امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

(1395 تير 5، 17:58)خدا همراهمونه نوشته است: دشمنت شرمنده رقیه جان. خب پس تقریبا نزدیک ب همه سنامون. شادن هم 29 سالشه. منم 26 سالمه.
کانون خوش میگدره؟ اون چیزی هست ک دنبالش بودی؟ 4chsmu1

فدات بشم خیلی خیلی تو نت چرخیدم مطالب زیادی رو هم خوندم ولی این تکه یه چیز دیگه اس،
[تصویر:  nasimhayat.png]
عزیزان من یه مشکلی دارم میتونین راهنمایی کنین؟
من از یه زمانی خ.ا میکردم که تقریبا 9سالم بود الان خیلی استخونام باریکه تا یه حدیم پوکی استخوان دارم بنطرتون بخاطر این خ.ا بوده؟
[quote pid='358420' dateline='1466865621']
.................
[/quote]
پس انشالله ک نتایجی خوبی توی کانون بگیری.

عزیزم در موزد این عوارض جسمی کسی نمیتونه اظهار نظر کنه. ولی گمون نکنم تا این حد مشکل بوحود بیاره. شاید کمبود ی ویتامینی توی بدنت باعث این مشکل شده باشه.
برای پوکی استخوان شبا قبل خواب یا هر موقع از روز ک دوست داشتی ی قاشق پودر سنجد با هسته و ی ق قاووت توی ی لیوان شیر یا اب بریز و بخور. بادوم درختی هم کلسیم زیادی داره و خیلی مفیده. هرروز 10 الی 20 تا دونه بخور. روزی 20 الی 30 قیقیه برو توی افتاب. و بیشتر افتاب ب ماهیجه هات بخوره.
 سپاس شده توسط
با آزمایش که معلوم نمیشه عزیز mri گرفتم
(1395 تير 5، 18:16)خدا همراهمونه نوشته است: پس انشالله ک نتایجی خوبی توی کانون بگیری.

عزیزم در موزد این عوارض جسمی کسی نمیتونه اظهار نظر کنه. ولی گمون نکنم تا این حد مشکل بوحود بیاره. شاید کمبود ی ویتامینی توی بدنت باعث این مشکل شده باشه.
برای پوکی استخوان شبا قبل خواب یا هر موقع از روز ک دوست داشتی ی قاشق پودر سنجد با هسته و ی ق قاووت توی ی لیوان شیر یا اب بریز و بخور. بادوم درختی هم کلسیم زیادی داره و خیلی مفیده. هرروز 10 الی 20 تا دونه بخور. روزی 20 الی 30 قیقیه برو توی افتاب. و بیشتر افتاب ب ماهیجه هات بخوره.

خیلی ممنون از راهنماییت فدات بشم بازم ممنون
وقتی اسم گروه بیاد رو یه چیز اون چیز حرمتش بیشتر میشه.
وقتی اسم گروه میاد رو مسابقه ینی باید حرمت نگه دارید.
مسابقه گروهی این نیست که بیاید بگید سبزید یا قرمز و برید. مسابقه گروهی این نیست که ثبت نام کنید و برید دیگه نیاید. مسابقه گروهی که ثبت نام کردی حق نداری به تاج ها و مدال ها و سبز بودنات افتخار کنی . اینو بدون که هر کی شکست گناهش گردن تو هم هست.
اهای نسیمیایی که ماه هاست تو مسابقه گروهی شرکت میکنید و فقط بلدید اعلام وضعیت کنید تا کانون قرمز داره شما هم قرمزید.
حتی حرمت ماه رمضون رو هم نگه نمی دارید.
خدانگه دار همگی

سپاس شده توسط
بعله ؟؟؟
اقا حق با شماست ها
ولی این همه تندی لازمه ؟ Shy

بچه ها من خیلی حس خوبی دارم تو این کانون اومدم ، با این حال که تازه عضو شدم احساس میکنم تنها نیستم و انرژیه همه شماها بهم کمک میکنه ، ایشالا که همینطور باشه و خدا به هممون کمک کنه 49-2
 سپاس شده توسط
شک نکن مامان نی نی  انرژی ودعای همه ما با همه
خواهری خودت نمیتونی اسمتو عوض کنیباید ی جا دیگه پست بذاری منم میخوام اسممو عوض کنم اگه اون ی جارو پیدا کردم لینکشو میذارم شماهم اگه خواستی درخواست بدی اسمتو بذارن مامان نینی 128fs318181
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
دخترا فردا شب باید لیست بدم ها
اعلام وضعیت ها در چه حاله ؟
سرگروه ها یه امار بگیرین و لیست اعضای گروه و روزهاشون رو بذارین ببینیم الان 53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  500x890_1467400547823899_1_.jpg]

شک نکن...
درست در لحظه آخر
در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان میشود
معجزه ای رخ میدهد
خدا از راه میرسد....

لطفا با احتیاط نا امید شوید , معجزه خبر نمیدهد ...

[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.jpg]
به روی چشمم رییس جون

سپاس شده توسط
سرگروه ما خداحافظی کرده Tears
 سپاس شده توسط
دیگه نبینم کسی نور ماه جونمو اذیت کنه Swear1
خب راست می گه دیگه Swear1
دهه Swear1
ای بابا Swear1

Hanghead

از گروه ما هم رها 1361 نیومده اصلا بعد از ثبت نام تو گروه ولی فکر کنم هفته دومش قرمز بیده Shy Shy Shy Shy  Hanghead Hanghead Hanghead

گروه شماره 2 :

دریا زمین ستاره 61

می توانم قرمز سبز  هفته سومم تا اینجا سبز

سها سبز سبز

رها   1361 ؟؟

موجود زمینی سبز سبز

دریا جون سبز سبز

2uge4p4

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده