امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

(1394 آبان 17، 15:35)خدا همراهمونه نوشته است: ی چیزی بگم بچه ها:
تجربه شخصیمه در طول دوران عقد. جسارتمو ببخشیدا. اصلا نمیخام بزرگتری کنما فقط تجربمه.
من اوایل خیلی خونه مادرشوهرم کار میکردم. مثلا همیشه ظرف میشستم یا بعضی مواقع آشپزخونه رو کامل تا تو کابینتارو هم تمیز میکردم. اوایل خب همش ازم تشکر می گردند بعد کم کم متوجه شدم این کارارو دیگه جزء وظیفه ام میدونن چون همیشه انجام میدادم. ی بار توی نت داشتم در مورد رفتار با آدم شوهر ی چیزی میخوندم دیدم نوشته وقتی ی کاری میکنید و ازتون تشکر کردند همیشه نگید ن کاری نکردم یا وظیفه بوده. باید بعضی وقتا ببخندید و بگید خواهش میکنم. که وظیفه تون ندونند. اگه وظیفه تون بدونند کم کم احترامتونم از بین میره. من همین کاری ک سایته گفت انجام دادم و وضع بهتر شد 128fs318181
خوشبخت بشید همتون و من bliss
چه حالی داشتی توووو 45
هیچ وقت نباید با فامیل همسر قاطی شد 128fs318181
احترامشون رو نگه دار اما زیادی صمیمی نشووو 128fs318181
این شکلی بهتره دوری و دوستی 317
البته ببخشید جسارت کردمااااا Shy
چه حالی داشتی توووو 45
هیچ وقت نباید با فامیل همسر قاطی شد 128fs318181  
احترامشون رو نگه دار اما زیادی صمیمی نشووو 128fs318181
این شکلی بهتره    دوری و دوستی 317
البته ببخشید جسارت کردمااااا Shy
[/quote]
بس ک کثیف بود آجی. منم بدم میاد از کثیفی.
اتفاقا آبجی همین کارو میکنم. من کلا با هیچ کس خیلی قاطی نمیشم. چ فامیل خودمون ج شوهر چ دوستان. چون خیلی قاطی شدن دردسر زیاد داره 128fs318181 مرسی از راهنماییت Khansariha (70)
نسیمیا هووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو کجایید. یاد پسرعمه زا و کلاه قرمزی و برو بچشون و بخصوص جیگر بخیر. دلم براشون تنگ شده :finnn:
من هستم ولی خستم

رفتم باشگاه برناممو تغییر داده مربیم الان دارم میمییییییرم از بیحالییییی
آی خدااااا چقدر زندگی سختههههه
23 23
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
باز من اومدم کسی نیست. میام اونطرف همتونو ب زور میارما.
حوصلم پوکید. گاش من کار نداشتم ک بدون استرس 24 ساعت میومدم کانون 128fs318181 4fvfcja
شیدایی منم میرم باشگاه. دوهفته اس فکر کنم 42 بزن قدش قهرمان. تاپیک ورزشم بیا

همه رفتن خرخونی.منم بیچاره نرفتم. بعدشم میرید شاگرد زرنگ آبجی موجود تعریفتونو میکنه منم دعوا میکنه 20 20 20
من هستم همچنان 317

جدیییی ایولللل من دو ماه و نیمه میرم

کجاس تاپیک ورزش؟
من نمیدونم چرا این تاپیکا رو نمیتونم پیدا کنم
دیشب مسابقه امضا رو هم پیدا نکردم
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
بارک الله
سها و شیدایی و خدا همراهمونه دارن می رن باشگاه؟
من دارم می میرم از چاقی باز نمی رم باشگاه
دلم می خواد بازم مثل یه دوره ای کمرم باریک بشه
انقدر شخصیت جالبی داشتم به همه شلوارام سنجاق قفلی وصل کرده بودم
بعدش دیگه کم کم متوجه شدم با سنجاق قفلی هم مشکل حل نمی شه
حواسم نبود یه عالمه لارغ شدم
فکر می کردم لباسام خراب شدن
هعیییییی
جوانی کجایی؟

شما به فاصله چقدر از خونه می رید باشگاه و چی می رید؟

[تصویر:  nasimhayat.png]
ببین شیدا جان وقتی صفحه اصلی کانون میاد اون پایینش سم چپ تمام تاپیگایی ک جدیدا بچه ها رفتند رو نشون میده. و تاپیکا ممکنه زیر مجموعه ی گروه باشند نتونی همشونو ببینی باید باز کنی گروهو. گروه ورزش اسمش ز نیرو بود مرد را راستیه اسمش 128fs318181
می توانم حتما برو خیلی رو روحیه آدم تاثیر میذاره.
من پیلاتس میرم. حدود ی ربع تا نیم ساعت پیاده تو راهم.مگه اینکه با اتوبوس برم
خیلی حال میده. برو حتما. من اندامم همه جوره رو فرمه ولی بخاطر سستی بدنم رفتم ک قوی بشه Muscular
بچه ها شما تا کی هستید؟ کی دوباره میاید نسیم؟ من فقط نیم ساعت درسیدم. برم ی کم دیگه و بیام 23
سلام
من خو رسیدم ب درجه ای ک دکمه شلوارم ب زور بسته میشد..22
دیگه رفتم ک سایزم جلو نره..
الحمدلله الان خوبه برگشتم سر جام..1

و من تقریبا 15 دقه پیاده روی داره قبل کلاسم..
اسمش ایروبیکه..اما پیلاتس و زومبا و فیت نس هم کار میکنه مربی.. اصلا ی نواخت نیست و خیلی خوش میگذره..1

تو هم بسم الله بگو و برو.. مطمئن باش ذوقش میاد و ادامه میدی..1

موفق باشی..
یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام
خدا همراهمونه خو بهش بگو از دکمه های بالا لیست ارسالهای امروز و ارسالهای جدید رو بزنه تاهمه تاپیک های ب روز شده بیاد براش..1

یاعلی.:*
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

(1394 آبان 17، 19:58)می توانم نوشته است: بارک الله
سها و شیدایی و خدا همراهمونه دارن می رن باشگاه؟
من دارم می میرم از چاقی باز نمی رم باشگاه
دلم می خواد بازم مثل یه دوره ای کمرم باریک بشه
انقدر شخصیت جالبی داشتم به همه شلوارام سنجاق قفلی وصل کرده بودم
بعدش دیگه کم کم متوجه شدم با سنجاق قفلی هم مشکل حل نمی شه
حواسم نبود یه عالمه لارغ شدم
فکر می کردم لباسام خراب شدن
هعیییییی
جوانی کجایی؟

شما به فاصله چقدر از خونه می رید باشگاه و چی می رید؟

من قبلا هر چی باشگاه میرفتم بعد چند جلسه رهاش میکردم چون فاصلش تا خونمون زیاد بود
الان یه باشگاه جدید به فاصله 5 دقیقه نسبت به خونمون باز شده که خیلی ایده آله برا منه تنبل 317
برا همین محکم دارم میرم باشگاه
من بدنسازی کار میکنم
سها جون و خداهمراهمونه ممنون از راهنماییتون Khansariha (70)
(1394 آبان 17، 20:05)سها نوشته است: سلام
خدا همراهمونه خو بهش بگو از دکمه های بالا لیست ارسالهای امروز و ارسالهای جدید رو بزنه تاهمه تاپیک های ب روز شده بیاد براش..1

یاعلی.:*

خخخخخخخخخخ Gigglesmile خنگی منو ببخشید. میخاستم اساسی یادش بدم.آخه خودم اون اولا نمیدونستم تاپیگای آخرو نشون میده. ارسال های جدیدم نمیدونستم. تازه آنلاینارو هم نمیدونستم. ی بار گلبرگ بهم گفت مکان نامعلوم میری هی ذهنم درگیر بود از کجا فهمیده Gigglesmile

خواهش آبجی شیدایی.
من میرم. جان من نرید نیاید دیگه ها. بازم بیاید ک من احساس غربت نکنم توی کانون Hanghead
بای بای

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان