امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

خدایا شکرت

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1394 شهريور 24، 8:57)منِ جدید نوشته است: به من میاد پزشک شم؟ Muscular

چرا که نه.!

بچه ها من ن میدونم دعواتون سر چی بوده و نه میخام بدونم.تقصیر با هر کس که بوده فقط یادتون باشه عزیزای من این صفحات رو مهمانای کانون هم میتونن بخونن. پس یادمون باشه ما هر جای کانون هر حرفی میزنیم یا با اون حرفمون یه عده ای رو تشویق به ترک میکنیم یا عده ای رو سوق میده ته باتلاقی که معلوم نیست تا کجا ادامه داره و ما یا برای خودمون باقیات الصالحات میخریم یا باقیات الرذیلات. پس بخاطر اینکه کسی پیش خودش فکر نکنه اینجا جایی برای ترک کردن نیست بیایم کدورتارو بذاریم کنار و فقط هدفمون این باشه که کمک کنیم که همه با هم بتونیم مسیر پاکی رو طی کنیم. الانم ازتون میخام اون آبجیای گل ک کدورتی بینشون بوجود اومده همدیگه رو ببخشن و برای این هدف بزرگ تلاش کنند. وقتی خدای به اون بزرگی مارو با تمام گناهانی ک انجام دادیم و ممکنه باز انجام بدیم مارو بخشیده پس ما هم باید همدیگه رو ببخشیم. 128fs318181
چسارت منو ببخشید ک به شما قدیمیترا و البته الگوهای ما این حرفا میزنم ولی خیلی ناراحت بودم نتونستم تاب بیارم و حرفی نزنم.خواهش میکنم منو ببخشید. کوچیک شما آبجی خدا همراهمونه Khansariha (8)
سلااااام دختراااا 317
دوستان سلام
زمان زیادی بود که ب اینجا سر نزدم
باید بهتون بگم که توی این مدت بهترین حال رو داشتم
چون دیگه پریدم 128fs318181  Khansariha (57) Khansariha (57) Khansariha (57)
خداروشکر میکنم که الاخره ازاین گناه رها شدم وشدم یه رهای واقعی......
شاید دیگه هیچ وقت به اینجا نیام چون فک کنم باید برم توی سایتای دیگه اصول آشپزی بخونم 4
تازه اول راهم  53258zu2qvp1d9v 
خیلی ازتون ممنونم که توی تمام مدت حضورم در سایت در کنارم بودید و هیچ وقت بهم اجازه نا امیدی ندادید انشالله که همیشه پیروز و موفق باشید دوستای گلم Khansariha (8) Khansariha (8) Khansariha (8) Khansariha (8) 
نمیدونم شایدم یه روز واسه کمک به تازه واردا برگشتم Smiley-face-cool-2 
توصیه ام به همه بچه ها اینه که هیچ وقت خدا رو فراموش نکنن و مطین باشن خدا براشون بهترینارو پیش میاره Khansariha (48) 
با آرزوی خوشبختی برای همه ی دخترای گل و همین طور گروه رهروان
التماس دعا 303 303 303 303 303 303 303 303 303 303

پ.ن.راستی دوستان من تنظیماتمو درست کردم ک برام ازطرف سایت ایمیل نیاد ولی بازم داره ایمیل میاد میشه فا کاری کنید که دیگه برام ایمیل نیاد چون میترسم کسی ببینه 1276746pa51mbeg8j 1276746pa51mbeg8j میدونید که....... 
هیشکی نییییس
من هستم عزیزم

اخ جون حوصلم سر رفته استرس فردا رو هم دارم
Vamonde
استرس واسه چی ابجی؟! حتما پاس میشی Khansariha (18)

میترسم بیوفتم ابروم برهههه
نترس مگه تا حالا اصلا نخوندی؟ 60 رو که میگیری؟! Khansariha (57)

کسی هست؟ اوضاع من خطرناکه... میرم اورژانس
سلام

رضوان جان حالت خووووووووبه؟

امیدوارم بخیر گذشته باشه

و دوستان و همگروهی های گلم  من پاااااااکم 317

ببخشید دیر اومدم اعلام وضعیت عذر میخوام
خوبم سنا جان شما خوبی؟ خدا رو شکر خیلی الان بهترم.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان