امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

(1395 شهريور 8، 19:34)زینبی نوشته است: ........................................................
........................................................
سلام دخترا Hanghead  Hanghead Hanghead
ی سوال: 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1
نظر شما درباره تحصیلات به عنوان معیار ازدواج چیه؟
کامل توضیج بدید لطفا فقط بالاتر یا پایین تر از خودتون کفایت نمیکنه 53258zu2qvp1d9v

آبجی جان به نظرم هر کسی که تحصیلات داره به جز یسری استثناها فرهنگ و عقاید بالا تری دارن.من خودم حداقل باید لیسانس باشه چون خودم تا دکترا باید برم اونم باید بالا باشه تقریبا. 4chsmu1 ایشالا دکتر میخام Gigglesmile نتیجه گیری حرفم باید تحصیلات باشه و مهم است Khansariha (56)
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

سپاس شده توسط
(1395 شهريور 8، 21:46)دریا جون نوشته است:
(1395 شهريور 8، 20:07)شادبانو نوشته است: بچه ها کسی دانشجوی شریف سراغ نداره؟ من نیاز دارم بهم کمک کنه و زحمت بکشه بره کتابخونه 
لطفا اگه کسی هست بگه خیلی واجبه و نیاز دارم. لنگ یسری منابع ام. خواهش میکنم بچه ها.

آجی گلم من دانشجو هستم اما الان جزیرم.چه منبعی میخای؟!

منابع اخر چند تا پایان نامه ها ک مقالاتی ک استفاده کردن رو برم دنبالشون اونام بخونم. پایان نامه ها مربوط به شریفه
 سپاس شده توسط
سلام عزیزانم امیدوارم حال دلتون خوب باشه
بیش از تحصیلات درک متقابل برام مهمه اینکه بتونیم از همصحبتی با هم لذت ببریم
اصولا ادمی که سرش تو کتاب باشه رو میپسندم منظورم اهل مطالعه بودن هستش ن لزوما تحصیلات عالی داشتن
اینقد دیدم به وفووووووور ادمایی ک تحصیلات بالا داشتن اما واقعا ادم نمیتونست یه دقه تحملشون کنح
ی خواستگار داشتم استاد دانشگاه بودن و دکتر بحدی مغرور بود و از موضع بالاتر حرف میزد ک ادم دلش میخواست جرش بده 4chsmu1
کلا بنظرم تو هر چیزی باید کفویت باشه تو شعور هم همینطور
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
.....................
 سپاس شده توسط
نظر بقیه چیه؟ Khansariha (56)
همتون بگید
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
به نظر من درحدی مهمه که از نظر تحصیلی هم دو طرف هم کفو باشن 
ولی لزوما تحصیلات بالا تعیین کننده ی شخصیت بالا نیست طرف دیدم دندونپزشک بوده ولی کلی دست بزن داشته اخر سر هم با منشیش ریختن رو هم
1396/6/13
یک قدم به سوی تو...

***  ترک یک گناه ، نذر لبخند امام زمانم  ***
Sham عاالیه  Sham

سپاس شده توسط
ممنون از دوستانی که به این سوالم جواب دادن ونظرشونو گفتن حالا دوسوال دیگه دارم 4chsmu1لطفا جواب بدین همگی Hanghead
302 302 302 302 302 302
دلایل ازدواج شما چیه؟لطفا به ترتیب بگین Khansariha (56)
مثلا:
ارامش
بچه
نیاز جنسی
و....
وسوال دوم:تاچه حد نیاز هست ی فرد قبل از ازدواج از خودش شناخت داشته باشه؟اصلا میشه ی شخص به طور کامل بتونه به خودشناسی برسه؟به راحتی بتونه بگه چجور ادمیه؟ Hanghead
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
دلیل من آرامش بود. و خدا رو شکر هم همسرم آرومه و بهش رسیدم. یعنی تا خودم مرض نریزم همه چی آرومه خخخخخ.
سوال دوم یه کم سخت بود، خودشناسی کار آسونی نیست به نظرم

ضمنا در مورد تحصیلات بگم من لیسانس دارم همسرم دیپلم، ولی به جرات میتونم بگم تو درک و تحلیل و بررسی شرایط مختلف شدیدا درکش از من بالاتره ، یعنی ممکنه من خیلی احمقانه با یه موضوع برخورد کنم ولی برخورد اون کاملا درست و منطقیه .
تحصیلات نشانه درک و شعور نیست.ذات انسان باید خوب باشه.

ارسال شده از LG-E988s با استفاده از kanoon
 سپاس شده توسط
آبجیا چیزی به زایمانم نمونده ، من از زایمان میترسم دعا کنید.
راستی کسی نیست اینجا بچه هم داشته باشه؟ چند نفر متاهلیم؟

سپاس شده توسط
مامان نینی میشه به نینیت بگی زودتل بیاد من باهاش بازی بازی چونم؟
قول میدم نخولمش. بچه خوفی باشم و فقط با نینیتون بازی بازی کنم
زینبی عزیزم 
من عاشق شوهرم شدم قبل ازدواج در سن 19 سالگی و عشق دلیلم بود و الان که فکر میکنم به نظرم بهتره اول ادم خودشو بشناسه که به نظرم برای یه دختر تو سن حدود 24سالگی میتونه اتفاق بیفته و ویژگی های خودش و انتظاری که از طرف مقابلش داره رو بتونه مشخص کنه
البته نیاز جنسی هم به شدت اذیتم میکرد

مامان نی نی عزیزم چقدر به زایمانت مونده؟
1396/6/13
یک قدم به سوی تو...

***  ترک یک گناه ، نذر لبخند امام زمانم  ***
Sham عاالیه  Sham

سپاس شده توسط
(1395 شهريور 9، 14:02)شادبانو نوشته است: مامان نینی میشه به نینیت بگی زودتل بیاد من باهاش بازی بازی چونم؟
قول میدم نخولمش. بچه خوفی باشم و فقط با نینیتون بازی بازی کنم

چشم عزیزم بهش میگم

سپاس شده توسط
(1395 شهريور 9، 14:34)رهارهارهامن نوشته است: زینبی عزیزم 
من عاشق شوهرم شدم قبل ازدواج در سن 19 سالگی و عشق دلیلم بود و الان که فکر میکنم به نظرم بهتره اول ادم خودشو بشناسه که به نظرم برای یه دختر تو سن حدود 24سالگی میتونه اتفاق بیفته و ویژگی های خودش و انتظاری که از طرف مقابلش داره رو بتونه مشخص کنه
البته نیاز جنسی هم به شدت اذیتم میکرد

مامان نی نی عزیزم چقدر به زایمانت مونده؟

تقریبا 1 ماه ، تو مهره به هر حال

.....................
 سپاس شده توسط
دخترای گل گروه شمعدونی مبارک باشه برنده شدن تون توی این دوره ای که از مسابقات گروهی گذشت , مرسی که یک بار دیگه نسیم حیات رو سربلند کردین , مرسی از زحمات سرگروه تون و معاون تون Khansariha (46) Confetti
امیدوارم دور بعدی گروه های بعدی هم یکم بیشتر دقت کنن و جدی تر مسابقه بدن و مسابقه دادن براشون حکم سبز بودن داشته باشه نه فقط اسم نویسی ونبودن و تلاش نکردن و بی نظم بودن ... 53258zu2qvp1d9v

اعتبار هاتون به زودی داده میشه قهرمون های نسیمی ما Khansariha (69) Khansariha (69)
به باقی دخترا هم به ازای هر هفته ی سبز یک اعتبار داده میشه , امیدوارم تاثیری روی روحیه همه داشته باشه 302
جا داره از دریای گلم تشکر کنم که اینقدر هوای منو نسیم رو داره و همکار فوق العلاده ای برای من هست و در نبود مدیر دیگر مون حسابی نسیم رو میچرخونه و طبق قول م پیشم اعتبار داری و یادم هست 302

اینم بگم من دوباره شاغل شدم و صبح تا عصر سر کارم و وقتی میرسم واقعا خستم ولی نهایت تلاشم رو میکنم بیشتر بهتون سر بزنم و وظایف مدیریت نسیم رو جدی تر دنبال کنم , در نبودم هوای نسیم رو داشته باشین ها , مرسی از همه تون رفقای گلم 4chsmu1 49-2 2uge4p4
[تصویر:  500x890_1467400547823899_1_.jpg]

شک نکن...
درست در لحظه آخر
در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان میشود
معجزه ای رخ میدهد
خدا از راه میرسد....

لطفا با احتیاط نا امید شوید , معجزه خبر نمیدهد ...

[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.jpg]
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان