امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

سلام
دخمرااااااااااااااااااااای عزیز 

من 40 روز شدم بالاخره 
خواستم باهاتون جشن بگیرم

دعام کنین دوباره بتونم مثل قبل خوب پیش برم
رکوردم 9 ماه بود 

MuscularMuscular

یه سوال :

وقتی دلتون اشوبه و خیلی حالتون بد میشه 
چجوری خودتون رو اروم میکنین ؟؟
و چجوری این ارامش رو حفظ میکنین؟؟
( مثلا یه عادت بد رو بخواین ترکش کنین اما به 2ساعت نکشیده نتونین خودتون رو کنترل کنین  و دلتون اشوب شه
هم میخواین ترک عادت کنین هم نتونین جلوی خودتون رو بگیرین
این خود در گیری رو چجوری خاموش میکنین ؟ )
[تصویر:  t4517.gif]

[تصویر:  t4523.gif]

[تصویر:  t4406.gif]

[تصویر:  t4407.gif]

[تصویر:  t4427.gif]

[تصویر:  friaresmilley.gif]

عاقا همش مال چکاوک گل گلیه خودمههههههههههههههههه

خودم را در آغوش گرفته ام!
نه چندان با لطافت
نه چندان با محبت
اما
وفادار …128fs3181814

گلبرگی دلش گرفته

نه تو می مانی و نه اندوه
و نه هیچیک از مردم این آبادی …
به حباب نگران لب یک رود قسم،
و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،
غصه هم می گذرد،
آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند …
لحظه ها عریانند.
به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز.Khansariha (57)
سلام
من پاکم خدا رو شکر

سلام به دارلینگ جونم
ممنونم خانومی
ممنونم

چکاوک جونم تبریک واسه 40 روز پاکیت
وممنونم که حالمو پرسیدی
خوبم خدا رو شکر

و از همه تون ممنونم که هستین
همگی در پناه حق
یا علی
دوباره به روزای اوجم بر میگردم
[تصویر:  6mdh_11.png]

ﺩﯾﮕﻪ ﺩﻟﻢ ﻧﻪ ﭘﻮﻝ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻧﻪ ﺁﻏﻮﺵ ﻧﻪ ﻣﻬﻤﻮﻧﯽ ﻧﻪ ﺣﺘﯽ ﺁﯾـــــــــــﻨﺪﻩ .... ﺩﻟﻢ ..... . . . . . . . . . . ﺑﭽـــــــــــــــــــﮕﯿ ﻤﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ! ﺧﻮﻧﻪ ﺳﺎﺣﻠﯽ ﺑﺎ ﺁﺗﯿﺶ ! ﭘﺎﻫﺎﯼ ﺷﻨــــــــــــﯽ ﺩﺳﺘﺎﯼ ﮐﺎﮐﺎﺋﻮﯾﯽ! ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﻼﻝ ﻣﯿﺨﻮﺭﻡ ﮐـــــــﻞ ﺻﻮﺭﺗﻢ ﺯﻏﺎﻟﯽ ﺷﻪ ! 100 ﺑﺎﺭ ﯾﻪ ﺳﺮﺳﺮﻩ ﯼ 1 ﻣﺘﺮﯼ ﺭﻭ ﺑﺮﻡ ﺑﺎﺯﻡ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺸﻢ ! ﭼﺎﯾﯽ ﺭﻭ ﺑﺎ 10 ﺗﺎ ﻗﻨﺪ ﺑﺨﻮﺭﻡ ! ﺑﺴﺘﻨﯽ ﻭ ﭘﻔﮏ ﻭ ﻟﻮﺍﺷﮑﻮ ﺑﺎﻫﻢ ﺑﺨﻮﺭﻡ ! ﺳﺮﭼﯿﺰﺍﯼ ﻣﺴﺨﺮﻩ ﺍﻧﻘﺪ ﺑـــــــــــــــﺨﻨﺪﻡ ﺑﯿﺎﻓﺘﻢ ﮐﻒ ﺍﺗﺎﻕ ! ﺑﺎ ﺧﻂ ﻟﺐ ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﺑﺮﺍ ﺧﻮﺩﻡ ﺳﯿﺒﯿﻞ ﺑﮑﺸﻢ! ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻣﺚ ﺑﭽﮕﯿﺎ ﺑﻮﯼ ﺳﯿﮕﺎﺭ ﺣﺎﻟﻤﻮ ﺑﺪ ﮐﻨﻪ ... ﺁﺩﺍﻣﺲ ﺑﭽﺴﺒﻮﻧﻢ ﺯﯾﺮ ﻣﯿﺰ ﮐﻼﺳﺎ ! ﻋﯿﺪﯾﺎﻣﻮ ﺑﺮﯾﺰﻡ ﺗﻮ ﺍﻭﻥ ﻗﻠﮏ ﭼﻮﺑـــــﯿﻪ !ﻣﻮﺭﭼﻪ ﻫﺎﺭﻭ ﺑﮑﺸﻢ !ﻏﺮﻭﺑﺎﯼ ﺟــــــــــــــــــﻤﻌﻪ ﻓﻘﻂ ﻣﻨﺘﻈﺮ "ﻓﻮﺗﺒﺎﻟﯿﺴﺘﺎ" ﺑﺎﺷﻢ ﻭ ﺗﺎ ﺷﺐ ﺧﻮﺩﻣﻮ ﺑﺎ ﭘﻠﯽ ﺍﺳﺘﯿﺸﻨﻢ ﺑﮑﺸﻢ !ﻣﺎﺩﺭﻡ ﮐﻪ نماز ﻣﯿﺨﻮﻧﻪ ﺑﺮﻡ ﺟﻠﻮﺵ ﺍﻧــــــﻘﺪ ﺍﺩﺍ ﺩﺭﺑﯿﺎﺭﻡ ﺗﺎ ﺑﺨﻨﺪﻩ ﻧﻤﺎﺯﺷﻮ ﺑﺸﮑﻨﻪ ﻭ ﺑﻌﺪﺵ ﻓـــــﺮﺍﺭ ﮐﻨﻢ ... ^_^ . . . ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﻢ ﺍﯾﻦ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺁﺭﺯﻭ ﮐﺮﺩﻡ ﺑﺰﺭﮒ ﺷﻢ! ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺁﺩﻡ ﺑﺰﺭﮔﺎ ﺧﯿـــــــــــــــﻠﯽ ﺳﺮﺩ ﻭ ﺗﻨﻬﺎﺱ ! ﺩﺭﮔﯿﺮ ﻗﻠﺐ ﻭ !.... ﺍﻩ!
-------------------------------------------------------
*** ز دست و ديده و دل هر سه فرياد ***
-------------------------------------------------------
گاهی وقت ها دلم واسه خودم تنگ میشه
مواظب خودتون و خوبی هاتون باشید؛ دنیا به  لــبـــخـــنـــد و خوبی های شما نیاز داره
یه روز خوب میاد؛ اینو می دونم
در پناه حق
یا علی
535353
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام چکاوک جان،مبارک باشه،
به نظرم سرت رو شلوغ کن،سعی کن از وقتت درست استفاده کنی و به کارهایی بپردازی که بهشون علاقه داری،مخصوصا کارهای هنری ،وقتی یک کار هنری رو کامل انجام میدی و نتیجش رو میبینی یه لذت و آرامش خاصی داره.
[تصویر:  nasimhayat.png]

Hanghead به امید توبه در آینده گناه نکنیم Hanghead

آیا مطمئنیم که در حال ارتکاب گناه قبض روح نمی شویم؟

آیا مطمئنیم که فرصت توبه می یابیم؟

اکنون که فرصت هست باید استفاده کرد

63 63 63 63
(1393 آذر 3، 22:28)chakavak نوشته است:
سلام
دخمرااااااااااااااااااااای عزیز 

من 40 روز شدم بالاخره 
خواستم باهاتون جشن بگیرم

دعام کنین دوباره بتونم مثل قبل خوب پیش برم
رکوردم 9 ماه بود 

MuscularMuscular

یه سوال :

وقتی دلتون اشوبه و خیلی حالتون بد میشه 
چجوری خودتون رو اروم میکنین ؟؟
و چجوری این ارامش رو حفظ میکنین؟؟
( مثلا یه عادت بد رو بخواین ترکش کنین اما به 2ساعت نکشیده نتونین خودتون رو کنترل کنین  و دلتون اشوب شه
هم میخواین ترک عادت کنین هم نتونین جلوی خودتون رو بگیرین
این خود در گیری رو چجوری خاموش میکنین ؟ )
سلام عزیزم
اول تبریک میگم و ایشالا جشن 1 سالگیت رو بگیریم
درمورد سوالتم
اگه وقت داری هیچی مثل بافتنی نیست studsmatta
انقده به آدم آرامش میده
الانم ک فصلشه یه شال گردن بباف
منم تازه یاد گرفتم یه شال گردن واسه آقامون بافتم 4
[تصویر:  75564740_83301426cfcbb.jpg]

صعود ممکن است دشوار باشد 

ولی

منظره بالا بسیا ارزشمند است  

بچه ها تو رو خدا نگاه کنین چی اختراع وَشده.یعنی همچون آبی بر آتش دل خانوماس:

مردانی که درد زایمان را تحمل کردند!! +تصاویر
تاریخ درج :  1393/09/04
تعداد نمایش : 457
به گزارش پرداد به نقل از شبکه خبر : در بیمارستان «هانگژو آیما» در استان شانگدونگ چین مردان شجاعی که به زودی پدر خواهند شد می‌توانند وضعیت سختی را که همسرشان به هنگام وضع حمل دارد تجربه کنند. طبق گفته شاهدان، به مردانی که قصد دارند این وضعیت را تجربه کنند به وسیله یک پد شوک‌های الکتریکی در ناحیه بالای شکم وارد می‌شود که در مدت زمان پنج دقیقه شدت این جریان الکتریکی افزایش می‌یابد.
[تصویر:  zayeman%285%29.jpg]
یکی از مردانی که در این بیمارستان این وضعیت را تجربه کرده بود،‌ گفت: شدت درد به حدی بود که احساس می‌کردم قلب و ریه‌هایم در حال شکافته شدن هستند. طراحان این ایده امیدوارند این تجربه مردان را نسبت به همسرشان به هنگام وضع حمل حساس‌تر سازد. این یک تجربه عجیب در برای چینی‌ها است که اغلب مردانشان به هنگام وضع حمل همسرشان در بیمارستان حاضر نمی‌شوند و در کنار آنها نیستند.
مسئولان این بیمارستان تاکید کردند که این اقدام به سلامت مردان آسیبی وارد نمی‌کند و همچنین بازهم نمی‌توان دردی که در این شرایط مردان متحمل می‌شوند با درد زایمان در زنان مقایسه کرد.
[تصویر:  zayeman1%285%29.jpg]

[تصویر:  1416725563.jpg]

مردانی که درد زایمان را تجربه کردند!

[تصویر:  %D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C%20%...%D8%AF.jpg]

زایمان با چنان دردی همراه است که یک مرد بالغ را به گریه می اندازد. تولد کودک واقعا با درد همراه است و زایمان به طور متوسط ۱۲ تا ۱۴ ساعت طول می کشد اما مردان بیش از ۳۰ ثانیه نمی توانند درد زایمان را تحمل کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، تلویزیون محلی در چین به مناسبت روز مادر مسابقه‌ای را با حضور 20 داوطلب برگزار کرد تا به آنها درد ناشی از زایمان مادران را با استفاده از دستگاه شوک الکتریکی شبیه سازی کند و نتیجه آن بود که هیچ یک از مردان نتوانستند بیش از 30 ثانیه تاب این درد را بیاورند.
[تصویر:  %D8%AA%D8%AD%D9%85%D9%84%20%D8%AF%D8%B1%...86%201.JPG]
[تصویر:  %D8%AA%D8%AD%D9%85%D9%84%20%D8%AF%D8%B1%...%86%20.JPG]

اما جالب است بدانید که یک زن هنگام زایمان دردی معادل 57 واحد را احساس می کند در واقع این میزان درد، معادل شکسته شدن همزمان 20 استخوان است.

تحقیقات دیگری که در دانشگاه میشیگان انجام شده است، نشان داده اند که اختلافات بیوشیمیایی اساسی در چگونگی درک درد در مرد و زن وجود دارد. آنها کشف کرده اند که هورمون های جنسی مثل استروژن نقش مهمی در واکنش به درد دارند. این یافته ها کمک می کنند تا بتوان توضیح داد چگونه زنان ( که جنس ضعیف تر نامیده می شوند) می توانند درد سختی مثل درد زایمان را تحمل کنند.  تکنیک های جدید تصویربرداری از مغز به محققان اجازه داده است که بتوانند به بررسی مغز و تغییرات شیمیایی که در حین درد در آن رخ می دهد، بپردازند.

میزان استروژن در خانم ها در طول یک سیکل ماهیانه و در حین حاملگی به میزان زیادی تغییر می کند و تحقیقات نشان می دهد استروژن نقش بسیار مهم و حیاتی در کمک به مغز برای افزایش توانایی در سرکوب کردن درد دارد. وقتی میزان استروژن خون بالاست، سیستم ضد درد مغز در مواجهه با یک محرک دردناک، فعال تر برخورد کرده و مواد شیمیایی موسوم به اندورفین ها یا انکفالین ها آزاد شده که باعث می شود سیگنال های دردی که به مغز می رسد ضعیف تر عمل کنند، اما زمانی که استروژن پایین باشد، این سیستم نمی تواند به اندازه گذشته به طور موثر عمل کند، در نتیجه تحمل درد در یک خانم در طول دوره های مختلف زندگی کم و زیاد می شود.

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام ...دوست می دارم

تو را به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام ...دوست می دارم

برای خاطر عطر نان گرم و برفی که آب می شود و برای نخستین گناه

تو را به خاطر دوست داشتن...دوست می دارم

پل الوار
نقل قول: بسم الله الرحمن الرحیم

بیاین با هم سفری کنیم درست به لحظاتی قبل از گناه...کی؟ ؟ همون موقع که شمشیر رو انداختیم و داریم میگیم حالا که دوباره وسوسه اومده سراغم پس دیگه ترک کار من نیست!!! میدونم این حال برای همه ما هست چون این از دامهای کاربردی و مشهور شیطان...
ولی باید بگم بندگان خدا اتفاقا چون وسوسه برای ما هست شمشیر دستمون گرفتیم.. اون لحظه باید به خودمون بگیم که:  این همون میدانیه که بهش میگن جهاد اکبر...نفس و شیطون حمله کردن نباید شمشیر بندازی که تازه موقع جهاد شروع شده اونم جهاد اکبر...همه ما رزمجو هستیم و در رزمگاه جهاد اکبر، و خدا کسانی رو که جهاد اکبر میکنن دوست داره ...یعنی من و تو رو که وقتی وسوسه میاد سراغمون تازه باید جنگمون رو شروع کنیم....
پس یادمون باشه موقع شروع حمله باید به خودمون بگیم که:  این همون میدان جهاد اکبره بسم الله.

.

.

.

.
دنبال اکسیر و طلسم برای ترک نباشید که اکسیر همینه....
یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام.میشه کمک کنید وراهنمایی من یکم گیج شدم درمورد گروهای ترک
سلام روز همهگی بخیر
من تازه عضو شدم و چند وقتی که خیلی حالم بده .. چون من هم دچار این بیماری هستم و چند وقته که میخوام ترک کنم ولی خوب هر کاری میکنم نمیشه
همش تقصیر به گردن شوهرم میندازم .
چون اون سرد مزاجه و اکثر نزدیکی کمتر داره

و این منو خیلی بد کرده الان تقریبا یک ماه بود که خود ارضایی نداشتم ولی دوباره دیروز اانجام دادم حالا تصمیم دارم ترک کنم
و اومدم اینجا تا بهم کمک کنید د
با توکل برا خدا ترک کنم

خییییییییییییلللللللللللللی حالم بده 20202020201276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j202020
(1393 آذر 8، 10:32)tanhai نوشته است: سلام روز همهگی بخیر
من تازه عضو شدم و چند وقتی که خیلی حالم بده .. چون من هم دچار این بیماری هستم و چند وقته که میخوام ترک کنم ولی خوب هر کاری میکنم نمیشه

و این منو خیلی بد کرده الان تقریبا یک ماه بود که خود ارضایی نداشتم ولی دوباره دیروز اانجام دادم حالا تصمیم دارم ترک کنم
با توکل برا خدا ترک کنم

خییییییییییییلللللللللللللی حالم بده 20202020201276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j202020
سلام
من یه راهنمایی می کنم برای سرد مزاجی شوهرت ...
سعی کن بیشتر غذاهایی که گرم هستن بهش بدی مثل فلفل ...وتوی اینترنت که سرچ بزنی میاره بالا ...

من عاشق دلخسته در این دیار جایی نیست، جز در کوی دلبر

دلبر خوب داند  مرا جز او نیست معشوقی....!?

همسرم چون زود عصبی میشه معمولا فلفل کمتر استفاده میکنم
(1393 آذر 8، 11:01)tanhai نوشته است: همسرم چون زود عصبی میشه معمولا فلفل کمتر استفاده میکنم
این جمله رو سرپچ بزن (غذاهای تحریک کننده ج..ن...س...ی..)یه سری مطالب میاره بالا
 اونا روبخون امید وارم مفید باشن براتون

من عاشق دلخسته در این دیار جایی نیست، جز در کوی دلبر

دلبر خوب داند  مرا جز او نیست معشوقی....!?

(1393 آذر 8، 10:32)tanhai نوشته است: سلام روز همهگی بخیر

با توکل برا خدا ترک کنم

سلام عزیزم اول اینکه خوش اومدی
و امیدوارم لحظاتی پر از پاکی رو تو کانون تجربه کنی
و بعد اینکه عزیزم ترک واسه تو خیلی آسونه
تبدیل کردن مزاج سرد به گرم کار سختی نیست
با مواد غذایی قابل حله
همونطور ک سمیه جون گفتن
میتونی سرچ کنی
مثلا فلفل ک باعث خشونت همسرت میشه رو حذف کن حالا فقطم ک فلفل گرمش نمیکنه
گردو و خرما و ...هم باعثش میشه
[تصویر:  75564740_83301426cfcbb.jpg]

صعود ممکن است دشوار باشد 

ولی