امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

303303Khansariha (18)Khansariha (18)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)53535353Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
317مرسي عزيزم ايشالله كه به همه كارات ميرسي من دريام روزه كه ميام اينجا روز 7 هسم كيش زندگي ميكنم واي خيييييييييييلللللللللللللييييييييي خوشحالم كه اين گناه دارم ترك ميييييييييييييكنممممممممممممم باشه عزيززززززززززززم
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

سلام من پاك
گيج شدم
http://www.ktark.com/showthread.php?tid=922
من اين مطالب رو خوندم ولي خيلي از سايت ها اينارو طور ديگه اي ميگن و حتي افراد صاحب نظر
ميگن باعث عوارض جسماني مي شود
ديد چشم و سياهي اطراف چشم.....
ولي اينجا اي موضوع نقض شده
لطفا راهنماييم كنيد
ممنون دوستانKhansariha (8)
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

م   ن م ی ت و ن م

یه زمانهایی....در گذشته های دور4fvfcja نسیم حیات رو قد همه ی دنیا دوست داشتم.....هیییییییی یادش بخیر....چه روزایی داشتیمSmiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2

خیلی وقته به نسیم حیاتیا سلام نکردم......

اومدم بگم...سلاااااااااااااااااااااااامممممممممممممممم317317317317317317

خانم دریا جون خوش اومدی گلمWelcome (1)
دخترا بدویید بیایند ک ی دوست جدید بهمون اضافه شدهclappingclappingclapping
وای خدای من دیدم امروز چقدر همچی ی رنگ دیگست نگو دریا جون بهمون اضاف شدهKhansariha (18)
دریا جون ما را دوستای خودت بدون، توکل کن ب خدا و دستت رو بده ب ما تا همه باهم ب پاکی ابدی برسیم خانمیKhansariha (46)
خیلی خوشحالم از حضورت53258zu2qvp1d9v
1.صفحه اول این تاپیک را بخون تا بیشتر آشنا بشی با محیط
2.اگ ثبت نام نکردی هنوز ب اینجا برو تالار اصلی گروه های ترک و فرم پر کن(شامل اسم،جنسیت و سنت هستش) و بگو ک گروه نسیم حیات را انتخاب میکنیKhansariha (8)
3.حالا ب اینجا برو مسابقه ی 10 روزه تا توی مسابقه شرکت کنی و با پیروزیت سرفرازمون کنیKhansariha (46)
4.و هروقت اومدی بیا پیشمون از خودت برامون بگو دوست گلم53258zu2qvp1d9v
و یادت باشه خدا خیلی دوست داره و ماهم دوست داریمKhansariha (8)
مواظب دل مهربونت باش هانیKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام ب روی ماهت مریم تنهای عزیز303
مریم جون ی زمانی نسیم حیات را دوس داشتی؟ یعنی الان دوست نداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟1276746pa51mbeg8j
عوضش تا دلت بخواد نسیم حیات و دخملای مث گلش مریم تنها را دوست دارندKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
زود ب زود بهمون سر بزن. خوشحال میشیم خانمیSmiley-face-thumbKhansariha (18)
وای فصل امتحانات از نوع میان ترمش شروع شد و دانشجوهای گرامی ب چ کنک چ کنم افتادند!!!!!!!!!!!!Khansariha (56)Khansariha (56)Khansariha (56)Khansariha (56)Khansariha (56)Khansariha (56)
خودم یادمه ک شبای امتحان حاضر بودم تموم دعاها و نمازهای مستحب را بخونم و ب خدا التماس کنم ک پاس بشم ولی درس را نخونم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TearsTearsTears
آهای خانمایی ک امتحان دارید بهتون از الان تا آخر میان ترما فرجه داده میشه ولی بعدش باید بیایند تک تک نمرهاتونو اعلام کنید تا درصورت لزوم (خدا اون روزو نیاره) باهاتون اعمال قانون بشه!!!!!!!!!!!!!!!
من و مهندس موناKhansariha (18) ک دیگ فارغ التحصیل شدیم فعلآ (ایشالا ما هم دوباره مشغول ادامه تحصیل میشیم) ب روند نمرات شما نظارت داریم!Smiley-face-thumbcheshmak
موفق و سربلند باشیدKhansariha (8)
سوزان جونم پست اول تاپیک
عوارض جسمی خود ارضایی در یک نگاه
، آقا کریم حرف خیلی جالبی زدند
.................................
نقل از آفا کریم
(( افراط و تفریط در بیان عوارض جسمی
در باب عوارض جسمانی خود ارضایی ، بحث های زیادی شده است. متاسفانه برخی ، عوارض افراط گونه ای برای خودارضایی می اورند که این خود بر مشکلات روانی کسانی که می خواهند ترک کنند، می افزاید. عوارض جسمی خود ارضایی وقتی شدت می یابد که این عادت به صورت افراط گونه تکرار شود. ))
...............................
حالا باید ما تعادل توی عوارض جسمانی خ.ا را درک کنیم53258zu2qvp1d9v
خود من زمانی ک مطالبی درمورد این خوندم ک چقدر خدا ناراحت میشده از کارمون داغون شده بودم تا اینک مامان سها اومد و راهنمایی و دلداریم دادKhansariha (18)
از همه خواهش میکنم بیاند از قبل و بعد از ترکشون برامون صحبت کنند تا بیشتر با مزایای ترک آشنا بشیم41
ولی من مطمئنم ک از 100% رضایت هر فرد 10% ب بهبود جسم و 90% باقی مونده از روح و روان و آزادی ذهن میگند
همیشه توی هر راهی کسانی هستند ک با بزرگنمایی و افراط در نشان دادن یک گناه (هرچند تمام گناهان بزرگ هستند) مثلآ میخواند دیگران را ازون راه خطا بازدارند ولی ازین غافلند ک ممکنه طرفشون از شدت عذاب وجدان و عصبی شدن غیر معمول نه تنها دست ازون گناه نکشه بلکه دست ب گناه بزرگتری بزنه
پس ما باید با عقل و منطق و علم ریز و درشت را از هم سبا کنیم و بعد تعادل را خودم متوجه بشیم
سلام سلام
به خانماي گل كانون
گلاي زيباي نسيم حيات
خوبيد
؟
واي ميبينم كه دريا جونم به ما پيوسته
اومدنت به كانون مباركه گلم
انشاالله تا هميشه پاك بموني گلمKhansariha (18)
مريم تنهاي عزيزم
خوش اومديد بانو
قول بده كم لطفي نكني و تند تند بهمون سر بزنيKhansariha (18)
نفيسه جونم فقط ميتونم بگم بوووووووووووووووووووسKhansariha (18)
مي توانم من تو همينطوريم دوست جوني خوبه خوبه همموني
بقيه كجان؟:s:
همارهام جاش خاليه كه1276746pa51mbeg8j
چكاوكم ؟
مامان سها؟
الونه جونم؟
زاراي عزيز نبينم دلت بگيره مهربون!!!
مونا؟
نازي؟
تواب؟
به ياد حق؟
شايني؟
گيتا؟
مهتاب؟
پريسا؟
ركسانا؟
بلو جون؟
آنا؟
ترك؟
ساراي؟
و بقيه
كجاييد؟
مارو خيلي منتظر نزاريدا...
دوستتون دارم يه عالمه...Khansariha (18)Khansariha (8)

ﺗﻮ ﺭﺍ نمی ﺩﺍﻧﻢ
ﺍﻣﺎ ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ
ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﺗﻔﺎﻗﻬﺎی ﺧﻮﺏِ ﺩﺭ ﺭﺍﻩ ﻣﺎﻧﺪﻩ
ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ روزهای ﺷﻴﺮﻳﻦ ﻧﻴﺎﻣﺪﻩ
ﺑﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪی ﻛﻪ یک ﺭﻭﺯ ﺑﺮ ﺩﻟﻤﺎﻥ می ﻧﺸﻴﻨﺪ
ﺑﻪ ﺍﺟﺎﺑﺖ ﺷﺪﻥ ﺩﻋﺎﻫﺎﻳﻤﺎﻥ
ﺑﻪ ﺑﺮﺁﻭﺭﺩﻩ ﺷﺪﻥ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﻳﻤﺎﻥ
ﺑﻪ ﻣﺤﻮ ﺷﺪﻥ ﻏﻢ های ﺩﻳﺮﻳﻨﻪ ﻣﺎﻥ
ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ
روزی ﺍﺯ ﺭﺍﻩ می ﺭﺳﺪ
ﻭ ﻣﺎ برای یک ﺭﻭﺯ ﻫﻢ ﻛﻪ ﺷﺪﻩ
آنچنان ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺪ زندگی ﻣﻴﻜﻨﻴﻢ
ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ است.. 2uge4p4 53258zu2qvp1d9v
 قرار عاشقی...
نه" بیخیال"ِ تو می توان بود
نه" بی خیالت"
می شود یک نفس زیست !
گیر کرده ام میان دو شعر
که نه می میرند نه چشم باز می کنند ..
---
سیدمحمد مرکبیان

پی نوشت : گیرکرده ام میان دو شعر
پی نوشت : گیرکرده ام
پی نوشت : بی خیالت
پی نوشت : بیخیال !
بچه ها یه چیز جالب....4fvfcja
حامی های این گروه سها و تبسم و گیتا ان....برا تبسم و گیتا باید اعلامیه بزنیم پیداشون کنیم4fvfcja

GITA.......TABASOM------------------------------->WANTED

4fvfcja4fvfcja4fvfcja4fvfcja4fvfcjaهر کی پیداشون کنه من جایزه میدم بهش........

مسافر کوچولو بووووووووووووووووووسKhansariha (8)
مریم تنها جون همین ک شما اومدی باز پیشمون ایشالا ب دل اونا هم میوفته ک ی سری بزنند ب ما317Khansariha (18)
303303Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)53535353303303

م   ن م ی ت و ن م

میتوانم اینجوری ک گفتی یهو دلم رخت پایین
نکنه همارها هم ما را گذاشت و رفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Tears
بچه ها اصلا نگران نباشید...پیدا کردن هما رها و گیتا با من.....4fvfcjaگوششون رو میگیریم میارم اینجاSmiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2
سها هم که گم نشده....میمنوه تبسم که بالکل ترک کانون کرده...نمیدونیم کجاست.باید اعلامیه بدیم به روزنامه هاKoolSmiley-face-cool-2

(1391 فروردين 26، 19:39)nafiseh نوشته است: سلام ب روی ماهت مریم تنهای عزیز303
مریم جون ی زمانی نسیم حیات را دوس داشتی؟ یعنی الان دوست نداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟1276746pa51mbeg8j
عوضش تا دلت بخواد نسیم حیات و دخملای مث گلش مریم تنها را دوست دارندKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
زود ب زود بهمون سر بزن. خوشحال میشیم خانمیSmiley-face-thumbKhansariha (18)
وای فصل امتحانات از نوع میان ترمش شروع شد و دانشجوهای گرامی ب چ کنک چ کنم افتادند!!!!!!!!!!!!Khansariha (56)Khansariha (56)Khansariha (56)Khansariha (56)Khansariha (56)Khansariha (56)
خودم یادمه ک شبای امتحان حاضر بودم تموم دعاها و نمازهای مستحب را بخونم و ب خدا التماس کنم ک پاس بشم ولی درس را نخونم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TearsTearsTears
آهای خانمایی ک امتحان دارید بهتون از الان تا آخر میان ترما فرجه داده میشه ولی بعدش باید بیایند تک تک نمرهاتونو اعلام کنید تا درصورت لزوم (خدا اون روزو نیاره) باهاتون اعمال قانون بشه!!!!!!!!!!!!!!!
من و مهندس موناKhansariha (18) ک دیگ فارغ التحصیل شدیم فعلآ (ایشالا ما هم دوباره مشغول ادامه تحصیل میشیم) ب روند نمرات شما نظارت داریم!Smiley-face-thumbcheshmak
موفق و سربلند باشیدKhansariha (8)

شرمنده نفیسه جون،من این پستو ندیده بودم1276746pa51mbeg8j

چرا الانم دوست دارم،ولی از طرف نسیم حیات شکست عشقی خوردم سرخورده شدم4fvfcja

قبلا اصلا یه جوررررررر دیگه دوسش داشتم4fvfcja

شوخی کردم.....با اینهمه اعضای پرانرژی و دوست داشتنی،مگه میشه دوست نداشت نسیم حیاتو؟؟317317

اوه اوه،گفتی میان ترم و داغ دل ما رو تازه کردی4fvfcjaیکیش رو دیروز از سر گذروندمKhansariha (56)
یکی هم چهارشنبه دارم که البت قراره عوض شه روزشSmiley-face-cool-2 سخت هم هست...وایییییی17

ماشالله اینجا همه فارغ التحصیلن....یه شب همه رو جمع میکنم اینجا داستان تحصیلم رو تعریف میکنم...جذابه4fvfcja

درود303
ظهر آخرین یکشنبه فروردین 91 بخیر
خانمای گل خوبید؟ خوشید؟؟؟؟؟Khansariha (18)
انشالله ک همه پاک باشیم41
بانوانی ک امتحان داشتند، زود بیایند بگید ک امتحانتون را خوب دادید تا ما هم خوشحال بشیمKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
سرپرستای غایب هم بدونند ک دلمون براشون تنگ شده ها....................Khansariha (8)
دوستان خواهش میکنم شما دیگ اینجوری تنهامون نگذاریدا.............Kool

دشمنت شرمنده باشه مریم عزیزم
نسیم حیات با حضور دخترای گلی مث تو زندست،باید بیای و آتیشش را بیشتر کنی بانوKhansariha (18)
من یکی ک خیلی منتظر شنیدن ماجرای تحصیلت هستم ولی اول باید میان ترماتو خوب بخونی هانیKhansariha (8)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان