امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

خب خوبه. مبارکت باشه.
گفتم اگه هنوز جایی مشغول نیستی بری مشغول بشی. سرپرست بودن مسابقه ها خودش باعث میشه آدم کمتر ب اون چیزا فکر کنه.آدم تو رودواسی مییمونه.

شیدایی ی سوال.
البته این برای بعد پایان نامه اس ولی بذار حالا بپرسم
اگه بخام نقاشی و طراحیم خوب بشه باید از کجا شروع کنم؟
همه جوره خوب بشه ها. حتی بتونم از اون نقاشی ایرانیا ک برامون گذاشتی هم بکشم

ی سوال دیکه: چرم هم کار میکنی؟ چرم دوزی یا نقاشی روی چرم و کلن کار با چرم؟
 سپاس شده توسط
ممنون گلم

ببین تو باید شروع کنی اول طبیعت بیجان کار کنی ...ظرف و ظروف کاسه کوزه بعدش میرسی به طبیعت و این چیزا و در نهایتم آناتومی بدن انسان رو در حالت های مختلف کار میکنی
تو وقتی اینا رو کار کنی دیگه بعدش کار برات خیلی راحت میشه برای یادگیری هر سبکی
چه ایرانی و چه غربی...یه جورایی پایه همهشون همین طراحیه رئاله
بعدا هم پی دی اف طراحیو بهت میدم هم کتاب بهت معرفی میکنم و هم اگه خواستی استاد خوب
البته اگه نزدیک بودیم کتابمو بهت قرض میدادم که استفاده کنی

آره عزیزم هم چرم کار میکنم و هم نقاشی روی چرم 4chsmu1
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
 سپاس شده توسط
ممنون از راهنماییات.
بنظرت با کتاب کار کنم دیگه نیازی ب کلاس رفتن هست؟آخه کلاس ک رفتم ی چیزی رو میذاشت جلوم میگفت بکش بعد سر میزد ببینه جیکار میکنم ولی جون مشکلی توی کشیدن نداشتم چیزی نمیموند ک بخاد بهم توصیه کنه.

آخجون پس بعدن ازت چرم یاد میگیرم.
وای شیدایی خوش بحالت ک مسیر درست زندیگتو رفتی و مثل من نموندی توی گل.
حیف تمام این سالهایی ک دنبال هنر نرفتم
البته این رشتمم خیلی دوست داشتم ولی الان دیکه خیلی دوست ندارم.شاید در کنار هنر دوست داشتنی تر بشه ولی بدون هنر فعلا دوستش ندارم
 سپاس شده توسط
عزیزم به نظرم کلاس چون استاد مدام کارتو میبینه بهتر باشه اینجوری نمیذاره راهی رو اشتباه بری به خیال اینکه درسته

خب ما هم تو دانشگاه ترم 1 از همینجا شروع کردیم
رفته رفته باهات پیشرفته تر کار میکنه و صد البته میزان مهارت استادیم که پیشش میری مهمه

من با اینکه رفتم دنبال چیزی که دوست داشتم و از این بابت خیلی خوشحالم ولی بازم از خودم ناراضیم چون خیلی سهل انگارانه دارم پیش میرم و هنوز به جایی که راضیم کنه نرسیدم

عزیزم چه خوبه که اینهمه شور و شوق یادگیری هنر رو داری 49-2

پس هر وقت خواستی بگو که پی دی اف رو برات بفرستم

چشم عزیزم چرمم یادت میدم من کارای چرمم بدک نیس هر کی میبینه خوشش میاد (تعریف از خود نباشه Gigglesmile )

در ضمن هیچوقت برا یادگیری هنر دیر نیس...هنر چیزیه که تو همیشه میتونی یادش بگیری

من نمیدونم رشتت چیه ولی شاید خارج از دانشگاه نمیشد این چیزایی که تو دانشگاه یاد گرفتی رو یاد بگیری
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
(1394 دي 7، 17:20)sin-sin نوشته است: دالی  4chsmu1  4chsmu1
به خاطر گل روی تو همون شتک کنندگان  303  303

یه گله ای هم دارم 
ما هر دوره داریم شرکت میکنیم ولی هردفعه گروه دخترا همون کمتر و کم کار تر از پسرا میشه
چرا یه جایزه نداریم برای هر دوره ؟ مثلا برای هر هفته ی سبز اعتبار یا مدال , اینجوری بچه ها اکتیو تر میشن
وگرنه هر هفته اعلام وضعیت بدون هیچ چیز تشویق کننده ای میشه همین کم بودم گروه دخترا در برابر پسرا دیگه :(

سین سین جان عذر میخوام ازت بانو کم کاری از طرف ما بوده...
به زودی اعتبار برنده های دوره قبل رو میدیم بهشون...
یه کم سرا همه شلوغه Shy
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
ببخشید شیدا جان لبتابم هنگ کرد

ممنون عزیزم از راهنماییات
انشالله بعد پایان نامه همه اینکارارو انجام بدم

چرم ی فیلمی دیدم دیروز توی نت خوشم اومد. پاپوش درست کرد خوشکل بود.
شیدایی ی موقع از کانون نری و منو ب امون خدا ول کنیا.
باید بسپرم ب سهاجون ک ایمیلمو بهت بده و ایمیلتو بگیرم ک یهو فرار نکنی
کلی کار دارم باهات Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
نه عزیزم نگران نباش من بیخ ریشتونم حالا حالاها Gigglesmile
ولی بگو حتما ایمیلتو بهم بده چیزای که به دردت میخوره رو برات بفرستم
انقدر که خودت شوق هنر رو داری خیلی دوس دارم هر چی بلدمو یادت بدم 128fs318181

من امروز مثلا داشتم درس میخوندم ولی همه فکرم به قاب گوشیم بود که خوشگلش کنم Gigglesmile هر روز یه بلایی سرش میارم
الانم میخوام برم اونو درست کنم البته اگه خراب نشه Gigglesmile
وای شیدایی ممنون ک انقدر خوبی
چقدر همه آبجیای کانونیم ماهن
خدایا همشونو حفظ کن

حتمن میسپرم ب آبجی سها م بهت بده.
وای خوش ب حالت . من انقدر ب همین مثلا قاب گوشی فکر میکنم ک چطوری خوشکلش کنم. خیلی ایده ها ب ذهنم میرسه ولی هیچ کدومو انجام نمیدم. ی کمی ترس دارم. میترسم برم وسایل هنری بخرم بعد کارام زشت بشن یا اصلن پیگیرشون نشم

تو قاب گوشیتو با چیا خوشکلش میکنی؟
میشه با چرم براش قاب درست کرد. مثلا دور گارد قبلیش بکشیم و تزیینش کنیم؟
چ وسایل هنری ای داری؟
ی بار ازشون عکس میگیری برامون بذاری.
خوش ب حالت حتمن دور و برت پره از کارای هنریت 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
خوبی از خودته عزیزم اگه خوب نبودی اتفاقای خوب رو هم جذب نمیکردی
وسایل آنچنانی نمیخواد گلم من یه بار با لاک روش طرح زدم .یه بار دکوپاژ کردم الانم مهره های خیلی ریز خریدم که با مهره تزیینش کنم

با چرمم اتفاقا کیف موبایل درست کردم
ولی من به شخصه خیلی دوس ندارم قاب موبایل چرمی رو ..البته راهشم بلد نیستم که قاب گوشی چطوری چرمی بشه فک نکنم ظریف دربیاد
البته شایذ برا اینه که من بلد نیستم

تا وقتی بترسی هیچ راه به جایی نمیبری
نترس تهش اینه که خراب میشه اصلا قرار نیس همون اول بهترین چیزو درست کنی که رفته رفته کارت بهتر میشه
البته همون کار اولتم ارزش خودشو داره

من رنگ دارم اکرلیک آبرنگ گواش قلمو و پالت و یه عالمه مقوا و دیگهههه وسیله های چرمم و کاشیای نقاشی موزاییک و وسایلش دیگه یادم نمیاااد 4chsmu1
راستی ایده های قاب گوشیتو بهم بگو راهنماییت میکنم که بد نشه 4chsmu1
سلاااااام
موجود اوومد Khansariha (13)
میبینیم با کلی مهربونا همگروه شدم1
سهای مهربونم
بهار۲ عزیزم
مریم سادات گلم
احوال دخترا؟؟؟
بیاین اسم گروه بگیم 2uge4p4
نظر بدیم ..و بالاخره یکیش انتخاب شه1
راستی تا یادم نرفته بگم..
گرووووووه ما شیییییره 317
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
سلام حانوم مدیر موجود

شیدایی خوش ب حالت منم دلم ی عالمه وسایل هنری میخاد. امروز وسایل بافتنیو خریدم. کاموا هم خریدم ک شال بببافم

میدونی من تا ک میام ی کاری بکنم مامانم هی سراغ میگیره و بعد اگه تموم نشه یا خراب شه بهم سرکوفت میزنه. از اون طرفم غر میزنه ک کاری بلد نیستم. خخخخخ 4chsmu1 برای همین ی کم ترس دارم. ولی کم کم خوب میشم. دو ساله میخام کاموا بخرم ولی میترسم. این سری دیگه گفتم حتمن باید بخرم و خریدم.
 سپاس شده توسط
سلاممممممممممممم عزیززززززای دلمممم

من با کی هم گروهممممم اسم گروهمون انتخاب شده؟؟

2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

سپاس شده توسط
سلام الون گلی
چطوری؟
خوش حالم ک هستییییییییییییییییییی 49-2
این همگروهیات
گروه سوم:
شیدایی
کویین

الون بات هپی
عطر رهایی
 سپاس شده توسط
مرسییییییییییییییییییییی مهررررررررررررررررررررربون جونممممممممممممممممممممم خیلی که شمااااا گلیییییییییییییییییییییییی
اسم گرووووووووووووووهمون چیه؟؟؟؟
اسم پیشنهادی من
عـــــــــــاشقان راه پاکی
53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 22 مهمان