امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

سلام. دلم تنگ شده بود. یه چیزی بهتون بگم...من توی مسابقه‌ی 10 روزه 8 روزه بودم و بالاترینشون بودم. بعد که شکستم (متاسفانه) دیگه نرفتم وایسادم تا 8 روزه بشم و برم..خخخخخخ 53258zu2qvp1d9v
ببینم این بار میرسم به 10 روز یا نه.
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام

منم سبز 53

هفته ی اولش گفتم سبز نبودا ، اشتباه نوشتین

رضوان جون موفق باشی Khansariha (48)
ابجیا ؟کسی نیس ؟
سلام
من هستم

ببخشید نور جان خیلی دیر اومدم
امیدوارم خوب و سلامت باشی

سلام. چرا امروز گروه انقدر سوت و کوره؟ چرا نیستین؟ بچه‌ها اومدم بگم کلید موفقیت رو پیدا کردم! fly2

تا حالا شده یک مسئله‌ی کوچیک باعث ناراحتیت بشه و با خودت بگی: «بس کن دیگه، چرا برای یه چیز بی ارزش خودت رو ناراحت میکنی.»؟ درواقع از اینکه بی دلیل ناراحت شدی ناراحت میشی و

حس ناراحتی رو سرکوب میکنی یا به عبارتی بهش میگی: «بشین سر جات! الان لازمت ندارم.»

یک مثال ساده تر: بین دوستات نشستی و یک لحظه بحث به غیبت کردن از یک همکلاسیت میرسه، یکی میگه و همه می خندن همینطور هم تو، می خندی و یک لحظه لبخندت از بین میره. 

احساست رو سرکوب میکنی چون اشتباهه.

به این نکته دقت کردی که خب چرا تونستی؟ چرا تونستی شادی و ناراحتیت رو در اختیار داشته باشی و راحت بهشون امر و نهی کنی؟ چون میگی این احساس منه و تحت کنترل منه. به این فکر کردی که

میل جنسی هم یک احساس هست و تحت کنترل تو؟ چرا راحت بهش نمیگی برو الان لازمت ندارم!؟ برو نمی خوام الان باشی...

بچه‌ها هیچ چیز بیشتر از این جواب نمیده. چون این یک طرز فکر هست نه یک راه کار! دقت کردی وقتی نزدیک به خ.ا کردن هستی و سعی داری مقاومت کنی تفکراتت چیه؟

ضمیر خودآگاه: من می تونم، فقط باید نیم ساعت مقاومت کنم تا این احساس فروکش کنه و از دستش نجات پیدا کنم.

ضمیر ناخودآگاه: دارم حس میکنم، هر لحظه داره بیشتر وجودمو میگیره، می دونم بالاخره خ.ا می کنم. هردفعه قبلش همینجوری میشه و بعد میکنم.

چی داری میگی؟ داری با احساست(شهوت) مبارزه میکنی؟ اون احساس توئه! بهش دستور بده...احساس توئه...در اختیار تو...مجبور به اطاعت از تو...بگو الان نمی خوام! و تموم!
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام clapping

ابجی خانوما تبریک میگم گروهمون برنده شده fiesta fiesta

Khansariha (48) هوراااااااااااااااااااااااااااااااااا 317

studsmatta Khansariha (57) خوشحالم داره اتفاقای خوب میفته Khansariha (57) studsmatta

53 ام شاا...همیشه همه چی خوب هممون باشه

53
(1394 شهريور 9، 23:05)asma نوشته است:
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام clapping

ابجی خانوما تبریک میگم گروهمون برنده شده fiesta fiesta

Khansariha (48) هوراااااااااااااااااااااااااااااااااا 317

studsmatta Khansariha (57) خوشحالم داره اتفاقای خوب میفته Khansariha (57) studsmatta

53 ام شاا...همیشه همه چی خوب هممون باشه

53

من هم در جریان بزارین؟ توی چی بنده شد؟ گروه چی؟ نسیم حیات؟
ابجی برو جشن پااکی
دور هفتم مسابقه (17 مرداد تا 13 شهریور):

نتایج هفته آخر مسابقات گروهی Khansariha (48)

برای مشاهده مجموع امتیازات بفرمایید اینجا ehteram

[تصویر:  86663747028772993701.jpg]
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
سلااااااااااااااام

تبـــــــــــــــــــــریک میگم به گروه شایستگان Khansariha (48)

گروه ما دو نفر نیومدن اعلام وضعیت Vamonde

رضوان جان خیلی عالی بود Khansariha (18)
سلام آبجیای گلم. به اینجا برید و کلیپ رو تماشا کنید. خیلی کارآمد هست.
سلام..

گاهی وقتا اینجوری میشه بانو...
شاید یه نفر پستی رو گذاشته و بعد حذف کرده..به این خاطره...

برای من هم پیش اومده...
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
بله درست شد
اگر بخوام وارد اون قسمتی که نوشته «دخترونه» بشم باید گذرواژه بزنم. میشه بگین از کجا باید گذرواژه رو بنویسم؟ از مدیر گروه باید بگیرم؟

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان