امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

سلام بچه هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا چطور مطورین خوفین؟

varzeshvarzeshvarzeshvarzesh

زشت جونم واقعا عالی بود باید دیگه شب شعرم اینجا راه بندازیم به سرپرستیه زشت عزیز42

بی ستاره جان شما یکبار دیگه پست مهتاب جون رو بخونی متوجه میشی.اونایی که جلو اسمشون ستاره هست نیاز به اعلام وضعیت ندارند53258zu2qvp1d9v

مهتاب جون دیگه این تبسم(کم پیدا)رو بردار یوقت میزنه به سرم میام لاهاف و تشکمم تو کانون میندازمو می خوابما فقط چند روز تنبیهم کم پیدا بودم دیگه بعدش که دم و دقیقه من تو این کانون بودم 4fvfcja

نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

[تصویر:  23e325e16617.png]

........
......
....
..

\"اگه رنگین کمان رو بخوام باید زیر بارون خیس شدن رو تحمل کنم\"

\"از درخت خوشم میاد اگه باد بیاد خم میشه اما هرگز نمی افتد\"

[تصویر:  3qsmub0t9vacvs1i5y5.jpg]

مهم ، لطفا همه بخونن :

سلام خدمت اعضای محترم گروه دختروونه نسیم حیات و حامی های محترم گروه ، سها و تبسم ( کم پیدا ) و خودم 4fvfcja( خودمو تحویل گرفتم ) ...

با اجازه ، برای سرو سامون گرفتن گروههای ترک کانون لازمه که یه بازبینی توی اعضای گروه بشه ، قبلا یک بار این کار انجام شده ، اما کامل نبوده ..
قراره که یه گروه راکد ایجاد بشه ، و اعضایی که در طی یک ماه گذشته توی گروه فعالیتی ندذاشتن به او نجا منتقل بشن ، در زیر لیست اسامی کل گروه نوشته شده ، و نام اونایی که طی این 1 ماه حضور فعالی نداشتن ، مشخص شده ، افراد گروه موظن که طی این دو هفته اعلام وضعیت کنن ، وگرنه نامشون از گروه حذف می شه و به گروه راکد منتقل می شه ...

اونهایی که جلوی نامشون یک ستاره قرار گرفته ، یعنی حضور داشتن و نیازی نیست که دوباره اعلام حضور کنن .

ممنون ، از توجهتون .

اسامی گروه :
1-پاییز جون/ ------> عدم حضور طی یک ماه گذشته
2-سها جون / *
3-پانیذ جون/ ------> عدم حضور طی یک ماه گذشته
4-مریم جون/ ------> عدم حضور طی یک ماه گذشته
5-رها جون/ *
6-نگار جون/ ------> عدم حضور طی یک ماه گذشته
7-نیلو جون/ ------> عدم حضور طی یک ماه گذشته
8-تبسم جون/ *
9-بهار جون/ *
10-پونه جون/ ------> عدم حضور طی یک ماه گذشته
11-شاینی جون/ *
12-الونه جون/ *
13-ترك جون/ *
14-الی جون(نپتون)/ ------> عدم حضور طی یک ماه گذشته
15-سانی جون/ ------> عدم حضور طی یک ماه گذشته
16-به یاد حق جون/ *
17-ماه جون/ *
18- آنا جون/ ------> عدم حضور طی یک ماه گذشته
19- تواب جون/ *
20- آرزو جون/ ------> عدم حضور طی یک ماه گذشته
21- سروناز جون/ ------> عدم حضور طی یک ماه گذشته
22- لیلی جون/ ------> عدم حضور طی یک ماه گذشته
23- سميه جون/ *
24- ديگه تمومه جون/ ------> عدم حضور طی یک ماه گذشته
25- adroit69 جون/ *
26- گیتا(جی-اچ)جون/ *
27- زشت جون / *
28-رکساناجون/ *
29-سمین جون/ *
30- آسمان جون/ *
31-بی ستاره جون/ *
32- هورا جون / ------> عدم حضور طی یک ماه گذشته

البته اونایی هم که ستاره جلوی اسمشونه ،بعضی هاشون حضور مستمری ندارن ....53258zu2qvp1d9v

موفق باشید /

------------
8 روز تا پایان مهلت اعلام وضعیت و انتقال اسامی به گروه راکد باقیست

به روز شمار انتهای پست توجه کنین .
------
سمیه جان ، نمی دونم !!!!
یه چک می کنم ، پس عضو این گروه شدی گلم !!!!!! خوش اومدی به گروهمون .41 خوشحالم که تو جمع مایی . 317
و
بی ستاره ی عزیزم ، اونایی که ستاره جلوی اسمشونه ، یعنی اعلام وضعیت داشتن و نم یخواد که اعلام وضعیت کنن ، و یعنی اینکه اسمشون از لیست حذف نمی شه و عضو گروه می مونن .4fvfcja
و
تبسم عزیزم ، من عاشق تو و این همه انرژیتم ... از خدا می خوام همیشه همینقدر شاد و پر از انرژی باشی.
و
زشت عزیزم با اینکه اسمم توی اون لیست نبود ، اما
شعرت فوق العاده بود .... به خاطر اینهمه دعای قشنگت ازت ممنونم ، کاش اسم خودتم توش می زاشتی ...
من نمی تونم مثل تو شعر به این قشنگی بگم ... اما می تونم با یه جمله کوتاه بگم " خدا جونم ، همه ی دعاهایی که زشت عزیز برای دوستان کرد رو من براش می کنم .... و ازت می خوام پاکی ابدی رو نصیبش کنی .... "
و
ترک عزیزم ، خوبی خانومی ؟!!!!
نشان 100 روزه

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)

سلام دوست جونا
53258zu2qvp1d9v
به قول بمب انرژیمون :
Khansariha (48)
صبـــــــــــــــــــــــــــح همـــــــــــــــــــــــــــــگی بخیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر
Khansariha (48)

خوبین همه ؟
امتحانا رو خوب بدیناااااا ، دیگه کم مونده تموم بشهههه ،
زشت جونم خیـیییییییییلی قشنگ بود، میدونی اولش چی کار کردم ؟ خوندم خوندم خوندم بعد دیدم اسم آوردی یه کم خوندم دیگه نخوندم 4fvfcja دنبال اسم خودم گشتم اول اونو خوندم 4fvfcja بعد باز بقیه رو خوندم Smiley-face-cool-2

همتون مواظب خودتون باشین . دوستون دارمممم
[تصویر:  nasimhayat.png]

الهي، من به حور و قصور ننازم، اگر نفسي با تو پردازم از آن هزار بهشت مي‌سازم.
الهي، مي‌پنداشتم كه ترا شناختم، اكنون آن پنداشت و شناخت را در آب انداختم.
الهي، همه شاديها بی ياد تو غرور است، و همه غمها با ياد تو سرور.

اِلـهی.... وَرَبّی.... مَنْ لی غَیْرُکَ ...
الهی ... حالا دیگه من و تو و عبدَک ... (:

ُُُُُُُُُُُُسلااااااااااااااااااااااااااااام
به همه ي مهربوناي نسيم حياتcheshmakKhansariha (48)

حالتون كه خوبه اگه هم نيست بااااااااايد بااشه چون زور!!!!!!!!!@4fvfcja4fvfcjavarzeshMuscular
ممنون از زشت جون نازنين و دوست داشتني و بااااا
هنررررررررر
خيلي دعات...متنت....شعرت........
همه چيش عااااااااااااااااااااااااالي بود****& مهم تر از اينكه اسم من و ابجيم(شاينيKhansariha (8)) پشت سر هم نوشتيclappingKhansariha (18)5353

دست گلت درد نكنه......!!!!!!!cheshmak53258zu2qvp1d9v
اميدوارم اول تمام دعاهاي زيبايي كه كردي برا خودت مستجاب بشه*******

بچه ها 6 ماهم نزديك دعام كنين.............53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

سلام

بچه ها خوبین؟ 53258zu2qvp1d9v

زشت عزیز فوق العاده بود 53
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش 

خواهی دید که آن لحظه هرگز فرا نخواهد رسید...

53

[تصویر:  bwgc4a4v29tlqllozxqq.jpg]
دخترای عزیزم بخونید ، فوق العاده زیباست ... کاش ما هم زمانی که ازدواج کردیم ، به این ها پایبند باشیم .

نامه زیبای نادر ابراهیمی به همسرش !!!

نادر ابراهیمی(۱۴ فروردین ۱۳۱۵ در تهران - ۱۶ خرداد ۱۳۸۷ ، تهران )، داستان‌نویس معاصر ایرانی است.او علاوه بر نوشتن رمان و داستان کوتاه، در زمینه‌های فیلم‌سازی، ترانه‌سرایی، ترجمه، و روزنامه‌نگاری نیز فعالیت کرده‌است.

و اما نامه:

همسفر!

در این راه طولانی که ما بی‌خبریم
و چون باد می‌گذرد
بگذار خرده اختلاف‌هایمان با هم باقی بماند
خواهش می‌کنم! مخواه که یکی شویم، مطلقا
مخواه که هر چه تو دوست داری، من همان را، به همان شدت دوست داشته باشم
و هر چه من دوست دارم، به همان گونه مورد دوست داشتن تو نیز باشد
مخواه که هر دو یک آواز را بپسندیم
یک ساز را، یک کتاب را، یک طعم را، یک رنگ را
و یک شیوه نگاه کردن را
مخواه که انتخابمان یکی باشد، سلیقه‌مان یکی و رویاهامان یکی.
هم‌سفر بودن و هم‌هدف بودن، ابدا به معنی شبیه بودن و شبیه شدن نیست.
و شبیه شدن دال بر کمال نیست، بلکه دلیل توقف است

عزیز من!
دو نفر که عاشق‌اند و عشق آنها را به وحدتی عاطفی رسانده است، واجب نیست که هر دو صدای کبک، درخت نارون، حجاب برفی قله علم کوه، رنگ سرخ و بشقاب سفالی را دوست داشته باشند.

اگر چنین حالتی پیش بیاید، باید گفت که یا عاشق زائد است یا معشوق و یکی کافی است.

عشق، از خودخواهی‌ها و خودپرستی‌ها گذشتن است اما، این سخن به معنای تبدیل شدن به دیگری نیست .

من از عشق زمینی حرف می‌زنم که ارزش آن در «حضور» است نه در محو و نابود شدن یکی در دیگری.

عزیز من!
اگر زاویه دیدمان نسبت به چیزی یکی نیست، بگذار یکی نباشد .

بگذار در عین وحدت مستقل باشیم.
بخواه که در عین یکی بودن، یکی نباشیم.
بخواه که همدیگر را کامل کنیم نه ناپدید .

بگذار صبورانه و مهرمندانه در باب هر چیز که مورد اختلاف ماست، بحث کنیم ،اما نخواهیم که بحث، ما را به نقطه مطلقا واحدی برساند.
بحث، باید ما را به ادراک متقابل برساند نه فنای متقابل .

اینجا سخن از رابطه عارف با خدای عارف در میان نیست .

سخن از ذره ذره واقعیت‌ها و حقیقت‌های عینی و جاری زندگی است.
بیا بحث کنیم.
بیا معلوماتمان را تاخت بزنیم.
بیا کلنجار برویم .

اما سرانجام نخواهیم که غلبه کنیم.

بیا حتی اختلاف‌های اساسی و اصولی زندگی‌مان را، در بسیاری زمینه‌ها، تا آنجا که حس می‌کنیم دوگانگی، شور و حال و زندگی می‌بخشد نه پژمردگی و افسردگی و مرگ، حفظ کنیم.
من و تو حق داریم در برابر هم قدعلم کنیم و حق داریم بسیاری از نظرات و عقاید هم را نپذیریم.

بی‌آن‌که قصد تحقیر هم را داشته باشیم .

عزیز من! بیا متفاوت باشیم.

منبع : http://hoveyat.blogsky.com/
نشان 100 روزه

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)
Information 
سلام مهربونای خوب من.317
خیلی دوستتون دارم.Khansariha (18)
از همه تون ممنونم، همچی زیاد هم خوب نبود،شما لطف دارید.53258zu2qvp1d9v
بیشتر از اینکه یه شعر باشه آرزوهای قلبی منه برای همه ی شما عزیزام.Tears
مواظب خودتون باشیدKhansariha (18)
من همچنان خوبم و احساس می کنم هر روز بهتر می شم.Khansariha (48)
خدا کنه شماهام بهتر از من باشیدKhansariha (48)Khansariha (18)[color=#32CD32][size=large]
سلام دوستان عزیزم.
مدتی که باهاتون آشنا شدم و در خدمتتون بودم خیلی ازتون استفاده کردم. بهم کمک کردید.عوضش من براتون کاری نکردم. شایدهم دل بعضی هاتون رو شکستم و با حرفهای گنده تر از دهنم ناراحتتون کردم. الان از ته ته دلم پشیمونم و امیدوارم عذرمو بپذیرید و شمام از ته ته دل حلالم کنید. ازین به بعد دیگه نمی تونم بیام. دیگه هیچوقت نمیام. مواظب خودتون و همدیگه باشید.خواهر برادرای خوب همدیگه باشید. هدفتون یادتون نره. دعا می کنم که همه مون بتونیم انسانانه زندگی کنیم. شمام دعا کنید و عملا زندگیتون رو هم دراین جهت اداره کنید. به امید خدا.
فراموشتون نمی کنم و دوستتون دارم، تک تکتون رو. دعام کنید.
خدانگهدار همه و در پناه رحمت او
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای زشت جونم معرکه بود..Khansariha (46)Khansariha (48)Khansariha (48)
بی تعارف میگم محشر بود...happy:41:afarin
واقعا خوشم اومد البته راستش منم اولشکار شاینی رو انجام دادم ولی بعدش واسه همه بچه هارو خوندم.....42Muscular
خیلی قشنگ بود.. من به دوس بودن باهاهت افتخار میکنم دوس جونم..Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (18)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)

من امروووووز خیلی خیلییییییییییییییییییییییییییی خوشحالم...
شعر زشت حونم خوشحالترمم کرد...
مرسی عزیزم هزارتا بووووووووووووووووووووووووووووووس
خدا کنه همتون مث من خوشحال باشین..
[size=x-large]مهتاب جونم
سها جونم
زشت جونم
تبسم جونم
رکسانا جونم
به یاد حق جونم
شاینی جونم
بی ستاره جونم
سمین جونم
رها جونم
همه بچه هاییییییییییییییییی کانون
[size=large]:
کاری نداشتم فقط خواستم بگم:

.
.
.
.

[color=#32CD32]Khansariha (48)سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام[color]
سلام به تموم پاک اندیشان و گروه نسیم حیات
امروز خیلی روز خوبی هست چون خیلی آرومم راحتم اسوده و... خلاصه حالم خیلی خوبه
امیدوارم شماها هم خوب باشید !!

زشت جون آیه ای که تو امضات نوشتی مال کدوم سوره قرآن؟ دوست دارم بدونم

مهتاب جون مطلبت رو خوندم واقعا زیبا بود .

در پناه حق
سلام به همه دخترای گل کانون .......Khansariha (48)
حالتون چطوره؟
روز جمعه تون خوش می گذره؟varzesh
امیدوارم کنار خونواده بهترین لحظات رو سپری کنین ....53258zu2qvp1d9v
راستی راستی .......
امروز اول بهمنِ ......317
ماهِ نو مبارک ...........41
ایشالا تو این ماه هم همه مون پاکِ پاک باشیم ........Khansariha (46)
دوستون دارم ...........

5353535353
[تصویر:  montada.rasoulallah.net-1315334274-U2520.gif]

«وَ اصْبِرْوا انَّ اللَّهَ مَعَ الصَّابِرِينَ»

و صبر كنيد كه خدا با صابران است. (سوره انفاق، آيه 46).

سلاااااااااااااااااااااااااااام به بچه های خوب نسیم حیاتی خوبین؟ من که عالییییییییییییییییییییییم! varzesh
شعر زشت جون رو هم که خوندم انرژیم بیشتر شد, زشت جونم ممنون از شعر قشنگت 41
سلام دوستای گلم
خوبید؟؟؟؟
به قول ترک ماه نو مبارکMuscular
زشت عزیزم خیلی شعرت قشنگ بود ، شکست نفسی میکنی هــــا !!
بالاخره یکی هم پیدا شد واسه ما شعر بگه !Tears
مهتاب جان اون نامه هم خیلی مضمون قشنگی داشت ، یادم باشه حتما یه نسخشو بدم به همسر آیندم cheshmak
گیتا جان ، ماه عزیز خیلی خوشحالم که خوشحالید Khansariha (18)
راستی امتحانای من تموم شد !!! فقط دادم رفت! به یاد حق جان توهم راحت میشی ایشاا...53258zu2qvp1d9v
برای همتون آرزوی موفقیت میکنم ، برای شاینی ، الن ، سمیه ، سهای عزیزم ، مهتاب، تبسم ، به یاد حق ، ترک ، زشت عزِیــــــــــزم ، گیتا وماه و خیلی های دیگه که اینجارو گرم میکنن و من اسمشونو یادم نمیاد الان !
دوستون دارم دوستای خوبم Khansariha (18)
[
Question 
سلام قبل ازهرچیزخودم معرفی کنم من بدکار و تقریبا تازه واردم 317317317317

ظاهرا ورود برای آقایون مجازه پس با اجازه 53258zu2qvp1d9v53258zu2qvp1d9v53258zu2qvp1d9v

به قول یارو من نیومده میخوام برم چون همه بچه های کانون باهال و باصفان میخوام همشون بشناسم MuscularMuscularMuscular

راستی زشت جون نگفته بودی که شعرم میگی فقط چون من دیررسیدم جای من تو شعرت خالیه وگرنه خیلی قشنگ بود

درضمن یه وبلاگ جدید باعنوان درددل بزودی بهتون معرفی میکنم امیدوارم خوشتون بیاد

ببخشید زیادپرحرفی کردم قربون همتونKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)

نشان 100 روزه

اگه يه روزبه مشكل بزرگي برخوردي نروبه خدابگومن يه مشكل بزرگ دارم بلكه برو به مشكلت بگو من يه خداي بزرگ دارم...

[/size]بعلت مشغله فعلا متروکه میباشد[/color]
Information 
سلام عزیزای دلم
خوبید؟خوشید؟ چه خبراااا؟
خیلی دوستون دارم.Khansariha (18)
خداجون چه روز خوبیه امروز..
بازم از لطفتون ممنونم.وقتی شما این همه خوبید آدم حاضره جونشو بده، یه شعر بی ردیف و قافیه و وزن که دیگه چیزی نیست دوستای مهربونم.
مهتاب جون، دستت درد نکنه واقعا چه نامه ی قشنگی بود.ممنونم.
از سها جون و بقیه ی عزیزان کسی خبر داره؟
سمیه جونم، قوربونت برم، خداروشکر که همه چی خوبه، آیه ی که در امضام گذاشتم آیه ی 31 آل عمران هست.
مواظب خودتون باشیم.
سعی کنید اگه امتحانایی موندن، خوب بدیدشون، اگرم نشد اصلا ناراحت نشید، چون شما تمام تلاشتونو کردین،مگه نه؟!
مهم اینه که تو امتحان کل زندگی که نمره اش از امتحانا و کویز ها و تستای لحظه لحظه ی زندگیمون حساب میشه، سربلند بیرون بیاییم، پس بیایید قدر لحظه لحظه ی زندگیمون رو بدونیم.Khansariha (18)
Khansariha (18)خدایا به امید تو[color=#0000CD][size=large]
سلام دوستان عزیزم.
مدتی که باهاتون آشنا شدم و در خدمتتون بودم خیلی ازتون استفاده کردم. بهم کمک کردید.عوضش من براتون کاری نکردم. شایدهم دل بعضی هاتون رو شکستم و با حرفهای گنده تر از دهنم ناراحتتون کردم. الان از ته ته دلم پشیمونم و امیدوارم عذرمو بپذیرید و شمام از ته ته دل حلالم کنید. ازین به بعد دیگه نمی تونم بیام. دیگه هیچوقت نمیام. مواظب خودتون و همدیگه باشید.خواهر برادرای خوب همدیگه باشید. هدفتون یادتون نره. دعا می کنم که همه مون بتونیم انسانانه زندگی کنیم. شمام دعا کنید و عملا زندگیتون رو هم دراین جهت اداره کنید. به امید خدا.
فراموشتون نمی کنم و دوستتون دارم، تک تکتون رو. دعام کنید.
خدانگهدار همه و در پناه رحمت او
سلام,شاید باورتون نشه ولی من دو ماه قبل با خوندن یه مطلب تو سایت "شفا" تازه فهمیدم کاری که سالها به انجامش عادت کرده بودم,اسم داره و یه کار بده و... .از همون موقع(6ام آذر ماه) تصمیم به ترک گرفتم و تا به حال هم_خدا رو شکر _موفق بودم.ولی هنوزم تو شوکم,احساس می کنم یکی باید دستمو بگیره...خودم تنهایی نمی تونم...یکی بهم بگه اینجایی که ایستادم کجاست...من خیلی می ترسم...خواهش می کنم کمکم کنید....

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان