امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

وای رضوانه جوووون خووودم
Confetti 2uge4p4
امممم  Gigglesmile
نظرم اینه ک ادم تا خودشو نتونه ببخشه نمیتونه راهشو طی کنه هروز ک برای همون روز زندگی کنی نگران فردا و گناهش و شرمندگیش نیستی عزیزم
یک روز خوب دیگه رو هم بگذرون و خودتو دوباره دوباره ببخش
302
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
 سپاس شده توسط
(1396 مهر 3، 20:20)mojgan نوشته است:
(1396 مهر 3، 18:11)roya7 نوشته است: سلام  Shy
من تازه اومدم توی جمع تون
امیدوارم دوستای خوبی برای هم باشیم
راستش هنوز با روال کارا آشنا نیستم ، سایت هم خیلی شلوغه زیاد سر در نیاوردم
هستی جان لطف کردن گفتن بیام اینجا و پیش هم باشیم  Shy

سلام. خوش اومدى عزيزم. برات آرزوى موفقيت مى كنم. 53  
اينجا كلى دوست دارى و هر سوالى داشتى ميتونى از ما بپرسى.  Khansariha (69)

مرسی ازتون  302
 سپاس شده توسط
(1396 مهر 3، 22:40)rezvaneh نوشته است: سلام به همگی. و سلام به رویا جان.خوش اومدین عزیزم. صفا آوردین.این مرغ به افتخار شما سر میبریم  Khansariha (130) 4chsmu1  
ان شاءالله دوستان خوبی برای هم میشیم.سوالی داشتی بپرس عزیزم,از هیچیم خجالت نکش و راحت باش. خونه خودته 2uge4p4

سلام رضوانه جان  302

مرغارو نگه دار وقتی منم تونستم مثل شما بشم  Hanghead فعلا زوده ها  Khansariha (56)

ان شاآ الله ، مرسی چشم
 سپاس شده توسط
(1396 مهر 4، 0:13)هستی۷۰ نوشته است: سلام رویاجان خوب کردی اومدی منم اولش که اومده بودم توسایت گیج بودم نمیدونستم چی به چیه امادیگه به مرورجوری میشه انگار ادم سالهاست اینجابوده ورفیق میشه باهم خداراشکر دخترای اینجا خیلی مهربونن ادم دلگرم میشه وموندگار انشالا درکنارهم پاکی ابدی داشته باشیم 302

53 53 53 53
 سپاس شده توسط
(1396 مهر 5، 0:58)Queen نوشته است:
[تصویر:  2sok_%D9%86%D8%B3%DB%8C%D9%85_%D9%85%D8%...%D9%87.png]
mojgan: تاریخ 96/06/22
دختر خورشید: تاریخ 96/06/25
خانوم لبخند: تاریخ 96/06/27
smwarrior: تاریخ 96/06/29

chika: تاریخ 96/07/01
می توانم: تاریخ 96/07/03
rezvaneh: تاریخ 96/07/05
Queen: تاریخ 96/07/08

بچه ها دو تا سوال دارم ، اولا اینکه این تاریخای بالا یعنی چی؟

دوم اینکه ، اینجا گروه ترکه ، ولی یه انجمن ترک هم داریم که قفل قرمز داره و رمزیه ، فرق اینا با هم چیه؟
 سپاس شده توسط
ببخشید دو تا سوال دیگه هم دارم
یکی اینکه یادداشت های روی پروفایل رو چطوری میتونم پاک کنم
یکی اینکه یه جا صندوق پیام دیدم ، اما نمی تونم واردش بشم ، یعنی کلا پیام خصوصی داریم یا نداریم؟
و یه نکته
توی پست های بچه ها دیدم ، دخترا و پسرا از پاکی هم دیگه خبر دارن ، این اشکال نداره؟؟ و اصلا کلا چرا گروها بازه و دخترا و پسرا میتونن وارد گروهای هم بشن؟
مرسی ببخشید زیاد شد  Gigglesmile
 سپاس شده توسط
سلام رویا جان.نخیر اصنم زود نیس.به افتخار قدوم مبارک شما به نسیم مرغ سر میبریم Khansariha (130) گوسفندو گاو نبود تو شکلکا وگرنه اونا رو سر میبریدیم
.
جواب سوالات عزیزم :هر دوماه مسابقه ای به نام مسابقه گروهی برگزار میشه.گروه ها که تعیین شد.برای هر شخص توی یه روز مشخصی تاریخ ختم صلوات گذاشته میشه.دوستان دیگر برای اون شخص صلوات میفرستن.اونروز اون شخص میاد از دغدغه‌ها و مشکلاتش میگه و دوستان دیگر راهنمایی میکنن.
منظورت همونکه نوشته دخترانه؟اون رمز داره و رمزش از سها خانم باید گرفته بشه.منم رمز ندارم.ههه 

یادداشت روی پروفایل پاک نمیشه.و نمیتونی پاک کنی.همچنین یادداشتی که برای شخص دیگه ای ارسال میکنی رو هم همینطور.فقط احتمالا مدیران میتونن اینکارو برای خودشون و دیگران بکنن.
پیام خصوصی به مدیران داریم.
چی بگم که اشکال داره یا نه.روال کانون اینه.خبردار میشن دیگه.شاید نمیشه و نشده همه چی از هم تفکیک بشه. مثلا دوتا تاپیک ماهانه داشته باشیم یه دونه واسه خانمها یه دونه واسه آقایون.
نههههه به هیچ وجه نمیتونن وارد گروه هم بشن.باز هست اما وارد نمیشن. اگه وارد گروهی که نباید بشن اخطار میگیرن.
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
فدات چیکا جانم.ممنونم ازت 302
 اما یه جوری دوست دارم مجازات شم.دوست دارم بهم بگن گناهکاری.دوس دارم بگن غ کردی گناه کردی و... (سرزنش برای تسکینم میخوام) و نه فقط سرزنش ، دوست داشتم قانونی برای مجازاتش بود.شدت عذاب وجدانه. و واقعا میترسم ببخشم و به گناه بیفتم.اینو واقعا میگم.
خدا که میدونم بخشیده.خدا خیلی بزرگه.اون فایل صوتی که شقایق گذاشته بود که غوغا کرد.
از طرفی با این نبخشیدن به خودم خیلی ضرر زدم.و از طرفی، مجازات میخوام و با بخشیدن ترس دوباره به گناه افتادن دارم 53258zu2qvp1d9v

53 دعای کمیل 53
چرا از خودش نمیپرسی؟ 17
خو روم نمیشه.کسی نمیشناسه؟ دوس داشتی در مورد مشکلاتمم نظرتو بگو مامان شقایق. زین پس بخوام حرصتو درآرم میگم شقایق خانوم خخخخ Gigglesmile

53 دعای کمیل 53
(1396 مهر 5، 23:58)rezvaneh نوشته است: خو روم نمیشه.کسی نمیشناسه؟ دوس داشتی در مورد مشکلاتمم نظرتو بگو مامان شقایق. زین پس بخوام حرصتو درآرم میگم شقایق خانوم خخخ

سلام.خوبین؟؟؟؟رضوانه ی عزیز رینهولد مسنر هستش .نخستین کوهنورد باشگاه 8000متر.10انگشت پارو نداره ب خاطر سرما ازدست داده.واولین کسیه ک بدون کپسول ب اورست صعود کرده تو جریان کوهنوردی جزو اسطوره ها وبزرگای کوهنوردیه1
سلام آتریسا جانم.چطوری دختر؟ 302
ممنون. جالب بود 53

53 دعای کمیل 53
مرسی عزیز.من خوبم خداروشکر.دوستان معذرت میخوام ک نمیتونم تو گروه مشارکتی داشته باشم چون زیاد نمیام ب خار همین گفتم فعالتم کم باشه تو گروه اما نتیجه ی مسابقه تونو دیدم عالی هستین شما Khansariha (69) Khansariha (69)
آره خیلی جالبه1 Khansariha (56) Khansariha (56)فدای تو 302
 سپاس شده توسط
(1396 مهر 5، 23:58)rezvaneh نوشته است: خو روم نمیشه.کسی نمیشناسه؟ دوس داشتی در مورد مشکلاتمم نظرتو بگو مامان شقایق. زین پس بخوام حرصتو درآرم میگم شقایق خانوم خخخخ Gigglesmile

می خوای بمیری رصوانه خانوم؟ Khansariha (51) Swear1
(1396 مهر 6، 0:14)smwarrior نوشته است:
(1396 مهر 5، 23:58)rezvaneh نوشته است: خو روم نمیشه.کسی نمیشناسه؟ دوس داشتی در مورد مشکلاتمم نظرتو بگو مامان شقایق. زین پس بخوام حرصتو درآرم میگم شقایق خانوم خخخخ Gigglesmile

می خوای بمیری رصوانه خانوم؟ Khansariha (51) Swear1

Khansariha (13)
جووووووونم.آرههههه 317 Gigglesmile 4chsmu1

53 دعای کمیل 53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان