امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

منم یه زمانییی خیلی دوست داشتم هنر بخونم اما نرفتم Shy
ریاضییی خوندم :exclamation:
خخخخ همه هم میخاستند برن هنر. آقا اصلا میبیتید همه دخترا آخرش عاشق هنرند.نمیدونم چ فکری میکنیم میریم رشته هایی ک ب دردمون نمیخوره. مثلا بریم مهندس بشیم ک چی؟ آخه اصلا ب این روحیات لطیف ما خانوما میاد بریم سر ساختمون با عمله و کارگر و آجر و سیمان و ... سر وگله بزنیم؟ ن والا
من ک هرکی میخاد تو فامیلمون انتخاب رشته کته میگم بره هنر یا مدیریت خانواده یا گرافیک و این چیزا.
آدم هنر ک بره پوستشم خوب میمونه 21
فکر کنم آبجی شیدا ترسید از ما هنرآموزاش در رفت Gigglesmile
(1394 آبان 16، 13:47)خدا همراهمونه نوشته است: خخخخ همه هم میخاستند برن هنر. آقا اصلا میبیتید همه دخترا آخرش عاشق هنرند.نمیدونم چ فکری میکنیم میریم رشته هایی ک ب دردمون نمیخوره. مثلا بریم مهندس بشیم ک چی؟ آخه اصلا ب این روحیات لطیف ما خانوما میاد بریم سر ساختمون با عمله و کارگر و آجر و سیمان و ... سر وگله بزنیم؟ ن والا
من ک هرکی میخاد تو فامیلمون انتخاب رشته کته میگم بره هنر یا مدیریت خانواده یا گرافیک و این چیزا.
آدم هنر ک بره پوستشم خوب میمونه 21
خخخخ آره والا
البته من رشته دانشگاهیم هم الان هیچ ریطی به ریاضی نداره :exclamation:
(1394 آبان 16، 13:36)خدا همراهمونه نوشته است: آبجی شیدایی واقعا هنر بودی/ خوش ب حالت.
جقدر احمق بودم موقع انتخاب رشته نرفتم گرافیک یا هنر. همیشه دارم حسرتشو میخورم.
آبجی تو فکرم از سال 95 برم دانشگاه علمی کاربردی رشته هنرهای دستی. خوبه ب نظرت؟ اصلا چطوری باید برم؟
دانشگاه بهتره برم یا کلاسای آزاد بیرون؟
وای چقدر سوال دارم ازت.چقدر خوب ک شما اینحایی

عزیزم حسرتشو نخور چون میتونی جبران کنی
خدا رو شکر هیچوقت برا یاد گرفتن هنر دیر نیست
ببین دانشگاه مزیتش به اینه که تو جو هنری قرار میگیری و خیلی راه ها برات باز میشه ..نمایشگاه های مختلف جلسات هنری مختلف و...
و مزیت دیگش اینه که کلاسای آزاد هزینه بالایی رو باید بدی ولی کلاسای دانشگاه اینطور نیست
البته من چون دولتی خوندم هزینه ای برام نداشته
بستگی داره کدوم شهر باشی
اگه تهران یا اصفهان یا تبریز و مشهد باشی توی کلاسای آزاد تمام چیزایی رو که باید یاد بگیری رو میگیری
دانشگاه علمی کاربردیم باز بستگی داره
باید ببینی برا کدوم شهر میخوای و بری تحقیق کنی ببینی چیزی درست حسابی یاد میدن یا همه چی فرمالیتس
هر سوالی داری بپرس گلم
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
چیه رشته ات کویین جان؟ شما انگار داغونتر از منی Gigglesmile
من هستم بچه ها Gigglesmile
فقط هول کردم اینقدر پبام یک جا دیدم Gigglesmile
من در خدمتم هر کی هر چی خواست یادش میدم
:soha:
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
آبجی شیدایی اصفهانم
نمیخام خیلی وقتم برای کلاسا گرفته بشه. چون بعد پایان نامه باید برم سرکار. علمی کاربردی خیلی وقت میگیره؟
راستی گلیم بافی بلدی؟
عاشق گلیمم.میخام کیفشو ببافم
خدایا شکرت ک مترجمم پیدا شد. سال چندمی کویین جان؟ میتونم روت حساب باز کنم؟ :namane?:
اصلا خوبه یه تاپیک هنری بزنیم شیدایی جونم هم مدیرش باشههه bliss
بقیه هم استعدادهاتونو رو کنید. زود باشید 23
منم بهتون ابرو برداشتن و اصلاحو یاد میدم.خخخخخ Gigglesmile Gigglesmile Gigglesmile
بچه ها موافقید هر کی هر چی بلده ب بچه ها یاد بده؟ اینطوری دیگه کسی هم ب خ.ا فکر نمیکنه. 128fs318181
(1394 آبان 16، 14:00)Queen نوشته است:
(1394 آبان 16، 13:58)خدا همراهمونه نوشته است: خدایا شکرت ک مترجمم پیدا شد. سال چندمی کویین جان؟ میتونم روت حساب باز کنم؟ :namane?:
فکر نمیکنم چون ترجمم صفرهههه Hanghead Gigglesmile
ترم 6

:lajbazi: 20 20
بابا شیدایی فرار نکن آبجی. بنده خدارو ترسوندید بااین همه تقاضا. Gigglesmile
اصلا صف بگیرید. مرتب وایسید از خطم بیرون نزنید.
من اول صفم. نخیر من اولی اومدم. اینم زنبیلمه گذاشته بودم اون جلو ک جامو کسی نگیره. انقدر هول میدید. نترسید ب همتون میرسه. Gigglesmile
اییی بابا باز همه رفتن فقط من موندم Hanghead 23
آبجی میشه نگم رشتمو؟آخه تا حالا چتدتا چیزو لو دادم دیگه اینم لو بدم یهو ی آشنایی فامیلی کسی اینجاها باشه. میدونی ک؟ Hanghead

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان