امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

سلام سلام ...

خوبین خانوما .... خوشین ...

تولد، کو شیرینی / کو کیک تولد ... Khansariha (134)

تولدت مبارک گیتا جان ...Muscular انشاالله صد ساله شی خانومی ....Khansariha (48)

و قابل توجه خانوما
نسیم حیاط نه !!!! ( این حیاط ، می شه حیاط خونه 4fvfcja)
نسیم حیات ..... ( و این حیات یعنی زندگی ) 4fvfcja

چه خبرا ... اوضاع احوالتون خوبه !!!
و
دیگه اینکه یادتون باشه که جسم و روحتون متعلق به شماست ، اون شمائین که تصمیم می گیرن باهاش چی کار کنین ...
زنده نباشید ، بلکه زندگی کنین

برای هر چیزی غصه نخورین ، زود خودتون رو پیر نکنین ، یادتون باشه که هر ثانیه از عمرتون که می گذره با ارزشه ...
قدرشو بدونین و حرومش نکنین .....

منتظر مهربونی نمونین ... خودتون مهربونی رو به بقیه یاد بدین ... اگر نامهربونی دیدین ، از کنارش با یه لبخند بگذرید ...
و
پاک بودن رو با خوب بودن و برتر بودن تجربه کنین /..///

و یه سرشماری دخترونه :

1-رها جون » کجایی ؟!!!! کم پیدا و البته بهتره بگم نا پیدا .... 4fvfcja ما رو از خودت بی خبر نذار .... خدا همدم تنهایی های ماست

2-نیلو جون » خوشحالم که دوباره تو جمعمونی ..... و نا پیدا نمی شی ...4fvfcja ، خدا پشتوانه ی ماست ...

3-بهار جون » نا پیدا ..... 1744337bve7cd1t81 کجایی عزیزم .... بهار نزدیکه ، بیا و با خودت بهار و به نسیم حیات بیار .... منتظرتیم .... 317 ......... خدا هست ، حتی اگه ما نخوایم .

4-شاینی جون » کجایی عزیزم ... یه دفعه ای کم پیدا شدی .... ، مواظب خودت باش خانوم ... مهربونی کردن رو از خدا یاد بگیریم .

5-الونه جون » متنت خیلی قشنگ بود .... مرسی عزیزم .... به قلبت نگاه کن ، خدا در قلب توست ،

6-به یاد حق جون » خوبی خانوم ؟!!!! تو هم ناپیدا شدی ، بیشتر بیا نسیم حیات ..... 317 خدا کریم و بخشنده است .

7-ماه جون » خوشحالم که همیشه عالی هستی .... عالی بمون .... عاشق شدن را از خدا یاد بگیریم ، او عاشق بنده هایش است

8- سميه جون » عزیزم این متن رو من بارها خونده بودم ، ولی ازت ممنونم که تو نسیم گذاشتیش ... واقعا قشنگ و زیبا بود ... مرسی عزیزم . .... به خدا رسیدن و خدایی شدن انگیزه ی کارهایت باشد .

9-adroit69 جون» نا پیدای نسیم حیات ....... کسی ازش خبر نداره ، خیلی وقته که نیست ... فقط امیدوارم هر جا که هستی پاک و سلامت باشی . .... برای صحبت کردن با خدا احتیاج به فریاد زدن نیست ، فقط به درونت بنگر

10-سمین جون » کجاییی ؟!!! چند روزه نیستی .... ما دلمون برات تنگ شده ، مهربونیهاتو از ما دریغ نکن .... خدا یار ماست ، ما هم یار او باشیم

11-زشت جون » خوبی خانومی .... خوشحالم که خوشحالی ، و البته مشکلات همیشگیه ، و بدون مشکلات زندگی معنایی نداره .... گاهی با خدا عاشقانه خلوت کن

12-رکسانا جون » کجایی عزیزم ..... کم پیدا شدی .... ما به یادتیم 4fvfcja.... خدا صبور است ، هر چند که صبر ما انسانها کم است ،

13-آسمان جون » گلم کم پیدا شدی ؟!!! امیدوارم آسمون دلت هرگز ابری نباشه ..... خدا را در همه ی لحظه ی های زندگیمان شریک کنیم

14- گیتا جون g-h » تولدت مبارک / Khansariha (18) ... لبخند خدا رو فراموش نکنیم .

15-فرخنده جون » کجایی عزیزم ، دلمون برات تنگ می شه ، ما رو خودت بی خبر نذار .... درطوفان زندگی باخدابودن بهتراز ناخدابودن است

16-چکاوک جون » سلام عزیزم ، برای تو هم بهترین ها رو آرزو می کنم .... گاهی خدا ، دستانش را برای کمک به دیگران به ما قرض می دهد ،

17-tabasom جون » تبسم جدیده ، کجایی خانوم .... ما رو از خودت بی خبر نذار ...... خدایا ما رو ببخش که تو و کلام تو رو رها کردیم

18- بی ستاره جون » امیدوارم خوب باشی خانوم ... 51 روز فوقالعادست و امیدوارم برسی به پاکی همیشگی ... خداوند تواناست

19-سها جون » کسی تو نسیم حیات دیدش.... 4fvfcjaکجایی خانوم ، دلت برای ماها تنگ نیمشه 4fvfcja ...... خداوندا من تو را بخشنده پنداشتم و گناهکارشدم،

20-تبسم جون» سلام .... خوبه که هستی .... چند روزه شلوغ کاری نکردی ... Khansariha (48) خدا ما را گم نمی کند ، این کائیم که چشمانمان را بستیم .

21-مهتاب » هستم .... نفسی میاد و میره ، شکر ./ عاشقانه های من با خدا : خدایا من هستم ، تو هم هستی .... و من گاهی نمی بینمت .... و گاهی نمی بوسمت و من چقدر ناشکرم ،

امروز که لبخند مادرم را دیدم ، یاد تو افتادم ،
خداوندا ، لبخند زدن را به من بیاموز ، خداوندا من ناسپاسم ، من گناهکارم ، تو بزرگی کن ....
خداوندا از من نگذر ، مرا رها کن ، مرا به خودم وامگذار ، که من بی تو نمی توانم قدمی بردارم ... خدایا ، من چرا گاهی چشم هایم را می بندم ، گاهی گله می کنم ، گاهی شکوه می کنم ،

خداوندا .... من تنها نیستم ، تو با منی ، اما چرا گاهی تنهام ... چرا گاهی ترا نیمببیتم ... چرا چشم هایم را می بندم ..
خداوندا ، دلم سوخته ، تو مرحمش باش ... تو آرامم کن ، مرا ببوس و در آغوشت جایم بده ....

من به دنبال عاشقانه هایم ... کمکم کن که عشقم را در تو بیام .... (آمین ) /////
نشان 100 روزه
 .........[تصویر:  medal.png].........

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)
سلااااااام سلاااااام
چه عجب بابا یکم بچه ها پیداشون شد..
دلمان تنگ شده بود..  ولی بازم نیستیناااااااااااااااااا
مرسی مهتاب جونم...
کیکم چشم میدیم خدمتتون..
بیستاره جون چکاوک جون دلمون تنگ شده بود.
بیستاره عزییزم 51 روز پاکیت تبریک گلم خیلی عالیهKhansariha (48)41

باس زود برم ولی دوستون دارم زیاااااااااااااااااااااااااد
نشان 100 روزه
[تصویر:  23e325e16617.png]

باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر وگبر وبت پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومبدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ
clapping
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام صبح همگی بخیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر

317317317317317317317317317317317

چه عجب اومدین!اما من دوباره باید زود برم درس بخونم آخه امروز امتحان دارم اما آخریشه4fvfcja

دوستون دارم قد یه دنیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا

نشان 100 روزه

........
......
....
..

\"اگه رنگین کمان رو بخوام باید زیر بارون خیس شدن رو تحمل کنم\"

\"از درخت خوشم میاد اگه باد بیاد خم میشه اما هرگز نمی افتد\"

[تصویر:  3qsmub0t9vacvs1i5y5.jpg]
سلاااااااااااااااام بچه هااااااااااا بابا کجایین!!!!
از پریشب که اومدم تا الان فقط تبسم جون اومده کانون!!!!!!!!!!!!!Khansariha (134)
بابا ای ول تبسم خودمون که تو امتحاناشم فعالMuscular ایشاا.. امتحاناتم تووووووووووووووووپ پاس میکنی عزیزمKhansariha (48)Khansariha (56)
می خوام زیاد زیاد و بزرگ بزرگ بنویسم که زیاد به نظر بیاد یکم نسیم حیات به خودش بیاد..Khansariha (48)4fvfcja
شاینی کجاس!!!!! خیلی وقته نیستاااا دلم تنگ شده53258zu2qvp1d9v
شاااااااااااااااااااااااااااااینی جووووووووووووونم کجااااااااااااایی !!!!!!!!!!!!!!!!! شنیدی!!!! بلند گفتما4242
ماه خودمونم نیست!!!!!!!Khansariha (134) میگم چرا نسیم حیات نورش کم شده.. بنده خدا مهتابمون تهنایی داره نور میده ماهمون نیست که.. 1
چکاوکم خبری نیست ازش.. نسیم حیات ساکت شده..Khansariha (134)
باز خوبه تبسم هست که یه نسیمی بوزه به نسیم حیاتمون Khansariha (48)
نیلو تبسم 2 مصمم جونمم نیستن..
سها خانومم که کلا نسیم حیات و یادش رفته دیگه.. :s:

دوستون دارم زیااااااااااااااااااااااااااااااد
هرجا هستین
مواظب خودتونو دلای سبزتون باشین و سبز بمونین دوس جونااااااااااااااااام:happy]
نشان 100 روزه

باز آ هر آنچه هستی باز آ
clapping

سلااااااام به خواهراي دوست داشتني و عزيزم توي نسيم حيات.....53258zu2qvp1d9v317317
احوالتون چه طوره؟؟
شكر خدا خوبين؟؟
شايني ابجي بيااااااااااااااااااا
ديگه دلمون واست يه ذره شده.........
همچنين دوستاي ديگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
كجايين؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فردا ميدونين كه چه خبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حتما به اينجا سر بزنين........
http://www.ktark.com/thread-525-post-739...l#pid73929
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

مرا عهدیست با شادی که شادی آن من باشد
مرا قولیست با جانان که جانان جان من باشد
به خط خویشتن فرمان به دستم داد آن سلطان
که تا تختست و تا بختست او سلطان من باشد
اگر هشیار اگر مستم نگیرد غیر او دستم
وگر من دست خود خستم همو درمان من باشد
.
نشان 100 روزه

باز آ هر آنچه هستی باز آ
clapping
بچه ها با مرام تر از شما پیدا نمیشه.ما باید روی هر چی چترومو کم کنیم.با تشکرKhansariha (46)
تو را من چشم در راهم
شرمند بچه‌ها خیلی‌ داغون شدم واسه همین روم نشد بیام بگم اما شکستم
دارم دیگه از خودم متنفر میشم که اینقدر بدم همه‌اش‌هم تقصیر خودمه دعام کنید خسته شدم ببخشید انرژی منفی‌ دادم

عید همتون مبارک
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
سلام بچه ها خوبید ؟ خداکنه که خوب باشید

مهتاب جان خوشحالم که از متنم خوشت اومد با اینکه واست تکراری بود .

چکاوک جان چرا ؟ چرا شکستی. از شکستت عبرت بگیر . نزار شکستت زیاد بشه. ببین عامل شکستت چی بوده و بعد ها نزار اون عامل باعث شکست دوبارت بشه

موفق باشید
در پناه خدا.
سلام به همگی
من تازه وارد این سایت شدم و خوشحالم که یه گروه دخترونه هست اینجا.....
من خیلی خیلی وضعیت داغونی دارم.مستاصل و درمونده شدم .....نمی دونم چی کار کنم؟؟
سلام بچه ها خوبین؟
ببخشید که این چند روز نتونستم بیام
یه خورده همچین حال روحیم خوب نبود
آخه شکستم شرمنده ام شرمنده Tears 13
راستی عید همتون مبارک
سلام
Tears
خب بچه ها .. 46 من دلم ميخواد باشم.. به جون خودم هنوز به انسجام نرسيدم..
يه كم سرم خلوت شده(اينو بگم كه هم از لحاظ اصطلاحي.. هم موهام ميريزه!!! Tears )

شرمنده همه ام...42
(كلا مدتيه شرمنده ام!!!)

ميگم:
بچه ها شما كي خونه تكوني رو شروع ميكنين؟

موفق باشين و شاد..
ياعلي.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلاااام ...
خوبین ؟!!!
--------------------
خدمت همه ی اونایی که تو جمله هاشون نوشته بودن : شرمندم
حالا چه شکستن ، چه به هر دلیل دیگه ای ...

گلای من دشمناتون شرمنده باشن ،شرمندگی رو بذارید کنار و شاد باشین ، بخندین .... گاهی عبرت بگیرین ، استراحت کنین ، مفید باشین ...
زندگی کنین ... زندگی رو بسازین .... تندرست بمونین ...

--------------------
سهای عزیزم ، اگه درست فهمیده باشم ، ریزش مو داری ... درسته ؟!!!
ریزش مو می تونه فصلی باشه ، که با تغییر فصل بوجود میاد و بعد از مدتی از بین میره ، البته تو این مدت باید تقویت بشه ،
و
دلیل ریزش مو می تونه استرس باشه ، که تنها راه حلش آرامش داشتنه ، و اینکه سعی کنی که از چیزهای استرس زا دوری کنی
و
دلیل ریزش می تونه مناسب نبودن شامپوی سر باشه ، ممکنه که با سرت و جنس موهات سازگار نباشه .
و یا تکراری بودن شامپو
اگه همیشه یه شامپو استفاده می کنی ، لازمه که شامپوتو عوض کنی ، باید بدونی که نباید مداوم از یک شامپو استفاده کنی و سرت نباید به یک نوع شامپو عادت کنه ...
و
ممکنه از کمبود آهن باشه ،
ما خانوما همیشه بدنمون به قرص آهن و اسد فولیک نیاز داره ، کمبود این دو تا ، ریزش شدید مو رو در بر داره ،
------------------
و
مانیز عزیز ، به کانون خوش اومدی ، 3174141317
برای اینکه عضو ثابت گروهمون باشی ، برو اینجا و فرم ثبت نام رو پر کن ، و اونوقت عضو گروهمون می شی ...4fvfcja

------------------
چکاوک و ماه عزیز ،
از شکستتون ناراحت شدم ،
اما
ناراحت نباشین ، از نو شروع کنین ، اینبار انگیزه های تر کتون رو قوی تر کنین و قدم هاتون رو محم تر رو زمین بذارین ... و
سعی کنین عیب هاتون رو برطرف کینن ، عیب هایی که باعث می شن بشکنین ...
مثلا غرور ، زود ناراحت شدن ، تنهایی ، و هر چیز دیگه ..

بدون برطرف کردن عیوبمون ،ترک خیلی سخت می شه ..
و در نهایت به خدا توکل کنین ....
----------------------

راستی یادم رفت بگم

5353عیدتون مبارک 5353
نشان 100 روزه

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)
ممنون از راه نمایی.من در این گروه ثبت نام کردم
سلام
ماينز عزيزم خوش آمد ميگم بهت...
ورودتو به كانون خوبي ها تبريك ميگم.. انشاالله با هم خواهيم بود و تا ته راه ترك ميريم..

دوست خوبم از خودت بگو..
چه ها ميكني؟
در چه حالي؟
داستانت چيه؟
و خلاصه هرچي كه لازمه ميدوني كه دوستات بدونن تا بتونن بهت كمك كنن..

منتظر حضور فعالت هستم..

يه نكته مهم.. كانون رو خوب بگرد..53258zu2qvp1d9v

موفق باشي و شاد..
ياعلي.
راستي مهتاب جون.. ممنونم بابت نكته هات...Khansariha (18)
بايد دقت كنم... نميدونم چي شده..42
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان