امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

(1395 تير 4، 12:59)خدا همراهمونه نوشته است: سلام بر همگی.
ممنون سین سین جان

شیدایی جرا بیحال؟باحال باش آبجی.دلم تنگ شده چند روزه باهم نحرفیدیم 53258zu2qvp1d9v

میتی ن بابا نقاشی رو شیشه انجام ندادم. یکمی گرفتارم فعلا.حقوقتو گرفتی؟اولین خقوق باید بهمون شام بدیا
نور ماه بیخیال غصه نخوری عزیزما. پاشو محکم تر شروع کن

نسخه انگلیسیه میتوانم زود تند سریع ی اسم مستعار راحت برا خوودت بذار خیلی سخته میخایم صدات کنیم. مثلا بذار مامان نی نی .خوبه؟
و اینکه گلی برای ترک ب این فکر کن ک وقتی این کار رو انجام میدیم قوای بدنمون تحلیل میره و ممکنه ب نی نی نازت آسیب برسه. ددر ضمن مگه ن اینکه میگن توی دوران بارداری کارهایی انجام بدین ک روی نطفه تاثیر خوب داشته باشه.و کار بد هم متعاقبا تاثیر بد داره. تو ک دوست نداری بعدن بچه ات دچار این اعتیاد مخرب بشه؟دوست داری؟
پس ب اینا فکر کن تا کم کم ازش متنفر بشی و بذاریش کنار. مثلا من خودم ب این فکر میکنم ک اگه من اینکارو انجام بدم حتمن همسرم هم اینکارو انجام میده و چون دوست ندارم اینکارو بکنه پس بیخیالش میشم.
ی موضوع دیگه هم هست ک اینجا نمیتونم مطرح کنم. و اگه دوست داشتی از سها جان رمز گروه مخفیه رو بگیریم تا بهت بگم.

باشه باید به سها جان ایمیل بزنم برای رمز؟ ضمنا ببخشید من سدعتم کمه تا با سایت اشنا بشم طول میکشه
[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
(1395 تير 4، 12:59)خدا همراهمونه نوشته است: سلام بر همگی.
ممنون سین سین جان

شیدایی جرا بیحال؟باحال باش آبجی.دلم تنگ شده چند روزه باهم نحرفیدیم 53258zu2qvp1d9v

میتی ن بابا نقاشی رو شیشه انجام ندادم. یکمی گرفتارم فعلا.حقوقتو گرفتی؟اولین خقوق باید بهمون شام بدیا
نور ماه بیخیال غصه نخوری عزیزما. پاشو محکم تر شروع کن

نسخه انگلیسیه میتوانم زود تند سریع ی اسم مستعار راحت برا خوودت بذار خیلی سخته میخایم صدات کنیم. مثلا بذار مامان نی نی .خوبه؟
و اینکه گلی برای ترک ب این فکر کن ک وقتی این کار رو انجام میدیم قوای بدنمون تحلیل میره و ممکنه ب نی نی نازت آسیب برسه. ددر ضمن مگه ن اینکه میگن توی دوران بارداری کارهایی انجام بدین ک روی نطفه تاثیر خوب داشته باشه.و کار بد هم متعاقبا تاثیر بد داره. تو ک دوست نداری بعدن بچه ات دچار این اعتیاد مخرب بشه؟دوست داری؟
پس ب اینا فکر کن تا کم کم ازش متنفر بشی و بذاریش کنار. مثلا من خودم ب این فکر میکنم ک اگه من اینکارو انجام بدم حتمن همسرم هم اینکارو انجام میده و چون دوست ندارم اینکارو بکنه پس بیخیالش میشم.
ی موضوع دیگه هم هست ک اینجا نمیتونم مطرح کنم. و اگه دوست داشتی از سها جان رمز گروه مخفیه رو بگیریم تا بهت بگم.

راستی هر کاری کردم اسمم عوض نشد فقط یه مامان نی نی افتاد زیرش  Shy
 سپاس شده توسط
(1395 تير 4، 11:39)پیچک نوشته است: اخخخخ جووووووووون نیییییی نیییییییییییییییییییی 2uge4p4
این شیدایی خسیس که نمیزاره نی نی شو ببینم Swear1
نسخه انگلیسی میتوانم جونم باید قول بدی اسم نی نی تو به ماهم بگی 4chsmu1
اصلا میخوای اسم پیشنهاد بدیم؟ Khansariha (40)
الان صددرصد انتخاب شده دیگه اسمش Hanghead

آره دیگه اسمشو انتخاب کردیم . بهراد

ارسال شده از LG-E988s با استفاده از kanoon
 سپاس شده توسط
میتوانم خارجی

من عاشق نی نیم

خوش به حالت واقعیشو داری 2uge4p4

انشالا که به سلامتی بیاد و پر از برکت باشه براتون
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
 سپاس شده توسط
(1395 تير 4، 15:36)I can do it نوشته است:
(1395 تير 4، 11:39)پیچک نوشته است: اخخخخ جووووووووون نیییییی نیییییییییییییییییییی 2uge4p4

چه اسم قشنگی 49-2 
ان شاا... قدمش مبارکه ،بسلامتی 2uge4p4 53
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
(1395 تير 4، 15:36)I can do it نوشته است:

چه اسم قشنگی 49-2 
ان شاا... قدمش مبارکه ،بسلامتی 2uge4p4 53
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
سلاااام 4chsmu1
ایول مامان نی نی داریم 2uge4p4
ایشالا بهراد عاقا سالم و سلامت به دنیا بیان 53258zu2qvp1d9v
.....
وااااای من یکم خوشحالی کنم؟ 317
عاقل بعد سه ماه بالاخره دو هفته پااااک دارم 4chsmu1
...
من خوبمم همگروهیام خوبن؟ 49-2
..
موجود زمینی
هفته دوم
سبززززززززز
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
 سپاس شده توسط
سلام عشقم
موجود جون
گلم
عسلم 
نازنینم

خخوش به حالت مامان نی نی جان
دیگه وقتی میگم فلانی نی نی داره من حسودیم می شه اشک میاد تو چشمام 
خوش به سعادتت

متاسفانه حقوق خوبم رو گرفتم و بعضیا نمی تونم ازم شیرنی بگیرن 
ها ها ها
لبخند شیطانی

سپاس شده توسط
(1395 تير 4، 18:28)می توانم نوشته است: سلام عشقم
موجود جون
گلم
عسلم 
نازنینم

خخوش به حالت مامان نی نی جان
دیگه وقتی میگم فلانی نی نی داره من حسودیم می شه اشک میاد تو چشمام 
خوش به سعادتت

متاسفانه حقوق خوبم رو گرفتم و بعضیا نمی تونم ازم شیرنی بگیرن 
ها ها ها
لبخند شیطانی

ای جانم به سلامتی دختر گل 2uge4p4 317
انشاالله همه ی دخترا بیان و بگن که اولین حقوق شون رو گرفتن و حالا شیرینی هم ندادین ندادین ما با شادی شما خوشیم 302
[تصویر:  500x890_1467400547823899_1_.jpg]

شک نکن...
درست در لحظه آخر
در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان میشود
معجزه ای رخ میدهد
خدا از راه میرسد....

لطفا با احتیاط نا امید شوید , معجزه خبر نمیدهد ...

[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.jpg]
 سپاس شده توسط
فدات شم عشقم
والا حقوقم کمه و اینکه وقت نکردم حتی بریزمش تو حساب
چون کم بود رئیسم نقدا بهم دادش 
دلم میخواد خیلی چیزا بخرم
 کمد میز اتو میز مطالعه و ...
همه چیزایی که نداشتم و دوست داشتم بگیرم
2uge4p4
کم کم می خرم همه شو
317
بچه ها هفته سوم شروع شد
اگه کسی مشکلی داره تو پاکیش بیاد بگه
من الان خداییش مشکلی ندارم
داشتم میام میگم
49-2
مراقب خودتون باشید
302

سپاس شده توسط
گر چه روزی تیره تر ،از شام غم باشد مرا
در دل روشن، صفای صبحدم باشد مرا

خواهش دل هر چه کمتر ،شادی جان بیشتر
تا دلی بی آرزو باشد ،چه غم باشد مرا...

رهی معیری

2uge4p4 چقدر خوبه که نسیم حیات شاده امروز.
یه مامان اسمونی داریم. 317
یه حقوق داریم که اولینه. Khansariha (56)
یه ابجی داریم ک به یسر رسیده Khansariha (46)
یه عالمه رنگ سبز داریم Confetti
ان شا ... که همه شاد باشن.
بر درخت زنده; بی برگی چه غم؟
وای بر احوال برگ بی درخت

سپاس شده توسط
سلاااالممممم 49-2
من سبز بودم ایشالا این هفته هم سبزممم
عاغا یه سوال کی بچه دار شده؟
به تبریک میتوانم جونم
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

سپاس شده توسط
سلام دوستان
منم خوشحالم ک همه شادن.
برای ساعتی غم منو برد تا ناکجا آباد سیاه زندگی ولی خداروشکر ک فهمیدم بی اساس بود تمامش. خداوندگارم شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

خداجونم باهام دوست شدی یا هنوز قهری؟

خداهمراهمونه/نسیمچیا/سبز

بقیه گروهمون و گروه های دیگه کجان. بدویید تنبلا

میتی مبارکت باشه انشالله ک حقوقت بیشتر و بیشتر بشه البته همراه با افزایش تخصص و هرچی ک دلت خاست باهاش بخری و هرازگاهی برای کسایی ک دلشون میخاد چیزی داشته باشن ک تو داشتیش ولی برای اونا آرزو بوده هم بخری.شاید ی گیرسر خوشکل یا حتی ی دامن قرمز با ی عروسک ناز. دلم گرفت

میتی خارجی اسمتو باید توی تاپیک جشن پتو درخواست بدی عوض کنن. خودت نمیتونی.
و اگه موافقی ب سهاجون بگو ک برات رمز رو میل کنه. منم بهش میگم.

فدای همه.شاد باشیددددددددددددددددددددد 317 317 317
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها
من دیگه تصمیم گرفتم جاهایی که دوستای متاهلم هستن نباشم
اینقد میپرسن ازدواج کردی؟ نکردی؟ وااااااااااااااای دیر شده چرا سخت میگیری
انگاری تو بطن زندگی آدمن که اینقد راحت رای به سخت گیر بودنت میدن
دلم گرفته..دیگه تمایلی به حضور تو جاهایی که اونا هستن ندارم.....وقتی میرم جایی که دوستای متاهل و اغلب وضع خوبم هستن خیلی تو خودم میرم
شرایطمو میبینم که عین باتلاق شده و خودم توش دست و پا میزنم 
کار نیمبندی که هست و نیست
پدر از کار افتاده ای که با سیلی صورتشو سرخ نگه داشته ونیش و کنایه هایی که از اقوام و دور و بریا میشنویم
دور و بریایی که تنها چادریشون منم و نسخه میپیچن دیگه دوره حجاب سر اومده اینقد خودتون رو نپیچونید ادم قلبش میگیره و کسی این تریپ ادما رو نمیخواد
و خدایی که فقط میبینه و میبینه
دیشب هیچ استفاده ای از شب قدر نبردم چون نیش و کنایه هایی به گوشم رسید که خدا میدونه تا اعماق وجودم سوخت فقط دلم میخواست مراسم زود تموم شه بیام خونه کپه مرگمو بذارم
دوستم میگه سرشار از انرژی منفی هستی
شایدم راست میگه..یه ادم با فوق لیسانس اونم از دانشگاه سراسری که گاهی به نون شب محتاجه و بخاطر نداشتن جهیزیه باید قید خیلی از کیس های ازدواجشو بزنه
ادمی که به هر طرف میره میخوره به دیوار
قربونش برم خدا هم صبرش زیاده گاهی دیگه دلم نمیخواد صداش کنم..میدونم که اون حکیمه رحیمه میبینه اما من و ما به اندازه اون صبر نداریم
مادری که همیشه عمرش رو حجاب و نماز تاکید داشت تازگیا بهم میگه مامان اینقد خودتو نپوشون مردم از این مدل دخترا چون چیزای خوب ندیدن زده شدن
میخندم میگم مامانی باشه ولی بعدش تو خلوتم اشکم سرازیر میشه و میگم خدایا من هیچی نیستم خیلی هم روسیام بدرگاهت اما تورو به حضرت زهرا بخاطر دل پدر و مادرم رهام نکن تو گشایشی ایجاد کن
با چشمای گریون دارم اینا رو مینویسم جایی نداشتم حرف بزنم دوست نداشتم و ندارم کسی بفهمه پشت چهره همیشه خندونم چی قرار گرفته
دیشب تصمیم گرفتم بخونم برا دکترا گفتم میخونم تا برسم به جاهایی که دوست دارم اما وقتی یاد پدر و مادرم میفتم که ارزوشون ازدواج منه و اشکای مادرم که میگه مامان طعنه های دور و بریا داره میکشه منو تمام وجودم سست و پر از هراس میشه
من 29 سالمه
بچه ها اگه تو خاطرتون موند برا دل بی قرار منم دعا کنید از عالم و ادم بریدم..
دلم قده تمام این دنیای بی در و پیکر ناعادلانه گرفته
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
شادن جان عزیزم فدای دل غصه ناکت.
خیلی سخته.
الان فکر نکنی دارم ترحم میکنما. هر کدوم ازما هم با مشکلاتی دست و پنجه نرم میکنیم ک با مشکل دیگری فرق داره.

ی جمله بانو موجود زمینی گذاشته بود توی امضاش:
گاهی باید مانند رهبر ارکست پشتت رو بکنی به همه بعد ک تموم شد برگردی تا همه ب پات بلند بشن. البته نمیدونم دقیقه چی بود ولی مضمونش همین بود.

کاری ب حرف بقیه نداشته باش. درسته سخته و آدم مچاله میشه ولی تو برای رضای خدا هر کاریتو انجام بده.
برای دکترا هم بخون. مگه نمیگی مامانت اینا ارزوی ازدواجتو دارن.خب تو بخون برای دگترا بقیه هم میان خاستگاری. این دوتا ک جلوی اون یکی سد نمیشن. بخون و اگه کیس خوبم اومد قبول کن. تازه ممکنه توی دکترا موردای خیلی عالی تر هم پیدا کنی.

در مورد پوششتم کاری ب کسی نداشته باش. من نمیخام بگم چادرتو بردار یا بدحجاب بگرد ولی تا اونجایی ک شرع مشخص کرده حجابتو حفظ کن ن بیشتر. مثلن ی روزی دختری ک سبیلشو میزد خیلی زشت بود و مایه سرافکندگی خانوادش بود ولی الان دیگه پسرا حتی خوب خوباشونم هم دیگه اینطوری نمیپسندند. نمگیم تو سبیل داری یا نداریا. مثال دارم میزنم آبجی.
کلن پوششت ی جوری باشه ک همیشه مرتب و شیک باشه ولی از شرع هم خارج نشه. مثلا من چندتا خانوم توی فاملیمون هستند از نظر شرعی کاملا پوشیده هستند ولی اگه ببینیشون اصلن از حجاب زده میشی. مثلا یکیشون همیشه دکمه مانتوهاش یکی دوتاش بازه. یا مقنعه ش کثیفه یا چروکه. واکس ب کفشش نمیزنه. فوق العاده بد پوششه. تازه فکر میکنه خیلیم اسلامی لباس میپوشه. در صورتی ک اسلام ب ما نظافت و خوش پوشی رو تاکید کرده. حتی تاکید داره لباسای رنگی بپوشیم. قرار نیست جلف باشیم ولی قرارم نیست سخت گیرتر از دینمون باشیم.

حالا خودت ببین داری سخت گیری میکنی یا طبق عرف و شرعی. اگه سخت گیر نیستی ک اصلن گوشی ب حرفای بقیه نده عزیزم. تو برای رضای خدا کار خودتو انجام بده. خدا خودش جبران میکنه.

حالا هم ناراحتیارو بذار کنار. اینجا نسیمه و کلی دور هم خوش میگدرونیم. هر وقتم دلت گرفت بیا پیش خودمون.
فداتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت 49-2 49-2 49-2
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان