امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

سلام
کویین 53 پرستوها 53 هفته ی اول سبز
 سپاس شده توسط
(1395 اسفند 6، 13:38)ساحل آرام نوشته است: سلام 
من نمی دونم گروه چندم  4chsmu1 
سبزم 

هم گروهي جانم ما گروه دوميم  49-2
حورا/ گروه دوم/ هفته اول سبز بهاري 2uge4p4
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
 سپاس شده توسط
خاله شادن/گروه دوم/ با لطف خدا هفته اول سبز
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
منم سبزم خداروشکر
 سپاس شده توسط
من سبزممممممممممم هورااااااا 2uge4p4
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

سپاس شده توسط
من با اسم ستاره بهشتی موافقم Confetti
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

سپاس شده توسط
انیس / پرستوها / هفته اول: سبــز Confetti
[img=0x0]http://avazak.ir/Java/line/Avazak.ir-Line5.gif[/img]

کارگاه آموزشی تالار مسابقات

کنترل نگاه و ذهن                                               مسابقه بهترین ها

قرار عاشقی                                   نماز و روزه های قضا و مستحبی[img=0x0]http://dingo.care2.com/c2c/emoticons/star.gif[/img] 

جشن پاکی مسابقات   

[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8236215876/u2kig0x2xk6igwj759y.jpg[/img]
 سپاس شده توسط
سلام

ساحل آرام / گروه دوم / سبز  2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
خدایا شکرت بابت همه چی !!! 317

شکرگزاری برای داشته هاتون هرگز فراموش نشه... 2uge4p4
 سپاس شده توسط
سلام
بچه ها توروخدا کمکم کنید ، از بعد طلاقم رفتارای پسر خالم عوض شده ، دائم بهم زنگ میزنه و .... ؛ مشکل اینه که پسرخالم زن و بچه داره و این داره بیشتر نگرانم میکنه.
از یه طرف فامیله نمیخوام روابط گرم سابق عوض بشه ، از يه طرف رفتار و حركاتشه
چی کار کنم ؟؟

ارسال شده از HTC_D626phs با استفاده از kanoon

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها
مژگان جونم و خورشید جونم من حرف دارم باهاتون اما الانه  حالم خوب نیست نمیتونم بگم فردا میام میگم
مواظب خوبیاتون باشید بچه ها 302
 سپاس شده توسط
دختر خورشید
نذار آلت دست شی
این عشق نیست خیانته

سپاس شده توسط
دريا جونم منم با ستاره بهشتي موافقم  :2uge4p4

دختر خورشيد عزيزم، خيلي ناراحت كننده ست كه گاهي افراد فاميل خودشون حرمت ها رو رعايت نميكنن و ما رو مجبور ميكنن به اين كه برخوردي كنيم كه به قول تو ممكنه خدشه وارد كنه به روابط گرمي كه بوده. ولي اين اشتباها پيش ميان و ما بايد باهاشون برخورد كنيم تا با يه اشتباه، شيرازه ي فاميل خداي نكرده از هم نپاشه. اين كه الان كمي جدي برخورد كني شايد يه دوره ي گذرا باعث ناراحتي شه ولي روابط فاميلي به اين سادگيا به هم نميخوره و زمان كه بگذره، دوباره همه چيز مثل قبل ميشه.
من خودم هميشه بهترين احتمالات رو در نظر ميگرفتم و فكر ميكردم نه، بنده خدا شايد قصدش فقط حمايت و همون روابط خانوادگي سالمه. ولي بهم ثابت شده كه ما خانوما خوب ميتونيم حس كنيم خطر رو. اگه خطر رو حس كردي، واكنش نشون بده عزيزم. به مودب بودن و خانوم بودن فكر نكن. به حال خانمش فكر كن اگه خداي نكرده پي ببره به تماس هاي غيرطبيعي ايشون با شما. حيف توئه راجع بهت فكري بشه.
خدا همراهت باشه  53
 سپاس شده توسط
(1395 اسفند 9، 18:45)حورا نوشته است: دريا جونم منم با ستاره بهشتي موافقم  :2uge4p4

دختر خورشيد عزيزم، خيلي ناراحت كننده ست كه گاهي افراد فاميل خودشون حرمت ها رو رعايت نميكنن و ما رو مجبور ميكنن به اين كه برخوردي كنيم كه به قول تو ممكنه خدشه وارد كنه به روابط گرمي كه بوده. ولي اين اشتباها پيش ميان و ما بايد باهاشون برخورد كنيم تا با يه اشتباه، شيرازه ي فاميل خداي نكرده از هم نپاشه. اين كه الان كمي جدي برخورد كني شايد يه دوره ي گذرا باعث ناراحتي شه ولي روابط فاميلي به اين سادگيا به هم نميخوره و زمان كه بگذره، دوباره همه چيز مثل قبل ميشه.
من خودم هميشه بهترين احتمالات رو در نظر ميگرفتم و فكر ميكردم نه، بنده خدا شايد قصدش فقط حمايت و همون روابط خانوادگي سالمه. ولي بهم ثابت شده كه ما خانوما خوب ميتونيم حس كنيم خطر رو. اگه خطر رو حس كردي، واكنش نشون بده عزيزم. به مودب بودن و خانوم بودن فكر نكن. به حال خانمش فكر كن اگه خداي نكرده پي ببره به تماس هاي غيرطبيعي ايشون با شما. حيف توئه راجع بهت فكري بشه.
خدا همراهت باشه  53

ممنونم از راهنماییت حورا جان

ارسال شده از HTC_D626phs با استفاده از kanoon

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
 سپاس شده توسط
یاخدا خودت بخیرکن
چرامن دوماه که تموم میشه وسوسه هام شروع میشه انگاربدنم عادت کرده
دوروزه دارم میترکم همینطوری افکارمیخواد بیادسراغم اما نمیذارم باهرعکس بی ربطی تحریک میشم
چقدر ادم شکنجه باید بشه اخه اححح
Hanghead Swear1
صد بار اگر توبه شکستی باز آ 53 53

سلام ابجی مژگانم 
خوب میفهمم چقدددددد حس بدی داری عزیزم شاید این حرفا برات تکراریه شاید حوصلشو نداشته باشی اما میخوام ک بشنوی 
دو سال و نیم طول کشید دو سال و نیم جون کندم عاشقش بودم مژگان میگفت شادن من همه دنیا رو بگردم کسی بهتر از تو گیرم نمیاد مادرش مخالف بود از اول هر چی مقاومت کردیم نشد البته قبول دارم مهیار من مرد مقاومت و موندن سر دلش نبود شایدم بود ولی اون چیزی ک من دیدم نشونم دادن مرد این راه نیست
اخرین بار ک بهم پیام داد گفتم بعد دوسال و نیم ازت دل بریدم دیگه رفتم و برنمیگردم اون منو میشناخت خیلی خوب تو ان دوسال چ اون وقتی ک نامزد بودیم چ اون زمانی ک تو کش و قوس خونواده ها بودیم وقتی قهر بودیم با ی پیامک دل منو بدست میاورد اصن انگاری من جلو اون هیییییچ غروری نداشتم اصن انگاری با همممممه دنیا فرق داشت برام و واقعا هم فرق داشت 
وقتی دیدم مادرش هی داره بیشتر تحقیر میکنه منو دیگه بریدم خصوصا وقتی دیدم با هر بار مخالفت مادرش این سردتر میشه دفعه اخر یادمه هوا سرد بود رفتم رو پشت بوم با صدای بلنددددددد گریه کردم جیغ کشیدم هوار زدم سرش داد زدم گفتم دیگه رفتم مهیار این تو بمیری از اون تو بمیریا نیست دیگه دل کندم ازت گفت خطتو عوض کن من بی طاقت شم نمیتونم سراغتو نگیرم گفتم ده ساله خط من همینه عوضشم نمیکنم اما دعا کن من عوض شم بعد از مدتها وقتی پیام داد و جواب ندادم دیگه باورش شد منو از دست داد چقد سخت بود برام ک جوابشو ندم اما دیگه گفتم یا رومیه رومی یا زنگیه زنگی ..دیگه حتی براش بد نمیخام حتی نمیخام ی زمانی تو یادش بگه کاش شادن رو از دست نمیدادم حتی نمیخام حسرتمو بخوره ..در نهایت درد و دلتنگی رهاش کردم با این امید ک خدا یاریم کنه و بشه مونسم
میدونی مژگانم آدمها چیای مفت رو مفت از دست میدن عزیزم ..ادمها دوس دارن برای بدست آوردن هر چیزی کنکاش کنن تلاش کنن توی عشق ابجی این مسئله خیلی بیشتر نمود میکنه
ابجیم وقتی دم دست باشی بی ارزش میشی مردها حس غرور میکنن وقتی میبینن ایند خواستنی ان برای یکی حس قدرت میکنن بعضیا دل گرم تر میشن به اون رابطه بعضیاشونم ن هول برشون میداره ک بله من خیلی خوساتنی ام و تحت هر شرایطی این هستش بهتره برم سراغ یکی ک همیشگی نیس اینک چ خوب باشم چ بد موندنیه 
خیالشون ک راحت شد وقتی فهمیدن دوسشون داری درست همون لحظه از دستشون میدی 
برای خودت و احساست ارزش قائل باش عزیزکم وقتی هر بار میاد و تو جواب میدی ارزش و احساس خودتو لگد مال میکنی و بهش میگی من ارزشی ندارم و همه ازش مال توئه 
به تو به خودم به خورشید به هممممه اونایی ک مثه من ی رابطه عاطفی نافرجام داشتن توصیه میکنم این فایل رو بشنوید بشنوید و بشنوید و بشنوید 

به خورشیدم
ابجیم نمیدونم رفتار پسرخالت چ معنایی داره اما تو با رفتارت میتونی بهش بگی حریم رو حفظ کنه مثلا اگر بهت پیام داد دو روز بعد در نهایت سردی و احترام جوابشو بده اگر احوالپرسی ای چیزی کرد انگار داری با رئیست حرف میزنی همونقدر رسمی حرف بزن تنها نمون باهاش نیازی نیست ب مادرت چیزی بگی این موضوع رو خودتب یاد مدیریت کنی عزیزم ماشالا بزرگ و عاقل و بالغی 
شبها اگر پیام داد جواب نده فرداش جواب بده بذار بفهمه تمایلی به صحبت نداری 
حواست باشه عزیزم این روزهای سخت تو رو وادار نکنه از سر خجالت ب کسی رو بدی 
مواظب خوبیاتون باشید بچه ها منم دعا کنید..خدایا به گذر این روزها سرعت بده
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان