امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

خدا همراهمونه جان برو دوره های قبل آقایون رو ببین اسم گروهاشون چه کلاس و دب دبه کب کبه ای داره 317

ولی اسما دخترونه تر باشه قشنگتره 1
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
من برم کم کم بخابم.من ک مثل شماها سحر خیز نیستم.خدا بخیر کنه فردارو چجوری باید از خواب بیدار بشم. البته نهایتا 8 بیدار میشم.بله همچین آدم با ارداه ای هستم من :yes: شبایی ک دیر نخابمم 6ونیم بیدار میشم.
چقدر امشب حرف زدم.بجه ها ببخشید امشب مختونو گذاشتم تو فرغون Khansariha (57)
(1394 آبان 13، 2:16)خانوم لبخند نوشته است: خدا همراهمونه جان برو دوره های قبل آقایون رو ببین اسم گروهاشون چه کلاس و دب دبه کب کبه ای داره 317

ولی اسما دخترونه تر باشه قشنگتره 1

باشه آبجی دخترونه میذاریم. 128fs318181
همش دل منو بشکنید 20 20 من دلم میخاد بلدوزری برم جلو.تازه دلم میخاد هرکی تو گروهمون قرمز شد با بلدوزر صافش کنم ک هفته بعدش سبز بشه 20 20 20 من میخام بلدوزر باشیم 20 20
آخییییی
گریه نکن 22

باشه همون بلدوزر میذاریم Khansariha (8)

خوبه؟! Khansariha (70)

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

(1394 آبان 13، 2:33)خانوم لبخند نوشته است: آخییییی
گریه نکن 22

باشه همون بلدوزر میذاریم Khansariha (8)

خوبه؟! Khansariha (70)

ن من اصراری روش ندارم 317 الان با دست دارم پس میزنم با پا پیش میگشم. :Cool:
بچه های گروه ما :سرگروه با بلدوزر موافقن.حرف سرگروهم ک نمیشه رو زمین زد. 4fvfcja

آبجی هر چی نظر خودتونه.من شوخی میکنم ک حالمون خوش باشه. اصلا هرچی شما بگی.شمام ک همون بلدوزرو میگی Gigglesmile
من برم بخابم ک بیشتر از این مزاحمتون نباشم.شبتون قشنگ سرگروه خانوم 103
دیدید بعضیا دو اسمه ن؟
هر چی گذاشتید بذارید
تو خونه بولدوزر صداش کنید
چطوره؟

[تصویر:  nasimhayat.png]
می توانم شب بخیر میگی ببینی من میرم بخابم ک دوباره بیای؟ Gigglesmile Gigglesmile Gigglesmile
(1394 آبان 13، 2:37)می توانم نوشته است: دیدید بعضیا دو اسمه ن؟
هر چی گذاشتید بذارید
تو خونه بولدوزر صداش کنید
چطوره؟

بدجور موافقم.خب میشه بلدوزر باشه بعد تو خونه پرنده ها صداش کنیم؟ 317 317
امشب چقدر من خندیدم Gigglesmile

میتوانم جونم خدا خیرت بده خیلی خوب گفتی 317
خدا همراهمونه جونم انشالله همیشه دلت شاد بانو Khansariha (8)

ترجمه آیه 286 سوره بقره

میتونینم از اون دو اسمه هایی باشین که تو شناسنامه هم دوتاس Gigglesmile پرنده های بولدوزر! 317

(1394 آبان 13، 2:40)خانوم لبخند نوشته است: امشب چقدر من خندیدم Gigglesmile

میتوانم جونم خدا خیرت بده خیلی خوب گفتی 317
خدا همراهمونه جونم انشالله همیشه دلت شاد بانو Khansariha (8)

همبشه خندون باشی لبخند خانوم Khansariha (57)

می توانم برو بخاب میخام در نسیمو قفل کن. برو باید صبح درس بخونیم. اگه نخوندی با بلدوزرمون صافت میکنم. منم اگه نخوندم تو با دمپاییات یا چادقت منو بزن.معامله منصفانه ایه ن؟ Gigglesmile
خدا نکشتت
پرنده بولدوزر؟

(1394 آبان 13، 2:42)نور ماه نوشته است: میتونینم از اون دو اسمه هایی باشین که تو شناسنامه هم دوتاس Gigglesmile پرنده های بولدوزر! 317

راست میگه ها. جالب میشه خیلی.مثل پرنده های خشمگین( انگری بردز).ما میشیم انگری بلدوزرز Gigglesmile موافقی لبخند؟ب بقیه بچه ها هم بگم ببینم چی میگن 128fs318181
نه اقا هیچ خوب نیست
من هیچ درسم نمیاد

آخه حیفه بریم بخوابیم
تازه دور هم داریم میگیم می خندیم

باز یادم می افته خنده م میاد
پرنده های بولدوزر؟؟؟؟؟

مرسی لبخند خانم
لطف داری

خب نخاب. اما اگه دوباره آف شدی یهویی میام با بلدوزر ب سراغت 45

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده