امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

دختر خورشید راست میگه بچه موضوع خیلی مهمیه که باید تو جلسه های  اول به بعد 4chsmu1خواستگاری پرسیده شه
واسه آقایون وجود فرزند وتربیت فرزند خیلی مهمه
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
(1395 بهمن 21، 15:38)زینبی نوشته است: دختر خورشید راست میگه بچه موضوع خیلی مهمیه که باید تو جلسه های  اول به بعد 4chsmu1خواستگاری پرسیده شه

اول به بعد  Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) 
خیلی خوب گفتی .
من که فک کنم قبل از جلسه ی اول پرسیدن تعداد بچه ها رو شروع کنم .
بچه ها بابای بچم کجاس؟ Shy  
بیا دیگه  Swear1 Swear1 Swear1  

هممون به زودی با ی پسر صالح ازدواج کنیم صلوات ....   اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
خدایا شکرت بابت همه چی !!! 317

شکرگزاری برای داشته هاتون هرگز فراموش نشه... 2uge4p4
 سپاس شده توسط
سلام, دخترای خوشکل و نازنین, چقدرخوبه اینجا انقد همه باهم صمیمیند شاید منم از افسردگی دربیام ,دیدم بحثتون سر بچه دارشدنه گفتم کمی براتون حرف بزنم بااجازه , من یک مادر هستم در نوجوانیم یه غلطی کردم و بعداز ازدواجم بمدت ۴سال این غلط رو کنار گذاشتم ولی بخاطرشغل همسرم که هیچوقت کنارم نبود باز آلوده شدم و تا یکسال ادامه داشت تااینکه پارسال بازهم اقدام به ترک کردم و الان یکساله پاکم , ولی تو بارداری دوم مشکل پیداکردم میگن دستگاه جنسیت ضعیف شده و کلی دارو بهم دادن , تا دیروز خیلی ناامید بودم ولی امروز حالم بهتره , شماها خیلی بهم روحیه دادین , از اونجایی که گرفتاریم زیاده نمیتونم وارد مسابقاتتون بشم ولی ازاینکه تو جمعتون هستم خوشحالم , من اگر تا حالا زنده موندم بخاطر این یکی یکدونه هست که خدا بهم داده , منم دلم میخاد باز بتونم بچه دار بشم بچه ها قند و عسلند , هروقت حس کردین به گناه کشیده میشین سعی کنید به چیزایی که دوست دارین فکر کنید اگر اونموقع یه موسیقی آرامبخش گوش بدین خیلی مؤثره و همزمان به چیزایی که دوست دارین فکر کنین , یه نکته خیلی مهم رو هم فراموش نکنید وقتی ترک کردین خیالتون راحت نشه وبه مراقبت از خودتون ادامه بدین هرگز مغرور نشید من وقتی ۴سال ترک کردم دیگه باورم نمیشد بازم پام بلغزه و مطمین بودم که دیگه ترک کردم , وقتی از چیزی عصبانی هستین وقتی غصه دارین و دوست دارین خلوت کنید و به غصتون فکر کنید حواستون جمع باشه که خطا نکنید به خودتون بگین من فقط دارم غصه میخورم ولی قرار نیست گناه کنم اگر بتونید اونموقع یه بازی سرگرمی انجام بدین نیلی راحت از فکر گناه درمیاین , مثلا پازل بازی کنید یا اگر تونستید به چیزایی که دلتون میخاد بهش برسید فکر کنید یا پاشید برید بیرون , من بعضی وقتا حوصله هیچکدوم ازاینکارا رو نداشتم و یک کار دیگه میکردم , میرفتم تو اتاقم و این گناه رو مثل یک آدم تجسم میکردم و باهاش بحث میکردم تمام دقهامو سرش خالی میکردم و بهش میگفتم دست از سرم بردار باور کنید خیلی سبک میشدم و از اتاق میامدم بیرون و به پاک بودنم ادامه میدادم , دیروز خیلی باناراحتی وارد این سایت شدم ولی روحیه شما باعث شد حالم خوب بشه و به خودم و ترکم امیدوار بشم , عزیزانم برام دعا کنید , انشالا شما هم حاجت روا بشید , خدا قوت
 سپاس شده توسط
(1395 بهمن 21، 16:40)ساحل آرام نوشته است:
(1395 بهمن 21، 15:38)زینبی نوشته است: دختر خورشید راست میگه بچه موضوع خیلی مهمیه که باید تو جلسه های  اول به بعد 4chsmu1خواستگاری پرسیده شه

اول به بعد  Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) 
خیلی خوب گفتی .
من که فک کنم قبل از جلسه ی اول پرسیدن تعداد بچه ها رو شروع کنم .
بچه ها بابای بچم کجاس؟ Shy  
بیا دیگه  Swear1 Swear1 Swear1  

هممون به زودی با ی پسر صالح ازدواج کنیم صلوات ....   اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  

دعای همیشگی من
اللهم ارزقنا همسرا حلالا طیبا صالحا خوشگلا پولدارا خوش هیکلا دکترا مهندسا
خدایا خودت زودتر برسون

ارسال شده از HTC_D626phs با استفاده از kanoon

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
 سپاس شده توسط
(1395 بهمن 21، 17:53)parastu نوشته است: سلام, دخترای خوشکل و نازنین, چقدرخوبه اینجا انقد همه باهم صمیمیند شاید منم از افسردگی دربیام ,دیدم بحثتون سر بچه دارشدنه گفتم کمی براتون حرف بزنم بااجازه , من یک مادر هستم در نوجوانیم یه غلطی کردم و بعداز ازدواجم بمدت ۴سال این غلط رو کنار گذاشتم ولی بخاطرشغل همسرم که هیچوقت کنارم نبود باز آلوده شدم و تا یکسال ادامه داشت تااینکه پارسال بازهم اقدام به ترک کردم و الان یکساله پاکم , ولی تو بارداری دوم مشکل پیداکردم میگن دستگاه جنسیت ضعیف شده و کلی دارو بهم دادن , تا دیروز خیلی ناامید بودم ولی امروز حالم بهتره , شماها خیلی بهم روحیه دادین , از اونجایی که گرفتاریم زیاده نمیتونم وارد مسابقاتتون بشم ولی ازاینکه تو جمعتون هستم خوشحالم , من اگر تا حالا زنده موندم بخاطر این یکی یکدونه هست که خدا بهم داده , منم دلم میخاد باز بتونم بچه دار بشم بچه ها قند و عسلند , هروقت حس کردین به گناه کشیده میشین سعی کنید به چیزایی که دوست دارین فکر کنید اگر اونموقع یه موسیقی آرامبخش گوش بدین خیلی مؤثره و همزمان به چیزایی که دوست دارین فکر کنین , یه نکته خیلی مهم رو هم فراموش نکنید وقتی ترک کردین خیالتون راحت نشه وبه مراقبت از خودتون ادامه بدین هرگز مغرور نشید من وقتی ۴سال ترک کردم دیگه باورم نمیشد بازم پام بلغزه و مطمین بودم که دیگه ترک کردم , وقتی از چیزی عصبانی هستین وقتی غصه دارین و دوست دارین خلوت کنید و به غصتون فکر کنید حواستون جمع باشه که خطا نکنید به خودتون بگین من فقط دارم غصه میخورم ولی قرار نیست گناه کنم اگر بتونید اونموقع یه بازی سرگرمی انجام بدین نیلی راحت از فکر گناه درمیاین , مثلا پازل بازی کنید یا اگر تونستید به چیزایی که دلتون میخاد بهش برسید فکر کنید یا پاشید برید بیرون , من بعضی وقتا حوصله هیچکدوم ازاینکارا رو نداشتم و یک کار دیگه میکردم , میرفتم تو اتاقم و این گناه رو مثل یک آدم تجسم میکردم و باهاش بحث میکردم تمام دقهامو سرش خالی میکردم و بهش میگفتم دست از سرم بردار باور کنید خیلی سبک میشدم و از اتاق میامدم بیرون و به پاک بودنم ادامه میدادم , دیروز خیلی باناراحتی وارد این سایت شدم ولی روحیه شما باعث شد حالم خوب بشه و به خودم و ترکم امیدوار بشم , عزیزانم برام دعا کنید , انشالا شما هم حاجت روا بشید , خدا قوت

سلام عزیزم ، خوش اومدید
ممنون از تجربه ی خوبی که در اختیارمون گذاشتی

الم یعلم بأن الله یری

سپاس شده توسط
سلام پرستو جان ممنون از راهنمایی های خوبت
دنبال ی ادم متاهل میگشتم که راهنماییم کنه ولی دخترهای مناهل اینجا وقت نکردن بیان ما سوال پیچشون کنیم 53258zu2qvp1d9vاجازه هست شما رو سوال پیچ کنیم؟ 4chsmu1
ابجی جان من میخام ان شاالله ازدواج کنم 20سالمه به نظرت با ازدواج به مشکل بر نمیخورم با وجود این گناه؟

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
به به زینببببببببببببببی پ بگو چرا یهو ناپدید شدی کللللللللللللللللللللللک؟ داری هاجر میشی عااااااااااااااااااره؟ 4chsmu1 4chsmu1
ایشالا شوهرت میاد خوبه خوبم از پست برمیاد ک این گناهه کلاااااا میپره از سرت میره گورشو گم میکنه..فقط تو مراحل شناخت حتمااااا حتمااااااااا راجع به مزاج جنسیش اطلاعات بدست بیار ی وقت خدایی نکرده زبونم لال ی تیکه یخ نندازن بهت حواست باشه سرد نباشه طرف 
ابجی پرستوووووووووووو خوش اومدی به جمع دوستانت در مسیر بهبودی ان شاءالله همه مون پاک بشیم خلاص شیم والا Hanghead
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
به بههههههههه Confetti
نسیم هاجر داره تاج خروسی داره
 سپاس شده توسط
(1395 بهمن 21، 18:13)زینبی نوشته است: سلام پرستو جان ممنون از راهنمایی های خوبت
دنبال ی ادم متاهل میگشتم که راهنماییم کنه ولی دخترهای مناهل اینجا وقت نکردن بیان ما سوال پیچشون کنیم 53258zu2qvp1d9vاجازه هست شما رو سوال پیچ کنیم؟ 4chsmu1
ابجی جان من میخام ان شاالله ازدواج کنم 20سالمه به نظرت با ازدواج به مشکل بر نمیخورم با وجود این گناه؟

مبارک باشه
خاله شادن درست میگه حتی اگه خودت خجالت میکشی یه مشاور خوب پیدا کن از مشاور بخواه سر از مزاجش دربیاره
زندگی با سرد مزاجا هر روزش برابر مردنه

الم یعلم بأن الله یری

سپاس شده توسط
راستی اعلام وضعيت نكرديم
دختر خورشيد / خدا را دوست دارم / هفته سوم سبز
اين هفته مخصوصا دو سه روز اخرش خيلي سخت شده بود حتي يه ديروز نزديک بود از دست برم اما خدا رو شکر مقاومت کردم

الم یعلم بأن الله یری

سپاس شده توسط
بله  , دخترای گل درست میگن , زینبی جان آدم از قیافه طرف میتونه بفهمه مزاجش چجوریه یا وقتی پاش نشستی و چندبار باهاش رفت و آمد کردی خودت میفهمی از کدوم تیپه ولی یک نکته رو هم مد نظر داشته باش که اونم شغل طرفه من خیلی شوهرمو دوسش داشتم و به شغلش اهمیت ندادم ولی واقعا ماها باید به خیلی چیزا توجه کنیم شوهرمون باید همیشه کنارمون باشه یا اقلا اکثر وقتها کنارمون باشه , یه چیز دیگه هم بگم هیچوقت از شوهرت خجالت نکش , من اونشب که بعد از ۴سال ترکمو شکوندم فقط بخاطر این بودکه از شوهرم خجالت کشیدم , اونشب بعداز دوهفته از سر کارش برگشته بود و خیلی خسته بود ولی من حال خوبی نداشتم شوهرم گرفت خوابید و من از عطش داشتم میترکیدم و دیگه نتونستم تحمل کنم و چون خجالت میکشیدم بهش بگم  ترک چهار سالم بر باد فنارفت , صبح که شد شوهرم گفت چرا دیشب پیشم نیومدی منم گفتم تو خسته بودی نخاستم مزاحمت بشم ولی شوهرم گفت اتفاقا اگر میامدی خستگیم در میرفت , و من متوجه شدم چققققققدر اشتباه کردم و از اونروز افسردگی گرفتم و یه مدت قرص اعصاب میخوردم , ولی وقتی دوباره قصد ترک کردم دیگه پررو شدم حرفایی که هرگز به شوهرم نگفتم رو گفتم کارهایی که هرگز ازش نخاستمو خواستم هر چند هنوزم افسردگی دارم و گاهی احساس میکنم بریدم و دیگه نمیکشمولی باید زندگی کرد و انتظار اتفاقات خوب رو داشت باید بدونیم که خدا حواسش بهمون هست و ما هم بندش هستیم اون ما رو فراموش نمیکنه .
زینبی جان انشالا مبارکت باشه عزیزم خیلی خانمی حتما خوشبخت میشی انشالا , مطمین باش هیچ مشکلی برات بوجود نمیاد , من وقتی ازدواج کردم شش سال ازاین غلطم میگذشت ولی خیلی راحت بچه دار شدم و هیچ مشکلی هم در ارتباط با همسرم نداشتم حتی شدت غریزم کاهش پیدا کرد و خیلی طبیعی شدم باور کن اگر برا همیشه ترکش کنی هیچ مشکلی نخاهی داشت , اصلا قرار نیست عوارضش برا همه پیش بیاد , و اصلا به چیزای بد فکر نکن و خودتو بسپار بخدا و برو عشق کن انشالا عاقبت بخیر و خوشبختی بشی , و همچنین همتون خوشبخت و عاقبت بخیر بشین . 
درضمن از همتون ممنونم که ازم استقبال کردین , چقدر خوشحالم اینجا کلی آبجی گیرم اومده خدا همتونو حفظ کنه , خدایا این آبجیای گل منو از شر این گناه لعنتی نجااااات بده آمین
 سپاس شده توسط
خیلی ممنون خاله جان ،دیگه دیگه 4chsmu1ولی فعلا ی مانعی سر راه هست که باید برداشته شه واسه همین نه به دار ن به باره صداشو درنیارین هنوز 4chsmu1 

ممنون گلبرگی ،خورشید بانو 302
من قبلا ایشون رو میشناختم فکر نمیکنم مشکلی از لحاظ مزاج داشته باشن Khansariha (56)
از شماهم ممنونم پرستو جان خیالم راحتتر شد
من یکم ازش خجالت میکشم Hanghead

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
(1395 بهمن 21، 22:54)زینبی نوشته است: خیلی ممنون خاله جان ،دیگه دیگه 4chsmu1ولی فعلا ی مانعی سر راه هست که باید برداشته شه واسه همین نه به دار ن به باره صداشو درنیارین هنوز 4chsmu1 

ممنون گلبرگی ،خورشید بانو 302
من قبلا ایشون رو میشناختم فکر نمیکنم مشکلی از لحاظ مزاج داشته باشن Khansariha (56)
از شماهم ممنونم پرستو جان خیالم راحتتر شد
من یکم ازش خجالت میکشم Hanghead

وااای من الان حالتو درک میکنم
خیلی باید ذوق داشته باشی به اضافه دلهره ، ان شاءالله عاقبت به خير بشی گلم

الم یعلم بأن الله یری

سپاس شده توسط
بیشتر نگرانم که چی پیش میاد اگه این مانع من سرراه نبود خیلی خوب بود  Hanghead
ی چی هم که نگرانم میکنه اختلاف سنی 10ساله Hanghead

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
غمت نباشه خانمی , انشالا هرچه خیره برات پیش میاد , حتی اگر هم نشد بازم غمت نباشه مطمین باش اگر نشد به دردت نمیخورده که خدا هم نخاسته , اگر هم شد که انشالا بخیر و شادی اصلا غمت به سن و سالش نباشه اتفاقا مردها هرچه سنشون بیشتر باشه شیرینترن , اون قدیم قدیما دخترا هفت هشت سالگی شوهر میکردن پسرا چارده پونزده سالگی , خب سن ازدواج بسته به شرایط و فرهنگ جامعه تغییر میکنه الان یه پسر بیست , بیست و پنج ساله هنوز بچست ولی یه پسر سی ساله خیلی ایده آله , از نظر رابطتون هم غمت نباشه مرد اگر زن جوان داشته باشه جوان میشه تو هم که اول جوانیته ماشالا و اینکه میگی ازش خجالت میکشی خب معلومه اگر حالا ازش خجالت نمیکشیدی جای تعجب داشت الان که هنوز زن و شوهر نیستین بعدکه ازدواج کردین هم اولش خجالتی هستی ,خلاصه همه چی رو بده دست خدا من انشالا قدمم خوبه همتون خوشبخت میشید 2uge4p4
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان