امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

سلام. ببخشین من بی اجازه وارد گروهتون شدم.
خواستم چند تا حرف قشنگ بزنم.
به دردمن خورده فکر کردم شاید به درد بعضی های دیگه هم بخوره
یکی از دوستا بهم پیشنهاد کرد برم مستند "رازsecret " رو ببینم
به همه توصیه می کنم اگه ندیدین برین ببینین
بعد ببینین چی میگه
خیلی جالبه
میگه تمرکز کنید رو چیزی که می خواین بهش برسین نه چیزایی که نیمی خواین
مثلا به جای اینکه همش بگیم این خودا... بیچاره ام کرده و هی بزرگش کنیم
بگیم می خوایم ترک کنیم . روی این تمرکز کنیم.
جلوی هر فکری رو از همون اول بگیریم
و بزرگ نگاه کنیم
یعنی یک بار ترک برای همیشه

یا حق
"نه" رو محکم بگو به نفس
اگه دردش رو تحمل کردی
چند لحظه بعد رو یه پله بالاتری
سلام سلام ...
خوبید خانوما ..... خوشید ... سلامتید ....

----
پانیذم انشاءالله قبول می شی 41... من که امتحان ندادم ... از یه طرف دلم می خواست امتحان بدم ... از یه طرف نه ...
ولی ...53258zu2qvp1d9v
----
و به هورای همیشه شاد ...
هورا جونم ، تو همیشه موفقی ... ترک 6 ماهه هم عالی می شه .. ولی خوب می تونی با همین ستاره های خوشکلتم این کارو بکنی ...
این ستاره ها یعنی اینکه تو قبلا تلاش کردی .... و تا یه جایی موفق بودی ... ولی حالا با تلاش مضاعف .. 6 تا دیگه اضافش می کنی ...

گلم شرمنده که می خوام برات تنبیه بذارم .. اگه یادت نرفته باشه ، گفتیم که تنبیه شامل همه ی اعضاء کانون ، حتی حامی ها هم می شه ..
تنبیه : خواندن دعای توسل + 100 بار گفتن " استغفرالله ربی و اتوب و الیک " ( درست نوشتمش 42)
-----
بهار جونم .. حامیا همه جوره در خدمتن ...4fvfcja
هر طور دوست داری ارتباط برقرار کن .. زمینی .. هوایی ... 4fvfcja
راستی خانومم ما تو مسابقه ی کاپ طلایی منتظرتیم ...
تا به حال خیلی از بچه ها شرکت کردن .. و نصفیاشون کاپ طلا رو بالا بردن ...
-----
تبسم گلم ...
تو موفق می شی ... چون به هدفت ایمان داری و شکست داغونت نمی کنه .. بلکه اونو می کنی تجربه ی نبرد های بعدیت ..
-----
مونا جونم (رها -رها ) : منم عاشق بچم .. چه دختر چه پسر ... اونم از نوع شیطونش و شیرین زبون ...

امیدوارم شوهر کردی خدا بهت یه دو جین بچه ی خوشکل و ناناز بده ...
-----
و سهای عزیزم ...
غمگین نبینمت ...
فراموش نکن .. در هر لحظه ای از تنهایی و بی حوصلگی ، کسی کنارمونه که می خواد تنهاییمون رو باهاش قسمت کنیم ...
ما که در لحظه هایی که دورمون شلوغه به یادش نیستیم ( خودمو می گم ) ... حداقل در لحظه ی تنهائیمون اسمشو به زبون بیاریم ...
واسه تنبلیتم هیچی جوابگو نیست .. مگر دل خودت و عقل خودت .... و استدلالات ...
عزیزم .. اگه دیر بجنبی .... و کوتاهی کنی .. خیلی عقب می افتی ..... یکم بیشتر با خودت کلنجار برو ...
----
و غایبین محترم ...
بدونین دلمون براتون تنگ شده .. کاشکی زودی بیاید و یه رد پا از خودتو بذاری ... کف کانونو سیمان کردیم ... جای پاهای قشنگتون روش می مونه .....
---
و اما Juice :
مهمون رو چشم ما جا داره ....
مرسی از راهنمائیهاتون ...
و بهتره بگم .. یکی از همین خانومای خوشکل اینجا ( که البته اسمشو نمی گم ، بعدا خودتون می فهمید cheshmak) قراره هرزگاهی یه چند صفحه ای از این کتاب رو برامون این جا بذاره ....

هر جا هستید سلامت و پاک و موفق باشید .
بخشى از خطبه حضرت فاطمه زهرا سلام‌اللّه‌علیها ‌ ‌

عبداللَّه بن حسن به اسناد خود از پدرانش نقل کرده که حضرت فاطمه سلام‌اللّه‌علیها فرمود: ستایش خداى را بر نعمت‌هائى که ارزانى داشته و سپاس او را بر آنچه الهام نموده است ... خداوند ایمان را باعث پاکى شما از شرک، و نماز را براى تنزیه شما از کبر و نخوت قرار داده، و زکات را براى تزکیه نفس و فراوانى رزق مقرر نموده، و روزه را براى ثابت ساختن اخلاص، و حج را براى تحکیم دین، و عدالت را براى ارتباط دل‌ها، و اطاعت ما را اساس نظام امت، و امامت ما را باعث ایمنى از تفرقه، و جهاد را موجب سربلندى اسلام، و صبر را براى استحقاق پاداش، و امر به معروف را براى مصلحت عموم، و نیکى به پدر و مادر را باعث مصون بودن از خشم، و صله رحم را باعث طولانى شدن عمر و زیادتى نفوس، و قصاص را براى حفظ خون‌ها، و وفاى به نذر را براى رسیدن به آمرزش، و پر ساختن پیمانه‌ها و ترازوها را براى از بین بردن نقص، و نهى از شرابخوارى را براى دورى از پلیدى، و اجتناب از نسبت دادن زنا را باعث مصون بودن از لعنت، و ترک سرقت را موجب عفت قرار داده، و شرک را به منظور اخلاص در ربوبیت خویش تحریم کرده است.

بنابراین از خدا آن‌گونه که شایسته است پروا کنید و نمیرید مگر آنکه مسلمان باشید، و خدا را در آنچه به شما فرمان داده و در آنچه شما را از آن بازداشته اطاعت کنید، زیرا از میان بندگان خدا تنها دانشمندان از او بیم دارند. ‌

الاحتجاج 1/ 131

------
به سایتهای زیر سر بزنید ... نمی تونستم خلاصه کنم .. ترسیدم تحریف بشه ...
http://essay.monajat.org/emam/Fateme/Sha...arh_01.php
http://hamdely.ir.mihanblog.com/post/295
http://www.rahpouyan.com/Yas/Ahadis-Fatemi.htm
و
دانلود کتاب بسیار زیبای فاطمه فاطمه است

و اینم بدک نیست : http://www.masoumeh.com/far/
------
منبع : http://www.hawzah.net/Hawzah/Magazines/M...6&id=85609
نشان 100 روزه
 .........[تصویر:  medal.png].........

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)
تبسم عزیز: آره تقریبا...و اینکه منم خوشحالم هم سنیم Muscular

رها/مونا جان : آره منم خیلی بچه ها و نی نی ها رو دوست دارم والبته دنیای کوچیک و زیبای بچه ها رو

هورا جون:خوشحالم از نو وبا انرزی بیشتر شروع کردی...بابت هورات هم ممنون

سها عزیز:مرسی...من با پیام خصوصی راحترم

juiceگرامی: منم این مستند راز رو چند بار دیدم و با شما موافقم واقعا تاثیر گزاره حداقل برای من دفعه اول که دیدم خیلی تاثیر گذار بود...کتابش رو من به صورت ای بوک دارم و فیلمش رو هم با کیفیت خوب دارم اگه خواستین بگین وقت بگذارم آپلود کنم براتون تا دانلود کنید.

مهتاب جون: ممنون...ارتباط رو به سها هم گفتم :پیام فعلا...آخه استفاده از نتم رو کم کردم فقط اینجا مداوم میام
درمورد کاپ طلایی چشم...دارم میرم ببینم چه جوریاست!
varzesh
[تصویر:  wp4003454.jpg]
سلام
اول جواب مونا رو بدم4fvfcja
مونا جون سحر فکر میکنه که کانون کمک خاصی بهش نکرد و سحر زیادم وابسته این عادت نیست،به این نتیجه رسید که اگه خودش بخواد می تونه ترک کنه41
سحر به همه سلام رسوندKhansariha (48)گفت امیدوارم همیشه شاد باشیدvarzesh

خوب حالا من...53258zu2qvp1d9v
من روز سومم هستم و اوضاع تقریبا خوبه53258zu2qvp1d9v
همین...53258zu2qvp1d9v
چقدر مردن خوب است
چقدر مردن،
-در این زمانه که نیکی
حقیر و مغلوب است-
خوب است
سلام خوبين
منم خوبمSmiley-face-cool-2
درسا زياده و منم تنبل
اكثرش مونده واسه همينكم ميرسم سر بزنم كانونKhansariha (56)
حالم خيلي خوبه شكر خدا53258zu2qvp1d9v

هورا جان اشكالي نداره خدا رو شكر كه فرصت واسه جبران به هممون داد317

عزيزان مواظب خودتون باشين317
دوستون دارم
شبهاي بلند بي عبادت چه كنم
جسمم به گناه كرده عادت چه كنم
دوستان همه گويند خدا مي بخشد
گيرم كه ببخشد ز خجالت چه كنم
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام دوستان
من مدتی به فکر نوشتن قسمتهایی از کتاب راز هستم تا بتونم تو گروه ازش استفاده کنم با اجازه حامیان گرامی . سها جونم منتظر جوابت هستم برا تایپیک جداگونه فقط یه مقدار از کتاب رو اینجا پست میکنم تا دوستان بخونن و وقتی تایپیک راه انداختین بقبه مطالب از تایپیک بخونن .

راز آشكار مي شود
باب پاركتر
(فيلسوف، نويسنده و مربي شخصي)
راز هر آنچه را كه شما در زندگي مي خواهيد به شما مي دهد ، شادي، سلامتي و ثروت زياد .
دكتر جوويتل
(متخصص متافيزيك / ماوراء الطبيعه ، بازارياب و نويسنده )
شما با دانستن راز قادر به انجام هر كار و يا به دست آوردن هر چيزي كه مي خواهيد مي شويد.
جان آسارف
(سرمايه گذاري و كارشناس مالي )
هر چيزي را كه مي خواهيد انتخاب كنيد بدون نگراني ازاينكه خواسته شما چه قدر بزرگ و يا حتي به نظر غير ممكن برسد و مطمئن باشيد كه مي توانيد آن را به دست آوريد.
مثلاً به چه نوع خانه اي علاقه داريد ؟ آيا دوست داريد ميليونر شويد ؟ و يا چه شغل و تجارتي را دوست داريد داشته باشيد؟ آيا شما موفقيت بيشتر مي خواهيد. واقعاً شما از زندگي چه مي خواهيد ؟ و يا چه انتظاري داريد ؟
دكتر جان دمارتيني
(فيلسوف ، پزشك مفاصل ، شفا دهنده )
بدون كمترين شكي مطمئن باشيد كه اين راز بزرگ است.
دكتر دنيس ويتل
(روانشناس و مربي آموزش تقويت كننده )
در گذشته رهبراني كه به راز آگاهي داشتند مي خواستند قدرت آن را براي خودشان نگه دارند در نتيجه آن را از مردم مخفي نگه مي داشتند و راجع به راز به هيچ كس چيزي نمي گفتند .
مردم هر روز به سركارشان مي رفتند و به خانه بر مي گشتند و همه آنها به مثل كساني بودند كه هر روز در روي غلتك چرخاني مي دوند و بدون آنكه حتي قدمي به جلو روند و كارهاي پرزحمتي انجام مي دادند و در قبال آن دستمزدي ناچيز دريافت مي كردند ، چرا كه راز دردست افراد معدودي بود كه با آگاهي از آن به هر چه مي خواستند دست مي يافتند. افرادي هم در طول تاريخ وجود داشتند كه نكند اين راز جاودانه نماند و به فراموشي سپرده شود و يا مايل بودند كه ديگران نيز از آن استفاده كنند.
مايكل برنارد بك ويت
(دانشمند و موسس مركز روحاني و بين المللي آگاپه )
من به شخصه معجزه هاي بسيار را در زندگي مردم ديده و تجربه كرده ام . معجزه هاي مالي ، درمان و شفاي بيماران جسمي و روحي و دراي اختلال در روابط اجتماعي.
جك كنفيلد
(نويسنده ،معلم ، مربي زندگي و متخصص ايجاد انگيزه )
همه اين اتفاقات كه تاكنون بيان شده به دليل دانستن و بكار بردن راز است .
« راز » چيست ؟
باب پراكتر
شايد شما در حال حاضر در جايي نشسته ايد و با تعجب از خود سوال مي كنيد واقعاً اين ((راز)) چيست ؟ چه چيزي در آن نهفته است كه اينهمه را ميسر ساخته است .
بگذاريد به شما بگويم كه من خود شخصاً چه دركي از آن دارم .
همه ما با يك نيروي بيكران كار ميكنيم و تمامي ما با قوانين كاملا مشابهي راهنمايي مي شويم و راه زندگي خود را پيدا ميكنيم قوانين موجود در طبيعت بسيار دقيق هستند كه ما ميتوانيم سفينه اي را ساخته و آن را به كرات ديگر مانند ماه بفرستيم بدون اينكه حتي مشكلي پيش بيايد مثلاً زمان فرود آن را با دقت بسيار بالا مثلاً با دقتي برابر كسري از ثانيه تعيين كنيم
در هر كجاي دنيا باشيد – هند ،استراليا ، نيوزلند ،استكهلم ، لندن ،تورنتو ، مونترال يا نيويورك – همه و همه با يك نيرو كار مي كنيم با يك قانون اين قانون ، قانون كشش است !
((راز )) همان قانون كشش است !
بگذاريد بهتر توضيح دهم هر چيزي كه شما در زندگيتان دريافت مي كنيد همه از طريق خود شما به زندگيتان كشيده شده اند دراصل از طريق تصاوير ذهني كه خود شما آنها را ساخته ايد ودر سر مي‏پرورانيد ،به زندگيتان راه يافته ايد يعني ما خالق آن رويدادهايي هستيم كه قبلاً در ذهن خود پرورانده ايم .
هريك از افكار شما نيروي واقعي و عظيمي در خود دارد .
پرنتيس ملفورد 1891-1834
همه استادان بزرگ تاريخ ، از قانون كشش به عنوان قويترين و مهمترين قاون عالم ياد كرده اند.
شاعراني نظير ويليام شكسپير ،رابرت برانينگ و ويليام بلاك در اشعارشان به اين قانون اشاره داشته اند.
موسيقيدان هايي نظير لودويگ ون بتهون در موسيقي اشان آن را ابراز كرده اند. هنرمنداني مانند لئوناردو داوينچي راز را در نقاشي هايشان و داستان هايشان بيان داشته اند . نام و ياد همه آنها در تاريخ جاودانه مانده و خواهد ماند.
ادياني مانند هندويسم ، بودايي ، يهودي ، مسيحي و اسلام تمدن هاي باستاني مانند بابليان و مصريان در نوشته هايشان و داشتان هايشان به ان اشاره داشته اند. اين قانون را ميتوان در نوشته‏هاي به جا مانده از قرون گذشته يافت حتي سنگ هايي از 3000 سال پيش از ميلاد مسيح يافته شده كه روي آنها قانون ((راز)) نوشته شده است. با وجود آنكه افرادي اين را مي دانستند و به آن عمل هم مي كردند اما نميخواستند كه ديگران به ان دست يابند. اين قانون از ابتداي خلقت بوده و هست و خواهد بود.
اين قانوني است كه نظم و ترتيب را در جهان حاكم مي كند ، هر لحظه از زندگي شما و هر تجربه‏اي در زندگي شما با آن كامل مي شود و نظم مي يابد.
مهم اين نيست كه شما كي هستيد و كجا هستيد ، قانون كشش به آنچه كه در زندگي شما اتفاق مي‏افتد شكل ميدهد و قانون كشش كارش انجام چيزي است كه شما در فكرتان داريد شما هماني هستيد كه خودتان به ان فكر مي كنيد و در زندگي انجام مي دهيد .
در سال 1912 چارلز هانل قانون كشش را چنين تعريف مي كند :
(( بزگترين و قابل اعتماد ترين قانوني است كه همۀ نظام خلقت به آن بستگي دارد .))
راهی به سوی خوشبختی وجودندارد ، خوشبختی خود راه است .راهی که از درون شما آغاز می شود و به کمک توانایی و قابلیت شما در جهان بیرون تجلی می یابد . ( وین دایر )
مریم کارت عالیه...Khansariha (46)
یه تشکر از طرف من......41
فعلاcheshmak
[تصویر:  wp4003454.jpg]
مریم جان ممنون .41
واقعا عالی و جالب بود ....
باید با تامل بیشتری خوند ....
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
عشق به یک ماده مخدر می ماند

عشق: (( عشق به یک ماده مخدر می ماند. در آغاز احساس سرخوشی و تسلیم مطلق به آدم دست می دهد. روز بعد بیش تر می خواهی. هنوز معتاد نیستی، اما از آن احساس خوشت می آید و فکر می کنی می توانی در اختیار خودت داشته باشی اش. چند دقیقه به معشوق می اندیشی و بعد سه ساعت فراموش اش می کنی. اما کم کم به آن شخص عادت می کنی و کاملاً به او وابسته می شوی. حالا دیگر سه ساعت به او فکر می کنی و دو دقیقه فراموش اش می کنی. اگر در دسترس ات نباشد، همان احساس را داری که معتاد های خمار دارند. در این لحظه، همان طور که معتاد ها دست به دزدی می زنند و برای به دست آوردن آن چه می خواهند، تن به خفت می دهند، تو هم حاضری به خاطر عشق دست به هر کاری بزنی.))

برگرفته از کتاب: کنار رود پیدرا نشستم و گریستم

نویسنده: پائولو کوئلیو
نشان 100 روزه

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)
سلامTears
خراب کردم
بعد از 112 روز شکستم
من خیلی احمقم
ببخشین زیاد حالم خوب نیست
خداوندا حکمت قدمهایی که برایم برمیداری بر من آشکار کن
تا درهایی که به سویم باز میکنی ندانسته نبندم
ودرهایی را که به رویم می بندی به اصرار باز نکنم
سلام من اومدم
کسی نیست !!!
53258zu2qvp1d9v53258zu2qvp1d9v53258zu2qvp1d9v
چقدر دلم بذاتون تنگ شده بود
TearsTears
دلا دیدی که خورشید از شب سرد ، چو آتش سر ز خاکستر برآورد
زمین و آسمان گل رنگ و گلگون ، جهان دشت شقایق گشت از این خون
نگر تا این شب خونین سحر کرد ، چه خنجر ها که از دلها گذر کرد
ز هر خونِ دلی سروی قد افراشت ، به هر سروی تذروی نغمه برداشت
صدای خون در آواز تذرو است ، دلا این یادگار خونِ سرو است
Smile 
سلام من سحر هستم....منو به جمع خودتون راه مي دين؟؟؟؟
53258zu2qvp1d9v
سلام
پانیذ؟
احمق یعنی چی؟1744337bve7cd1t8117
خیلی ببخشید تو ترک کردی،این حس رو که تو وجودت نکشتی
خیلی طبیعیه که برگردی....
حالا بعد 112 روز...به نظرم که عالیه...
نگی چون خودم تا حالا نرسیدم به 20 روزاTears
اما جدا به نظر من عالیه...
یه کوچولو فکر کن

واقعا چیزی که تو ذهنم هست رو نمیتونم بیان کنم اما احمق کلمه درستی نیست،به وجود خودت توهین نکن عزیزم...
شاید دید من یه ذره فرق کنه توی ترک...
اما هر چی که هست بدون که خوب اومدی جلو و بازم این موفقیت پیش میادKhansariha (48)
نبینم دیگه بگی احمق:smiley-yell:
تکرار نشه...4fvfcja

سحر جون خوش اومدیییییییKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
چقدر مردن خوب است
چقدر مردن،
-در این زمانه که نیکی
حقیر و مغلوب است-
خوب است
سلام
خبر های کاملا متفاوت....1744337bve7cd1t81
باور کنین نمیدونم چی بنویسم...17Khansariha (134)

تو خیلی عالی 112 روز رو طی کردی...بازم میتونی تکرارش کنی و میتونی ابدی کنی پاکیتو....ادامه بده...
این اتفاق مثه گیر کردن پات به سنگ بود...بلند میشی و لباستو پاک میکنی و از این به بعد بیشتر دقت میکنی...

یا علی.....Smiley-face-thumb

به اطلاع جمع میرسانم ؛بانوی دیگر از بانوان پیوسته به جمع بزرگ ترک کنندگان و ترک کرده های کانون خوبی ها به گروه
وزین و شکیل و زیبا و جامع و کامل و خودجوش و پرشور و اینا..ی (خدا منو ببخشه 17 !!!) "نسیم حیات"
پیوست...

...خیر مقدم عرض کرده و از ایزد منان برای ایشان موفقیت روز افزون را خواستارم...
varzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzesh

عزیزم سحر جون...
به گروه خودت خوش اومدی ...
حامی ها ی گروه هورا و مهتاب و سها هستن...
اعضا هم تو پست اول مشخص شده...
قوانین گروه و صحبت کلی حامی ها هم اونجا هست...
پس زحمت بکش و پست اول رو حتما بخون...

برامون بگو از خودت و گرفتاریت و دلایلت واسه اینکار..چیزایی که اذیتت میکنه
و خلاصه هرچیزی که میدونی ممکنه به حامی ها کمک کنه تا بهتر بتونن بهت کمک کنن رو بگو..
اگه هم دوست نداری تو جمع مطرح بشه با پیام خصوصی حل میشه...

خواسته هات از حامی ها چیه؟
دوست داری گروه چه جوری باشه؟
و اینکه کلا کانون کجای راه ترک کردنه تو هست؟

با دوستات آشنا شو و غریبی نکن...cheshmak

امیدوارم هممون با هم و در کنار هم موفق باشیم...

در پناه امن یاد خدا،ایام به کام..یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام به همگی
سحر جون خیلی خوش اومدی
317
پانیذ ،دوست گلم خواهش می کنم دیگه بهش فکر نکن
این ناراحتی بعدش خیلی بده
همین یه بار بود دیگه
من می دونم دیگه تکرارش نمی کنی
من منتظرم با روحیه بیای و این بار دیگه برای همیشه ترکش می کنیم
اگه دیگه بهش فکر کنی،از دستت ناراحت می شم هاcheshmak
اصلا چیزی خراب نشده فقط یه کوچولو خوردی زمین باید سریع بلند بشی و ادامه بدی .از همین لحظه دیگه فرصتو از دست نده

منم امروز خدا بهم رحم کرد، یه خبر بد شنیدم که خیلی حالمو گرفت
باید برای هضم مشکلاتم از یه راه دیگه ای استفاده کنم

هميشه خواستني ها داشتني نيست، هميشه داشتني ها خواستني نيست . . .

سلام ...
اول از همه: سحر جون ... به گروه خانومانه ی نسیم حیات ، خوش اومدی ... ما این جا همه با هم ترک می کنیم .. فقط احتیاج به یکم اراده و صبر داره ... که مطمئنن تو اونا رو داری ....
317Khansariha (48)
ما منتظر هستیم که از خودت بگی ...
زودی بیا مسابقه ی کاپ طلایی : اول صفحه ی قوانینیش رو یه مطالعه بکن :
http://www.ktark.com/thread-450-page-42.html
----------
و اما سروناز جون .. خیلی خوش اومدی... سفر خوش گذشت ... سوغاتی چی چیا آوردی ...cheshmak
----------
و اما پانیذم :
عزیزم من از شکستت خیلی ناراحت شدم .. راستش خبر شکستت رو دیروز خوندم .. اما دلم نمی اومد که چیزی بنویسم .. خیلی فکر کردم ... خیلی زیاد ....
و اینکه من و تو تقریبا تعداد روزام نزدیکه هم بوده .. و احساس خطر زیادی کردم ...
اما خوب الان با دست پر اومدم و می خوام بهت بگم :

همونطور که بچه ها گفتن ، تعداد روز پاکیه تو عالیه .. و تو واقعا کار فوق العاده ای کردی ... مطمئنا شکست بعد از 112 روز روحیه ی آدم رو بهم می ریزه ... اما به قول پاییز .. تو این حس رو کنترل کردی .. و یاد گرفتی که تحت تاثیرش نباشی .. اما نکشتیش ..
" و مهم این که ما نمی خوایم این حس رو بکشیم " ..
گلم به کودک نوپایی فکر کن .. که در ابتدای راه رفتنش چقدر زمین می خوره .. ولی هر بار مصمم تر بلند می شه ... ابتدای را رفتنش یعنی زمانی که عضو کانون شده ...
و همینطور بزرگتر می شه .. دستش زخمی می شه .. زانوهاش خون میاد .. اما یاد می گیره که قدمهاش محکم بشه ...
و حالا بیا توی سن ما : این فرزند بزرگ می شه ... ولی یه روز یه چاله رو جلوی پاش نمی بینه و می خوره زمین ... نمی تونیم بگیم راه رفتن رو بلد نیست .. می تونیم بگیم دقت نکرده و به اطرافش خوب نگاه نکرده ..

پانیذم ... مطمئنا تو برای کنترل این حس تا 112 روز خیلی تلاش کردی .. با خیلی از موانع مواجه شدی .. اما شناختیشون و کنترلش کردی ..
شاید این بار هم مانعی که سر راهت بود تکراری بوده و تو پات بهش گیر کرده .. اما مطمئن باش .. این مانع یه چیز اضافه تر از بقیه داشته و تو ندیدی .. یا شایدم نمی شناختیش و زمین خوردی ...
(منظور از زمین خوردن .. خراشیدن گوشه ای از پا .. که باعث شده ، تو بشینی و درمانش کنی ... )
ا حالا که خوردی .. همون جا چند لحظه بشین و مشکلش رو خوب بشناس ... درمان رو انجام بده و بعد دوباره با همون قدرت بلند شو ...

اما اینو بدون ، حتی اونایی که سنشون بالاتره .. اونایی که پیر شدن و یه عالمه نوه و نتیجه دارن و زندگی خوبی داشتن .. ممکنه روزی پاشون به سنگی بخوره و یا حتی پله ای رو نبینن و زمین بخورن ...
پس هرگز نمی تونیم بگیم در اوج تجربه ، شکست خوردن محاله ..

پس گلم ..یه چند لحظه ای بشین و دقت کن .. و به نکته های ظریف پی ببر ... و بعد با همون عزم راسخ بلند شو .. و با قدمهای محکم و محتاطت برو جلو ..

برای اینکه به نشستنت کمک کنیم ، یه تنبیه کوچولو هست .. انجامش بده ،مطمئن باش ضرر نمی کنی : یک بار خوندن سوره "یس" ( قلب قرآن . و خوندن دعای توسل .

موفق باشی .. ما رو هم دعا کن و البته در ابتدای خوندن ، نیت کن .
-------
موفق باشید ..دوستام .
Khansariha (46)

-----------
یه چیزی .... کانون چرا اینقده زشت شده .. طوسی و آبی ( برای همتون همینجوریه ؟! ) ... من چشام اذیت می شه ...13
نگید که همه ی این کارا به خاطر یه دکمه ی تشکر بوده .....1744337bve7cd1t81
نشان 100 روزه

رسول اکرم (ص)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان