امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

منم دیروز دلم گرفته بود کلی گریه کردم سال تحویلم تنها بودم
ولی خب هیچ دلیلی نداره سال 96 مثه پارسال باشه
همه غم و غصه ها رو تحویل سال 95 دادم که ور داره ببره
خدامون هست زندگی ادامه داره 
به قول دوستان شاید این سال خروس بهترین سال عمرمون شد Khansariha (130)
4chsmu1 البته این شکلکه فکر کنم مرغه Khansariha (130)
 أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَری؟!
 سپاس شده توسط
سلااام
عیدتون مبارک عزیزانم. Khansariha (96)
امیدوارم امسال برامون پر از اتفاقای خوب باشه. 
پر از خود رو پیدا کردن و اراده و انگیزه برای بهتر شدن،
در اومدن از بلاتکلیفی و مسیر گرفتن،
حل شدن غصه ها و خوشحال شدن،
پاک شدن، سبز شدن...
امیدوارم امسال که تموم میشه بتونیم برگردیم و بگیم «بزرگ تر شدم.»

گروه سومیا در چه حالن؟ میریم که سال رو به کمک هم و به یاری خدا خوب شروع کنیم دیگه؟ Khansariha (69)
پیشنهادمم برای اسم گروه «بهار»ه.  2uge4p4
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
 سپاس شده توسط
زنزدگی زیبا جونم منم موافقمممم
من سبزه سبزم اما یکم به شدت بهم ریخته برام دعا کنین اجیا
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

سپاس شده توسط
(1395 اسفند 30، 2:59)هستی۷۰ نوشته است: اسمهای پیشنهادی من برای گروه اول
دختران خورشید
پیش به سوی نور
گلهای باغ هستی
4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1

اسم پیش به سوی نور قشنگه ، نظر بقيه چیه ؟

ارسال شده از HTC_D626phs با استفاده از kanoon

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
 سپاس شده توسط
چندروزه بدجوردلم گرفته فقط گریه میکنم هرچی فکرمیکنم میبینم همه دختراب فامیل شوهرکردن بچه دار شدن فقط منم موندم که بااین عذاب دست وپنجه نرم کنم انوقت برایه روز انجام ندادنش خوشحال باشم چرامنم مثل بقیه شوهرگیرم نمیاد که منم گناه نکنم چه فرقی مگه بین من واوناهست اوقت من بشم گناه کار اونا چون زود ازدواج کردن این گناه سراغشون نیومده اونا هنر نکردن کنه بدبخت هنرکردم که باید باید هرروز یه برنامه بریزم که خاک توسرم نشه دلم خیلی پره نمیشه همشونوشت فقط دلخورم ازدست خدا همین
صد بار اگر توبه شکستی باز آ 53 53

سپاس شده توسط
هستی شادبانو؟
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
قران رو بردار برو تو هوای آزاد از نت هم سریع خارج شو
برو تو هوای ازاد معنی قران رو بخون
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
(1396 فروردين 3، 20:28)هستی۷۰ نوشته است: چندروزه بدجوردلم گرفته فقط گریه میکنم هرچی فکرمیکنم میبینم همه دختراب فامیل شوهرکردن بچه دار شدن فقط منم موندم که بااین عذاب دست وپنجه نرم کنم انوقت برایه روز انجام ندادنش خوشحال باشم چرامنم مثل بقیه شوهرگیرم نمیاد که منم گناه نکنم چه فرقی مگه بین من واوناهست اوقت من بشم گناه کار اونا چون زود ازدواج کردن این گناه سراغشون نیومده اونا هنر نکردن کنه بدبخت هنرکردم که باید باید هرروز یه برنامه بریزم که خاک توسرم نشه دلم خیلی پره نمیشه همشونوشت فقط دلخورم ازدست خدا همین

این سوالیه که منم هر بار از خودم میپرسیدم ، تفاوتمون با هم اینه که دخترای فامیل ما سنشون بالاس ، نزدیک چهل هستن و ازدواج نکردن اما دوستام که یه زمانی پنج تامون مجرد بودیم الان همشون سرزندگین حتی بچه هم دارن .
هستی جان عزیز دلم تجربه ی تلخ من ، عقد ناموفقم با اون ادم سرد مزاج بهم ثابت كرد مجرد موندن خيلي قابل تحمل تر از زندگی با یه مرد سرد و بی روحه ؛ حداقل اینجوری امید داری به ازدواج .
چند وقت پیش با یکی از دوستام صحبت میکردم ، فکر میکردم خوشبخت شده ، شوهر خوبی گیرش اومده اما متوجه شدم شوهرش سرده و داره عذاب میکشه ؛ فکر کن ماها که مجردیم میتونیم لااقل خودمون رو دور از محرک ها نگه داریم ولی اون بنده خدا هر شب داره کنار یه مرد میخوابه و هیچ کاری نمیتونه بکنه .
به خدا شرایط ما نسبت به خیلی از متاهلا بهتره

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
 سپاس شده توسط
(1396 فروردين 3، 22:37)دختر خورشید نوشته است:
(1396 فروردين 3، 20:28)هستی۷۰ نوشته است: چندروزه بدجوردلم گرفته فقط گریه میکنم هرچی فکرمیکنم میبینم همه دختراب فامیل شوهرکردن بچه دار شدن فقط منم موندم که بااین عذاب دست وپنجه نرم کنم انوقت برایه روز انجام ندادنش خوشحال باشم چرامنم مثل بقیه شوهرگیرم نمیاد که منم گناه نکنم چه فرقی مگه بین من واوناهست اوقت من بشم گناه کار اونا چون زود ازدواج کردن این گناه سراغشون نیومده اونا هنر نکردن کنه بدبخت هنرکردم که باید باید هرروز یه برنامه بریزم که خاک توسرم نشه دلم خیلی پره نمیشه همشونوشت فقط دلخورم ازدست خدا همین

این سوالیه که منم هر بار از خودم میپرسیدم ، تفاوتمون با هم اینه که دخترای فامیل ما سنشون بالاس ، نزدیک چهل هستن و ازدواج نکردن اما دوستام که یه زمانی پنج تامون مجرد بودیم الان همشون سرزندگین حتی بچه هم دارن .
هستی جان عزیز دلم تجربه ی تلخ من ، عقد ناموفقم با اون ادم سرد مزاج بهم ثابت كرد مجرد موندن خيلي قابل تحمل تر از زندگی با یه مرد سرد و بی روحه ؛ حداقل اینجوری امید داری به ازدواج .
چند وقت پیش با یکی از دوستام صحبت میکردم ، فکر میکردم خوشبخت شده ، شوهر خوبی گیرش اومده اما متوجه شدم شوهرش سرده و داره عذاب میکشه ؛ فکر کن ماها که مجردیم میتونیم لااقل خودمون رو دور از محرک ها نگه داریم ولی اون بنده خدا هر شب داره کنار یه مرد میخوابه و هیچ کاری نمیتونه بکنه .
به خدا شرایط ما نسبت به خیلی از متاهلا بهتره

سلام.
بچه ها مگه مرد سرد هم داریم؟؟ Hanghead
بعد اینا رو چه طوری میشه تشخیصشون داد؟ راهی هست؟؟

پ.ن:  عید همگی مبارک.. ان شاء الله همگی سال خوبی داشته باشید  302
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

سپاس شده توسط
شاد بانویی خب من چی بگم به تو  دختر
چرا همچین فیلمایی نگه میداری
پاک کن این لعنتیا رو
روح آدم نابود میکنن
 سپاس شده توسط
شادبانوی عزیز، طبیعیه که چون یه مدت خودت رو منع کردی، وقتی آزادش کردی رفته سراغ کثیف ترین چیزی که میشناخته.
به این فکر کن که چه جوری میشد جلوش رو گرفت. اشکالی نداره که لغزیدی. ولی راه های لغزش دوباره رو ببند. بیا صحبت کنیم در موردش.
من فکر نمیکنم بشه این فیلم ها رو دید و جلوی ادامه ی مسیر رو گرفت. پس بیا فکر کنیم چه جوری میشد جلوی رفتنت سمت اون فیلم ها رو گرفت.
 سپاس شده توسط
(1396 فروردين 3، 23:46)شادبانو نوشته است: 809197ps94ijjhwg 809197ps94ijjhwg 809197ps94ijjhwg

حالت چطوره الان؟ باز هم در خطری یا از سرت گذشت؟
 سپاس شده توسط
من همچین فیلمایی ندیدم پس نمیتونم الکی نظر بدم
ولی پاک کن نذار در دسترست باشه 
چه میدونم اگه سی دی هست بشکنش 
من برای پاک موندنم حتی فیلمای خارجی معمولی که صحنه خاصی نداشتن
و همه هم میبیننم پاک کردم
تو هم همین کار کن پاک موندن ارزشش داره
 سپاس شده توسط
(1396 فروردين 3، 23:51)شادبانو نوشته است: شدیدامیلم ب این فیلما برگشته

خب ببین، خودت میدونی که این میل میرسه به این که سراشیبی رو تا ته بری پایین. اگه بری فقط نسبت به خودت بدبین تر میشی و از همه چیز متنفر. چون از الان گریه گذاشتی، میدونم حتی همون لحظه هم نمیتونی لذت ببری.
شادبانوی عزیزم، الان جلوی میل خودت رو بگیر که شب با حال خوب و افتخار به این که جلوش واستادی بخوابی.
همین جا برامون حرف بزن حالت رو توضیح بده. جایی نرو.
 سپاس شده توسط
شادبانو جانم چیکار داری کی میخونی کی نمیخونه؟ همه ی ما این جا یه ماسک رو صورتمون داریم و با همه غریبه ایم.
به فکر خودت باش. حرف بزن.
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان