امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

سلام

یه نسیمچی شیدا

3 هفته سبز
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
 سپاس شده توسط
سلااااام
خوبین؟
موجودِ زمینی
از گروه دریا زمین ستاره 61
سبــز 49-2
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها این گروه زنبور های عسل و....دیگه چیه چطوری باید ثبت نام کنیم؟
[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
سللللاااااامممممم خوبییین
خدا قوت همگروهیا گلممممم
دریا از گروه دریا زمین ستاره 61 پاکه سبزه ینی 317
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

سپاس شده توسط
دور بعد منم تو این گروها ثبت نام کنین 😐😐
 سپاس شده توسط
اره سرگروه عزیز منم ثبت نام کنید

ارسال شده از LG-E988s با استفاده از kanoon
 سپاس شده توسط
(1395 تير 11، 21:24)مثبت اندیش نوشته است: سلام بچه ها این گروه زنبور های عسل و....دیگه چیه چطوری باید ثبت نام کنیم؟

سلام عزیزم
ثبت نام دوره ی جدید مسابقات گروهی شروع شده (پیام دعوتش به پروفایلت ارسال شده )
اگه مایل به شرکت باشی میتونی تو همین نسیم حیات اعلام کنی که میخوای تو این دوره باشی بعد اسم شما وارد لیست ثبت نام میشه که این لیست تو نسیم منتشر میشه و میتونی بعدا ببینیش
وقتی زمان ثبت نام تموم شد این لیست طبق قرعه کشی گروه بندی میشه و گروه ها میتونند برای گروهشون اسم انتخاب کنند
مسابقه هم به این صورته که به مدت سه هفته برگزار میشه و اعضای گروه ها موظفند انتهای هر هفته اعلام وضعیت داشته باشند
اگه کل هفته روزات خوب باشه هفته ات سبز و اگه حتی یک رو از اون هفته خ.ا کرده باشی هفته ات قرمز میشه

تو این مسابقه علاوه بر رقابت بین گروه ها بین دخترا و پسرا یعنی نسیم حیات و رهروان پاکی رقابت وجود داره و درنهایت هر گروهی که بیشترین امتیاز که همون هفته های سبزه داشته باشه برنده است و به اعضای گروه برنده اعتبار تعلق میگیره و براشون جشن گرفته میشه
 سپاس شده توسط
سلام دوستای خوبم 
منم حرف مامان نی نی روتایید میکنم
فکر نکنید با ازدواج همه چیز حل میشه 
تجربه تلخ خودم رو میگم ..چون بدنتون عادت کرده به این روش ارضا شدن بعد از ازدواج هم احساس میکنید به این روش نیاز دارید و ترک کردنش سخت تر میشه چون از یجایی خیلی تحریک میشید و از طرفی هم بدنتون به روش خ ا عادت داره
پس باید هرچه زود تر ترک کنید تا یه جورایی این روش ارضا شدن یادش بره و اگر مدتی از ترکتون گذشته باشه ارتباط خیلی بهتری با همسرتون برقرار میکنید
1396/6/13
یک قدم به سوی تو...

***  ترک یک گناه ، نذر لبخند امام زمانم  ***
Sham عاالیه  Sham

سپاس شده توسط
منم تو گروه ها ثبت نام کنین
 سپاس شده توسط
سلام
منم دور بعد هستم انشالله 317
فقط سین سین جان منو سرگروه نکنید چون با کم کاریام شرمنده بچه های گروه و خودت میشم. مرسی عزیزم. خدا قوت ب این همه تلاش مستمرت.اجرت با امام زمان 302
 سپاس شده توسط
بی زحمت من رو هم تو مسابقه ثبت نام کنید، من الان اعلام کردم ، حله؟

ارسال شده از LG-E988s با استفاده از kanoon
 سپاس شده توسط
سلام. پس چرا به حرف زینبی گوش نمیدید؟ Swear1
اقا من رو صندلی منتظر پخته شدن. کتلت شدن و جزغاله شدنماا.
قدیمی ها که کم پیدان. تازه واردا هم که به احتمال زیاد نمیدونن جریان چیه 53258zu2qvp1d9v
صندلی داغ :
تو کانون تاپیکی ب اسم صندلی داغ هست که هر کست بشینه اونجا ازش هر کی خواست و هر سوالی خواست میپرسه. اونم میتونه به هر سوالی خواست جواب بده به هر کدوم نخواست نده. اما حالا ما اومدیم تو تاپیک نسیم حیات. تاپیک صندلی داغ زدیم و شده تاپیک در تاپیک  Khansariha (13)
منم اونطور ک معلومه اولین نفریم که رو صندلی قراره بشینه.
حالا من رسما اعلام میکنم که اماده ی جواب دادن به سوالاتون هستم. بفرمایید بپرسید.
میتونید برا اشنایی بیشتر تو صفحه اصلی(سردر) برید داغ داغ داغ و از اونجا برید صندلی داغ. یعد بیاید اینجا شروع کنید و سوالهاتونو بپرسیدددددد 2uge4p4

سپاس شده توسط
جیغ جیغ جیغ جیغ من بده این همه وقت امروز شکستم جیغ جیغ جیغ 809197ps94ijjhwg God Please  میدونم من درست بشو نیستم.4ساله تو کانونم بی فایده Shy
چقد با ذوق اومدم بگم منم تو دور بدی هستم  Hanghead
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

سپاس شده توسط
اشکال نداره دریا جان دوباره تلاش کن..مهم اینه که ما بعد گناه لذت نبریم و برامون عادی نشه یا علی بگو و بلند شو هرگز نباید ناامید شیم Khansariha (69)
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
بچه ها یعنی جدی جدی بعد تاهلم قراره اینطوری زجر بکشیم؟ Hanghead
چقد بدددد! من اوایل که اومده بودم کانون دیدم یه جا یه اقای متاهل گفته بودن مبتلا به این گناه بودن بعد ازدواج کلا ترک کردن..
ای وای پس این تصورات ما کلا باطله! Shy
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان