امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

(1394 آبان 16، 18:44)Queen نوشته است: خوووو من تو فکرش بودم
تاززززه میخواستم کلاسم برم اما وقت نمیکنم و همچنین کمی تنبلی
آخه درس خوندن آدمو خسته میکنه میخوام به عنوان زنگ تفریح بافتنی کنم
خیلی کثیف کاری و دردسر هم ندارهه
اگه استارتشو بزنی همه ی اینارو خیلی زود میشه بافت وفقط اون دکمه ی استارت مهمههه که بزنیش

یکی بیاد دکمه استارت منو بزنه. چرا یکی منو هول نمیده برم جلو. خودم تنبلم :a :Sleepy :
آره میتوانم خوبه ولی الان ک پایان نامه دارم از استرسش نمیتونم کاری انجام بدم. دلم میخاد بشینم تمومش کنم. این هفته برناممو گذاشتم تا ی حایی پیش ببرم برم پیش استاد و بعدشم بقیه شو و بعدم خلاص 317
(1394 آبان 16، 18:44)می توانم نوشته است: کویین جان یه ساعت یا دو ساعت دیگه شروعش می کنم
امضاهاتونو خوشگل کنید ای شرکت کنندگان

من هم دو میل هم قلاب بافی
4chsmu1

مخلصم سنا جان

خداهمراهمونه من پارسال یه دونه شال بافتم خیلی دوستش دارم امسالم می خوام یکی ببافم
ولی میگرن هست و ازش می ترسم
شما هر موقع از درس خسته بودی یک ساعت بباف
هفته ای دو ساعتم ببافی کلی پیش می ری
خوب پس من برم یکم درس بخونم برمیگردم 53258zu2qvp1d9v
103 103 103
ی چی بگم موافقید؟ 42
فعلا ک اینجا من و میتوانم و کویین تنبلی میکنیم و نمیریم سر درسامون. پایه اید قرار بذاریم مثلا تا ی ربع دیگه اینجا باشیم بعد بریم ی ساعت سر درسا بعد ی ربع بیایم اینحا و همینطور الی آخر؟ 128fs318181
(1394 آبان 16، 18:49)خدا همراهمونه نوشته است: ی چی بگم موافقید؟ 42
فعلا ک اینجا من و میتوانم و کویین تنبلی میکنیم و نمیریم سر درسامون. پایه اید قرار بذاریم مثلا تا ی ربع دیگه اینجا باشیم بعد بریم ی ساعت سر درسا بعد ی ربع بیایم اینحا و همینطور الی آخر؟ 128fs318181
آرههه خوبه موافقم 128fs318181
من که یه اعتیاد دیگه پیدا کردم Hanghead
اونم اینترنتههه 23
(1394 آبان 16، 18:43)خدا همراهمونه نوشته است: سنا خانوم مبارک امضای جدید باشه. ای ناقلا
راستی من باهات قهرم چون دلمو شکوندی. من دلم مسابقه جدید میخاد.چرا شروع نمیشه؟اگه شروع کنی برات شال میبافم. راستی منم اومدم تو گروه مافیایی ک می توانم راه انداخته. 4fvfcja

رئیس مافیا( می توانم) کجا رفتی پس؟ 42

خوشگل شدممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 4fvfcja

ای جانم ..مسابقه جدید سرپرست میخواد ، در مورد موضوعش باید اطلاعات کسب کنیم اول تا بتونیم نکته های آموزنده بذاریم
یکم زمان بده چششششششششم
گروه مافیااا 4  خوش اومدی Gigglesmile
منم اعتیاد ب کانون دارم Gigglesmile

می توانم بدو اعلام کن موافقی یا ن. clapping

سر ساعت 7 بریم سر ساعت 8 برگردیم. موافقید؟
نه دیگه
تو یه ربع چقدر می خواید درس بخونید؟ با خودتون تعارف دارید؟
من می رم واسه بعد از شام دیر وقت میام که مسابقه امضا رو راه بیاندازم
برید سر درساتون
----
ببخشید من اول فکر کردم منظورتون یه ربعه
موافقم ولی فکر کنم برم تا ساعت 10 اینا برنگردم
اگر بتونم مقاومت کنم
موفق باشید

[تصویر:  nasimhayat.png]
فدای سنا خانوم و اون مسابقه هاش. امضا و اواتارتون تو حلقم ی جا. Khansariha (8)
ممنون .هوای منو تو گروهتون داشته باشیدا 317
دو مین دیگه میرم درس و بعد هر کی تونست ساعت 8 بیاد .بعد دوباره 8و ربع تا 9و ربع. بعد دوباره 9ونیم تا 10 ونیم درس بعد کانون تا 11.
این برنامه من.هر کدومتون بودید میبینمتون. فعلا آباجیا Khansariha (57)
کی این مسخره درس مسخره تموم میشه ما بریم به کارامون برسیم آخه 4fvfcja
میتوانم جون ورپریده خودت تنهایی Gigglesmile
درس بسه خداهمراهمونه پاشو بیا تو به جایی نمیرسی بااین پایان نامت بیا یه هنری یاد بگیر حداقل بکنی تو چشم فامیل شوهر 4fvfcja
(1394 آبان 16، 19:23)s.h نوشته است: درس بسه خداهمراهمونه پاشو بیا تو به جایی نمیرسی بااین پایان نامت بیا یه هنری یاد بگیر حداقل بکنی تو چشم فامیل شوهر 4fvfcja

راست میگی والا. فقط آدم وقتی ی چیزی بلده خواهرشوهر و مادرشوهر میخان آتیش بگیرن. خخخخخ Gigglesmile من ک تا ی ذره پدرشوهرم تعریفمو میکنه مادرشوهرم ی اخمی بهش میکنه ک دیدنیه. مشخصه داره میسوزه. ولی در کل آدم خوبیه ته دلش چیزی نیست :hahahahahaha:
تو مگه تو دل اونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خیلیم چیزی تو دلش هست 23
من به شخصه از مادر شوهر بدی ندیدم. 23 ما اصلا دوسش ندارم 4fvfcja
(1394 آبان 16، 20:09)s.h نوشته است: تو مگه تو دل اونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خیلیم چیزی تو دلش هست 23
من به شخصه از مادر شوهر بدی ندیدم. 23 ما اصلا دوسش ندارم 4fvfcja

چیز ک تو دلشون هست ولی بیخیال. اوایل خیلی غصه میخوردم و فکر میکردم داغون شده بودم ولی الان زدم بیخیالی بهترم. ی کمم رفت وآمد کم بشه بهتر میشه. اوایل چون بیشتر میریم و میایم مشکلا بیشتره
فقط مادوتایم.خوندی درستو بچه جان؟

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان