امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

(1395 بهمن 10، 23:40)زینبی نوشته است:
(1395 بهمن 10، 22:58)Queen نوشته است:
(1395 بهمن 10، 22:48)زینبی نوشته است: شب خواستگاری چی میپوشید؟؟ 22

هرچی دم دست بود میپوشیم  Gigglesmile

مثلا پیرهن مردونه بابا وچادر مشکی مامان Khansariha (13)

دقیقااااااا اینا هم خیلی گزینه های خوبی می تونن باشن 4chsmu1
 سپاس شده توسط
(1395 بهمن 10، 21:34)خاله شادن نوشته است: خاستگار دارم
دلم اشوبه
خیلی اشووووووووووب
حرفی ندارم ک بزنم چی بگم ..چ عیبی بذارم 
دل ک بهونه خوبی نیس
کاش بفهمی تو چ گردابی اسیرم
کاش ی ذره معرفت داشتی 
پ.ن:جایی نداشتم مجبور شدم بیام اینجا حرف بزنم تحملم کنید ببخشید بچه ها  Tears
عزیزم نمیدونم چرا دلت آشوبه ولی به نظرم به خودت فرصت بده هم برای فکر کردن هم مشورت کرن با بقیه و درنهایت تصمیم خودت .....
برات آرزو میکنم بهترین تصمیم رو بگیری انشالله[emoji120] [emoji173] [emoji254]
 سپاس شده توسط
[quote pid='380306' dateline='1485717114']
................................................
[/quote]
 سپاس شده توسط
Gigglesmile

آره بابا
گربه رو باید دم حجله کشت که حساب کار بیاد دست طرف
Gigglesmile
 سپاس شده توسط
(1395 بهمن 10، 23:52)Queen نوشته است:

دقیقااااااا اینا هم خیلی گزینه های خوبی می تونن باشن  4chsmu1
تو خیلی کچلییی Swear1
(1395 بهمن 10، 23:52)mojgan نوشته است:

خوبه اينجورى قشنگ ميشى شبيه بتمن، همون اول كار گربه رو دم حجله ميكشى. 4chsmu1  
آقا من به گربه شوهر نمیکنم باید گرگی باشه واسه خودش 4chsmu1
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
حالا کی گفت به گربه شوهرکن 22
 سپاس شده توسط
 سپاس شده توسط
سلام
شقایق جان از نظر من باید این دوست داشتن رو تحلیل کرد!!
که منطقی هستش یا احساسی؟!!!
و از طرفی باید از دوست داشتن طرف مقابل هم مطمئن بود!!!
منم همچین حسی رو تجربه کردم...و فکر نمیکنم دختری ( با هر عقیده و مسلکی )باشه که دوست داشتن یا به اصطلاح عامیانه عشق رو تجربه نکرده باشه!!!
ما دخترا گاها خودمون رو قربانی چیزی میکنیم که "وجود نداره"...و خب خیلی فرصتا رو بابت همین موضوع از دست میدیم..
هر دختری با هر دوز احساس و عاطفه میتونه برای چند ساعت منطقی فکر کنه!!که خب من یه نفر رو دوست دارم!و اون یه نفرالان دقیقا کجای دنیا ایستاده!
من تو همچین شرایطی بودم و حسش کردم که دارم این حرف رو میزنم...(شرایط مشابه شادن جان با این تفاوت که ما محرم نبودیم)
و الان فقط خودم رو میگم..
روزی که بهم زنگ زد گفت مادرم راضی نیست،زندگی من دقیقا از اون روز زندگی نبود...واقعا زندگی نبود!!
تا یکسال دقیقا عین افسرده ها شب و روز گریه و اشک در حدی که مامان وقتی میومد تو اتاقم منو گریون میدید اونم به گریه میفتاد!
خب از این وضع خسته بودم...خبری هم نبود ازش...تا اینکه یکسال گذشت و من یه کم فکرم رو عوض کردم...
که ببین لبخند،اون رفت ولی اومدنش برات خالی از لطف نبود...که نمازخون شدی..که دیدت خیلی بهتر شده به آدمای اطرافت..پس ازش کینه نداشته باش و دلگیر نباش،از همین حالا بگو که اون دنیا هم بخشیدیش..
و اینکه اون قطعا دوست داشت که اینقدر با صبوریه اون رابطه قطع شد!
و هی نشسته ام اول خوبی های اونو تو ذهنم بلد کردم و پررنگ...و درآخر رسیدم به اینکه قسمت هم نبودیم..
هیچوقت تو دلم اونو مقصر ندونستم...هیچوقت ازش دلخور نشدم (اینا بدتر کشش میاره و باعث میشه بهش فکر کنی)
وهمیشه به خودم گوشزد میکردم که اون تورو دوست داشت....احترام زیادی برات قائل بود... اما اختیارش دست خودش نبود و شاید به عنوان شریک زندگی دوست نداشت...
دوست داشتنش احساسی بود(که یه دختر با عقاید و رفتارای مثلا منحصر به فرد دلشو برده)
هی تحلیل میکردم و بازم میگم هیچ چیز منفی ازش نمیگفتم...(با وجود اینکه سه چهار سال گذشته)هنوزم بدش رو نمیگم...و احترام خیلی خیلی زیادی براش قائلم 1
چون اون شخص یه تجربه به معنای واقعی کلمه بود...چه خودش و چه خانواده اش برام قابل احترامن...
و فقط اینکه دوست داشتنش احساسی بود...
و خب چه دلیلی بهتر از اینکه وقتی کسی دوستت نداره تو هم دوستش نداشته باش!!!!
الان چهار سال شاید گذشته و من اصلا یادم نمیاد این فرد رو..مگر به عنوان تجربه ازش یاد کنم...
ما دخترا باید خیلی تمرین فراموش کردن داشته باشیم...خیلی زیاد...چون همیشه با این واژه روبرو میشیم 1
نمیشه یک روزه به کسی دل بست و دوستش داشت...یه کم زمان میبره..
تو دل سپردن به شخص فقط یه کم منطق رو چاشنی احساس باید کرد...
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
از بحث گربه و گرگ خوشم اوووووومد 4chsmu1
گروه کولاااااااااک ،یه آواتار خوشگل داشتیم اون موقع ها،هممون اونو تا پایان مسابقه گذاشته بودیم برا خودمون
ببینم پیداش میکنم بیارمش اینجا
هاجر بانو سنا خانوم درستش کرد
 سپاس شده توسط
نقل قول: من امروز نگاهم به آسمونه توچی؟بچند تا کلاع؟ چند تا گنجشک؟یا یه قمری؟  یه هواپیمایا  لکه ابر. اینا هدیه امروز شماست بهشون نگاه کنید بهشون سلام کنید. امروز از خونه که میاین بیرون تو دلتون به شمشادای کنار خیابون سلام کنید. یه لحظه وقتی تو ایستگاه اتوبوس نشستید و آب داره از جوی کنار خیابون رد میشه به گردش آرام آب نگاه کنید. به برگها و زباله ها که تو آب میچرخند ، به نور خورشید که تو آب افتاده و داره برق میزنه، به گردش آب نگاه کنید. کمتر به ادمها نگاه کنید. به همه هستی با دقت نگاه کنید. اینا همش مال شماست .هدیه امروز شماست. نگاه کنید. آرامش بگیرید صبح که از خواب پا شدید به صبح سلام کنید. من این جمله رو میگم: سلام ای صبح، ای سحر بدرود( این از شعر زنده یاد سیاوش کسرایی هست از منظومه بلند آرش. اونجایی که آرش میخواد بره و تیرش رو سمت سرزمین توران رها کنه اینطور با هستی نجوا میکنه)وقتی بارون میاد چتر نبرید من همیشه سرما میخورم و آنفولانزا میگیرم ولی کار خودم رو میکنم دستام رو توجیبم میکنم و آرام توی بارون راه میرم. سوار ماشین هم نمیشم
به عمق چشم فاخته هایی که لب پنجره یا دیوار خونتون میشینن نگاه کنید. خدا اونجاست. به اون فاخته بگین براتون دعا کنه.
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها
ممنون از همه اونایی ک وقت گذاشتند خوندن و راهنمایی کردن
میدونید بچه ها مشکل من اینه تا ی خاستگار میاد ک تقریبا فول اپشنه همه وجودمو غصه میگیره نمیدونم چرا نمیتونم با نبودنش کنار بیام البته بگم الان ی سال نشده و بهم خورده همه چی ..چندماهه
میدونید اون خیلی چیزا نداشت ولی عمیقا دوسش داشتم آرزومه خبرازدواجش بیاد تا شاید دل من اروم بگیره و بدونم دیگه امیدی برای اومدنش نیست
بچه ها 
دل سپردن خیلی بده خیلی بده تا شیش دونگ برا هم نشدین دل بدین
بخدا شب وروزم شده گریه، شده دلتنگی شده، چراهای بی جواب
من چون چادرعبایی پوشیده بودم چون پسرش خودش با من اشنا شده بودم پس طرد شده بودم پس بدردنخور و دخترخراب بودم
همیشه ی چرا تو ذهنمه اینکه چرا اینقد مرد نبود خودش برا زندگیش تصمیم بگیره
وقتی فکرمیکنم اگر ازدواج کنم دیگه حتی تو ذهنمم نباید یادی ازش بکنم هراسون میشم
میدونید بچه ها دقیقا شبیه همون داستان معروفمم ک میگه ی آدمی از کوه پرت شد و فقط ب ی طناب اویزون بود گفت خدایا چیکار کنم؟گفت طنابو رها کن و اون رها نکرد صبح اونو در حالی پیدا کردن ک یخ زده بود و فاصله ش از زمین فقط ی متر بود
سخته بدونی داری اشتباه میکنی ولی عین ..تو گل مونده باشی
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
 سپاس شده توسط
من خیلی تواین مسایل واردنیستم که بخوام راهکاربدم چون تاحالاکسی رواینطوری دوستنداشتم فقط یه چیزی رومیدونم چرا به این موصوع فکرنمیکنیدکه اگه این وصلت سرمیگرفت ازکجامعلوم وقتی باهم میرفتیزبر یه سقف اخلاق ورفتارایی ازش میدید که روزی هزاربارمیگفتید چ غلطی کردم مطمعن باشید یه ادم به مرور اخلاقاش بروز میده یدفه تو دوره اشنایی نمیاد همه چبزو روکنه من به این حرف اعتقاد قلبی دارم که خدانمیخواد منم خودم خواستگارایی داشتم که ازهمه لحاظ خوب بودن اما نشده ومن ناراحت میشدم اما کم کم به این نتیجه رسیدم که خدانمیخواس اون یه چیزی میدونه که مانمیدونیم باورتون میشه من سرنوشت یه خواستگارام که به دلایلی نشد ومن چندروز گریه کردم گفتم  اخه چرا رو دیدم به چشم خودم والان میگم خدایاشکرت که نشد؟مافقط دوروز بعد رومیبینیم خدا سالهای بعد رو شادن جان. من بهت اطمینان قلبی میدم روزی برسه که بگی خوبه نشد صبرکن شاید سخته امابه شیرینی بعدش می ارزه
صد بار اگر توبه شکستی باز آ 53 53
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]

سپاس شده توسط
هیچوقت فکرنکنید یه ادم فرشته است انوقت راحتترمیتونید باخودتون کناربیاید شماچون اون رویه ادم بی عیب ونقص توذهنتون جادادین فراموش کردن هم براتون سخت شده میگم شاید من تجربه شماهارونداشته باشم امابه به مدلهای مختلف ازدورواطراف دیدم وبه حرفم اطمینان دارم الکی حرف نمیزنم
صد بار اگر توبه شکستی باز آ 53 53
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]

سپاس شده توسط
[quote pid='380358' dateline='1485758801']
[/quote]
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان