امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

نقل قول:
1- نام کاربری
2- معرفی: هر چیزی از خودتون که دوست دارید در موردش به بقیه بگید و بقیه که شما رو نمیشناسن با شما آشنا بشن.
3- ارزیابی: کجای کارید؟ رو به راهید؟ فکر می کنید مهم ترین مشکل تون چیه؟ چی عوض بشه وضعیت پاکی تون تغییر می کنه؟ چی تغیر کنه حال تون بهتر میشه؟ رو چی باید کار کنید؟
4- برنامه: تو هفته ی آینده چه برنامه ای برای خودتون دارید؟ به چه چیزی از خودتون می خواید دقیق تر باشید؟ رو چی سرمایه گذاری می کنید؟ این برنامه می تونه یه برنامه ی خیلی کوچیک مثل 5 دقیقه ورزش روزانه باشه یا یه برنامه با جزئیات فراوان.
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

سپاس شده توسط
آجیا آجیا آجیاااااااا بدویید بدوییدددد
دور جدید مسابقات با کلی تغییر 4chsmu1 
بیایید ثبتنام گلا دیگه مثه قبل نیست فداتون بشم .قوانینا بخونین هر جا سوال داشتین بپرسین نظرم داشتین بگین Khansariha (63)  فرمی که دادم پر کنین فداتون بشم .منتظرتوتم نسیما خالی نکنیم .ممنونم.اولم خودم شروع میکنم

م   ن م ی ت و ن م

سپاس شده توسط
نقل قول:
1-  دریا جون
2- معرفی: دریا هستم کوچیک همه آجیاا.متولد ۴/۹/۱۳۷۳ ، از سال دوم دبیرستان با دیدن یه فیلم اینکارا یاد گرفتم Hanghead  و تا ۱۷ ماه بد فهمیدم چیه و ... ‌.از ۹۱ عضو شدم تو کانون و بد از یه مدت دوری از وانون دوباره برگشتم.دانشجو هستم و مشغول کسب علم.و در کل دختل آروم  4chsmu1  دختر خوبیم 4chsmu1  عاشق همتونم هستم خیلی عزیزین برام.قبلا هم گفتم چیم و کیم پس دوباره پر حرفی نمیکنم فداتون.

3- ارزیابی:  درسته باید الان کلی پاکی داشته باشم اما الان ۹ روزه پاکم اما رو به راهم.گرچه تو مشکلات روحیم اما خوشحالم خودما از گوناهی بزرگتر خودارضایی نحات دادم.بدترین مشکلم نمازمه که نمیخونم. و گاهی فضایه مجازی
4- برنامه:  برنامه اول که کنار آجیا باشم.دوم نمازم هست که واقعا شروع کنم و شعار ندم.به خدا نزدیک تر بشم و درس و ورزشم حتما باید داشته باشم.البته کلاس ورزشی نمیتونم چون تمام وقتام پره

م   ن م ی ت و ن م

سپاس شده توسط
49-2 49-2 سلااااام 49-2 49-2
با افتخار میگم اولین نفریم که میخوام فرمو پر کنم .
1. دختر خورشید
2 . همه منو میشناسید چی بگم ؟ 22 سالمه . کارشناسیمو تموم کردم . سه سالی هست که خ ا میکنم . کنجکاوی زیاد ، خوندم مقالات خاک بر سری و دیدن فیلم باعث شد به این روز بیفتم ، البته کنجکاوی جنسیم از بچگی زیاد بودا
3 . بیشترین مدت ترکم دو ماه بوده ولی به خاطر فشارای عصبی و کاری شکستم.میدونم ارادم قویه ، پس میتونم مقاومت کنم ؛ دوست دارم به همه دوستام کمک کنم پاک بمونن. فکر کنم اگه شوهر کنم همه چی درست بشه تازه کلی انرژی هم میگیرم. ولی کو شوووهههههرررر !!!!!!!
4. تنها برنامه ای که دارم تموم کردن پایان نامه مسخرمه ، البته زبانم باید بخونم امتحان دارم پنج شنبه . فعلا جز اینا نمیتونم برنامه دیگه ای بذارم ، نه اینکه نتونما ذهنم یاری نمیده

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
 سپاس شده توسط
شرکت میکنم منم شاید این مدلیش کمکی بهم بکنه، البته فکر نکنم بهرحال بسم الله...
1- نام کاربری شادبانو
2- معرفی: نمیدونم بقیه چی ازم نمیدونن. منم علاقه ایی به گفتن موردی ندارم..اما برای معرفی خب فکر کنم به اینا بشه بسنده کرد..28 ساله. دانشجو ارشد و شاغل. مجرد. دارای روحیات مازوخیسمی.
3- ارزیابی: کجای کارید؟ گرفتار پایان نامه و  کار رو به راهید؟ نه فکر می کنید مهم ترین مشکل تون چیه؟ درس چی عوض بشه وضعیت پاکی تون تغییر می کنه؟ درسم تموم شه چی تغیر کنه حال تون بهتر میشه؟ نمیدونم رو چی باید کار کنید؟ پایان نامه
4- برنامه: تو هفته ی آینده چه برنامه ای برای خودتون دارید؟اینقدر درگیرم برنامه نمیتونم بریزم و اجراش کنم میرم جلو ببینم چی پیش میاد. برنامه ریزیام هیچوقت فایده نداشته چون ادم کمالگراییم به چه چیزی از خودتون می خواید دقیق تر باشید؟فقط میخوام نگرانی واضطراب نداشته باشم همین هیچی نمیخوام رو چی سرمایه گذاری می کنید؟ موردی وجود نداره این برنامه می تونه یه برنامه ی خیلی کوچیک مثل 5 دقیقه ورزش روزانه باشه یا یه برنامه با جزئیات فراوان.برنامه ای موجود نیست
 سپاس شده توسط
وای صفحه ۱۳۷۳ سال تولد من هورا
مرسی آجیا

م   ن م ی ت و ن م

سپاس شده توسط
1- نام کاربری: کویین
2- معرفی: هر چیزی از خودتون که دوست دارید در موردش به بقیه بگید و بقیه که شما رو نمیشناسن با شما آشنا بشن.

متولد 72 ام. متاسفانه از بچگی درگیر خودارضایی بودم. اما اوجش نوجوونی بود. مثل خیلی از شماها منم تامدت ها نمی دونستم چی کار میکنم.بعدد از اینکه متوجه شدم خیلی تلاش کردم که به تنهایی ترک کنم اما موفق نشدم فقط تونستم کمش کنم. رکوردپاکیم یک سال و خورده ایه که با کانون بهش رسیدم. خیلی خووووشحالم که کانون رو پیدا کردم. دوست دارم که همه ی همسیریام هم موفق بشند.

3- ارزیابی: کجای کارید؟ رو به راهید؟ فکر می کنید مهم ترین مشکل تون چیه؟ چی عوض بشه وضعیت پاکی تون تغییر می کنه؟ چی تغیر کنه حال تون بهتر میشه؟ رو چی باید کار کنید؟

از نظر پاکی اوضاع خوبه خداروشکر.
فکر می کنم مهمترین و بزرگترین مشکلم بی برنامه گی هست
به نظرم هیچی نباید اوضاع پاکیم رو تغییر بده و نباید برای خودم بهونه بتراشم.
 اگه طبق برنامه حرکت کنم و از وقتم به نحو احسن استفاده کنم بهتر و بیشتر رشد میکنم.
آقا من رو این بی برنامه گیم کار کنم اوضاعم خیلی اوکی میشه

4- برنامه: تو هفته ی آینده چه برنامه ای برای خودتون دارید؟ به چه چیزی از خودتون می خواید دقیق تر باشید؟ رو چی سرمایه گذاری می کنید؟ این برنامه می تونه یه برنامه ی خیلی کوچیک مثل 5 دقیقه ورزش روزانه باشه یا یه برنامه با جزئیات فراوان.
برم در این مورد فکر کنم بعد میام برنامه هامو میگم 4chsmu1
 سپاس شده توسط
نام كاربرى : mojgan
معرفى: معرف حضورتون هستم. 
ارزيابى: خوبم، خدا رو شكر
 برنامه: همين مسير رو ادامه بدم
 سپاس شده توسط
نام کاربری:هستی ۷۰
معرفی:سن ۲۶سال.از بچگی خ ا میکردم امانمیدونستم چیه یاگناهه بعد از ۱۸سالگی به بعد فهمیدم ولی نتونستم ترکش کنم چندبار یک ماه ودوماه ترک کردم ولی باز نشد کنکور قبول شدم یکسال درسمو خوندم ولی ولش کردم واقعاخ ا ذهن وهمه روداغون کردخ بود شده بود منزوی وبیحوصله تااینکه بالاخره تصمیم خودم روگرفتم الان ۴ماهه ترک کردم به لطف خدا ودرسم هم شروع کردم دارم میخونم روحیه ام خیلی بهتر شده
ارزیابی:الان خداراشکر خوبم حس میکنم اگه ازدواج کنم خیلی به ارامش میرسم چون بالاخر فشارنیازها روم هست ذهنم یکم تخلیه بشه یکم مشکلات شخصی هم خستم کرده ای کاش چندوقت میشد خوابیدوبه هیچی فکرنکرد
برنامه:فعلاکه امتحانات هست تواین یک هفته انشالا بخیر بگذره
تصمیم رژیم دارم یکم لاغرکنم اگه بشه پیاده روی کنم فعلا برنامه هام ایناس
صد بار اگر توبه شکستی باز آ 53 53
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]

سپاس شده توسط
سلاااام سلاااام

نقل قول:
1- نام کاربری: زندگی زیبا 4chsmu1
2- معرفی: من پیش دانشگاهی هستم رشتم تجربیه و به امید خدا امسال کنکور دارم اما شاید بمونم پشت کنکور 4chsmu1 آخه زیاد مطمئن نیسم شغلم چی باشه ولی در کل میخونم . از سوم راهنمایی همچین کاری میکردم اما نمیدونستم گناهه که دوم دبیرستان با وجود فیلما فهمیدم این گناهه . چه عوارضی داره Hanghead  از اون سال سخت درگیر ترک کردن بودم که نمیشد یه بارم 40 روز ترک کردم اما شکست خوردم اما یه شب اتفاقی با کانون آشنا شدم درسته چند بار شکست داشتم اما الان دو ماهه پاکم خدارو شکر میکنم چون این مسئله برام غیر قابل حل بود با شما ممکن شد 2uge4p4
3- ارزیابی: حالم الان خیلی خوبه ولی دوس دارم همه نمازامو اول وقت بخونم بعضی اوقات قضا میشه و نمیخوام اینجوری بشه 53258zu2qvp1d9v
4- برنامه: میخوام تو این هفته حداقل هفته ای 3 روز ورزش کنم و کتاب مطالعه کنم البته من کتاب غیر درسی خیلی بیشتر از درسی دوس دارم اما باید درسی رو هم بخونم و اینکه نمازامو اول وقت بخونم Khansariha (69)
زنــدگــی به زیبایـــــی خودت زیــباســـت پــــس بـــه زیــــــبایــــی زندگـــی کن!Sham
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
 سپاس شده توسط
نام کاربری:نازی
معرفی : متولد سال 73 هستم از دوران دبیرستان درگیر این لعنتی شدم چند بارشکستش دادم ولی با شرایط بد روحی و فکری که داشتم دوباره اومد سراغم بچه ها من روزای خیلی بدی رو گذروندم و میگذرونم  تا یک ماه قبل شاغل بودم تو یه شرکت ولی شغل رو هم از دست دادم فعلا زندگیم راکدد شده و منم نمیدونم کجای زندگیمم و دارم چیکار میکنم فقط میخام اول خودمو از بدیها پاک کنم 
3-اوضاع فعلیم هم خوبه اگر فکر و خیال بذاره 
4- این هفته تصمیم دارم کارای که منو به خدانزدیکتر کنه بیشتر انجام بدم مثبت فکر کنم و منفیا رو از خودم دور کنم 
ورزش هم تو برنامه این هفتم هست
 سپاس شده توسط
ثبت نام دور سی ام مسابقه گروهی «گروه نسیم حیات»
[تصویر:  2sok_%D9%86%D8%B3%DB%8C%D9%85_%D9%85%D8%...%D9%87.png]
1-دختر خورشید
4-Queen  
9- 53
10- 53
.
.
.

اطلاعات بیشتر تو این پست هست...
قوانین جدید مسابقه هم تو این پست هست...

بشتابید...

م   ن م ی ت و ن م

سپاس شده توسط
کوجاییین Hanghead

م   ن م ی ت و ن م

سپاس شده توسط
........................................................................................
 سپاس شده توسط
سلام
آبجی جونام
کجایین؟
به کمکتون نیاز دارم 53258zu2qvp1d9v

راستی من برای مسابقه هستم ها
اسممو بنویسین لطفا
[img=0x0]http://avazak.ir/Java/line/Avazak.ir-Line5.gif[/img]

کارگاه آموزشی تالار مسابقات

کنترل نگاه و ذهن                                               مسابقه بهترین ها

قرار عاشقی                                   نماز و روزه های قضا و مستحبی[img=0x0]http://dingo.care2.com/c2c/emoticons/star.gif[/img] 

جشن پاکی مسابقات   

[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8236215876/u2kig0x2xk6igwj759y.jpg[/img]
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان