بطلبه برم حرم خيلي خوبه اما راستش خودم خجالت ميكشم برم . گفتم باشه اگر 10 روزه رو بردم بعد برم كه لاقل يك كوچولو پاك شده باشم . برام دعا كنيد تو مسابقه 10 روزه برنده بشم
بچه‌ها واقعاً روم سیاه شکستم دلمم باش شکست اومده بودم که توی جنگم پیروز شم اما با مخ خوردم زمین حالا پا شدم اما هنوز میلنگم

ولی‌ خدا بهم قوت بده واسه ۴۰ روز پاکی‌ ببخشید واقعاً ببخشید

دعام کنید

نمی‌دونم چی‌ باید بگم ولی‌ ناامید نشدم باید بتونم یعنی‌ حتما می‌تونمTearsTearsTearsTears
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
سلام خانوما ... مثل اینکه این صفحه ی نسیم چند تا شکست کوچیک داشته ، اما من براشون راه حل دارم ....

به تبسم جدیده :
عزیزم ، شکست پله ی صعوده ، اما اگر به اون به چشم یه پله نگاه کنی ....

اما ،مسئله ی شکستن در خواب و بیداری ، چیزی که فکر می کنم برای همه حتی حداقل یکبار پیش اومده ، و برای خود من بارها ...

اما هنوزم نمی دونم خواب بودم یا بیدار ....
به توصیه ی سها ، اونها رو خواب فرض کردم ..... اما برای راحت شدن از شرشون ، سها جون اون زمان به من پیشنهادی داد که منم اونو به شما منتقل می کنم .... و اگر بهش عمل کنین ، مطمئنا این تجربه ی بد ، کم کم محو می شه و دیگه نخواهد بود.....

لازمه که قبل از خواب کارای پایین رو انجام بدین ، نه !!!نگران نشید ، اصلا وقت گیر نیست و سخت نیست ....

1- 3 بار سوره توحید رو بخونین
2- سبحان الله و الحمد الله و لااله الا الله و الله و اکبر
3- اللهم اغفر للمومنین و المومنات
4- صلوات

همین 4 تا کار به ظاهر کوچیک ، اما در عمق پر معنا کافیه که از شر این کابوسها خلاص بشیم ...

و
به چکاوک عزیز :
گلم ، 40 روز واقعا عالی و فوقالعادست .....

حالا که شکستی ، ناراحت نباش .... بلکه سعی کن این بار حتما 50 روز پاک بمونی ، و اگر شکستی قراره باشه ، بعد از 50 روز باشه ...
باید سعی کنی فاصله ی شکست هات زیاد بشه نه کم ...
پس سعی کن تاریخ های شکست و مدت پاکیت رو نگه داری ..

این کار در شروع ترک خیلی تاثیر گذاره .... پس به همه ی دوستان توصیه می کنم که این کارو انجام بدن ....

و البته یه چیز خیلی مهم که باعث شکستن می شه ، غروره ... این که فکر کنیم خلاص شدیم و دیگه امکان نیست این اتفاق بیافته ... اما باید بدونیم ، امکان سقوط برای همه هست ... حتی برای اونهایی که چند ساله که پاکن ( و البته اون سقوط دردناکتر و التیام بخشیدن به اون سختره ) ...

پس باید همیشه مراقب خودمون باشیم و خودمون رو از هر چیز وسوسه کننده ای دور نگه داریم .

امیدوارم دیگه توی نسیم شکستی در کار نباشه ، اما اگر بود ... فقط پله ای باشه ، برای به اوج رسیدن و پاکی ابدی

خانومای مهربون مراقب خودتو ن و پاکیتون باشید .
نشان 100 روزه
 .........[تصویر:  medal.png].........

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام بچه هااااااااااااااااااااااااااا چطوریاین!!!!!!
بابا مثلا امتحانا تموم شده کجایییییییییییییییییییییییییییییییییییین پس!!!!!!!!!!!!
چکاوک جونم ناراحت نباش.. پاشو وایسااااااا خیلی محکمتر از پیش. لنگیدن نداریم.. هدفت کوچیک نیست که بلنگی.. باید محکم واستی...
یکم به این فکر کن که خدا چقد دوست داشه که الان اینجایی میتونی پاهاتو محکم بلند کنی واسه صعود.. حرفای مهتاب جونم حتما کارسازه..
تبسم 2 جونم اگه رفتی حرم واسه ما هم دعا کن.. به عشق خودشو حرمش حتما پاک میمونییی عزیزززززززززززززززم
Khansariha (48)Khansariha (48)
نشان 100 روزه
[تصویر:  23e325e16617.png]

باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر وگبر وبت پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومبدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ
clapping
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام سلاااااااااااااااااااااااااااااااام
خوبین بچه ها! من که عالییییییییییییییییییییییم
سلام گیتا جون خوبی؟ خوشحالم که هم گروهیم.
آفرین به تو بچه زرنگ! ما که خودمونو می کشتیم تا درسو پاس کنیم ! 42 واقعا خسته نباشی.
و همینطور بچه های دیگه که امتحان داشتن.
چکاوک جون اصلا ناامید نباش تلاشتو بیشتر کن تو می تونیییییییییییییییییییییییییی!

سلام به همه
به جدیدترین عضو گروه ، shaghayegh خوش آمد میگم و امیدوارم با کمک هم موفق و پیروز و سربلند باشید
به تماشا سوگند
و به آغاز كلام
و
به پرواز كبوتر از ذهن
واژه اي در قفس است ...
سلام
خیلی از دست خودم دلخورم ، خیلی ...
اما بازم همه ی تلاشمو میکنم ، دوباره شروع میکنم ، از اول...
نه !
اشتباه گفتم ، دوباره شروع میکنیـــــــــــــــــــم ، من ، چکاوک و همه ی کسایی که شکستن. انشاا... این بار ابدی ترکش میکنیم.
مهتاب جان ممنون از توصیه های خیلی خوبت
tabasomعزیز انشاا... موفق میشی ، ما میتونیم cheshmak
برای همه ی نسیمی ها آرزوی موفقیت میکنم ، التماس دعا 53258zu2qvp1d9v
مرسی‌ از همتون بچه‌ها امیدوارم بتونم جبران کنم
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
سلام به همگي
راستش بعد مدت طولاني اومدن يكم سخته صحبت كردن اما اومدم كه بيشتر باشم
مخصوصا كه حالا گروه شديم
سها جون يه كم تحويلمون بگير
دوست دارم با همگروهي هام بيشتر آشنا بشم چون هيچكدومونميشناسم،و بيشتر در مورد مشكلمون ،چگونگي به وجود اومدنش صحبت كنيم اينطوري متوجه بعضي نكات ميشم كه بهش بيتوجه بوديم
دوستون دارم
راستي تبسم جون با خودت مهربون باش خودتو دوست داشته باش اينطوري هيچوقت حاضر نميشي به خودت ضربه بزني ولي وقتي خودتو ميكشوني پايين با خودت ميگي ولش كن بالاتر از سياهي كه رنگي نيست،من نميتونم نميبيني همش ميشكنم
متاسفانه ماها عادت كرديم هميشه با اين حرفا خودمونو راضي به انجامش كنيم

دوستون دارم
منو دريابين
نيازمند هم صحبتيتونم
البته من زياد نميتونم بيام ،اما سعي ميكنم وقتي ميام پرسروصدا بيام(من طبيعتا آرومم)

منتظرم باشين
شبهاي بلند بي عبادت چه كنم
جسمم به گناه كرده عادت چه كنم
دوستان همه گويند خدا مي بخشد
گيرم كه ببخشد ز خجالت چه كنم
سلام
دلم براتون خیلی تنگ شده
اگه بشه میام پستمو طولانیتر میکنم
دوستون دارم
کامپیوترم تعطیل شده !

الهي، من به حور و قصور ننازم، اگر نفسي با تو پردازم از آن هزار بهشت مي‌سازم.
الهي، مي‌پنداشتم كه ترا شناختم، اكنون آن پنداشت و شناخت را در آب انداختم.
الهي، همه شاديها بی ياد تو غرور است، و همه غمها با ياد تو سرور.

اِلـهی.... وَرَبّی.... مَنْ لی غَیْرُکَ ...
الهی ... حالا دیگه من و تو و عبدَک ... (:
چه عجب بابا یکی از هم گروهی های ما هم پیداش شد....
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام ماه جونم..41Khansariha (18)
شاینییییییییییییییی جونم منم دلمتنگیده بود...53258zu2qvp1d9v
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام همه بچه های کانووووووووووووووووووون
من که عالی هستم شماها هم حتما عالیتریییییییییییییییییین
[color=#9400D3]
خوشم اومد گفتم واستون بزار دوس جون جوناااااااااااااام
[color=#FF4500]
هوس انگیز است سیب های بهشت تو
اما نه این تو هستی كه تمام طراوت را در سیب پنهان كردی
نه سیب را می خواهم
و نه بهشت را
تنها تو را می خواهم
وقتی تو را داشته باشم
بهشت را دارم و سیب را
[align=center]
نشان 100 روزه

باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر وگبر وبت پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومبدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ
clapping
سلامممممم به روی ماه همتون ...
اول در مورد سها ----> سها جون یه مسافرت براش پیش اومده و یکم غیبت داره ، انشاءالله به زودی پیداش می شه 4fvfcja

و نیلو جون ... تو بگو از هر دری .... ما هم پشت سرت می گیم .... خوشحالم که پیشمونی ... اما خانومی سکوتتو بشکن ..... وقتی میای حتما یه پستی بذار ، که ما بدونیم فراموشمون نکردی ....
اگه دقت کنی میبینی منم دارم سعی می کنم تجربه های شخصیمو تو نسیم حیات بذارم ، و تا حالا دو تا پست در این مورد گذاشتم ...

اما اگه همه این کارو بکنیم ، مطمئنا می شه یک عالمه راه حل .... راه حل هایی که ممکنه بالاخره به یکی کمک کنه ...

------
و شقایق جان خوش اومدی .... 3173174131741317317
بیا و یکم از خودت بگو ، بذار بیشتر با هم آشنا بشیم ... Khansariha (48) از هیچ چیز نگران نباش .. ما همه با هم می ریم جلو ،
و مراقب همدیگه هستیم ...Khansariha (48)
اگه می خوای بیشتر با بچه ها آشنا شی ، چند صفحه از نسیم حیات رو بخون و با روحیات بچه ها و اسماشون آشنا شو ....
موفق باشی عزیزم ... Khansariha (46)

---------
و توصیه بعدی ...
اگر شکستیم و اگر نشکستیم ...

در همه حال با خودمون مهربون باشیم ، به خودمون بد نکنیم و بد نگیم ... خودمون رو سرزنش نکنیم ... اما عبرت بگیریم ... سرسری از کنار شکست رد نشیم ...
منشاء و دلیل شکست رو پیدا کنیم و عادلانه قضاوت کنیم که چرا و برای چی این اتفاق افتاد ...

وقتی با خودمون مهربون باشیم ، مغزمون آرامش پیدا می کنه و در مواقعی که داریم به شکست نزدیک می شیم راحتتر می تونه تصمیم بگیره....و دغدغه نداره ....

خانوما ... مواظب خودتون و پاکیتون باشید .
نشان 100 روزه

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)
سلام بچه ها من امروز پاك بودم سه روز تموم شد
دعا كنيد بتونم اخه فردا ميخوام برم حموم ميترسم...

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان