امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

سلام 49-2
شیدایی جون چشم عزیزم. ببخشید اشتباه زدم.

رضوانه جون عزیزم آدم وقتی میخاد گناهی رو ترک کنه یا ثوابی انجام بده شیطون بیشتر میاد سراغشو وسوسه اش میکنه. بخصوص الان ک 40 روز گذشته و ب قول خودت فکر میکردی دیگه نباید وسوسه بشی. همین مطمین بودن باعث میشه بیشتر شیطون گولت بزنه و بهت ثابت کنه ک تو نمیتونی. و تو برعکس باید هر روزی ک از پاکیت میگذره خدارو بیشتر شکر کنی و ایمانتو قوی تر کنی و فقط به خودش توکل کنی ک خداوند میفرماید ما هر که را خواهیم هذایت میکنیم. هر روز ک میگذره با خودت عهد ببند ک فلان کار رو نمیکنم. مثلا خود من امروز ی فیلمی دیدم ک بعضی جاهاش صحنه داشت، بعضیاشو زدم جلو ک نبینم بعضیاشم دیدم، پیش خودم اینطوری توجیه کردم ک من با قصد لذت نمیبینم و وسوسه هم نمیشم، ولی برعکس وسوسه داشت. امروز بعد از 5 ماه پاکی فهمیدم خیلی رو کیفیت پاکیم کار نکردم. هنوز اونقدر ازش متنفر نشدم ک وقتی صجنه ای میبینم با تنفر فیلم رو ببندم و بی خیالش بشم. پس باید بیشتر روی خودم کار کنم. و هر روز ب خودت و افعالت فکر کن و ببین چ کارایی رو باید بذاری کنار تا وسوسه سراغت نیاد و از این رذیلت ها متنفر بشی.
مثلا گلم تصمیم بگیر از امروز کیفیت نمازتو ببری بالا. ب خودت فشار نیار. هر روز کمی بهتر باش.مثلا بگو از امروز روزی 5 دقیقه توی نت در مورد نماز تحقیق میکنم. آداب نمازگزار، محل نماز، تیفظ ها و ...
در مورد بقیه گناها هم همینطور. هر روز کمی بهتر از دیروز باش.
امیدوارم هرچه زودتر شیطون ازت ناامید بشه و وسوسه هات تموم بشن.
راستی ی کلیپی از استاد رائفی پور هست در مورد چگونگی ترک گناه. چند قسمته. خیلی خیلی عالیه. حتمن دانلود کن و راهکاراشو استفاده کن.
موفق باشی خواهر گلم. 40 روز پاکیت رو هم نذر سلامتی امام زمان کن و از ایشون یاری بخواه. 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
سلام آبجیا.منو که یادتون نرفته.خیلی وقته نیومدم Khansariha (56)

درسا از یه طرف شوهرداری از یه طرف.خسته شدم دیگه.اما فردا آخریشه.تاامروزم پاک پاک بودم نگرانم نباشید 4chsmu1
فداتون
 سپاس شده توسط
سلام سحر جان
خوش اومدی عزیزم.
منور فرمودیددددددددددددددددددددد 317
 سپاس شده توسط
همگروهیای گلــــــــــــــــــــــــم,
ببخشید اعلام وضغیت نکردم,  Shy من پاکم خدا رو شکر 2uge4p4
فقط این چند وقته اینقد کار و امتحان هست که حتی وقتای بیکاری ام فکرم درگیرشونه  Khansariha (56)
[img=0x0]http://8pic.ir/images/u2kig0x2xk6igwj759y.png[/img][تصویر:  QS_7c5f964da77044e88497dbf7f765d819.jpg]
(1394 دي 22، 21:19)Mobina نوشته است: همگروهیای گلــــــــــــــــــــــــم,
ببخشید اعلام وضغیت نکردم,  Shy من پاکم خدا رو شکر 2uge4p4
فقط این چند وقته اینقد کار و امتحان هست که حتی وقتای بیکاری ام فکرم درگیرشونه  Khansariha (56)

سلام عزیزم همین که هستی و سر میزنییییییییییییی خیلی خوبه...شکرررررررررررر پاکی Confetti Confetti
چــــــــــــــاکررررررررررررررررریم 303 53258zu2qvp1d9v 317 317موفق باشیییییییییییییییییی خوب درس بخون 2uge4p4 2uge4p4
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

سپاس شده توسط
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
گل گلیاااااااااااااااااااای نسیم خودممممممممممممممممممممم 53 53 53 53 53 53
اومدم کههههههههههه جیغ بزنم بگم که پااااااااااااااااااااااااااااکم Confetti
خدا رو شکر
ما تیشتریم بعععععععععععععلهههههههههههههههه 49-2

یا علی
 سپاس شده توسط
سلام
مینا جان و گبرگی خوش اومدید 49-2

گلبرگی خیلی گروهتون تنبلن. دنبال کاراتونم بگم تبعیدتون کنند ب ی جزیره دور افتاده. حالا ک اومدی دست نگه داشتم ولی اگه باز تنبلی کنید تبعید میشید Swear1  Swear1  4chsmu1

رضوانه جان اگه ن دست ورزی داری ن فیلم و چیزی میبینی پس چطور ارضا میشی؟
مطمینی اصلا این کار انجام میشه؟
شاید اصلن چیزی نیست ولی تصور میکنی ارضا شدی. 106
اوهوم؟
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها
چه خبر؟
امتحانای همه تموم شد؟

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
سلام بر همه
سلام بر میتی. منم خوبم.شما خوبی؟

کی اس اف چان من اسمتو عوض کن آخه من چی باید صدات بزنم. انگار از این اسمای رمزی توی جنگه. از مهربانو ب کی اس اف آیا اسمتو عوض میکنی یا با آر پی چی برنم داغونت کنم 4chsmu1

راستی مبارک روزای خوبت باشه خانومیییییییییییییییییییییییییی 49-2 49-2
 سپاس شده توسط
میتونیم اسمشو بذاریم گلایل
:دی

خداهمراهمونه جان خوبی شما؟

سپاس شده توسط
چرا گلایل؟ 106

منم خوبم میتی. تو جطوری؟
چقدر نسیم خلوته فقط من و تو هستیم.خخخخ بیا پشت سر بچه ها حرف بزنیم. مثلا این شیدایی رو دیدی ایییییییییییییییییییییییشششششششششششششششششششش همش چند روزه غیبت داره.
گلبرگی .و باد صبا و لبخند و سنا و انیس و نور ماه و مهر خدا و افتابگردون و سها رضوانه و دریایی و دلگم و هر کی ک از قلم انداختم دیکه کم میان نسیم. باید بریم گوششونو بپیچونیم و بیاریمشون نسیم Gigglesmile 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
بیان چی کار؟
بذار نباشن غیبتشونو کنیم
امتجانای کویین تموم شد
فک کنم لبخند خانومم تموم شد
نمیدونم بقیه در چه حالن

سپاس شده توسط
راست میگیا. خب بیا غیبت کنیم پس.
از کی بگیم؟
از مامان سها... 42 42 42
 سپاس شده توسط
سلاااااام

من که میخوام مثل بعضیا کلاس بذارم دیر به دیر بیام

بعضیا خانوم غیبت نکن دیوار گوش داره گوشم موش داره Khansariha (13)

عرضم به حضورتون که (از میتی جون دزدیدم) خوبین گل خانوما؟
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
سلام شیدایی خانوم گل گلاب.
داشتیم با میتی میگفتیم چقدر این شدیدایی خانومه .از هر انگشتیش هتر میباره 4chsmu1
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان