امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

......................................................................................
 سپاس شده توسط
......................................................................................
 سپاس شده توسط
 سپاس شده توسط
(1396 خرداد 22، 23:47)smwarrior نوشته است: بچه ها ی سوال
ما ههمون دنبال ی شوهر پاکیم یا حداقل مثل خودمون
خوب من باید چ جوری بفهمم طرفی ک قراره باهاش ازدواج کنم رابطه جنسی نداشته؟؟هووم؟
نظری ندارین؟
چون این موارد چیزینیستن ک طرف تو پاپلیک انجام داده باشه ک بفهمیم
از طرفی چ جوری به خانواده بگیم از پسره تست بگیرن؟22

والا من خودم فقط تنها راهی که بلدم توکل کنم بخدابگم خدایا خداوکیلی پسره اهل چیزی نبوده باشه بعدشم ازخانوادش که اعتقاداتشون چطوریه واینا یااعتقادات پسره میشه فهمید شایدم اصلا نشه فهمیدنمیدونم والا سوال خوبی پرسیدیا مثلا خودپسره ازکجابفهمه ماقبلا خ ا انجام دادیم ماهم میشه پس ازاون رونفهمیم.خانواده چطوری تست بگیرن یعنی چی؟
صد بار اگر توبه شکستی باز آ 53 53
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]

سپاس شده توسط
(1396 خرداد 22، 23:51)smwarrior نوشته است:
نظری ندارین؟

دوس دارم این سوالو پسرا جواب بدن22
ولی خوب کی روش میشه
البته جوابشون معلومه گذشته مهم نیس حالاخودشون دختر باکره میخوان22

دقیقاااااااااااا اینو خوب اومدیا گذشته مهم نیس اما دختر افتاب مهتاب ندیده میخوان اشتهاشون زیاده

سپاس شده توسط
اعلام وضعیت گروه شازده هفته سوم
هستی ۷۰/سبز
دریاجون/سبز
انیس/اعلام نشده
زندگی زیبا/اعلام نشده
شادبانو/اعلام نشده

هستی۷۰ممنونم رضوانه جان انشالا بهترینها برای شما باشه،چندوقت که ترک کردم خیلی چیزادیدم بگم معجزه کوچک دروغ نگفتم شاید برابقیه مسخره باشه ولی برامن معجزه بود میدونم خداهواموداره امابازم ازش توقع دارم مگه نمیگن باخدامعامله کنید منم معامله میکنم
امااینکه میگی دخترای دیگه هم پارونفسشون گذاشتن درسته اماباورکن دخترای هستن اصلا این حس سراغشون نرفته چون سایتای خوندم خیلی دخترااصلا مسخره میکنن ومیگن مگه دخترا خ ا میکنن یتجا مگه دخترا نیاز جنسیشون زیاده این حرفا خوب اوناخیلی ارومترن تامایی که ازبچکی معلوم نیس به چه دلیل گرفتارشدیم وگریبانمون روگرفته وحالاداریم باهاش میجنگیم

خب خداروشکر,مطمئن باش خدا هواتو داره,من خودم خییییلی معجزات دیدم,چندین بار از مرگ حتمی نجات پیدا کردم,مطمئن باش خدا حواسش بهت هست,برای اینکه  همسرخوب ان شاءالله نصیبت بشه هم دعا کن,اگه میتونی نمازاتو اول وقت بخون,منم برات دعا میکنم,شما هم برای من دعا کن عزیز دلم

در مورد دخترایی که مسخره میکنن و براشون عجیبه نمیدونم چی بگم,اگه حسی ندارن پس ازدواج هم نمیکنن
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
 سپاس شده توسط
 سپاس شده توسط
(1396 خرداد 22، 23:10)هستی۷۰ نوشته است: دوستان شاید حرفام طولانی بشه اگه حوصله دارین بخونین من ذهنمو باید خالی کنم جای دیگه نیست براحرفام

مگه نمیگن اگه یه قدم برداری براخداخداده قدم صد قدم نمیدونم اصلا بگیر دوقدم برمیداره برامون خوب وقتی من یه قدم برداشتم رونفسم پاگذاشتم لذت به این بزرگی پس بایدخداهمون دوقدمش برام زندگیموکن فیکون کنه پس وقتی من میتونستم برم دنبال نیازم میتونستم برم مثل خیلی دخترادنبال عشق وحالم امانرفتم پس توقعععععع دارم ازخدا باید برام یه کاری بکنه که حداقل زندگی ایندم قشنگ بشه اروم باشه پاک باشه همسر مهربون وپاک بهم بده ببینید وقتی کسی مثلا یه خوراکی خوشمزه رونخورده طعمش هم نمیدونه براش جذابیتی هم نداره ولی اگه بخوره دیگه نخوردنش سخته خوب ماهم خیلی فرق داریم بادخترای که اصلا نچشیدن این طعم رو خوب اوناکارشون راحته ازدواج میکنن میرن ولی ما داریم پا روی نفسسسسسسسس میذاریم بزرگترین دشمن پس واقعا ما خیلی داریم زجر میکشیم خیلییییی پس خداباید بهمون نگاخ خاصی کنه قبول دارین حرفامو؟اصلا متوجه حرفم شدید؟
مطمئن باش خدا هم میاد جلو ولی شاید یجوری که ما متوجه نشیم یا لااقل بعدا متوجه شیم....شک نکن وگرنه باختی
1396/6/13
یک قدم به سوی تو...

***  ترک یک گناه ، نذر لبخند امام زمانم  ***
[تصویر:  nasimhayat.png]
Sham عاالیه  Sham

سپاس شده توسط
هفته سبز
هفته ایی ک گذشت تصمیم بززرگی تا اخرمم گرفتم دارم تلاش میکنم روح و جسمم براش اماده کنم اما روح رو تونستم اما جسم رو نه
هفته اینده باید سعی کنم با خانواده بیشتر باشم تا خاطره خوب ازم داشته باشن
 سپاس شده توسط
(1396 خرداد 23، 5:34)شادبانو نوشته است: هفته سبز
هفته ایی ک گذشت تصمیم بززرگی تا اخرمم گرفتم دارم تلاش میکنم روح و جسمم براش اماده کنم اما روح رو تونستم اما جسم رو نه

شادبانو این حرفا یعنی چی ؟
خیلی نگرانتم

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
 سپاس شده توسط
زندگی زیبا هفته سوم سبزچمنی 4chsmu1
ارزیابی هفته : هفته خوبی بود نمازامو خوندم ولی تو درس کم کاری کردم Hanghead 
هفته اینده : باید محکم بچسبم به درسخوندنم 4chsmu1 همراه با نمازام
زنــدگــی به زیبایـــــی خودت زیــباســـت پــــس بـــه زیــــــبایــــی زندگـــی کن!Sham
 سپاس شده توسط
(1396 خرداد 23، 10:56)دختر خورشید نوشته است:
(1396 خرداد 23، 5:34)شادبانو نوشته است: هفته سبز

شادبانو این حرفا یعنی چی ؟
خیلی نگرانتم

سلام توجه نکن ب حرفم...معنی خاصی براشون در نظر نگیر....نگران هم نباش....راضیم به انچه خدا مقدر کرده

بچه ها چرا اینقدر سوت و کور شده اینجا؟ وای به حالتون امتحاناتون تموم شه و نیاین اینجا رو بترکونید
 سپاس شده توسط
(1396 خرداد 23، 0:20)smwarrior نوشته است:
(1396 خرداد 23، 0:00)هستی۷۰ نوشته است:
(1396 خرداد 22، 23:51)smwarrior نوشته است:
نظری ندارین؟

دوس دارم این سوالو پسرا جواب بدن22
ولی خوب کی روش میشه
البته جوابشون معلومه گذشته مهم نیس حالاخودشون دختر باکره میخوان22

دقیقاااااااااااا اینو خوب اومدیا گذشته مهم نیس اما دختر افتاب مهتاب ندیده میخوان اشتهاشون زیاده

دوس  دارم نظر پسرای کانونی رو بدونم!

خب باید یکم رفت و آمد کرد هر چقدرم طرف بخواد خودش پاک نشون بده بازم ذاتش معلومه و با چند بار صحبت کردن نظرش پرسیدن درباره چیزای مختلف میشه فهمید چه جور آدمی هست یا سوالایی که تو جلسه خواستگاری پرسیده میشه حتما که نباید مستقیم بپرسی که اونم بگه من خوبم و پاک
 یکم باهوش باشید میشه غیر مستقیمم فهمید البته این نظر منه
 أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَری؟!
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان